Přejít na obsah


Fotka

Tady je Krakenovo - úvod


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
124 odpovědí na toto téma

#1 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 16 únor 2011 - 19:42:03

Přátelé, kamarádi, ogaři a cérky, poslúchajte totok !!!

Po chvílách jakéhosi zmatku a mišmašu co sa tu odehrál, je tu včilkaji udělaný staronový prostor, kde sa teda budú dít věci, tady je KRAKENOVO!!!

Týmtová jasně ohraničeným prostorem bych chtěél vytvořit takú nejakú náladu, která tu vládla na začátku TK.cz, náladu, která byla ve znamení kamarádství, pomoci, nadšení, jednoty a vzájemného pochopení, nadhledu a humoru. Totok tu poslední dobú (už dost dlúhú) chybí a já sa na to nemožu dívat!!!

Vím, že vzhledem k temu, že tu v posledních týdnech odešla, nebo již nepřispívá podstatná část jakéhosi temného jádra, kteří tady udávali směr, bude problém vrátit se zpět do těchto dob, neb jejich člověčenství odešlo s nima a málo kdo už ví, jaké to vlastně bylo. Zasejc sa na TK vrátili jedinci co už odešli před něma přinesli zasejc svoje osobní tento, a to mi dělá radost.

Budu ale velice rád, když sa vedle sebe tady v Krakenovu objeví lidé, které nesváry a osobní ptákoviny rozdělily, ogaři a cérky, keřívá spolu onehdá do ranních hodin vysedávali a povídali si z nadšením o fotografii, pili moju gořalu, ukazovali si svoje díla, chodili se podívat navzájem na výstavy….

V Krakenovu mám totiž včeckyvá lidi rád, dokud mňa ovšem nenaserú :D

Takže zblúdilé ouce, tvrdohlaví skopci, citlivé ovečky, poďte ke svojému bačovi do Krakenova, neb tady sa budete mnět dobře, sice v ohradě, ale starat sa o Vás budu, to zas ja !

Uvědomte si, že nemožete létat enem tak zběsile po všeckých kopcoch, dělat škody, srať bobky a čekat na vlky. Tak to nejde, to k ničemu nevede!

U mne v Krakenovu bude dobrá pastva, v létě stín, v zimě teplo stodoly, řád, klid a jistota, vlkom vás nedám, a když budu chtět, tak si Vás zařežu sám. Ale z láskú a smutkem v oku, možná…..

Předem bych chtěl řéct, že bych nechtěl, aby sa tu někdo hádal, nebo někdo na nekoho řvál, nadával a prováďal iné zhovadilosti, provokovanosti a jiné koniny. To tady bude dělat enem Já !!!

Více bude v pravidlech, kerává vymýšlám a keré budú strašlivo kruté. Prozatým sa zdržte hlúbějších debat, dokud nebude úplně jasné, jaké to tu bude a keho zařežu jako prvního.

Tož vitajte v Krakenovu všeci, moji mylí smykové!
  • 0

#2 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 16 únor 2011 - 20:02:28

Ó Krakene, apoštole Radegastův!
Hluboko sa klaním a vím, že si mňa mňél dycky rád!
Bude mi ctí býti první ovec na porážku, kterú vytáhneš ze stínu pastvy!

Vložený obrázek
  • 0

#3 LACo

LACo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 16 únor 2011 - 22:49:37

Pane Krakene,
jsem tady asi rok a nikdy jsem nepsal, jenom sem čerpal… A moc děkuji, a bylo co. Teď mám pocit, že je potřeba se aktivně zapojit a proto jsem se, ač těžký introvert, přinutil psát, fuj. Velmi rád Vás čtu, nechápu úplně půtky, které tady vedete, ale (fuj) sere mne co tady řešíte a moc tomu nerozumím. Fotka je fotka, baryrt je 1A. Vrátil jsem se po letech k čb (ač digi je moje živnost) je to neskutečná radost dělat fotku na batyt (zápasím s chemií která se za těch několik skoro desítek let měnila, ale stále to stojí za ten výsledek). Držím palec a nevzdávejte to. Prosím.

LACo.
  • 0

#4 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 16 únor 2011 - 23:01:11

Laco ogaro Olomóćká, zdar jak sviňa v Krakenovu!

Poslúchaj, živnost je živnost vo tym žádná, mosí sa makat, páš v březnu bude mět stát den díkůvzdíní a aji mi je z teho špatně už včilkaji. Tam si to šmrdli digitálem, ale.....

... pro ty chvilky pohody a lásky, to chce světlíčko nechat tančit na stříbrných emulzách... vo tym žádná :roll:

Pokud más nejakú starost z chemijú, tak napiš, osobně su schopen hromadu věcí umíchat, nebo sa se mnú možeš spojit telefonicky, číslo bych ti zaslal na tvůj email.

Nevšiml sem si esli máš stužku předplatitela a tak tady je email na mne:

krakos(sumeček americký)email.cz

Neco vymyslíme.

Děkuju za podporu a za výstup i legality. Do Holomóca je to kúšček tak sa snad aji uvidíme.
  • 0

#5 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 16 únor 2011 - 23:01:35

Kolego grafiku, my tu žádné půtky nevedeme, vůbec ani pan Kraken, to mu jako jeho vrchní přisluhovač, podržtaška a rozepínač poklopce můžu dosvědčit! že pravdu dím pane Krakén?

Váš poslušný pan Vaňúrek
(jak jsme se domluvili, půl litra režné za každý takovýto příspěvek, platí to ještě?)
  • 0

#6 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 16 únor 2011 - 23:01:57

No vida má mašličku, tak mi pošli SZ.
  • 0

#7 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 16 únor 2011 - 23:04:29

Tak, tak pane Vaňúrek.

Pane Vaňúrek, platí to to je jesné, ale šak víš, jako hrob a nic neříkat.. pssst
  • 0

#8 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 778 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 364

Publikováno 16 únor 2011 - 23:30:56

Krakene,
Slovensko je s tebou :roll:
(že?)
  • 0

#9 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 16 únor 2011 - 23:39:09

No bodéť by nebylo bo pocházám skoremvá z tama!!!

Jako pětiletý ogara sem chodíval chytat ryby z dědú k Hlohovcu na slepá ramena Váhu, prožil sem tam krásné okamžiky dětsví, starali sa tam o mne jak o vlastního....

Jojo, to byla krása, když sem byl ešče malý Krakének....Slovensko je moja druhá domovina a vy ogaři slovenští, ste moji, vo tym žádná.
  • 0

#10 civito

civito

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
  • LocationHlohovec, Slovensko
Reputace: 0

Publikováno 17 únor 2011 - 07:31:30

Hlohovec zdravi Krakena, zase vidiet svetlo na konci tunela - to je dobre aj tu, na Temnejkomore.
Som rad ze sa najde Clovek ktory maju chut oprasit a postavit tento web znovu tam kam patri. Dakujem
  • 0

#11 panpriatel

panpriatel

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 443 příspěvků(y)
Reputace: 34

Publikováno 17 únor 2011 - 10:38:37

Davam za pravdu durovi! Slovensko je s vami pan kraken. (a keby dakto so slovenskej sekcie nesuhlasil...!!!)
Uz chapem vase narazky vo vasej odpovedi. Velmi dobry napad!
Vela stastia.
S.
  • 0

#12 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 17 únor 2011 - 10:47:52

valachy takej :twisted:
  • 0

#13 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 17 únor 2011 - 11:00:51

:twisted: Rožnov p.R. nesmí v tejto velkej chvíli chybět!!!
  • 0

#14 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 17 únor 2011 - 11:04:41

jižní Čechy se hlásí...
Hrrrrr na ně bratři!!!!!
  • 0

#15 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 11:17:09

Ogaři, za chvílu máme obsazenú celú bývalú republiku a nebudeme mět enem kopec, ale aji celý stát!!!
Pozica diktátora sa mi začíná zamlúvat. Podivte sa na pravidla, ty sú velice liberální, chtěl sem to ešče přísnějc, ale kdosik mne srovnával s nejakým hejhulú z Ruska co se menoval Jožin a měl prý fajnového kníra, tož nevím o kym byla řeč.
  • 0

#16 Zee

Zee

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 119 příspěvků(y)
  • LocationHolíč, Slovakia
Reputace: 38

Publikováno 17 únor 2011 - 11:18:23

Pohraničie (SK-CZ) ide s Krakenom...
  • 0

#17 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 17 únor 2011 - 11:21:39

to je to místo keré na temné chybělo
za hr kr u kolesa podpisuje františek slípka a já taky :twisted:
  • 0

#18 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 17 únor 2011 - 12:05:27

o náplavě na vltavských březích nepochybuj :twisted:
  • 0

#19 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 únor 2011 - 12:07:50

Tady sever, tady sever, jak mě slyšíte? (sever hlásí velkou radost ze slibného začátku)
  • 0

#20 Oliver

Oliver

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 71 příspěvků(y)
Reputace: 45

Publikováno 17 únor 2011 - 12:22:24

Pán Kraken,
teším sa s ostatnými !

Vložený obrázek
...bez náruživosti TO nemá zmysel...

Oliver
  • 0

#21 MICHAL

MICHAL

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 335 příspěvků(y)
Reputace: 55

Publikováno 17 únor 2011 - 12:46:20

Ty si ale troufáš!Chlapi, já ho viděl doma,uši sklopený ani vlastní ženu nefotí/hezká a milá/,kdo nás to vlastně bude pást!!!
Držím palce a těším se, na společný kalíšek!
  • 0

#22 kelfik

kelfik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 073 příspěvků(y)
  • LocationOstrov u Macochy
Reputace: 85

Publikováno 17 únor 2011 - 12:47:15

Tady jáma ostrovská hlásí plnou podporu. :twisted:
  • 0

#23 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 17 únor 2011 - 13:29:14

napadlo mě začínat každé nové téma v Krakenově hájemství např.: KRAK-nové téma XY aby se mě to lepšej hledalo

samozřejmě to může rozhodnout jen náš nejosvícenější absolutista, slunce naše jasné
  • 0

#24 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 17 únor 2011 - 13:34:59

český ráj hlásí poslušnost
/ koukam že náš bača musí mít pěkně dlouhej klacek aby to všechno vobsáh :twisted: /
  • 0

#25 myruna

myruna

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 únor 2011 - 13:44:51

Pane Krakene,
jako nepíšící čtenář (a jak tak koukám na LaCa, tak je nás určitě mnoho) pozoruji temnici už víc jak tři léta. (toto letí)
A tak tedy cítím při vzpomínce na dobu nedávno minulou, takřka povinnost vyjádřit nejvyšší podporu Vašemu počinu.
Temná sešlost mi pomohla nejen ve spoustě technických záležitostí, ale taky jsem vždycky věděl, že když sem popatří mé krátkozraké oko, srdce zaplesá a bránice se zachvěje.
Takže Pravlov, stoj pevně na Vašem kopci.
  • 0

#26 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 únor 2011 - 13:50:28

Asi začnu žárlit :)
  • 0

#27 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 17 únor 2011 - 13:57:16

Právěže to půjde bez klacku, tohoto baču budem přece poslouchat s radostí :twisted:
  • 0

#28 achernar

achernar

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)
Reputace: 362

Publikováno 17 únor 2011 - 15:11:02

Delnici Zavodu rudych letnic ZRL Janka Radotin jednomyslne schvaluji prozirave vedeni naseho nejvyssiho vedeni v cele s nejvetsim idealissimem Krakenem.
  • 0

#29 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 17 únor 2011 - 16:15:59

Tomáš už mě přistrčil poblíž k ohradě. Tak teď jen pokukuju mezi špršlema a v oujezdu na přístupové cestě se poohlížím po jeskyňce, zda se tu někde nepůjčuje učebnice krakenovštiny. Nebo aspoň kdyby byl k mání nějakej ten slovník, že.
Ale slyšel jsem toťkaj po cestě povídat jednu megeru, že skrzevá hento je lektvar, kterej ty různé jazyky sešteluje do lati a všeci si pak tak nějak líp při tej liše rozumějů. Čučel sem na ňu jak nejaký blvoň ale nebudem sa v tem nůrat. Toš su na to sám zvědavý ...

Sorry for my bad krakenish
  • 0

#30 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 17 únor 2011 - 16:18:44

Tomáš už mě přistrčil poblíž k ohradě. Tak teď jen pokukuju mezi špršlema a v oujezdu na přístupové cestě se poohlížím po jeskyňce, zda se tu někde nepůjčuje učebnice krakenovštiny. Nebo aspoň kdyby byl k mání nějakej ten slovník, že.
Ale slyšel jsem toťkaj po cestě povídat jednu megeru, že skrzevá hento je lektvar, kterej ty různé jazyky sešteluje do lati a všeci si pak tak nějak líp při tej liše rozumějů. Čučel sem na ňu jak nejaký blvoň ale nebudem sa v tem nůrat. Toš su na to sám zvědavý ...

Sorry for my bad krakenish


tož víš Lubošu, to chce enem jedno - dojet s nama na tén sraz, co sa teď rychtuje a voni nám to tam tak nějak pověstlijů :twisted:
  • 0

#31 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 778 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 364

Publikováno 17 únor 2011 - 16:21:29

Krakené,
očúj! Prosím ťa, mám na teba takú vec :D
Uvidíme sa na sraze a budeš mať aj to oné - krakenovicu?
Lebo to zatiáľ vyzerá, že nás dônde plné auto Slovače, a niektorí ešte nemali tú česť ako ja - pripiť si s V.K. (Veľkým Krakenom).

Tak sa len tak popytujem, aby som mohol partu slovenskú motivovať :twisted:
Ja by som na oplátku skúsil zohnať oskorušovicu - ale to si nie som úplne istý výsledkom (zháňania ani pitia) :twisted:

P.s. Aj retiazkuje?
  • 0

#32 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 17 únor 2011 - 18:50:03

Tomáš už mě přistrčil poblíž k ohradě. Tak teď jen pokukuju mezi špršlema a v oujezdu na přístupové cestě se poohlížím po jeskyňce, zda se tu někde nepůjčuje učebnice krakenovštiny. Nebo aspoň kdyby byl k mání nějakej ten slovník, že.
Ale slyšel jsem toťkaj po cestě povídat jednu megeru, že skrzevá hento je lektvar, kterej ty různé jazyky sešteluje do lati a všeci si pak tak nějak líp při tej liše rozumějů. Čučel sem na ňu jak nejaký blvoň ale nebudem sa v tem nůrat. Toš su na to sám zvědavý ...
Sorry for my bad krakenish


šňupni si cracku a crackenovština ti pude sama od sebe :twisted:
  • 0

#33 pignon

pignon

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 442 příspěvků(y)
Reputace: 31

Publikováno 17 únor 2011 - 19:05:45

Krakené,
očúj! Prosím ťa, mám na teba takú vec :D
Uvidíme sa na sraze a budeš mať aj to oné - krakenovicu?
Lebo to zatiáľ vyzerá, že nás dônde plné auto Slovače, a niektorí ešte nemali tú česť ako ja - pripiť si s V.K. (Veľkým Krakenom).


Ja bych zas moc certa nepokousel, pripit to jo, ale jinak to musi byt klidny sraz, jak se kdysi ukazalo, Kraken nema moc rad ranni kokrhani :twisted: :twisted:
  • 0

#34 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 17 únor 2011 - 20:01:17

krakene, už jsem se bál, že mne zde zařízli, včera a dnes mi nešlo sa přihlásit ...
ale už to jde, a tak posílám zdravici z od nás z anglického Kentu. Přeju tvému temnému projektovi zde úspěch, a věř, že jako toulavá ovca rád tu a tam vlezu sem na tvůj kopec užít trochu čuriny a nadhledu, který se z života na ostatních kopcích zdejších jaksi poslední rok postupně vytrácel.
  • 0

#35 zapask

zapask

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 106 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 17 únor 2011 - 22:21:11

Rád by som vedel, ako sa žije v takom Krakenove, ja žijem na Slovensku a tu zúri socializmus. Možno by to stálo za emigráciu do Krakenova, nie kôli "trúnku", ale kôli tej "kolektívnej" duši, ktorá sa tu (nemám na mysli TK, ale Slovensko) nejako vytratila veľmi ďaľeko (za socializmu sa všetci báli všetkých, a to sa teraz stále len prehlbuje). Nejako mi chýba ľudská dobrosrdečnosť, spraviť pre druhého človeka niečo, len tak pre dobrý pocit a nie pre vopred vypočítaný prospech. Toľko vecí ma tu ma Slovensku serie (ospravedlňujem sa za ten výraz, ale je ten najslušnejší, ktorý ma napadol z mnohých), že by som aj na staré "kolená" zmenil "lokál".
  • 0

#36 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 22:50:22

Tomáš už mě přistrčil poblíž k ohradě. Tak teď jen pokukuju mezi špršlema a v oujezdu na přístupové cestě se poohlížím po jeskyňce, zda se tu někde nepůjčuje učebnice krakenovštiny. Nebo aspoň kdyby byl k mání nějakej ten slovník, že.
Ale slyšel jsem toťkaj po cestě povídat jednu megeru, že skrzevá hento je lektvar, kterej ty různé jazyky sešteluje do lati a všeci si pak tak nějak líp při tej liše rozumějů. Čučel sem na ňu jak nejaký blvoň ale nebudem sa v tem nůrat. Toš su na to sám zvědavý ...

Sorry for my bad krakenish


Luzji, ogaro, čemuvá do frasa ty nerozumíš? Tož Tomáš má recht, chce to slzu onej režněj a lidi si rozumijú napříč kontinentama, natož u nás v Krakenově. Ale, pokud sa nemýlím, tož my už zme spolu aji neco usrsávali, né???
  • 0

#37 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 22:54:34

Delnici Zavodu rudych letnic ZRL Janka Radotin jednomyslne schvaluji prozirave vedeni naseho nejvyssiho vedeni v cele s nejvetsim idealissimem Krakenem.


Achernare, ogaro, já tady stojím za dělníkama, bo sem z nich vyšél a k tejto tradici sa aji hlásím. Klement Gottwald onehdá řekl, že jediné co može ztratit dělnická třída, tož enem okovy. Nebo ták nejak to plantál. A v Krakenovu je už potratila.
A já včilkaji na tych mojích pastvinách budu asik takú údernú pěsťú dělnickej třídy. To zas ja, vy tym žádná.
  • 0

#38 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 22:57:47

Krakené,
očúj! Prosím ťa, mám na teba takú vec :-)
Uvidíme sa na sraze a budeš mať aj to oné - krakenovicu?
Lebo to zatiáľ vyzerá, že nás dônde plné auto Slovače, a niektorí ešte nemali tú česť ako ja - pripiť si s V.K. (Veľkým Krakenom).

Tak sa len tak popytujem, aby som mohol partu slovenskú motivovať :cry:
Ja by som na oplátku skúsil zohnať oskorušovicu - ale to si nie som úplne istý výsledkom (zháňania ani pitia) :D

P.s. Aj retiazkuje?


Vo tym nedéché ogaro, přijeďte s ovečkama slovenskýma do tych kopcú Jizerských a už sa z tama nazpátek nevyplancete. Krakenovica, dělá zázraky a .... mrtvoly.
  • 0

#39 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 22:59:47

Krakené,
očúj! Prosím ťa, mám na teba takú vec :D
Uvidíme sa na sraze a budeš mať aj to oné - krakenovicu?
Lebo to zatiáľ vyzerá, že nás dônde plné auto Slovače, a niektorí ešte nemali tú česť ako ja - pripiť si s V.K. (Veľkým Krakenom).


Ja bych zas moc certa nepokousel, pripit to jo, ale jinak to musi byt klidny sraz, jak se kdysi ukazalo, Kraken nema moc rad ranni kokrhani :D :cry:


Piňone, co to plantáš o tym kokrhání, to jám na srazoch tuze rád, je to pro mňa znamemí, že možu jít spat.
Na druhej straně záleží kdo před chajdú po ránu kokrhá, žejo ? :-)
  • 0

#40 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 23:04:01

krakene, už jsem se bál, že mne zde zařízli, včera a dnes mi nešlo sa přihlásit ...
ale už to jde, a tak posílám zdravici z od nás z anglického Kentu. Přeju tvému temnému projektovi zde úspěch, a věř, že jako toulavá ovca rád tu a tam vlezu sem na tvůj kopec užít trochu čuriny a nadhledu, který se z života na ostatních kopcích zdejších jaksi poslední rok postupně vytrácel.


Šneku, ogaro zlatá, tady ťa už možu zařezat enem já. V krakenovu, v tej malej ohrádce na kopci je útočišče všecky magorú, zejména tych regulerních :D
Navíc s tebú toto stádo získává kvalitní, řekl aji chovnú krev, anglických plemen :cry:, nehleděn nato, že sa Krakenovo rozšířilo aji do další cizí krajiny:

Mimochodem, kde je ten ogara s tej Kanady, on o sobě taky říkal, že je to strašlivý dobytek, nebo neco takového, ne ???
  • 0

#41 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 23:06:31

Rád by som vedel, ako sa žije v takom Krakenove, ja žijem na Slovensku a tu zúri socializmus. Možno by to stálo za emigráciu do Krakenova, nie kôli "trúnku", ale kôli tej "kolektívnej" duši, ktorá sa tu (nemám na mysli TK, ale Slovensko) nejako vytratila veľmi ďaľeko (za socializmu sa všetci báli všetkých, a to sa teraz stále len prehlbuje). Nejako mi chýba ľudská dobrosrdečnosť, spraviť pre druhého človeka niečo, len tak pre dobrý pocit a nie pre vopred vypočítaný prospech. Toľko vecí ma tu ma Slovensku serie (ospravedlňujem sa za ten výraz, ale je ten najslušnejší, ktorý ma napadol z mnohých), že by som aj na staré "kolená" zmenil "lokál".


Ogaro slovenský, ale tadyk je taký socialismus, ale takový, dle slov tvoje krajana Dubčeka, taký s tú lidskú tvářú. Ono když sa ček podíve na ty ogary co už tu sú, tož jinak než dobře tu ani nemože byť.
  • 0

#42 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 23:09:51

napadlo mě začínat každé nové téma v Krakenově hájemství např.: KRAK-nové téma XY aby se mě to lepšej hledalo

samozřejmě to může rozhodnout jen náš nejosvícenější absolutista, slunce naše jasné


Ivane, ty ogaro pražská, ty vole to není špatné nápad, nejak by sa to odlišit mělo, to zas ja. Zkusím neco vymyslet. Pokud budete neco zakládat ogaři, tož tam prozatým možete pichnút slovo Krakenovo. Stejně to ale vidím na úplně samostatný chlévek pro moje ovečky, ale mosím to ešče domluvit s adminem, eslivá to pude. Při troše snahy to ale mosí jít.
  • 0

#43 Leo

Leo

    Nováček

  • Předplatitel
  • 85 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 15

Publikováno 17 únor 2011 - 23:12:01

Zdravím strycu KRAKENE! Može do stáda i mladý tvrdohlavý beran, co zdrhnul z Olomóca do Tachova? :D
  • 0

#44 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 23:14:23

Jináč ogaři, su strašlivo rád, že sa tu tak scházáme, potešilo mne aji, že tu sú ty ogaři ze Slovenska, ale aji hodně nových co moc nepřispívali.
Pokud bude mět nekdo z nováčků nejaký problém, bude chtěl neco poradit, v Krakenovu to půjde co mi sily budú stačit. Nejlepčí ale bude když sa slezem na tym jarním srazovi, tam budu ogaři váš, vy ovce moje hodné!
  • 0

#45 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 23:15:51

Zdravím strycu KRAKENE! Može do stáda i mladý tvrdohlavý beran, co zdrhnul z Olomóca do Tachova? :cry:


Vo tym nedéché ty barane, na tvrdohlavosť mám dostatek medikamentú :D
Vitaj v Krakenovu!!!
  • 0

#46 Leo

Leo

    Nováček

  • Předplatitel
  • 85 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 15

Publikováno 17 únor 2011 - 23:31:14

Díky strycu! Bez osobního setkání to nepůjde :D
  • 0

#47 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 23:39:12

Sraz je na jaře v Jizerkách, dúfám, že už si přihlášený, takže se hlaste nebo nebudú místa!!!
  • 0

#48 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 únor 2011 - 23:42:16

Mimochodem, kde je doprčic Notorius, JKcz? Ti do Krakenova nepůjdú, lebo co? Sem s nima z ogarama!!!
  • 0

#49 Leo

Leo

    Nováček

  • Předplatitel
  • 85 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 15

Publikováno 17 únor 2011 - 23:42:29

Nésu přihlášený! Napravím, přítelkyňu upozorním, případně vyženu! :D
  • 0

#50 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 17 únor 2011 - 23:59:13

Mimochodem, kde je ten ogara s tej Kanady, on o sobě taky říkal, že je to strašlivý dobytek, nebo neco takového, ne ???


starej vůl z Kanady, alias Borek se ti hlásil už vedle v gratulovacím vlákně :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních