Mezinárodní fotografická soutěž dírkové fotografie

#1 VirusSvobody

VirusSvobody

Publikováno 24 březen 2011 - 19:35:47

Webové stránky Fotografia Otworkowa (Dírková fotografie) http://fotografiaotworkowa.pl, ve spolupráci s webem Slow Photography, Vás zvou k účasti na mezinárodní soutěži fotografií, vytvářených dírkovou komorou. Mediálním partnerem soutěže je fotografický portál Fotopolis.

Hlavní cenou v soutěži je dírková komora Omfman 612m:

Vložený obrázek

Téma soutěže není stanoveno, je možno zasílat libovolné práce, vytvořené technikou dírkové komory. Práce nemohou být jakkoliv digitálně upravovány. Výjimku tvoří vyvolání z RAW souboru, srovnání horizontu a pořízení výřezu. Není povolena fotomontáž. Je možné použít vícenásobnou expozici.

Formát přijímaných prací: kratší strana minimálně 20cm, delší strana maximálně 60cm. Každý účastník může poslat maximálně 5 jednotlivých fotografií, nebo maximálně 4 fotografie a jeden cyklus, tvořený nejvíce 5 fotografiemi, který bude chápán jako jedna práce.

Ceny a ocenění v soutěži:

* Hlavní cena – dírková komora Omfman 612m;
* 5 5 oceněných autorů získává knihu fotografií pořízených dírkovou komorou autora Ryszarda Karczmarskiego Dotyk światła (Dotyk světla);
* 5 oceněných, polsky hovořících autorů, získává knihu autora Witolda Dederko, věnovanou Polským fotografickým vydavatelstvím Sztuka fotografowania (Umění fotografie);
* Porota vybere z prací oceněných autorů ty, jež budou umístěny na výstavě, pořádané po ukončení soutěže, nebo v katalogu výstavy;
* Výstava bude rovněž prezentována v rámci Festivalu dírkové fotografie OFFO 2011

Termíny:

* 15.5.2011 - zahájeno přijímaní prací;
* 15.6.2001 - ukončení přijímání prací, nerozhoduje zde datum na poštovním razítku, ale reálný čas dodání organizátorům;
* 2.7.2011 - zasedání poroty;
* Do 10.7.2011 - vyhlášení výsledků soutěže.

Podrobné podmínky určují pravidla soutěže.

#2 VirusSvobody

VirusSvobody

Publikováno 31 květen 2011 - 21:01:46

Rád bych Vám připomněl, můžete již zaslat fotografie.