Přejít na obsah


Fotka

Fuji GX680


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 095 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 079

Publikováno 8 prosinec 2011 - 01:46:08

Fuji GX680. Copak o ni víme? :) :D
  • 0

#2 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 8 prosinec 2011 - 02:08:13

Fuji GX680. Copak o ni víme? :) :D

že ji má jeden nejmenovaný počtář
že je to prima čudlík
a že Mamča RZ je proti tomu kapesní kompakt
  • 0

#3 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 8 prosinec 2011 - 07:18:04

Fuji GX680. Copak o ni víme? :) :D

že ji má jeden nejmenovaný počtář
že je to prima čudlík
a že Mamča RZ je proti tomu kapesní kompakt

- a že tady ji dokonce někdo nabízel k prodeji (dle mého názoru dost draho - pozn.: např. v německu krachuje v současnosti jeden filmový ateliér za druhým a lze to koupit relativně za babku)
- a že všechno, co o ní píše Danny Burk i wikipedia, je pravda.
- a že téměř všechnu skvělou optiku k ní, lze koupit za zlomek ceny, než zeissova či schneiderova skléčka pro jiné renomované systémy.
- a že se i na zádech komplet výbava pěkně pronese.
- a že zrcadlo velké jak předsíňové pěkně kopne, takže streetfoto z ruky s ním není až tak jednoduché - předsklopení zrcadla více než doporučuji (navíc od řemenu, na kterém to visí na krku, pěkně umí bolet krční páteř
- a že je to plně elektronicky řízený čudl, který když šlape, tak jak má, je to radost, páč díky prodloužení lyžin a výměnným měchům lze fotit i makro a využívat všech pohybů obj.standarty se všemi objektivy, co k ní lze pořídit, ovládání je jednoduché a rychlé.
- a že díky dnes již hojně využívaným nefilmovým stěnám jen tak nezestárne a tak zvláště III. verze si furt drží cenu docela vysoko, kdežto těla verze I. a II. jdou levně - optika a příslušenství je kompatibilní
- a že battery pack pro I. a II. lze s dodržením jednoho fíglu předělat i v domácích podmínkách na obyč. tužkovky či akumulátory NiMH.
- a že formát 6x8 je super.
:)
  • 0

#4 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 122

Publikováno 8 prosinec 2011 - 10:52:54

vyber si:
http://www.kameradok...-680-gebraucht/
  • 0

#5 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 8 prosinec 2011 - 11:06:06

vyber si:
http://www.kameradok...-680-gebraucht/

tak u nich jsem to zrovna nemyslel, ti jsou drazí jak ludra už léta :D
  • 0

#6 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 095 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 079

Publikováno 9 prosinec 2011 - 13:34:16

No jest-li pojedeš do Radvanic za sestrou, tak by jsem se rád setkal. Tedy ne kvůli sestře, ale že by jsi vzal s sebou mašinku. Do radvanic je to coby kamenem dohodil ( ale já by jsem to házet nechtěl. Přeci jen 17km je 17 km). Popřípadě, kdyby jsi chtěl vidět výstavu klasické fotografie, kterou jsme s temnokomorníky a Poláky dali dohromady, tak by jsme se mohli setkat v Trutnově.
  • 0

#7 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2011 - 14:14:03

No jest-li pojedeš do Radvanic za sestrou, tak by jsem se rád setkal. Tedy ne kvůli sestře, ale že by jsi vzal s sebou mašinku. Do radvanic je to coby kamenem dohodil ( ale já by jsem to házet nechtěl. Přeci jen 17km je 17 km). Popřípadě, kdyby jsi chtěl vidět výstavu klasické fotografie, kterou jsme s temnokomorníky a Poláky dali dohromady, tak by jsme se mohli setkat v Trutnově.



myslím, že něco jsem ti psal soukromým vzkazem či mailem, a divím se velice, že to věšíš na sklo. promiň. :wink:
  • 0

#8 Nimrod

Nimrod

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 395 příspěvků(y)
  • LocationPísek
Reputace: 294

Publikováno 30 květen 2015 - 15:24:32

nemá někdo osobně vyzkoušený, zda-li je ta elektronická seiko závěrka standardizovaná? jinak řečeno zaměnitelná s copalem, compurem atd? prosil bych doopravdy osobní zkušenost, na netu se dá dočíst lecčeho, třeba že seiko závěrky z mamči rb/rz jsou taky standardizované... a nejsou


  • 0

#9 Dusan

Dusan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 10 příspěvků(y)
  • LocationOrava
Reputace: 14

Publikováno 28 únor 2016 - 19:49:09

Ahojte. Je tu niekto s tymto aparatom?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních