Rozvoz Triček.

#1 oteccasu

Publikováno 5 listopad 2012 - 13:08:25

K rozdání triček bude nejlepší použít temnokomornickou poštu. Tím bychom oživily staré koridory zjistily nové. Připište se další.

1) ...Trutnov - Plzeň.... Jedenkrát do měsíce. Max 2 Kg a max 5 litrů..........Otec času

#2 David

David

Publikováno 5 listopad 2012 - 13:30:50

Romane, jestli pojedeš po dálnici, je možné se sejít na sjezdu Jiřina? Tam si mohu osobně vyzvednout.

#3 ypres_bass

ypres_bass

Obchodník zbožím prošlým

• LocationPardubice

Publikováno 5 listopad 2012 - 13:46:41

#4 oteccasu

Publikováno 5 listopad 2012 - 13:53:32

Já vím, že zde toto vlákno je, ale myslím, že by bylo vhodné jej oživit a aktualizovat. Proto využívám trička k sestavení nového seznamu. Ten následně použijeme k sestavení celé mapy pro potřeby TK . Fred již na mapě pracuje.

#5 meCZoun

meCZoun

• LocationJihlava

Publikováno 6 listopad 2012 - 08:54:59

2) ... Jihlava - Brno - Jihlava Minimálně jednou měsíčně po starý ................ meCZoun

#6 ToFF

ToFF

• Moderátoři
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou

Publikováno 6 listopad 2012 - 17:28:20

Koridor Ostrava - Praha - Plzeň - Dobřany - každý týden -> směr tam obvykle v Neděli o půlnoci odjezd, 7:20 Dobřany, směr zpět obvykle čtvrtek odpoledne, poslední pendolíno z prahy, (možné vyhození kontrabandu v Pardubicích a Olomouci)

#7 pary

pary

• LocationTeplice

Publikováno 6 listopad 2012 - 23:48:40

Ahoj, několikrát do měsíce jezdím Praha < - > Teplice. Jsem schopen v Praze vyzvednout a při cestě mohu zásobit Teplice, Litoměřice a jiné přilehlé vesnice. Totéž platí pro doplnění zásob od škody atp. Max plná fábie :-).

MP

#8 oteccasu

Publikováno 7 listopad 2012 - 11:03:14

Perfekt. Pomaličku se nám pošta rozjíždí. Trička se už tisknou a budou do deseti dnů připraveny k odeslání ke mně. Trička se nakonec netisknou v Krkonoších, ale v Českých Budějovicích. Kdyby byl přímý koridor z Budějovic, tak by jsem snad mohl vyjednat odvoz části triček rovnou od výrobce.

1) ...Trutnov - Plzeň.... .........Jedenkrát do měsíce. Max 2 Kg a max 5 litrů..........Otec času
2) ... Jihlava - Brno - Jihlava .. Minimálně jednou měsíčně po starý ................ meCZoun
3)....Praha - Teplice - Litoměřice a přilehlé vesnice.......Totéž platí pro doplnění zásob od škody atp. ......Pary

#9 Bimbak

Bimbak

Publikováno 8 listopad 2012 - 00:02:07

vzhledem k tomu, ze je to okolo Prahy tak to asi nebude nikdo potrebovat ... ale pravidelne (vic jak 10x do mesice) nasledujici lokace:

Praha, Uvaly, Brandys nad Labem, Melnik, Kralupy, Velvary, Slany, Kladno (vesmes silnice 101, 331 a 240) ... +- prilejhajici obce ktery projizdim pro zpestreni cestovani ..Neratovice, Kostelec, atd atd ...

#10 Daz

Daz

• LocationČeskéBudějovice

Publikováno 8 listopad 2012 - 22:14:18

Zhruba 3x měsíčně jezdím vlakem ČB --> Brno (momentálně pondělky, zpět pátky) vzít s sebou navíc nějaký náklad přiměřeného objemu a hmotnosti :) není problém.