Přejít na obsah

Fotka

Předplatné

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
306 odpovědí na toto téma

#301 Luboszz

Luboszz

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 107 příspěvků(y)
Reputace: 135

Publikováno 8 srpen 2021 - 05:27:25

Je to taková česká povaha.Ve spousty zemích když mám malej krámek a jedu na dovolenou tak si tam vezmu záskok.U nás je napsáno máme zavřeno 14 dní dovolená.V marketu  je po zavíračce tak mě v klidu nechají dokoupit.U nás  ochranka začne buzerovat že už tam nemám co dělat.Rozdíl je vtom že záskok budu muset zaplatit kdežto Taz by ho platit nemusel.

• 0

#302 Nakadah

Nakadah

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 004 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 179

Publikováno 8 srpen 2021 - 10:30:17

Tak abychom se ještě nedočkali, že nám místo úvodní stránky Temné naskočí info stránka webhostingu o expiraci. Na x stránkách tady pláčeme nad stále stejným problémem a to že to má TAZ na párku. Dokud se s ním někdo osobně nespojí, aby to dal dohromady, tak se nic nezmění.

• 0

#303 Luboszz

Luboszz

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 107 příspěvků(y)

Publikováno 8 srpen 2021 - 16:12:27

Stačí se podívat o něco zpět v tomto vlákně a Taz tam píše že vše sleduje zpovzdálí ale nemá čas jelikož dělá rekonstrukci bytu.

Tak abychom se ještě nedočkali, že nám místo úvodní stránky Temné naskočí info stránka webhostingu o expiraci. Na x stránkách tady pláčeme nad stále stejným problémem a to že to má TAZ na párku. Dokud se s ním někdo osobně nespojí, aby to dal dohromady, tak se nic nezmění.

• 0

#304 Skorec

Skorec

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 234 příspěvků(y)
  • LocationÚstí nad Labem
Reputace: 55

Publikováno 8 srpen 2021 - 16:38:18

Vše budu sledovat zpovzdálí a v pravý čas se do toho vložím. Kde já jsem to jenom slyšel..... Otázka zní... Kdy nastane ten pravý čas. To nevědí ani Blaničtí rytíři.
  • 0

#305 Luboszz

Luboszz

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 107 příspěvků(y)

Publikováno 8 srpen 2021 - 18:50:08

Ty myslíš že je ten pravý čas?Tenkrát se po dloooouuuuhý době do toho vložil to bych neměl mašličku ani já.Pak zmizel neznámo kam aby se po letech zase našel.

Vše budu sledovat zpovzdálí a v pravý čas se do toho vložím. Kde já jsem to jenom slyšel..... Otázka zní... Kdy nastane ten pravý čas. To nevědí ani Blaničtí rytíři.

• 0

#306 dc

dc

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 157 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové, Czech Republic, EU, Earth, This Space
Reputace: 23

Publikováno 9 srpen 2021 - 08:29:51

"Zpovzdálí" může být v rámci jakési básnické licence nové synonymum pro "z pekla" nebo pro "vůbec", jak to tak zpovzdáli pozoruji já.

• 0

#307 PetrL

PetrL

Nováček

• Předplatitel
  • 66 příspěvků(y)
  • LocationMokropsy
Reputace: 42

Publikováno 9 srpen 2021 - 08:56:32

To mi připomnělo jednu velkou zemi na východě, tam když se řekne "za chvíli", tak to znamená "zítra" a když se řekne "zítra", tak to znamená "nikdy". ;-)

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních