Přejít na obsah


Fotka

IR portréty


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#51 petrkohout

petrkohout

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 170 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 52

Publikováno 17 leden 2020 - 12:20:36

Nestojím o členství v klubu senilů, ale chtěl bych aspoň rozumět tomu, co se tady stalo. S3bro podle mne komentoval legrační a asi náhodný sled příspěvků 46 a 47, kde 47 odkazuje na 45 nebo možná na 46. V češtině si můžete slovo předchozí vykládát různě, vlastně tak, že se to vztahuje jak k té letní tak i k té zimní fotografii. To tak trochu vyzývá k humoru. Já doufám, že ta negativní vlna se týká jen formy, ne podstaty. To bychom si nemohli dělat legraci vůbec. Nebo je v tom ještě něco jiného?
  • 0

#52 mars

mars

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 169 příspěvků(y)
  • LocationČeské Budějovice
Reputace: 94

Publikováno 17 leden 2020 - 13:34:07

Nestojím o členství v klubu senilů, ale chtěl bych aspoň rozumět tomu, co se tady stalo. S3bro podle mne komentoval legrační a asi náhodný sled příspěvků 46 a 47, kde 47 odkazuje na 45 nebo možná na 46. V češtině si můžete slovo předchozí vykládát různě, vlastně tak, že se to vztahuje jak k té letní tak i k té zimní fotografii. To tak trochu vyzývá k humoru. Já doufám, že ta negativní vlna se týká jen formy, ne podstaty. To bychom si nemohli dělat legraci vůbec. Nebo je v tom ještě něco jiného?

Myslím, že je za tím "humorem" hlavně kus emocí z dřívější komunikace v jiném vlákně. Ale to je spíš na www.amaterskypsycholog.cz než na temnou.  


  • 0

#53 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 17 leden 2020 - 13:43:07

Řekl bych, že s3bro si spíš výraz "předchozí fotka" vyložil po svém, nebo tu opravdu předchozí fotku přehlédl. Ale i kdyby to bylo způsobeno já o voze, on o koze, tak i s emocemi, jak píše mars, byl jeho "komentář" poněkud víc než nepatřičný. Snad by to vyřešila nějaká omluva, není-li již dávno pozdě.


  • 2

#54 faajn

faajn

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 411 příspěvků(y)
  • LocationOstrava-Wroclaw
Reputace: 79

Publikováno 17 leden 2020 - 16:21:25

A nebo je to jen nedávno bloknutý prudič co si prostě založil nový profil aby mohl dál pokračovat v urážlivých komentech.
  • 0

#55 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 17 leden 2020 - 22:45:06

Aha! Asi bych to měl upřesnit.

Šlo mi jen o to, že fotka z příspěvku #45 má výraz a vzbuzuje ve mně asociace na léto. Třeba jako  (bacha, hudba pro pamětníky)

Příště se polepším a budu tapetovat citacema, soráč, moje chyba. 

Že by pro finální prezentaci potřebovala fotka "načesat" je zřejmé a nebyla to podstata komentáře. 

Že podstatou umění je spustit asociativní řetězec si nechám na www.neumětelský-amatérský-kunsthistorici.čž

Fotka #46 mi letní asociace fakt nehází a to mám i brejle na hledání brejlí. Holt stařecká vetchozrakost.

A že se mě pokusilo kousnout štěně? No a co.


  • 0

#56 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 17 leden 2020 - 22:55:27

BTW : vypadá to hnusně, jak mám vložit odkaz, aby to tam nenacpalo obrázek?


  • 0

#57 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 17 leden 2020 - 23:11:17

#56

Bez obav. Ak si "senil zapomene nasadit své mastně upocené dioptrické brýle", nič nespozoruje.


  • 0

#58 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 17 leden 2020 - 23:49:44

#57

 

Asi je na čase pořídit si brýle tiroptrické :-D


  • 0

#59 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 18 leden 2020 - 08:55:38

# :D


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních