Přejít na obsah


Fotka

EXKURSE BARRANDOV


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 10 duben 2012 - 21:40:04

Ahoj - před časem tady byla diskuse, jak chcete jít na Barrandov a pak to, jako všechno tady, utichlo. Na můj dotaz o editačním stolu mi nikdo neodpověděl...

Takže - potřebuji 1 - 2 statné hochy, kteří mi pomohou hodit 16mm střižnu na vozík. Odměna - oběd, prohlídka laborek a historického městečka na pozemku Barrandova.

KDY: PÁTEK 13. dubna cca 10:30 na vrátnici, Kříženeckého náměstí.
Jen vážní zájemci, možnost předání těch zaváděcích pásů, kdo chtěl. Pište na biograf16(zavinac)postreh.com
  • 0

#2 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 10 duben 2012 - 22:33:28

Mail odeslan - 2 zajemci.
  • 0

#3 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 10 duben 2012 - 22:49:23

Mail odeslan - 2 zajemci.


Akceptováno :smile:. Aby to ještě někoho nemrzelo, kdo si to přečte později, tak ještě jedno místo dávám všanc.
  • 0

#4 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 11 duben 2012 - 12:04:05

Nevysvětluj si to nějak špatně. Já třeba zájem mám, ale tak nějak musím chodit do práce, a to bohužel i v pátek :(
  • 0

#5 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 11 duben 2012 - 23:30:51

Nevysvětluj si to nějak špatně. Já třeba zájem mám, ale tak nějak musím chodit do práce, a to bohužel i v pátek :(

Tak - třeba někdy příště - i když kdoví, jestli bude ještě co vidět - s filmem to jde od desíti k pěti. Dnes jsem v našem hradeckém koukal na premiéru z notebooku a projektoru. Cinemart posílá notebook i projektor poštou místo 35mm kopie a starý pán promítač po 50 letech smutně seděl v zadu, hodil gong a zhasl světla.
  • 0

#6 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 24 duben 2012 - 12:10:48

Díky všem za pomoc na Barrandově. Stůl se cestou po D1 trochu rozpadl, ale naštěstí ne moc. Těším se na fotky od Honzy, až je vyvolá...
Richard
  • 0

#7 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 24 duben 2012 - 12:34:54

Díky všem za pomoc na Barrandově. Stůl se cestou po D1 trochu rozpadl, ale naštěstí ne moc. Těším se na fotky od Honzy, až je vyvolá...
Richard

Doufám, že se oprava podaří. Stůl vypadal nabušeně a byla by ho škoda.

Co se týká fotek, je to v procesu (pomalém) - vyvolaný 1 negativ ze 2. 2. film vyvolám, až se mi jich nahromadí víc a nazvětšuju až bude příležitost.
  • 0

#8 histes

histes

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 67 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 24 duben 2012 - 14:50:15


Díky všem za pomoc na Barrandově. Stůl se cestou po D1 trochu rozpadl, ale naštěstí ne moc. Těším se na fotky od Honzy, až je vyvolá...
Richard

Doufám, že se oprava podaří. Stůl vypadal nabušeně a byla by ho škoda.

Co se týká fotek, je to v procesu (pomalém) - vyvolaný 1 negativ ze 2. 2. film vyvolám, až se mi jich nahromadí víc a nazvětšuju až bude příležitost.


Supr, budu se těšit a adresu píšu do mailu.
RIchard
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních