Přejít na obsah


Fotka

Rollei B35


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 psitlapa

psitlapa

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 28 duben 2012 - 16:09:51

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s tímto strojem? Původně jsem chtěl rollei 35 s, ten mi ale někdo vyfoukl :smile:
Každopádně u B35 je příznivější cena, asi horší objektiv a hlavně selenové měření, takže si nejsem jist, jestli to ještě může fungovat...
díky za případné připomínky
  • 0

#2 psitlapa

psitlapa

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 duben 2012 - 09:12:37

to nikdo nic?
  • 0

#3 ulik

ulik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 16 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 1 červen 2012 - 00:32:24

:???: Nechal jsem dneska večer 23:20 po praci na lavičce v metru strašnická Rollei kterej sem chtěl 2 roky a měl jsem ho týden.
Dobrý co? Nafotil jsem jeden film a byl jsem z něj strašně načenej. Foti fakt krásně(teda fotil) Jsem z toho uplně v pr...li. Dal bych i nálezný ale asi je to uplně v háji. Musel bych najit asi Leicu abych se uklidnil. Teda stačila by Bessa ale stejně si ho budu muset i tak koupit znova. Za dva roky teda. Bože sem to ale debil.
  • 0

#4 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 1 červen 2012 - 13:06:46

:smile: Nechal jsem dneska večer 23:20 po praci na lavičce v metru strašnická Rollei kterej sem chtěl 2 roky a měl jsem ho týden.
Dobrý co? Nafotil jsem jeden film a byl jsem z něj strašně načenej. Foti fakt krásně(teda fotil) Jsem z toho uplně v pr...li. Dal bych i nálezný ale asi je to uplně v háji. Musel bych najit asi Leicu abych se uklidnil. Teda stačila by Bessa ale stejně si ho budu muset i tak koupit znova. Za dva roky teda. Bože sem to ale debil.



...zajdi na ztráty nálezy, někdo ho tam dáti moh`...

Kupodivu i dnes je pár slušných lidí, tak to aspoň zkus.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních