Přejít na obsah


Fotka

Půjčení stříbrné Leica M6


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 ondrais

ondrais

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
  • LocationBřevnov
Reputace: 11

Publikováno 2 srpen 2012 - 15:13:53

Ahoj,
Nevím kam jinam bych to zařadil, a doufám že nebude vadit tento druh prosby.

Sháním, naléhavě, půjčení fotoaparátu Leica M6 nebo eventuálně M3 ve stříbrném provedení na jeden den ( odpoledne ) natáčení v příštím týdnu. ( tj. někdy mezi 7.-10.srpna ).
Jsem ochoten dotyčnému za "pronájem" zaplatit klidně pár tisíc.( nějaká dohoda ) Co ale nemohu je složit za ni plnou zálohu, protože tolik momentálně nemám. Jinak bych to řešil přes fotoškoda. Není problém být přítomen a nespustit tak z fotoaparátu oči. Bude se natáčet na jedné zahradě blízko obce Hostomice ( Berounsko/Dobříšsko) a vyrážet se bude z Prahy. Jde jen o jeden záběr Leicy na stole. Je to taková možnost přivýdělku třeba na fotomateriál, kdyby někdo chtěl.

Moc by mi to pomohlo, tak kdyžtak děkuji za nabídky a MODy za dočasné tolerování této prosby.

hezký den všem a dobré světlo ;-)

Ondřej
  • 0

#2 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 3 srpen 2012 - 09:52:46

asi je to blbost, ale co zkusit třeba bazar fotoškoda, když nabízíš nějaký peníz. Pokud se tam nějaká válí, třeba by to šlo. Osobně si nedovedu představit, že by jsem půjčil nějaký aparát, který používám a k tomu ještě Leicu. Ale možná jsem jinej.
  • 0

#3 ondrais

ondrais

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
  • LocationBřevnov
Reputace: 11

Publikováno 6 srpen 2012 - 17:54:31

Otíku, nejsi jinej. Ale z toho důvodu právě píši že je možné udělat si výlet a být přítomen. Pro někoho nesmysl, pro někoho dva tisíce za půl dne "práce" ( nic nedělání ). Což si myslim, že neni špatnej přivýdělek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních