Přejít na obsah


Fotka

Výstava na Pražském hradě.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 115 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 26 srpen 2012 - 15:08:31

Jak jsem dříve zmiňoval, tak máme možnost vystavovat na Pražském hradě, ve výstavní místnosti vedle Chrámu Svatého Víta. Kdo má zájem, tak ať mi zavolá. Do úterka musíme vědět. co a jak. Pak jedu na dovolenou.
  • 0

#2 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 115 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 27 srpen 2012 - 10:02:00

Ještě dodám, že fotografie musí být poslány do Prahy do 10.září. Adresu dodám těm, co budou mít zájem. Zároveň se omlouvám, že jde vše tak na rychlo. Musíme využít díru v plánu výstav. Několik lidí se přihlásilo. Tentokrát budeme muset platit i hlídání. Na to je najatá studentka. Sumamasumárum v ceně asi max. 1500 tvrdé české měny za autora. Znáte lepší reprezentativnější místo? Za tu cenu a úsilí určitě stojí sebou trochu hodit.
  • 0

#3 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 27 srpen 2012 - 10:50:20

Romane, řeknu o tom od nás Ďurovi a Milošovi (pokud si to tu sami dřív nepřečtou...), kteří se s tebou určitě spojí. Obrázky máme připravené z AFUK výstavy v Chotěboři, vybrat reprezentativní od pár autorů by neměl být problém. Cenu za případné zúčastněné autory od nás uhradím z fondu AFUKu.
  • 0

#4 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 115 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 28 srpen 2012 - 08:11:11

Tak již máme výběr skoro hotov. Fotografií moc na výběr není. Prosil by jsem o netuctové fotografie, speciální techniky.
  • 0

#5 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 28 srpen 2012 - 13:10:00

Vejde se tam bicykl a stereokukátko?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních