Přejít na obsah


Fotka

kde v Hradci vyvolat barevnej svitek?

svitek 120 barva color film negativ vyvolání Hradec Králové

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 luke__666

luke__666

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • Locationtwitter.com/luke__666
Reputace: 20

Publikováno 27 srpen 2012 - 09:33:03

ahoj, prosím o radu, kam dát v Hradci Králové vyvolat a oskenovat barevnej svitek. jde mi o to, abych na to nečekal měsíc a aby se mi to nevrátilo s otiskama prstů, poškrábaný a případně přehnutý uprostřed filmu napůl. vše z výše uvedeného jsem už totiž zažil. případně, pokud by tu někdo uměl barvu a měl scanner, jsem ochoten zaplatit víc, než v běžném fotolabu. díky za případné tipy/nabídky.
  • 0

#2 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 107 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 081

Publikováno 27 srpen 2012 - 10:14:12

Hradecká sekce jej dává někam vyvolat. Musíš se zeptat někoho z nich. Jinak někteří je zasílají k nám do Trutnova. Většinou po studentech. Pokud se s Milanem dohodneme, tak vyvolání je do druhého dne. Vyvolává 120 i 220.
  • 0

#3 luke__666

luke__666

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • Locationtwitter.com/luke__666
Reputace: 20

Publikováno 27 srpen 2012 - 12:50:34

díky za informaci, počkám, jestli se někdo ozve tady a případně se zeptám v hradeckým permanentním srazu.
  • 0

#4 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 27 srpen 2012 - 13:15:32

osobně nevím o nikom z hradecký části, kdo by dával skenovat barevný svitky (resp. na ně fotil)
obešel bych laby, třeba kodak v kopečku a ptal jsem konkrétně, kdo to pro ně dělá, kde a jestli ručí za práci v rukavicích
  • 0

#5 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 107 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 081

Publikováno 27 srpen 2012 - 13:17:47

osobně nevím o nikom z hradecký části, kdo by dával skenovat barevný svitky (resp. na ně fotil)
obešel bych laby, třeba kodak v kopečku a ptal jsem konkrétně, kdo to pro ně dělá, kde a jestli ručí za práci v rukavicích

A kam to dává učitelskej?? Ten fotí na barvu a dělá doma fotky. K nám si dává jen 220.
  • 0

#6 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 27 srpen 2012 - 20:54:22

to nevím, vidím ho tak jednou za měsíc a že by za poslední rok dělal doma barvu neříkal, spíš dodělával atelier
http://www.classicar...id=50&Itemid=66
text není aktuální, ale atelier je už hotov a dolaďují se drobnosti, byl jsem se tam podívat a fotografovat se tam už dá, už podle toho kardana namířenýho na pozadí tak soudím
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:svitek, 120, barva, color, film, negativ, vyvolání, Hradec Králové

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních