Přejít na obsah


Fotka

Blog o filme - SF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 transporti686

transporti686

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 333 příspěvků(y)
Reputace: 67

Publikováno 30 srpen 2012 - 18:29:05

Ahojte,

túto tému zakladám, možno pre chtivých písania alebo niekoho, kto by sa chcel zúčastniť. Rád by som resp. som založil blog o strednom formáte na film a občas by som chcel niečo napísať alebo dať tam nejaké fotky, photopointy alebo čo sa bude týkať SF a možno by som privítal nejakého resp. nejakých chtivých spoluautorov. Samozrejme nejaký obmedzený počet, lebo určite nie je dobré, aby ich bolo trebárs 100 a toľko by sa Vás aj tak asi nepodujalo na to.

Čiže, ak by sa niekto našiel, kto by chcel mimo priestor temnej komory niečo dať dokopy, tak sa ozvite sem alebo do pošty.

Pekný večer.
  • 0

#2 PeterMarek

PeterMarek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 231 příspěvků(y)
  • LocationPetržalka
Reputace: 677

Publikováno 30 srpen 2012 - 19:02:58

Ahojte,

túto tému zakladám, možno pre chtivých písania alebo niekoho, kto by sa chcel zúčastniť. Rád by som resp. som založil blog o strednom formáte na film a občas by som chcel niečo napísať alebo dať tam nejaké fotky, photopointy alebo čo sa bude týkať SF a možno by som privítal nejakého resp. nejakých chtivých spoluautorov. Samozrejme nejaký obmedzený počet, lebo určite nie je dobré, aby ich bolo trebárs 100 a toľko by sa Vás aj tak asi nepodujalo na to.

Čiže, ak by sa niekto našiel, kto by chcel mimo priestor temnej komory niečo dať dokopy, tak sa ozvite sem alebo do pošty.

Pekný večer.


Uf! Samo - možno Ťa nepoteším ale... Fotografia je len jedna, je jedno, ako bola urobená, či pinholou, na film alebo hoc aj (fuj!) digitálne... Každá technika má svoj vplyv na formu ale forma je len druhoradá a podstatný je obsah... Je to ako v hudbe... Sú dobrí a zlí gitaristi... Bez ohľad na to či hrajú na akustickú alebo elektrickú gitaru... Ne niektoré žánre je lepšie použiť akustickú gitaru. Na niektoré film... Ale stále je to len fotka/hudba... Škatuľkovanie a delenie podľa techniky/formy??? Áno aj tento web je o tom... Ale treba to vnímať iba ako pomôcku nie ako cieľ... Ak idem na výstavu fotiek a sú dobré/zlé - prd ma zaujíma ako boli urobené... Ak sa chcem poradiť ako naladiť španielku idem na fórum o akustických gitarách ak chcem zahrať niečo od Van Halen - pozriem si fórum o efektových šlapkách a kadejakých vreštibudkách ale stále je to len o tom, že ide o fotku o hudbu a cez ňu o vyjadrenie nejakej myšlienky, idey, informácie, vtipu, traumy,... Kašlať na formu... :) Neškatuľkujme muzikantov podľa nástrojov, fotografov podľa záznamového média...

Iba toľko som chcel nesúvislo povedať... :)
  • 0

#3 transporti686

transporti686

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 333 příspěvků(y)
Reputace: 67

Publikováno 30 srpen 2012 - 19:10:05

Ahoj Peter, to je v poriadku, nejde tu o to, či si ma potešil alebo nie, tvoj názor je fajn a ja s ním súhlasím. Mojím cieľom nie je škatulkovanie, mojím cieľom nie je škatulkovať, ale písať o tom, čo si môžem odskúšať a reálne som spravil, na kinofilm už nefotím a viem, že sa k nemu nevrátim a preto chcem občas niečo napísať o SF.

Toto celé je dobrovoľné a nikoho do toho nenútim, nemienim sa rovnať temnej komore, apugu ani nikomu. Zvolil som si SF, lebo mám k nemu teraz blízko a verím, že ešte dlho budem mať a kto sa s tým stotožňuje a má chuť je vítaný. Fotografia vždy bude o fotografii ako takej aj s mojím aj bez môjho blogu, to nezmením a ani nemám v pláne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních