Přejít na obsah


Fotka

Sloty Nova Darkrooom


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 IngHart

IngHart

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 19 duben 2013 - 10:16:42

Zdravím, chcel by som požiadať o trošku kurióznu radu.
Známy by chcel odo mňa kúpiť moje vertikálne sloty na vyvolávanie papierov od firmy nova. Sú na veľkosť 30x40 a majú tri tanky, ohrev chémie však nefunguje, je tam pravdepodobne zlá špirála, nie sú však vôbec používané. Cenu si mám navrhnúť avšak netuším podľa čoho by som ju mal stanoviť, keďže som nič podobného v českých bazároch nikdy nevidel, nemáte náhodou nejakú skúsenosť? Nekupovali ste niekedy niečo podobné?
Ďakujem za radu!
  • 0

#2 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 784 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 19 duben 2013 - 10:31:01

ahoj, kupoval som, menšie 8x10 bez ohrevu.
nova sloty sú perfektná vec a 30x40 ideálne pre panelákovú komoru...sám som také zháňal.

mám nastavené upozornenie, ak sa objavia na ebay a sloty od novy sú tam dosť málo a idú dosť 'na dračku'

za 30x40 by som videl cenu tak 100-150 eur podľa kamarátstva :) ak ich nekúpi on, daj na tk do bazárku a určo ich predáš.
  • 0

#3 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 19 duben 2013 - 11:05:32

Ja puvodni vadne topne spiraly v 30x40 Nova slotech bez problemu zamenil za akvarijni telesa. Nasel jsem takove, ktere mely presne stejny prumer trubky, takze krasne pasovaly do puvodnich otvoru.
  • 0

#4 Pentaxista

Pentaxista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 310 příspěvků(y)
Reputace: 311

Publikováno 19 duben 2013 - 12:10:16

Tříslotový procesor (nový) stojí v Anglii kolem 18t Kč. Prodejní cena (bazarová) bývá cca 1/3 ceny nového. Zorientujte se na anglických darkroom bazarech nebo e-bay.
Topná tělesa je dobré mít, ale opravdu je využijete?
Budete-li pracovat v panelákové koupelně, čb proces, RC nebo baryt, stejně budete pracovat při cca 20stC, "přehřívání" čb obvykle nevede k lepším výsledkům.
Já (na Vašem místě) bych koupil, vyzkoušel a pak buď opravil (akvaristika + lepidlo na tvrdé plasty), nebo prodal.
Pochopitelně - "nefunkční" sloty by se neměly ke 1/3 ceny nových blížit...
  • 0

#5 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 19 duben 2013 - 13:26:22

Podle aktuálních cen bych viděl tak 200-250E
  • 0

#6 IngHart

IngHart

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 26 duben 2013 - 13:25:18

tak sme to teda nakoniec nejako spriemerovali, nechcel som pýtať prehnane veľa, ďakujem Vám za rady
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních