Přejít na obsah


Fotka

Pentacon Six TL - Oprava surne

Pentacon Six TL Oprava

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Valhalla

Valhalla

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 17 příspěvků(y)
  • LocationBanska Bystrica
Reputace: 7

Publikováno 26 květen 2013 - 19:46:21

Prosim vas o pomoc.

Este pred nedavnom som vyhlasoval pad fotoaparatu stestny cin... A teraz... Som v klube :(

Spadol mi pocas stevrania sa do svahu. Samozrejme mal som pri sebe dalsi fotak a skla tak som sa nemal ani len ako snazit.

Fotoaparat spadol na skalu a ako inak... z tade rovno pod hladinu potoka.

Po ususeni ( vcera ) isiel dobre. Testoval som vsetky casy a isli v pohode... Kedze som vsak nevedel ako sa rozobera a dufal ze to nebude potrebne a navyse uz bola noc fotoaparat som nahal tak a pred spanim pobozkal pannu Mariu na celo a poziadal ju o pomoc.

Klasika zase bola niekde s duchom svatym...

Dnes uz nefunguju casy vobec... Ostava to na jednom... Neviem na akom... Prave to riesim a neviem sa dopatrat ani len k tomu ako to rozobrat... Najde sa nejaka dobra dusa ktora by mi s tym pomohla? :( Aj za odplatu... Alebo cez skype asistovana operacia alebo cokolvek len nech mi nejde fotacik po prvom foteni " do muzea ".

Tajne dufam ze kedze vcera isiel ako ma aj po pade zrejme ho staci precistit a premazat...
  • 0

#2 Valhalla

Valhalla

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 17 příspěvků(y)
  • LocationBanska Bystrica
Reputace: 7

Publikováno 26 květen 2013 - 20:27:34

Tak po dlhsom skusani trosku precitol... cas: B a 1/1000 idu dobre a asi aj vsetko do 1/30 pod tuto hranicu uz nie... Napr. pri nastaveni 1 sek. zostane zaseknuty a uvolni sa az pri tukani...

Pisem to len pre pripad ze niekto aj na zaklade uvedeneho bude mat aspon predstavu.

Po ususeni casti ktore sa daju ususit bez rozoberania (vcera) isla dobre aj 1 sek. jedniducho vsetko.
  • 0

#3 Kapi

Kapi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 32 příspěvků(y)
  • LocationBergen,Norway
Reputace: 81

Publikováno 6 září 2013 - 09:32:36

Ahoj,
ak je to este aktualne tak v Novych zamkoch je jeden sikovny servis.
Mne tam na pentacone opravovali posuvanie zvitku, lebo prekryval policka a zaroven mi ho aj cely premazali a precistili.
A myslim si ze aj za celkom prijatelnu cenu.
Ak mas zaujem viac info na ich stranke:http://www.matunak.sk
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Pentacon Six TL, Oprava

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních