Přejít na obsah


Fotka

Základní objektiv Praktisix

cena

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 MarfiK

MarfiK

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 88 příspěvků(y)
  • LocationHostivice
Reputace: 41

Publikováno 12 květen 2014 - 09:43:01

Zdravím kolegové,

po mnohaleté přestávce jsem vybudoval  temnou komoru  a osvěžuji si zaprášené dovednosti a tak.  A zdá se že jsem to ani moc nezapomněl.

Mám Bronicu S2a, 9x12 Plaubel-Peco a několik kino Pentax a Praktisix bez objektivu. Bronica je mazlík, ale těžká, o Plaubel-Peco ještě těžší a ke kinu se vracet nechci. Jako pohotovostní kameru bych si představoval toho Praktisixe a chci pořídit  asi Biometar 2.8/80 MC. Ale když jsem procházel ceny na Aukru, E-bay nebo Fotoškoda tak rozpětí je opravdu značné. Chystám se také prolézt nějaké bazary. Protože se nechci nechat vodit moc za nos, můžete mi prosím přiblížit jaká by byla přiměřená cena za takový objektiv v dobrém stavu?

 

Díky

 

Martin


  • 0

#2 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 12 květen 2014 - 11:26:28

Jestli to myslíš vážně, mám biometara a flektogon obé v provedení zebra po seřízení a vyčištění. Cenu za oba bych si představoval 3400 + pošta. Přidám ti k nim makroměch, mezikroužky a očnici na hranol.


  • 0

#3 MarfiK

MarfiK

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 88 příspěvků(y)
  • LocationHostivice
Reputace: 41

Publikováno 12 květen 2014 - 11:58:48

Ten flektogon bych neuživil stejně jako to příslušenství. Navíc bych chtěl ty antireflexní vrstvy protože mám rád kontrast a protisvětlo. Ale moc díky za nabídku.

 

M.


  • 0

#4 MarfiK

MarfiK

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 88 příspěvků(y)
  • LocationHostivice
Reputace: 41

Publikováno 5 červen 2014 - 22:54:47

Tak jsem nakonec narazil na Biometar MC 80/2.8 za necelou tisícovku. To mi přijde jako pěkná cena. Už zakladám film :-P


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:cena

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních