Přejít na obsah


Flexaret - Kladno


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Harmony

Harmony
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 říjen 2014 - 14:13:50

Je tu někdo kdo vlastní/umí s Flexaretem V a vzal by si mne pod křídlo? Jsem z Kladna a ve svém okolí neznám nikoho kdo by mi s ním pomohl se naučit. Fotím digitální zrcadlovkou tudíž je pro mě Flexaret něco úplně nového.

 

Kdyby tu byl někdo tak hodný, poprosím ať se mi ozve sem, nebo na email HarmonyDynamite@seznam.cz.

 

Díky, Harm :).

 

 

 

http://harmonydynamite.blogspot.cz/

http://harmonydynamite.tumblr.com/

http://harmonydynamite.rajce.idnes.cz/


  • 0

#2 Acer

Acer

    Nováček

  • Předplatitel
  • 456 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 254

Publikováno 4 říjen 2014 - 18:27:23

Ogaři, máme novou temnokomornici, tak se jí honem někdo z blízkého okolí ujměte, nebo nám uteče :-)


  • 0

#3 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 5 říjen 2014 - 22:43:04

No jo Acere, máš pravdu, to by se nemělo ignorovat...

 

Harmony, vítej na temné!


  • 0

#4 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 641 příspěvků(y)
Reputace: 35

Publikováno 6 říjen 2014 - 14:09:56

Vítej slečno neznámá,málo jich tu máme,nějaký temnokomorník ti rád ukáže,jak fotku do flexarety dáme. :)


  • 0

#5 dravec

dravec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 327 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 187

Publikováno 6 říjen 2014 - 17:17:03

Zdravim novou temnokomornici! Jelikož se tu nikdo z Kladna, ani odjinud z okolí, zatim nepřihlásil, tak se nabídnu, aby to nevypadalo, že nechcem šířit tmu a stříbto. Praha je pořád okolí Kladna, ne? V podstatě za rohem z Dejvic - tam pracuju. Po víkendu už bych měl mít víc času, tak se můžem nějak domluvit. Mam, a fotil jsem na Flex VI, ale troufám si tvrdit, že tu Flex V taky zvládnu obsloužit a předvést. Ale pořád se mi nechce věřit, že by tu nebyl někdo blíž a šikovnější :-)


  • 0

#6 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 641 příspěvků(y)
Reputace: 35

Publikováno 6 říjen 2014 - 17:30:03

Zdravim novou temnokomornici! Jelikož se tu nikdo z Kladna, ani odjinud z okolí, zatim nepřihlásil, tak se nabídnu, aby to nevypadalo, že nechcem šířit tmu a stříbto. Praha je pořád okolí Kladna, ne? V podstatě za rohem z Dejvic - tam pracuju. Po víkendu už bych měl mít víc času, tak se můžem nějak domluvit. Mam, a fotil jsem na Flex VI, ale troufám si tvrdit, že tu Flex V taky zvládnu obsloužit a předvést. Ale pořád se mi nechce věřit, že by tu nebyl někdo blíž a šikovnější :smile:

Třeba už se někdo přihlásil,slečna tam má i email.Akorát neřekla jestli má V nebo Va?Zkušenej by to měl poznat..


  • 0

#7 dravec

dravec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 327 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 187

Publikováno 6 říjen 2014 - 17:58:21

jo, tak mejlu jsem si nějak nevšim. No tim líp, nemusim nic řešit, vono se něco stane...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních