Přejít na obsah


Fotka

Práce s papírem v roli


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#51 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 8 srpen 2018 - 12:38:46

Nikde nic nikdo. Na webu jsem nenalezl.... Kdo ví, jaký je rozdíl mezi papíry Fuji DPII a Fuji DPFII? Nemůžu se toho nikde dobrat...

Kde vidis "F"? Odfot a posli.

Pearl je Pearl. Pribuzny Kodak Metalic. Zvlastne - nepouzitelne papiere.
DP II je na hrubsej a pevnejsej podlozke, vyznacujucej sa este lepsim Dmin ako papier CA a CA Supreme.
Ak by si chcel este sytejsi papier, ostava ti uz asi len Kodak Duraflex, Papier ktory sa vyvolava dvojnasobne dlho, je na PE podlozke a ma i vacsiu zivotnost.


  • 0

#52 Clouds

Clouds

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 287 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 8 srpen 2018 - 13:27:59

 

Nikde nic nikdo. Na webu jsem nenalezl.... Kdo ví, jaký je rozdíl mezi papíry Fuji DPII a Fuji DPFII? Nemůžu se toho nikde dobrat...

Kde vidis "F"? Odfot a posli.

Pearl je Pearl. Pribuzny Kodak Metalic. Zvlastne - nepouzitelne papiere.
DP II je na hrubsej a pevnejsej podlozke, vyznacujucej sa este lepsim Dmin ako papier CA a CA Supreme.
Ak by si chcel este sytejsi papier, ostava ti uz asi len Kodak Duraflex, Papier ktory sa vyvolava dvojnasobne dlho, je na PE podlozke a ma i vacsiu zivotnost.

 

Zde: http://www.abcfotopo...10-x-838-g-lesk

 

 Volal jsem do obchodu, nakonec jsem se dostal k chlápkovi který to pohledal v obchodních papírech a došel k tvrzení, že DPII a DPFII jsou totožné papíry. Proč tam je to "F" ale nikdo neví. Papír mám už doma, v dohledný době ho vyzkouším, dnes ne, lebo bych zdochol:)


  • 0

#53 Clouds

Clouds

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 287 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 9 srpen 2018 - 12:59:01

Už jsem se dobral, rozdíl není žádný...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních