Přejít na obsah


Fotka

Satanův dar


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 6 červenec 2023 - 10:14:49

Vážení kolegové, zdá se velmi pravděpodobné, že Cyril & Metoděj, frustrování pandemií Pixelózy v tzv. "Zatuchlé Kotlině" odložili do vkládací lyžiny sběrného elektroboxu minimálně provozovaný CANON EOS 33, včetně bakelitové napodobeniny zoomu EF 28-90. Jedinou drobnou závadou je vylomený plastový háček zámku zadních dvířek EOS 30/33 Code. ZVBM101. Lehce jsem úžasem ustrnul, fotoaparát s popruhem, včetně Remote Switch RS-60E3 nahodil na svého velblouda a odkráčel spokojeně do V.I.P. brlohu. Seženu někde Battery Pack BP-300, "Opravdový" objektiv CANON EF 1:1.8/50mm II je již na cestě. Co více stačí ku štěstí fosilní, klasicky zaměřené, mimozemské bytosti "Starý Jezevec". Jedná se o můj technicky nejpokročilejší klasický fotoaparát. Objektiv je  slaboučký, musím ještě vyzkoušet. Možná to půjde použít jako lupa při vyhledávání obtížných hmyzů parazitů v prašivém kožichu. 

Motto v den 4.7.2023 :"Technický pokrok je mým sponzorem"  Díky, SATANE !!! 


  • 0

#2 Shimpan

Shimpan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 91 příspěvků(y)
Reputace: 22

Publikováno 6 červenec 2023 - 16:39:07

Gratuluji,

 

lidská blbost je nezměrná a je dobře, že z ní těží člověk, který dokáže ocenit její "výhody". Objektiv 28-90 bych tak docela nezatracoval, ačkoliv je to klasický setový plasťák, měl jsem ho spolu s EOS 30 a byl jsem celkem překvapen, že to nebyla úplná sračka. Zaostřování pekelně rychlé, absolutně přesné a ostrost a kontrast skla na tu cenu úplně úžasné. Byl to můj první kontakt s ultrazvukovým ostřením a nastavováním ostřícího bodu podle pohybu oka a dodnes na to vzpomínám. Naprostá špica.

 

Shimpan


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních