Zdravím vespolek, pár let jsem nic nevyvolal mám zafrontováno v lednici, tamtéž také pár desítek Fomapanů 100/120 s expirací 3/2024. Takže mě vlastně během posledních let, kdy jsem řešil školu a dvě malý děti, možná minulo, že se "něco děje"? Teď na mě zase vyběhlo jedno video konstatující, že by F100 mohl mít problémy s emulzí, tak se vás zdejších Fomapanistů chci zeptat, co vše se kolem svitkového Fomapanu 100 dělo v posledních letech, jak moc spolehlivé je koupit jej dnes (z hlediska loupání emulze, prokopírování těch vodících teček z papíru do emulze, vad v emulzi).
Díky za případné reakce. Fomapan 100 mám fakt rád, ale zase už jsem blíž do rakve než porodnice, takže bych nerad plejtval časem na materiál, který je nespolehlivý. Jinak mezi cca 2008 - 2022 jsem se Fomapanů 100 v 135 i 120 nafotil hromadu a nikdy jsem neměl jedinný problém. Ale byly to dnešní optikou starší várky s expirací nejpozději tak 2017-2021.











