Přejít na obsah


Fotka

Rozmístění temnokomorníků v zemi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#201 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 10 únor 2009 - 12:59:46

no to je krásný s těma krabičkama.... :)
akorát nevim, která je ta moje nej - nedala by se u nás multiformátovejch, krabicově promiskuitních udělat nějaká speciální ikonka alá bazar/vetešnictví? :?:
  • 0

#202 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 10 únor 2009 - 13:10:51

Mapa je tady, je to někde výš ve vlákně :)
Jinak hlásím, že v Lišce pod Woknama XP i jehoVistama to momentálně chodí dobře. A připojuju se k Mamiakově myšlence. Zatím se sice řídím úvahou "na tohle zrovna nejvíc fotím", ale kdyby se někomu chtělo do budoucna :)
Jó a jěště - když jsem si chtěl v profilu přidat čísílko formátu, ztratila se mi někam polovina GPS polohy. Zadal jsem to sice znovu, ale je to už potřetí (jelikož poté, co jsem se stal předplatitelem mi taky GPS kamsi napůl uteklo a já na chvíli i zmizel z mapy) :?: Ale aspoň si už skoro přesně pamatuju GPS polohu své komory :D
  • 0

#203 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 únor 2009 - 13:15:01

mrknu na to
  • 0

#204 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 10 únor 2009 - 13:20:25

mistr admin má neuvěřitelnou trpelivost :)
  • 0

#205 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 10 únor 2009 - 13:47:47

mistr admin má neuvěřitelnou trpelivost :?:


Však si ho za to všichni vážíme :)
Vážně Dany, obrovský dík.
  • 0

#206 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 10 únor 2009 - 15:50:24

Prosím, prosím, nešla by ještě ikonka pro Panoram?
Třeba dvě rovnoběžky, nebo obloučky.

Ta mapa vypada líp a líp. Dobrá sranda. Dík
  • 0

#207 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 10 únor 2009 - 15:58:21

no to je krásný s těma krabičkama.... :-P
akorát nevim, která je ta moje nej - nedala by se u nás multiformátovejch, krabicově promiskuitních udělat nějaká speciální ikonka alá bazar/vetešnictví? :D


A ty nevíš, k čemu tě srdce nejvíc táhne, co by mělo být tvým odznakem?
  • 0

#208 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 10 únor 2009 - 16:25:22

Zdravím,
jsem rád, že konečně něco vzniklo a že to funguje automaticky. Po první verzi jsem zadal GPS a objevil se na mapě. Dneska jsem ale zjistil, že na mapě nejsem. Příčinu jsem odhalil, GPS se změnilo na GPX, ale ani po opravě se na mapě nevidím. Dole v seznamu jo. Jsem moc rychlej? Jest to cca 20min....
  • 0

#209 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 únor 2009 - 16:30:52

Zdravím,
jsem rád, že konečně něco vzniklo a že to funguje automaticky. Po první verzi jsem zadal GPS a objevil se na mapě. Dneska jsem ale zjistil, že na mapě nejsem. Příčinu jsem odhalil, GPS se změnilo na GPX, ale ani po opravě se na mapě nevidím. Dole v seznamu jo. Jsem moc rychlej? Jest to cca 20min....


protoze '' neni to same jako " ta diky mapy api vsichni co jsou po tobe nebudou nalezeni :-)

Kdyz se nevidite jsou spatne napsane souradnice, je to automaticke a okamzite takze si je racte opravit.
  • 0

#210 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 únor 2009 - 16:36:51

Prosím, prosím, nešla by ještě ikonka pro Panoram?
Třeba dvě rovnoběžky, nebo obloučky.

Ta mapa vypada líp a líp. Dobrá sranda. Dík


Kdyz to nekdo nakresli pripadne muzete nakreslit i jine nebo si zazadejte yprese ale ne ze tam budu davat pro kazdou masinu :-)
  • 0

#211 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 10 únor 2009 - 16:54:08

Prosím, prosím, nešla by ještě ikonka pro Panoram?
Třeba dvě rovnoběžky, nebo obloučky.

Ta mapa vypada líp a líp. Dobrá sranda. Dík


Kdyz to nekdo nakresli pripadne muzete nakreslit i jine nebo si zazadejte yprese ale ne ze tam budu davat pro kazdou masinu :-)


Rozumim.
Ale moment Panoram neni kazda masina ne? A obecne vubec panoramaticka masina jako treba TLR ma svuj charakter, prece.
  • 0

#212 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 10 únor 2009 - 17:02:10

ale ju, nějakej kinofilmař se vedle mě objevil... už nejsem nejvíc zápaďák tady :-)
  • 0

#213 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 10 únor 2009 - 17:04:10

Zdravím,
jsem rád, že konečně něco vzniklo a že to funguje automaticky. Po první verzi jsem zadal GPS a objevil se na mapě. Dneska jsem ale zjistil, že na mapě nejsem. Příčinu jsem odhalil, GPS se změnilo na GPX, ale ani po opravě se na mapě nevidím. Dole v seznamu jo. Jsem moc rychlej? Jest to cca 20min....


protoze '' neni to same jako " ta diky mapy api vsichni co jsou po tobe nebudou nalezeni :-)

Kdyz se nevidite jsou spatne napsane souradnice, je to automaticke a okamzite takze si je racte opravit.


No ale já mám souřadnice snad OK, ne?
  • 0

#214 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 10 únor 2009 - 17:07:25

Zdravím,
jsem rád, že konečně něco vzniklo a že to funguje automaticky. Po první verzi jsem zadal GPS a objevil se na mapě. Dneska jsem ale zjistil, že na mapě nejsem. Příčinu jsem odhalil, GPS se změnilo na GPX, ale ani po opravě se na mapě nevidím. Dole v seznamu jo. Jsem moc rychlej? Jest to cca 20min....


protoze '' neni to same jako " ta diky mapy api vsichni co jsou po tobe nebudou nalezeni :-)

Kdyz se nevidite jsou spatne napsane souradnice, je to automaticke a okamzite takze si je racte opravit.


No ale já mám souřadnice snad OK, ne?


Jo, já vím proč používat čistý html, tyhle věci jsou podezřelý...... A to stím má občas problém i veverka.....
  • 0

#215 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 10 únor 2009 - 17:08:40

Ha, už se vidím...... By mě zajímalo co se stalo.....
  • 0

#216 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 únor 2009 - 19:29:30

Zdravím,
jsem rád, že konečně něco vzniklo a že to funguje automaticky. Po první verzi jsem zadal GPS a objevil se na mapě. Dneska jsem ale zjistil, že na mapě nejsem. Příčinu jsem odhalil, GPS se změnilo na GPX, ale ani po opravě se na mapě nevidím. Dole v seznamu jo. Jsem moc rychlej? Jest to cca 20min....


protoze '' neni to same jako " ta diky mapy api vsichni co jsou po tobe nebudou nalezeni :-)

Kdyz se nevidite jsou spatne napsane souradnice, je to automaticke a okamzite takze si je racte opravit.


No ale já mám souřadnice snad OK, ne?


Jo, já vím proč používat čistý html, tyhle věci jsou podezřelý...... A to stím má občas problém i veverka.....

Prave jsi mel souradnice spatne, dyt jsem to psal 2 jednoduche uvozovky nejsou to same, jako jedna slozena uvozovka. Ted uz to mas dobre, opravil jsem to a az budu mit cas, napisu nejaky regexp na kontrolu ale ted fakt nemam.

Cisty html s tim nema nic spolecneho
  • 0

#217 grcrusher

grcrusher

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 11 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 11 únor 2009 - 08:06:50

Ahoj, dobrá práce ta mapa :-)

V Olomouckém kraji je to ale slabotka, zřejmě silně digitalizovaná oblast. A to byly za pohnutých časů na ZŠ v Lošticích 2 temné komory...
  • 0

#218 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 11 únor 2009 - 09:02:59

Ahoj, dobrá práce ta mapa :D

V Olomouckém kraji je to ale slabotka, zřejmě silně digitalizovaná oblast. A to byly za pohnutých časů na ZŠ v Lošticích 2 temné komory...


beží, beží janko s rychlíkom ho spájá lanko, je to chlapec fikané, odpojí sa na hané....

digitál je "laciný" - nebudeš mít lehkou roli apoštola klasiky mezi hanáky :D
  • 0

#219 nicodeme

nicodeme

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 273 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 11 únor 2009 - 11:57:46

Tak jsem se konečně také přidal. Někdy jsem trochu láteřil, že mám komoru tak trochu z ruky, ale teď vidím, že jsem alespoň vyplnil tu smutně vyhlížející mezeru mezi Zábřehem a Hradcem!
  • 0

#220 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 únor 2009 - 13:42:16

Pridal som ďalší bod, ale budem musieť prehovoriť do duše východnému Slovensku. Viem, že je tam silné osadenstvo a na mape nič.
  • 0

#221 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 únor 2009 - 13:47:57

Zabudol som ešte poďakovať Danymu za realizáciu. Je zaujímavé vedieť , kde v okolí sú ľudia podobne zmýšľajúci. Som predsa len trochu bokom od silného jadra a osobne poznám len pár ľudí. Takto sa mi možno podarí ešte s niekym sa spoznať osobne.
  • 0

#222 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 11 únor 2009 - 14:54:38

Pridal som ďalší bod, ale budem musieť prehovoriť do duše východnému Slovensku. Viem, že je tam silné osadenstvo a na mape nič.


Jojoj, koukám docela kousek na Vršatec a vůbec do Karpat.
  • 0

#223 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 11 únor 2009 - 16:46:49

Zdravím,
jsem rád, že konečně něco vzniklo a že to funguje automaticky. Po první verzi jsem zadal GPS a objevil se na mapě. Dneska jsem ale zjistil, že na mapě nejsem. Příčinu jsem odhalil, GPS se změnilo na GPX, ale ani po opravě se na mapě nevidím. Dole v seznamu jo. Jsem moc rychlej? Jest to cca 20min....


protoze '' neni to same jako " ta diky mapy api vsichni co jsou po tobe nebudou nalezeni :D

Kdyz se nevidite jsou spatne napsane souradnice, je to automaticke a okamzite takze si je racte opravit.


No ale já mám souřadnice snad OK, ne?


Jo, já vím proč používat čistý html, tyhle věci jsou podezřelý...... A to stím má občas problém i veverka.....

Prave jsi mel souradnice spatne, dyt jsem to psal 2 jednoduche uvozovky nejsou to same, jako jedna slozena uvozovka. Ted uz to mas dobre, opravil jsem to a az budu mit cas, napisu nejaky regexp na kontrolu ale ted fakt nemam.

Cisty html s tim nema nic spolecneho


Jo já právě pochopil, že je to způsobený api. Na displeji MDA rozdíl mezi '' a " vidět není, odpověď mě tedy přišla nepochopitelná :D Omluva a děkuji za opravu formátu.
JL
  • 0

#224 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 únor 2009 - 16:51:07

Kubikula: Vršatec je na turistiku moc pekný, ale tu u nás je po okolí toho veľa na pozeranie. Ja mám najradšej Súľovské skaly.
  • 0

#225 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 11 únor 2009 - 16:56:20

Kubikula: Vršatec je na turistiku moc pekný, ale tu u nás je po okolí toho veľa na pozeranie. Ja mám najradšej Súľovské skaly.


Já to ostřeluju jen okolo hranice. Když jezdím za temnokomorníkama z Valašského království. Třeba to budu moct jednou poznat i jinde. Chystám se zas na začátek května.
  • 0

#226 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 11 únor 2009 - 19:53:40

Kubikula: Vršatec je na turistiku moc pekný, ale tu u nás je po okolí toho veľa na pozeranie. Ja mám najradšej Súľovské skaly.

Súľovské skaly... Ajajáááj. Tam jsme jezdili pravidelně grilovat a se vožrat. To jsem ještě pil... Ale hezky tam je.
  • 0

#227 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 únor 2009 - 20:36:03

Kubikula: Keď budeš v okolí Karpát tak sa ozvi, rád sa zoznámim a aj ten tvoj
Panoram je pre mňa zaujímavý. Ak teda budeš plánovať cestu na tieto kraje tak sa ozvi.
  • 0

#228 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 11 únor 2009 - 22:08:46

Kubikula: Keď budeš v okolí Karpát tak sa ozvi, rád sa zoznámim a aj ten tvoj
Panoram je pre mňa zaujímavý. Ak teda budeš plánovať cestu na tieto kraje tak sa ozvi.


koukam Trencin :) cca 1x za mesic jezdim do Trencianskych Teplic :)...muzeme se nekdy potkat a Panorama ti muzu privezt ukazat :))
  • 0

#229 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 12 únor 2009 - 02:05:30

Trenčíanské Teplice....... ajajáj.... tož tam sem sa opíl zase já..... a to sem ešče nepíííííl :)

Kraken :)
  • 0

#230 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 12 únor 2009 - 10:21:01

Kubikula: Keď budeš v okolí Karpát tak sa ozvi, rád sa zoznámim a aj ten tvoj
Panoram je pre mňa zaujímavý. Ak teda budeš plánovať cestu na tieto kraje tak sa ozvi.


koukam Trencin :) cca 1x za mesic jezdim do Trencianskych Teplic :-D...muzeme se nekdy potkat a Panorama ti muzu privezt ukazat 8-))


Ozvu. Třeba se tam jedou potkáme všichni.
  • 0

#231 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 12 únor 2009 - 19:37:37

Hmm hmm jak tak na to koukám... ten severozápad se mi nějak nechce líbit :) V sektoru zhruba mezi státní hranicí, D5 a D8 pusto prázdno, temnici nevidno. Tam to smrdí vším jiným jen né ustalovačemí, dámo a pánové. To byzme neměli podceňovat toto souzi ...
  • 0

#232 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 12 únor 2009 - 21:45:29

Tak jsem tam taky, díky Bret 3 ktrý nelenil a na můj stupidní dotaz, zdali není on ten co mi to tam vkládá, mi ysvětlil, že si musím ve svým profilu na temné komoře uvést souřadnice.

Díky Brete, hrozně jsem si na mapce chyběl.
  • 0

#233 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 12 únor 2009 - 21:50:10

No nejen sobě, takovej význačnej temnokomorník :)
  • 0

#234 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 únor 2009 - 22:38:26

Vlcak: Až budeš v tých Trenčianskych Tepliciach určite sa ozvi. Ja to mám na skok a keď to viem trochu dopredu, nemám problém sa časovo prispôsobiť. Rád sa zoznámim a tu Panoramu by som tiež rád uvidel. Kubikolo tiež to platí okolie TN a tiež Slovácko patrí do môjho regiónu. Mám tam aj pracovné aktivity.
  • 0

#235 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 13 únor 2009 - 10:01:05

Hmm hmm jak tak na to koukám... ten severozápad se mi nějak nechce líbit :) V sektoru zhruba mezi státní hranicí, D5 a D8 pusto prázdno, temnici nevidno. Tam to smrdí vším jiným jen né ustalovačemí, dámo a pánové. To byzme neměli podceňovat toto souzi ...

misi, to chce misi
nejlepší by byla vejtřaska, skříňová, vojenská - ovšem natřená na černo s bílým pruhem
v ní komora
za volantem kraken s výrazem muže na jeho fotografii v profilu
digitálisti utečou, zvědavci se přikloní k filmu a oblast se zaplní ikonami
  • 0

#236 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 13 únor 2009 - 10:13:12

nejlepší by byla vejtřaska, skříňová, vojenská - ovšem natřená na černo s bílým pruhem
v ní komora
za volantem kraken s výrazem muže na jeho fotografii v profilu
.....i


Ách .....úžasná představa! :)
  • 0

#237 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 13 únor 2009 - 10:52:55

to ovšem není špatný nápad, na náklady by se dalo zažádat o grant, ale jak to udělat s obsazením když většinal lidí pracuje a tutdíž by si museli vybírat dovolené


OT
  • 0

#238 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 14 únor 2009 - 22:55:10

to ovšem není špatný nápad, na náklady by se dalo zažádat o grant, ale jak to udělat s obsazením když většinal lidí pracuje a tutdíž by si museli vybírat dovolené


OT


cece, Radim psal o vejtrasce a ty hned premeslys o OTecku - ty ses jinej format :)
  • 0

#239 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 14 únor 2009 - 23:31:02

to ovšem není špatný nápad, na náklady by se dalo zažádat o grant, ale jak to udělat s obsazením když většinal lidí pracuje a tutdíž by si museli vybírat dovolené


OT


cece, Radim psal o vejtrasce a ty hned premeslys o OTecku - ty ses jinej format :)

to OT je degenerace z jiného fóra - takhle tam značíme příspěvky mimo téma aby to pak moderátoři mohli rychleji promazávat aby se vlákna neza**** zbytečnostma mimo téma
  • 0

#240 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 14 únor 2009 - 23:48:30

no jo, to by tam musil napsat ještě druhou část názvu, tuším číslo...
64...
  • 0

#241 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 15 únor 2009 - 12:17:17

Ogaři, když sem být svojého časa ešče u armády, tož sem štábákem PV3S jezdíl a tož by to nebýl problém o tym žádná, ale spěšej sa bojím, tej policejní zvůle na mou osobu, bo mám pocit, že mi dávajú pořád dýchat a už mě dvakrát aj o papíry připravili, darebácí nelidští. Nejhorší na tym je, že sa ani nenechali zkorumpovat, banda jedna, co to máme za četníky, že se nestydijú.

Ypres:
Ogaro, a zkus mi tam prdnót ten tvúj nesmysl s tyma červenýma písmenkama!!! Kdyby sa tu nato nejak moc hrálo, tož bych si ani ve fóru nepokecal, páč si marně vzpomínám na můj příspěvek k tématu.

Takové blbiny tu nezaváďáj, páč mi začíná nervama škubat gzicht, a to je pro tebe zlé znamení :)
  • 0

#242 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 15 únor 2009 - 12:24:40

Ogaři, když sem být svojého časa ešče u armády, tož sem štábákem PV3S jezdíl a tož by to nebýl problém o tym žádná, ale spěšej sa bojím, tej policejní zvůle na mou osobu, bo mám pocit, že mi dávajú pořád dýchat a už mě dvakrát aj o papíry připravili, darebácí nelidští. Nejhorší na tym je, že sa ani nenechali zkorumpovat, banda jedna, co to máme za četníky, že se nestydijú.

Ypres:
Ogaro, a zkus mi tam prdnót ten tvúj nesmysl s tyma červenýma písmenkama!!! Kdyby sa tu nato nejak moc hrálo, tož bych si ani ve fóru nepokecal, páč si marně vzpomínám na můj příspěvek k tématu.

Takové blbiny tu nezaváďáj, páč mi začíná nervama škubat gzicht, a to je pro tebe zlé znamení :)

promiň ó moudrý hlavonožče :)
  • 0

#243 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 15 únor 2009 - 13:44:40

Nu tady dobrá, už si zasejc múj kamarád, ogara ypresúv, ale aj tak budeš moset nalét nečeho tekúcého od vás :lol:
  • 0

#244 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 únor 2009 - 11:07:07

v tom hradci začíná bejt nebezpečná koncentrace :) zvlášť na ten trojúhelník goro, belekentvajt a já sem musel dát rozlišení, že byly už málem vidět i květináče za voknama :D a slyšeli ste, že se v tom trojúhelníku prej ztrácej nějaký digitálisti? 8-O 8-) :lol:
  • 0

#245 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 16 únor 2009 - 11:23:36

tož já kdybych si dal bydliště u maminky, tak něco podobného by bylo s kolegou Bretem. A v Práglu zase v Davidem Skoumalem :)
  • 0

#246 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 16 únor 2009 - 11:56:25

Až budem v Nedvědicách, tak si to všickni přepíšem, ne?
  • 0

#247 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 16 únor 2009 - 12:55:50

Až budem v Nedvědicách, tak si to všickni přepíšem, ne?


no, ba...ale pozor ať tam nevytvoříme temnou - nebo černou? - díru :)
  • 0

#248 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 17 únor 2009 - 16:30:38

Až budem v Nedvědicách, tak si to všickni přepíšem, ne?


no, ba...ale pozor ať tam nevytvoříme temnou - nebo černou? - díru :cry:


A Gorgi, proč né? Taková malá černá/temná/ díra, co v ní navždy zmizí digitály co překročí horizont událostí/temnokomornického dohledu/ :D
  • 0

#249 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 17 únor 2009 - 17:03:18

Vážení kolegové , co takhle privátní , pietně upravená rozptylová loučka s
úředně povoleným volným výběhem čtyřnohých miláčků ? Erik
  • 0

#250 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 17 únor 2009 - 17:07:35

Až budem v Nedvědicách, tak si to všickni přepíšem, ne?


no, ba...ale pozor ať tam nevytvoříme temnou - nebo černou? - díru :-D


A Gorgi, proč né? Taková malá černá/temná/ díra, co v ní navždy zmizí digitály co překročí horizont událostí/temnokomornického dohledu/ :D


No na to pozor, náhled na horizont událostí u čd se mění. Černá díra totiž vyzařuje svoji hmotu a může se i vypařit. Aby se tím nakonec ti tikitálisti nemnožili...... :D :D :D :D :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních