Přejít na obsah


Fotka

Fotky fotokomory


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1091 odpovědí na toto téma

#1 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 30 červenec 2007 - 13:12:02

Pánové a dámo, byl bych rád, kdyby se na tomto místě objevily fotografie vašich slovutných komor, neb našinec se rád pokouká, někdy i přiučí. Sám po příchodu domů vytvořím kompaktní digitální informativní záznam, určený pro potěchu oka i duše. Alespoň uvidíte, jak jsem na tom blbě. Tak se přidejte, dost mě to zajímá .)
  • 0

#2 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 30 červenec 2007 - 13:32:03

tak mi to přiď nafotit. Digitál nemaje, film na to plácat nebudu:)
  • 0

#3 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 901

Publikováno 30 červenec 2007 - 14:58:13

Váš návrh mi připomíná realitu ve většině fotoklubů , kde si jejich členové
ukazují navzájem fotoaparáty a objektivy a nikoli své skvělé fotografie....
I´m sorry... Kde, za jakých okolností a jakou technikou vzniká moderní - autorská fotografie, není vůbec podstatné. Rozhodující je výsledek !!!
  • 0

#4 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 30 červenec 2007 - 15:32:34

Mýlíte se, kolego. Nejde mi o porovnávání techniky a jak se tak lidově říká, přeměřování pinďourů, ale o to, že komor je u nás už jak šafránu. Co temnokomorník, to vynálezce a člověk si tak může všimnout nějakého dobrého nápadu, či zlepšováku který autor používá už dvacet let a ani by ho nenapadlo, že to může někomu jinému pomoci. A pak, nebuďme tak vážní, však by to zde bylo jen tak, abysme poznali i drahé polovičky ostatních, podobně stižených. Váš protinávrh mi přijde jako onen starý, ale velmi pravdivý vtip:


Kolik uživatelů diskuzního fóra je zapotřebí k výměně žárovky?
176

1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že toto fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat: "A neřešilo se tady tohle před chvílí?"
13 uživatelů, kteří budou říkat: "Nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách."
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit zvonek u kola.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na původní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže celý tento cirkus se bude znovu opakovat.

  • 1

#5 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 30 červenec 2007 - 18:34:40

největšího ho má ten, co má magnitaurus. vo tom žádná, já už to nejsem, bo mi ho ta moja rozbila a zbyl mi jenom sokl. i ten sice váží a měří trojnásob toho, co všechny vostatní, ale přece jen, je už to jenom takovej kastrát
  • 0

#6 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 30 červenec 2007 - 18:39:45

teda chlapi, s vama je fakt prča - Mamiákuv kastrát mě vážně pobavil :) :D :lol:
O víkendu budu vyvolávat filmy, tak sem zkusím vložit foto koupelky se svitkama - alespoň vyzkouším, jestli dany vložení obrázků opravdu povolil :)
  • 0

#7 papo

papo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 332 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 30 červenec 2007 - 19:39:17

No jo lidi, to já bych na ten svůj sklepní kamrlík potřeboval rybí oko. A ještě ke všemu bych tam musel uklidit.
  • 0

#8 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 30 červenec 2007 - 19:45:22

no neblázni, neuklízej...to není vono...pracovní nepořádek muší bejt
  • 0

#9 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 31 červenec 2007 - 08:04:59

No jo lidi, to já bych na ten svůj sklepní kamrlík potřeboval rybí oko. A ještě ke všemu bych tam musel uklidit.



šupina je akorát:) Ani by mě nenapadlo to fotit něčím jiným:))
  • 0

#10 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 31 červenec 2007 - 10:27:26

Tak tedy, tady máte moji hrozně ošklivou komoru. Nikdo už mít horší nebude, takže doufám, že sem alespoň někdo dá tu svou.
Vložený obrázek
  • 0

#11 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 31 červenec 2007 - 11:05:17

Tam musí bejt v létě asi pěkný vedro, co?
Co je na ní tak špatné? Mě se zrovna docela zamlouvá (nejsou ale problémy s prachem?). Závidím krátkou vzdálenost od zvětšováku k miskám. mám to dva, možná tři metry - za noc se děsně nachodím.
  • 0

#12 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 31 červenec 2007 - 11:20:27

Je to hrozně s podivem, ale prach skoro vůbec. Jelikož ještě nemám zatepleno, v létě je tam vedro, v zimě zima :) Na podzim se ale do toho zateplení musím pustit. A proč ošklivá? No, když pominu vzhled, uprostřed dráhy mezi zvětšovákem a miskama trčí ze země zabetonovaný šroub. Nenosím bačkory - jak to asi může dopadnout? :) A přitom jeho uříznutí by zabralo asi 15vteřin.
  • 0

#13 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 31 červenec 2007 - 19:33:17

No to je parádní komora :-) něco takovýho si představuju udělat u nás místo půdy, ale obávám se, že mi to neprojde.
Tak trochu ti závidím, že nemusíš všechno potom uklízet někam jinam, resp. já po řádění v koupelce musím všechno to náčiní odnosit na různá místa v bytě, aby se dala koupelka normálně užívat (a proto taky neřádím moc často :-) )
  • 0

#14 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 31 červenec 2007 - 19:42:35

Tak trochu ti závidím, že nemusíš všechno potom uklízet někam jinam, resp. já po řádění v koupelce musím všechno to náčiní odnosit na různá místa v bytě, aby se dala koupelka normálně užívat (a proto taky neřádím moc často :-) )


Tak s tímhle taky zápasím, ale jde to. Jenom se teď snažím vyřešit zvětšování na formát 30x40. V koupelně to jde dost blbě.
  • 0

#15 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 31 červenec 2007 - 19:54:56

tak 30x40 v koupelně naštěstí zvládám, i když je to vošajstlich.

Misku s vývojkou mám napříč na misce s přerušovačem.

Největší hrůzu mám z toho, že koupelku chemikáliema nějak zabarvím, to by byl prů...

Ale chtěla bych zkusit i trošku větší obrázky, jenže na to už opravdu místo není, leda že bych pořídila jobodrum - ale na to je ještě čas...musím se ještě dost učit, a na to je 30x40 až až...a vzhledem k mým frekvencím zvětšování, to jde velmi, velmi pomalu :-)
  • 0

#16 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 31 červenec 2007 - 20:31:18

Já včera vylil do smaltované vany použitou vývojku PMK-Pyro. To jsem si naběh. Zůstali na ní hnědé fleky, které nejdou umít. Manželka teda pěkně řádila. :-)
  • 0

#17 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 31 červenec 2007 - 20:32:53

Jsem pro zřízení "Pomocné komise"
každého takového nešťastníka navštíví, projde byt, či dům a NEKOMPROMISNĚ označí místo, kde ta komora bude.
Dalo by se to udělat vápnem, nebo fasádní barvou, to je už jedno a
proti takovému záboru by nebyl opravný prostředek

u nás se to obešlo bez násilí a už stavím
tak ať se vám všem to podaří taky

zatím dělám v dobře uspůsobené koupelně - mezi mojí prací a "tím" sprchováním je jen asi deset minut a střídáme se

mám i nějaké snímky komory, ale jsou dle vlastností takové veliké, co by se sem nevešly - leda mi to někdo zmenší, netuším, jak se to dělá
  • 0

#18 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 31 červenec 2007 - 20:39:51

Vložený obrázek

tak toto je moja komorka, zriadena v pivnici v pracovni..miesta vcelku dost...trochu bordelu a haraburdia okolo, ale s prachom nastastie nejaky problem nie je.. :-)
  • 1

#19 khorak

khorak

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 101 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 31 červenec 2007 - 20:48:51

Rozměry: 120x90x200 cm :-)
Umístění: V předsíni v panelákovém bytě

Zvětšovák (Axomat 5 nebo Opemus II) se přidělává přímo na pracovní desku. Maximální formát 8x10", méně pohodlně i 24x30cm.

Vložený obrázek
  • 0

#20 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 31 červenec 2007 - 21:02:38

Myslim, ze toto vlakno ma zcela opodstatne tema. Zatim tu jsou jen tri fotky, ale i tak se mi po jejich shlednuti zacalo honit hlavou hodne zlepsovaku do moji komory (koupelny).

O vikendu chci zvetsovat, tak poslu i svoji fotku.
  • 0

#21 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 31 červenec 2007 - 21:11:24

taky už jsem zbystřila zrak 8O
khorakův stojánek ma misky se mi dost zamlouvá, akorát že deska, na které mám misky je moc úzká...nevím jestli bych to tam dala, ale už mi to v hlavě šrotuje - to je khoraku dřevěný stojánek?

a ty prowlerovi zavařeniny v pozadí :-)

ještě přemýšlím, kam vrazit trafo, aby mi nezabíralo místo na place
  • 0

#22 khorak

khorak

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 101 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 31 červenec 2007 - 21:17:20

eda: stojánek je kombinace dřeva a odřezků plovoucí podlahy.
Trafo je na poličce nad zvětšovákem (ono je to nafoceno digiťákem a ten kontrast včetně svítidla v záběru mu nějak nedělá dobře...)

Za provozu se na desce poflakuje ještě analyzátor (Omega SCA100) a případně denzitometr (X-Rite 338). Papíry beru z černé bedny pod deskou. Peru v kýbli, která na obrázku není (před zahájením provozu nutno vylifrovat část v komoře uskladněného nefotografického materiálu).
  • 0

#23 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 31 červenec 2007 - 21:18:05

...Zatim tu jsou jen tri fotky, ale i tak se mi po jejich shlednuti zacalo honit hlavou hodne zlepsovaku do moji komory (koupelny).
...


Jako že si tam vyskládáš kompoty? :-) :-)

Ovšem s tou podkrovní komorou jste mi teda nasadili brouka do hlavy. Myslím, že na jedné straně baráku ještě místo je, stačilo by nabít latě, izolaci, sádroš, pár prken na podlahu, dvě příčky, natáhnout dráty a vyříznout díru do zdi z pokoje, pokud možno skříní :)
Jenom si to zatím moc dobře nedokážu představit, protože je tam myslím ještě o trochu míň místa než na obrázku. Hlavně máme pravoúhlou střechu, takže je to nižší.
  • 0

#24 abs

abs

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 370 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 31 červenec 2007 - 21:19:00

No mě už se tři misky 50x60 do koupelny taky nevešly. Tak jsem to nakonec řešil tak, že jsem dělal 60x40, deset cenťáku jsem vždycky ořízl a použil na zkoušky. Fotku jsem pak protahoval v miskách 30x40. Používal jsem gumové rukavice, protože pinzetami bych papír asi poškodil. Řekl bych, že je to docela schůdné řešení.
  • 0

#25 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 31 červenec 2007 - 21:22:39

inak v komore este je WC-velmi uzitocna to vec, umyvadlo, vana-takze aj zriemnut je kde...zasoby potravin na obrazku a mineralky a nekedy aj vinka je tam tiez pozehnane..skratka raj na zemi... :-)
  • 0

#26 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 31 červenec 2007 - 21:41:00

Jo, tak záchod je asi to NEJ v komoře. Kolikrát jsem si v půlce vyvolávání potřeboval odskočit a od filmu to prostě nejde. Nejhorší na tohle je asi volání diáků, to si máchám ruce v teplé vodě půl hodiny a přerušit se to moc nedá (ikdyž při praní by to asi šlo).
  • 0

#27 Meriamon

Meriamon

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 130 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 1 srpen 2007 - 05:13:05

Váš návrh mi připomíná realitu ve většině fotoklubů , kde si jejich členové
ukazují navzájem fotoaparáty a objektivy a nikoli své skvělé fotografie....
I´m sorry... Kde, za jakých okolností a jakou technikou vzniká moderní - autorská fotografie, není vůbec podstatné. Rozhodující je výsledek !!!

Musím se ohradit proti tvrzení, že ve většině fotoklubů se "obdivuje" a diskutuje především o technice. Všechny kluby, které znám soutěží v mapových okruzích (nejméně ve dvou), to znamená za rok kolem 400-500 fotografií na papíře spolu se slovním hodnocením někdy hodnotíme více než dvě hodiny třikrát do měsíce. Řekl bych, že tato činnost se základem fungování takového spolku.
  • 0

#28 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 1 srpen 2007 - 07:49:23

inak v komore este je WC-velmi uzitocna to vec, umyvadlo, vana-takze aj zriemnut je kde...zasoby potravin na obrazku a mineralky a nekedy aj vinka je tam tiez pozehnane..skratka raj na zemi... :-)



Ráj na zemi? To rozhodně, když onu místnost máš v "pivnici" :-)
Já vím, že je to po vašem pojmenování pro sklep, ale ten název mi prostě zní hodně libě:)
  • 0

#29 wolfram

wolfram

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 166 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 1 srpen 2007 - 10:57:49

kuciii, dekuju. :-) Docela se bavim. Potesilo me, ze to vsichni bastlime obdobne :-) Komoru mam na stalo, ale kvuli nedostatku mista jsem musel pri 24x 30 rezignovat na prerusovaci lazen.
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 1 srpen 2007 - 12:25:07

Obrázky mě inspirovaly, děkuju za ně. Komoru mám zatím nestálou, ale snad brzy bych měl začít budovat stálou, v samostatné místnosti. Sice bez vody, ale bude to pokrok. Aź bude hotovo, obrázek snad taky přidám. Snad bude 24mm ohnisko stačit :-)
  • 0

#31 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 1 srpen 2007 - 12:26:24

Voda není potřeba, stačí belík na hotové fotky pod stolem....
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 1 srpen 2007 - 13:48:42

jojo, s tím právě počítám.. :-)
  • 0

#33 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 1 srpen 2007 - 14:49:35

Fotku nedám, jenom tip :?. Pokud máte vodní vývěvu (nebo si ji chcete a můžete opatřit), dá se použít jako náhrada toho jobáckého probublávátka na praní filmů a stojí půlku(teda, nikdy jsem neviděl v akci to bublátko, třeba je lepší 8O ). Nemluvě o tom, že by se asi dalo něco takového i zbastlit (nahřát pevnější plastovou trubku, vytvořit úzké místo a v něm pak dírku pro vzduch), pokud by šlo jen o to bublání :wink:

A jako světlo používám červené ledky, ale to se tady už docela probíralo.
  • 0

#34 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 srpen 2007 - 09:42:09

jednu fotku jsem vyhledal, vygoogleoval jsem si návod na zmenšení snímku a podařilo se
je to první verze, později jsem všechno okolo, vč. pracovní desky učinil černé, natřel, nebo oblepil černou čtvrtkou
  • 0

#35 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 srpen 2007 - 09:42:36

tak a není tam!
dělám na tom
  • 0

#36 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 srpen 2007 - 09:51:33

tak nevím, vkládací okno je takové malé a neukazuje po vybrání souboru vložit
ási to bude chyba rukou - i když velikost je asi 47 a formát jpeg
jsem v koncích, neva, jdu se synkem ven
zdar
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2007 - 10:16:15

tak nevím, vkládací okno je takové malé a neukazuje po vybrání souboru vložit
ási to bude chyba rukou - i když velikost je asi 47 a formát jpeg
jsem v koncích, neva, jdu se synkem ven
zdar


Neco s tim podelam :wink:

Dodatek tak uz je to opraveno melo by to fungovat
  • 0

#38 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 srpen 2007 - 12:19:37

jako to říkal Chocholoušek, stále kvoká, stále kvoká
stále mi to nejde, ale okno už nabízí uložit soubor
píše to se zkomolenou diakritikou
a to jsem našel i novější verzi černé koupelny
tak zatím nic
má to ten snímek ukazovat v Náhledu?

Vložený obrázek
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2007 - 14:42:59

Ahoj,
smazal jsem posledni 3 prispevky a vlozil normalne fotku pres to tlacitko.

Prosim RHX posli mi SZ nebo mejlik co ti to dela nebo nedela, je mozne ze tam je nekde chybka ale mne a asi 2 dalsim lidem to normalne funguje. Potrebuji to pripadne odladit, diky.

Napis prosim jaky mas browser, verze browseru, jestli mas povolenou javu.

===================

Dodatek uz vim kde je chyba je to tradicne v exploreru protoze ruzne verze MS exp. ruzne prenaseji binarni data respektive mrsej header.

Timto se omlouvam a urychlene to opravim.

.D.
  • 0

#40 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 srpen 2007 - 15:09:18

No já už jinou komoru nemám, tak mi stačí vložit jeden snímek!
Ta, kterou stavím bude v provozu asi za měsíc, nic vkládat nebudu.
  • 0

#41 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 srpen 2007 - 15:10:16

Ta, kterou stavím bude v provozu asi za měsíc, nic vkládat nebudu.
myslel jsem do té doby nic vkládat nebudu
  • 0

#42 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 2 srpen 2007 - 16:10:17

Dodatek uz vim kde je chyba je to tradicne v exploreru protoze ruzne verze MS exp. ruzne prenaseji binarni data respektive mrsej header.

Timto se omlouvam a urychlene to opravim.

.D.


A co třeba že bychom se dohodli že budeme všichni používat Firefox/Mozilu/Operu... místo majkrosofťáckýho prohlížeče kterej naprosto ignoruje standardy?? Sám s tím mám na svejch stránkách problémy, v lišce vypadají celkem dobře, v exploreru pěkně hnusně a nedá se to nějak inteligentně předělat aby to bylo jak dle platnejch norem tak použitelný pro MIE.

Tak jsem vám teda taky tu svoji temnici vyfotil, ale neradujte se, obrázku se jen tak nedočkáte - fotil jsem na film :wink:
Navíc se asi stejně budu stěhovat, za to všechno může Pavel_P se svojí podkrovní komorou. Zjistil jsem totiž, že se za zeď vejdu i s veškerým vybavením a izolací. Bude to trochu těsnější, nicméně už na jaře tu byly jisté tlaky o zrušení mého současného útočiště...
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2007 - 17:26:50

tak takhle vypa ta moje
Vložený obrázek
  • 0

#44 IngKarelCheval

IngKarelCheval

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 237 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 srpen 2007 - 17:52:24

Koukam na to okno. Jak to utesnis? Ma to na boku listy v kterych vedes to platno? Co to je zac ze je svetlu nepropustne?
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2007 - 18:01:48

ja bohuzel casto pracuju do pozdnich hodin, takze na fotky se dostanu jen v noci :? to pak neni problem. Jsou tam za sebou dve rolety a pokud je pres den zatazeno da se delat, jinak ne :wink:
  • 0

#46 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 2 srpen 2007 - 18:54:46

dany ty máš ale parádní komoru, a toho odkládacího próóóstoru 8O
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2007 - 19:28:44

jojo prostor byla podminka :wink: muzu delat ve velkejch miskach pro 50x60 uplne bez problemu. Doporucuju mrknut dozadu u aladinky :? lezak svetly :)

Vložený obrázek
  • 0

#48 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 2 srpen 2007 - 20:34:30

Právě jsem se chtěl zeptat copak to tam je za plechovku 8O. V popředí koukám VF objektiv; vždy připraven (a na všechno) :wink:

Jinak bezvadný je ramínko na lustru s kolíčkama na filmy, vidím-li dobře.
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2007 - 20:49:25

Objektiv ceka na novou desku :wink: raminko je presne na tuhle vec :? dole je lednicka na filmy a chemii. do te skirne vzadu se vejdou velke nadrze pro 50x60.
  • 0

#50 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 2 srpen 2007 - 20:58:56

I lednička a jenom na foto:!: no to je hotovej pokojíček :wink:

Ale mně by stačila střešní či sklípková komůrečka, abych nemusela všechny ty věci odnášet z koupelky někam jinam :?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních