Přejít na obsah


Fotka

Jak jsem včera fotila kravky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#51 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 8 listopad 2007 - 08:19:36

Ogaři, je to marné klobásky sa mosíja prokládat halúzkovú. Babička mi v sobotu donésla skopové hnedkaj z udírny a to Vám je teprve rychtovačka. Halúzková je ale podmínkú.
To sa mosí nehcat.
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 8 listopad 2007 - 08:26:04

já měl klobásku zrovna včera, nic proti - byla ostravská, nic proti - rosil a převaloval jsem se z ní celou noc, zaplať předseda, už je venku :-)


To máš z toho, že si to špatně zapil, kemo! Buď to zapiješ nějakým destilátem z větví :-) , jak tady píše Kraken, nebo opravdovou slivovičkou (meruňkovicou, hruškovicou- doporučuji, rynglovicou...). A pak tu máme ještě lahodné nápoje z Plzně, blahodárných účinků. Takže příště!!!

Jinak mi to dnes dorazilo na účet, takže jak budu stíhat (dnes, zítra se s ním rozloučím a pošlu do světa).
  • 0

#53 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 8 listopad 2007 - 08:42:49

Jinak mi to dnes dorazilo na účet, takže jak budu stíhat (dnes, zítra se s ním rozloučím a pošlu do světa).

super, nezapomeň ji pěkně poplácat a pohladit - slibuju, že k ní budu jemnej, prostě jako když pořád napoprvé :-)
  • 0

#54 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 8 listopad 2007 - 09:16:48

George: Já ti dám destilát z větví!!!! :-) Kdybys moju slivovicu okoštoval, tak slintáš do včilška!!!
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 8 listopad 2007 - 12:20:10

George: Já ti dám destilát z větví!!!! :-) Kdybys moju slivovicu okoštoval, tak slintáš do včilška!!!


A kdyby si ty okoštoval moji předloňskou hruškovicu, tak zbledneš zásvití!
  • 0

#56 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 8 listopad 2007 - 12:24:15

George: Já ti dám destilát z větví!!!! :-) Kdybys moju slivovicu okoštoval, tak slintáš do včilška!!!


A kdyby si ty okoštoval moji předloňskou hruškovicu, tak zbledneš zásvití!

hruškovica, meruňkovica a iné podobné sa u nás pijú enom v těžkých rokoch, kdy sa neurodíja trnky. ináč bych to do papule nedal :-)
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 8 listopad 2007 - 12:26:31

[/quote]
hruškovica, meruňkovica a iné podobné sa u nás pijú enom v těžkých rokoch, kdy sa neurodíja trnky. ináč bych to do papule nedal :-)[/quote]

Áááááá, tady je někdo vybíravý!! Loňská slivka taky není špatná, ale ty hruštičky...
  • 0

#58 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 8 listopad 2007 - 13:18:22

George: Já ti dám destilát z větví!!!! :-) Kdybys moju slivovicu okoštoval, tak slintáš do včilška!!!


A kdyby si ty okoštoval moji předloňskou hruškovicu, tak zbledneš zásvití!

hruškovica, meruňkovica a iné podobné sa u nás pijú enom v těžkých rokoch, kdy sa neurodíja trnky. ináč bych to do papule nedal :lol:


No, pak se ale nedivte, že vám vládnou Češi, když jste pořád podvobraz :-)
  • 0

#59 Honza

Honza

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 274 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 8 listopad 2007 - 13:40:55

A to jsem si chtěl přečíst něco o tom, jak se fotí kravky
a zatím je to samej destilát.

Ještě vám tam chybí kalvádos, to je taky mňamka.
  • 0

#60 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 8 listopad 2007 - 14:03:49

George: Já ti dám destilát z větví!!!! :-) Kdybys moju slivovicu okoštoval, tak slintáš do včilška!!!


A kdyby si ty okoštoval moji předloňskou hruškovicu, tak zbledneš zásvití!

hruškovica, meruňkovica a iné podobné sa u nás pijú enom v těžkých rokoch, kdy sa neurodíja trnky. ináč bych to do papule nedal :lol:


No, pak se ale nedivte, že vám vládnou Češi, když jste pořád podvobraz :-)


Upřímně bych se divil, kdyby ogarům vladli Češi, nebo vůbec někdo. :)

Krakene, proč té živé vodě říkáš halůzková - to že ty trnky trháš a ne sbíráš sbíráš padané, nebo proč?
  • 0

#61 Ondrej1

Ondrej1

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 315 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 8 listopad 2007 - 19:30:43

Ondřeji 1, termitexx, ochu tož co byli ste na tej mojí výstavě? Očekávám konstruktivní kritiku.


Krakene, průser. Kupodivu jsem na to nezapomněl, to by bylo u mě normální, ale onemocněla mi žena moje nejmilejší a ze tří víkendových výletů zbylo jenom focení "kolem komína". A mrzí mě to o to víc, že Bílé Karpaty jsou moje srdeční záležitost a strašně rád bych se podíval, jak to dělá konkurence. :lol: Takže konstruktivní kritika ode mě nebude :)
  • 0

#62 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 8 listopad 2007 - 21:46:32

No proč halúzková, tož nevím tomu sa tak říká, nééé? Ti kdo budú v Ostravě, tož okoštujú a budú vědět hnedkaj.
  • 0

#63 atame

atame

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 64 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 8 listopad 2007 - 22:10:40

"Edito, víš, jak to říkával Menšík v jednom svém známém vyprávění: krávě je třeba se dívat do očí
Jinak jako trénink mohou sloužit procházky po Alpách, tam ty krávy jsou na turisty docela zvyklé"

Tak docela to nesedi. Ty kravy jsou cele leto temer bez dozoru samy na pastve, celkem tam za tech par mesicu zdivocej a nektera plemena jsou dost bojovna - napriklad cerne kravy z Wallisu. Toho se vyuziva kazdy rok ke korunovani "kravi kralovny", proste po rade pustej k sobe dve kravy do takovyho ringu a ty si to mezi sebou rychle vyrikaji rohama kdo je tu sefova. Nakonec vyhraje jedna "reine".

http://www.schwarzau.../wallis0022.jpg

Kazde leto se objevi zpravicka o turistech napadenych kravami, neni to az zase takova legrace, kdyz maji pocit ze je nejak ohrozujes, tak se do tebe pusti, je lepe se tem stadum vyhnout.

Jinak mne fascinuje diskuse na tema kdo je mene cech... Pripomina mi to myho tchana, ten pochazi ze severni Italie, tedy z Piemonte. Vzdycky rika, ze je nejprve piemontese, potom svycar a nakonec ital. Italie je pro nej "Afrika". Pokazdy mi to prijde tak nejak malicherne trapny, asi jako kdyz nekdo z moravy pomlouva cechy :-) Ale co uz, kolega spanel vlastne taky neni spanel, ale katalanec. Nekdo ma halt velkorysy srdce, nekdo ma potrebu se vymezit i vuci sousedovi za plotem, tak uz to halt chodi.
  • 0

#64 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 8 listopad 2007 - 22:36:40

Ještě tam ty kravky v ohradě mají, vypadají vcelku mírumilovně,
ale když se k nim člověk přiblíží, tak si uvědomí, že to nejsou
žádný malí mazlíčci, ale pořádný hory masa a kostí a ještě navíc s kopýtkama a růžkama - od své poslední návštěvy jsem si za nima netroufla :)
Mají je sice v ohradníku, ale jsou tam volně bez většího dohledu, sem tam jim někdo přinese balík nějaké bašty a doplní cisternu s vobou.
No ale nejsou to takový kravky, co mi maminka vyprávěla, že ji měli doma ve chlívku a chodili s ní na pastvu - Mazla se myslím jmenovala.
Kravky v ohradníku vypadají vcelku pěkně, jedna je taková světloučká s delší srstí, ale mazla to asi nebude :lol: .
  • 0

#65 termitxx

termitxx

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 163 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 8 listopad 2007 - 22:43:11

Ty jo, to je náhodička.Ten býk co unás loni (v san Francisku) natrhnul toho strejdu byl svojim původem taky ital a to plemeno sa
menuje Piemont.Ohromná zvířata, zatým sem větší krávy neviděl.

Krakene, já sem tam eště nebyl.Sám nemám čas ani vyvolat si filmy.Už dva měsíce sem nebyl ve fotokomoře!Tak aspoň sem tam nakůknu tady, abych byl aspoň trochu v obraze...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních