Přejít na obsah


Fotka

Tmavy pruh na negativu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Thomas

Thomas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 79 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 25 únor 2008 - 07:57:07

Dovolena zacala vskutku nadherne. Uz kdyz jsem balil do auta veci a z ohromneho mnozstvi baglu bylo polovina veci na foceni... :) zena jenom laskyplne poznamenala jestli jsem ji pribalil ten tikital...aby jsem meli nakonec nejake foto.. :) Vse vybaleno TK sestavena, jako prvni jsem chtel prezvetsovat fotku udelanou pred 8lety 24x30. Hrabu se s tim jak debil...nezaostrim a nezaostrim..jsem uplne nahore na vejtahu. Vzdavam to a rano prohlidnu zvetsovak jestli jsem neco nezkopal. jenom si udelam
prouzkovku kdyz uz mam namichano. Myslel jsem ze se pose.. Uprostred negativu je cca 4mm nepravidelny tmavy pruh FOMA100. Da se s tim neco delat ve stinech to skoro nejde oznat, ale obloha je v pytli..,kde se to tam vzalo kdyz na puvodni foto to nejni.. Skladovano v obalce v temnu a suchu...fakt nevim. Diky za radu
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 25 únor 2008 - 09:23:15

Muselo by se to videt ale nepomohlo by preustaleni?

je mozne ze se na tom podepsala nejaka chemikalie z obalky ci neco podobneho.

.D.
  • 0

#3 Thomas

Thomas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 79 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 25 únor 2008 - 13:34:56

tak jsem to nasel jeste na jednom pasu negativu po 6, spis je to asi opravdu spatne ustalene. Tehdy jsem zvetsoval pomerne brzy po vyvolani tak to bylo jeste asi ok. Jsou to takove rukavky na 6snimku, cca 30let stare. Ale u jinych to neni...jsem lama co nadelam...Obratil jsem misku a vypado ze to bude ok. Takhle jsem to privez od Radima tak nevim co tam mel za obj. Bohuzel nemam 100% zatemneni musim pockat na noc.. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních