Přejít na obsah


Fotka

Fotografický spolek, klub, setkávání nadšenců......


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
159 odpovědí na toto téma

#1 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 13 březen 2008 - 18:24:42

Na setkání v Praze padl návrh na plánované fotografování. Tedy fotografování převážně větších tématických celků, které by jsme si na setkáních vzájemně hodnotili a diskutovaly o nich. V případě sjednocení názorů nebo pod nátlakem dikatury zkušenějších kolegů bychom mohli vytvořit i jeden větší celek a uspořádat hromadnou výstavu, vnutit kolekci fotografickému časopisu na otištení, obeslat soutěž, ..,.atd.

Je tady pár nadšenců z Prahy, kteří by chtěli takto pracovat? V rámci tohoto serveru může vzniknout spoustu takovýchto splečenství "fotografických Brontosaurů", ale mě osobně jde hlavně o lidi z Prahy. Nemá cenu si vymýšlet městská témata na vesnici a naopak. Např. krajinky mohu fotit většinou jen na dovolené a člověk, který má k přírodě blízko si najde přesný čas, období a počasí kdy fotografovat.
  • 0

#2 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 13 březen 2008 - 18:30:43

Na setkání v Praze padl návrh na plánované fotografování. Tedy fotografování převážně větších tématických celků, které by jsme si na setkáních vzájemně hodnotili a diskutovaly o nich. V případě sjednocení názorů nebo pod nátlakem dikatury zkušenějších kolegů bychom mohli vytvořit i jeden větší celek a uspořádat hromadnou výstavu, vnutit kolekci fotografickému časopisu na otištení, obeslat soutěž, ..,.atd.

Je tady pár nadšenců z Prahy, kteří by chtěli takto pracovat? V rámci tohoto serveru může vzniknout spoustu takovýchto splečenství "fotografických Brontosaurů", ale mě osobně jde hlavně o lidi z Prahy. Nemá cenu si vymýšlet městská témata na vesnici a naopak. Např. krajinky mohu fotit většinou jen na dovolené a člověk, který má k přírodě blízko si najde přesný čas, období a počasí kdy fotografovat.


no poku neni podminka Praha jako bydliste. tak jsem pro.
  • 0

#3 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 13 březen 2008 - 18:47:06

Jo, ale permanentně nemám čas :D
  • 0

#4 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 13 březen 2008 - 19:35:36

a jaka temata te oslovuji? Asi nema cenu fotit neco co ti nic nerika. Lepsi je si rict co na svete mam rad a to fotit. Takze rekni co bys rad a ja si to zkusim taky promyslet. Na druhou stranu jsem z Plzne, takze by ty setkani byly obcasne ...
  • 0

#5 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 13 březen 2008 - 20:43:44

Jsem ze středních Čech, v Praze pracuji, návrh na nějaký spolek pro utužení vazeb :D a vzájemnou fotografickou podporu vítám. Společná foto akce v Praze a okolí by byla fajn. Fotím krajinu, portrét, zkoušel jsem street. Obecně se nebráním ničemu, rád zkusím i něco nového.
  • 0

#6 Thomas

Thomas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 79 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 13 březen 2008 - 21:51:05

Beru vše jenom to ještě neumím a každé sezení, kdy moje výtvory zdrbnete mi jenom pomůže. :D
  • 0

#7 Kajmos

Kajmos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 51 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 14 březen 2008 - 13:38:20

Něco takového bych bral tady v HK.
  • 0

#8 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 14 březen 2008 - 14:42:48

a jaka temata te oslovuji? Asi nema cenu fotit neco co ti nic nerika. Lepsi je si rict co na svete mam rad a to fotit. Takze rekni co bys rad a ja si to zkusim taky promyslet. Na druhou stranu jsem z Plzne, takze by ty setkani byly obcasne ...



tak však může být i nějaká plzeňská buňka, no ne? al-komorá...
  • 0

#9 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 14 březen 2008 - 15:02:23

jednou za čas by se krajská střediska sešla na nějakém místě a volila generálního komorníka
  • 0

#10 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 14 březen 2008 - 15:14:09

a jaka temata te oslovuji? Asi nema cenu fotit neco co ti nic nerika. Lepsi je si rict co na svete mam rad a to fotit. Takze rekni co bys rad a ja si to zkusim taky promyslet. Na druhou stranu jsem z Plzne, takze by ty setkani byly obcasne ...



tak však může být i nějaká plzeňská buňka, no ne? al-komorá...


Proc ne? Ale kolik je tu Plzenaku?
  • 0

#11 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 14 březen 2008 - 15:24:21

nu, tak já skoro... ale jinak viz vlakno "Západ" :lol:
  • 0

#12 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 14 březen 2008 - 15:27:47

hlásím se... jsem Plzeňák, i když ne původem:-)
  • 0

#13 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 14 březen 2008 - 16:12:54

no, vida. se tu teda pražskejm chlapům vtíráme na vlákno, ale dáme to teda nějak do kupy, ne?
  • 0

#14 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 14 březen 2008 - 16:21:00

Poslúchajte ogaři pražští (a okolní) co to tu zmýšláte za zmjaty? Vy ste semizdá nejací separatistišťoví, a to teda nee. Tady už sú funkce rozdělené a zakládání nejaké temnokomornické platformy, co to jako má byť? :lol:
Já sem to říkal od začátku, začne to v Kosovu a bude bordel po celej Evropě!!! A včil na to čučím a bác!!!!.... je to aj na temnej!!!
No to svět nežrál. :lol:
Tož nechcu sa Vám do teho nejak plantat, ale jako jo spolek temnakomora - Praha, no tož proč né? Ale výkonné orgáni, tož kurnik šopa to by snáď ani byt nemělo :lol:
  • 0

#15 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 14 březen 2008 - 16:26:35

no, vida. se tu teda pražskejm chlapům vtíráme na vlákno, ale dáme to teda nějak do kupy, ne?


jasne. jsem jenom pro
  • 0

#16 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 14 březen 2008 - 16:29:04

teda, výkoný orgány... to sem fakt asi neptří. ale nebuď přísnej - my musíme fungovat na lokálních platformách, nejsme cestovatelé jako ty, co ses dostal až do hradce! a jaké z toho bylo pozdvyžení :lol: ale když se budem tak jako posousedsku seznamovat, bude pak dle mýho i větší vůle k větším činům - velesrazům
  • 0

#17 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 14 březen 2008 - 16:38:22

Tož máš pravdu, že už sem byl aj v Hradcu!!!! Šak je to ale zatým nejdál kde sem býl. A kolik ně to stálo usilí!!! Aj mapu sem si kúpil abych nezablúdil, ale stejně mi nebyla k ničemu. Su zvyklý sa orientovat podlevá kopců, kde sa pasú krávy a ovce, ale v Hradcu, to bylo aj na protřelého Valacha moc!!!
Proto je včilkaj sraz u nás, tam neblúdím :lol: A vy jedni fundamentální separatisti pražské platformy by ste sa taky mohli ukázat. Jeden pražák tak mysím aj bude. Ale nebojte, nebudeme sa mu smát jak mluví, to my zas né, takoví nejsme, zastřízliva :lol:


Tož tak.
  • 0

#18 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 14 březen 2008 - 17:22:37

PRAHA

Tady nejde o žádnou celorepublikovou nebo mezinárodní odnož TK. Prostě jen pár lidí v mém případě z Prahy nebo aspoň lidí co jsou ochotni občas do Prahy přijet a přinést fotografie. Každý by si pro začátek vymyslel sám téma a později cca za 3-6 měsíců přinesl 5 fotografií formátu, který mu vyhovuje(asi se nikdo nebude tahat s metrovými plachtami a nebo naopak formátem 9x13, kde člověk zase nic nepozná). Formát 18x24 je asi na takovéhle věci ideální, ale nikomu nic nenutím. Tohle by mohlo fungovat i pro mimopražské. Pro Pražáky pokud budou mít chuť, bych raději viděl věci viz. výše - později jednotné téma a cca 5 lidí musíme dát dohromady výstavu i kdybychom nechtěli.

Náhled témat viz. propozice k soutěži Praha Fotografická

1. KRÁSA PRAHY A JEJÍ PROMĚNY; historická i moderní architektura,
interiéry i exteriéry, městská zákoutí, zahrady, parky apod.
2. LIDÉ V PRAZE; Život na ulicích, bydlení, odpočinek, děti, domácí zvířata
apod.
3. PROBLÉMY PRAHY; ničení, chátrání a devastace, negativní vlivy
dopravy, turistiky, reklamy apod. na prostředí města

+ běh na dlouhou trať - Praha ala Plicka, Sudek, Reich. Praha se za léta, kdy jí tito pánové fotografovali hodně změnila a tak by stálo za to vymyslet další originální pohledy na Prahu, uličky na starém městě ...atd.


P.S. Ostatní si tu pište jak chcete, asi nemá zakládat další vlákna jen prosím pište do předmětu a nahoru tučně místo, kde by jste chtěli fotografovat (scházet se) ať se tu vyznáme.
  • 0

#19 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 14 březen 2008 - 22:23:42

Poslúchajte ogaři pražští (a okolní) co to tu zmýšláte za zmjaty? Vy ste semizdá nejací separatistišťoví, a to teda nee. Tady už sú funkce rozdělené a zakládání nejaké temnokomornické platformy, co to jako má byť? :?
Já sem to říkal od začátku, začne to v Kosovu a bude bordel po celej Evropě!!! A včil na to čučím a bác!!!!.... je to aj na temnej!!!
No to svět nežrál. :)
Tož nechcu sa Vám do teho nejak plantat, ale jako jo spolek temnakomora - Praha, no tož proč né? Ale výkonné orgáni, tož kurnik šopa to by snáď ani byt nemělo :)


Tak Krakene, a buď dojeď do Prahy, nebo seš separatista :)
  • 0

#20 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 15 březen 2008 - 03:12:57

Já už radšejc psat nebudu, bo je na ně nojgi asi nasraný. Včilkajc sa bojím, že aj na tom srazu na Pulčíně dostanu do držky :? Radšejc sa už to teho nebudu míchat, ale eslivá nekdy přijedu do stověžatej matičky, tož sa určitě uvidíme, šak kamarádovi do slibuju pořád.... tož to enem na okraj abych nebyl včilkaj ty separatistú.
  • 0

#21 erbis

erbis

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 15 březen 2008 - 10:17:56

Pavlem, Dany, Zajdo a ostatni, tak to se muze tady nekde treba v LBC udelat neco podobneho a budeme konkurovat:-)
..pokud uz neco takoveho neni
  • 0

#22 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 15 březen 2008 - 11:14:15

PLZEŇSKO

tak milí plzeňácí, úplně předběžně - se plzni vyskytuju pravidelně v pondělí přes den, středa ráno - jakože třeba jen tak na pokec. jinak jsem s to se přizpůsobit, stačí nějak včas mailnout.

jinak si mylím, že je fér, aby každý region měl svojí elitní (rozuměj klasickou) skupinu fotografů :?
  • 0

#23 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 15 březen 2008 - 13:20:44

Pavlem, Dany, Zajdo a ostatni, tak to se muze tady nekde treba v LBC udelat neco podobneho a budeme konkurovat:-)
..pokud uz neco takoveho neni


já bych teda řek, že by to když už, mělo být někdy po srazu.
ale rád bych zůstal docela střízliv, protože až pavel, dany, ty atd uvidíte moji neumělou veskrze rodinnou tvorbu, tak očekávám, že řeknete něco jako: -hm, tak za rok uvidíme možná nějaký posun :?
  • 0

#24 erbis

erbis

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 15 březen 2008 - 15:14:29

Pavlem, Dany, Zajdo a ostatni, tak to se muze tady nekde treba v LBC udelat neco podobneho a budeme konkurovat:-)
..pokud uz neco takoveho neni


já bych teda řek, že by to když už, mělo být někdy po srazu.
ale rád bych zůstal docela střízliv, protože až pavel, dany, ty atd uvidíte moji neumělou veskrze rodinnou tvorbu, tak očekávám, že řeknete něco jako: -hm, tak za rok uvidíme možná nějaký posun :?

nooo, ja nemam co rikat :) ty uz jsi nejako hruzy videl :-/
ale prave by mi to pomohlo se zlepsit, mozna :)
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 březen 2008 - 17:29:30

Pavlem, Dany, Zajdo a ostatni, tak to se muze tady nekde treba v LBC udelat neco podobneho a budeme konkurovat:-)
..pokud uz neco takoveho neni


já bych teda řek, že by to když už, mělo být někdy po srazu.
ale rád bych zůstal docela střízliv, protože až pavel, dany, ty atd uvidíte moji neumělou veskrze rodinnou tvorbu, tak očekávám, že řeknete něco jako: -hm, tak za rok uvidíme možná nějaký posun :?

nooo, ja nemam co rikat :) ty uz jsi nejako hruzy videl :-/
ale prave by mi to pomohlo se zlepsit, mozna :)


JJ v Liberci uz fotopivo je :)
  • 0

#26 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 15 březen 2008 - 22:29:25

koukam, jestli jsem se neprepocital, ze plzenaci jsme tu 4, i kdyz ze me bude za chvili dojizdejici z rokycan ...

Tak co s tim provedeme? Vymyslime nejakou spolecnou foto/temno aktivitu ? :lol:
  • 0

#27 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 16 březen 2008 - 10:51:37

PRAHA

Tak Pražáci, co s tím uděláme? Přeci nechceme fotografovat do šuplíku a když už jsme "ve velkém" městě tak bychom toho měli využít. Čekání až tu někdo uveřejní zázračnou vývojku, zajímavý postup zvětšování, zda daný objektiv má více čárek v rozlišení než ten, který používám nebo film XY je nejlepší nás nespasí. Chce to fotografovat a zase jen fotografovat a tohle je myslím dobrá příležitost jak něco zajímavého vytvořit.
  • 0

#28 Karel

Karel

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 16 březen 2008 - 11:18:51

Já se přidám. Leč zatím fotky z poslední doby nemám, sice něco je ve foťáku.
Ovšem něco z dřívějška by se našlo - teda hodně z dřívějška.
  • 0

#29 venca

venca

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 799 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 16 březen 2008 - 12:04:46

PRAHA

Tak Pražáci, co s tím uděláme? Přeci nechceme fotografovat do šuplíku a když už jsme "ve velkém" městě tak bychom toho měli využít. Čekání až tu někdo uveřejní zázračnou vývojku, zajímavý postup zvětšování, zda daný objektiv má více čárek v rozlišení než ten, který používám nebo film XY je nejlepší nás nespasí. Chce to fotografovat a zase jen fotografovat a tohle je myslím dobrá příležitost jak něco zajímavého vytvořit.


Se mnou doufám počítáš...
Jen bych tomu neuděloval žádný statut či co. Stačí vědět, že se občas sejdem a k té příležitosti udělat něco alespoň trochu uceleného. A pokud možno pražského.
  • 0

#30 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 16 březen 2008 - 13:34:29

koukam, jestli jsem se neprepocital, ze plzenaci jsme tu 4, i kdyz ze me bude za chvili dojizdejici z rokycan ...

Tak co s tim provedeme? Vymyslime nejakou spolecnou foto/temno aktivitu ? :lol:


PLZEŇ

tak já jsem taky dojíždějící, to se vůbec nepočítá. rokycany jsou takový plzeňský předměstí :D to jistě neco vymyslíme. v rokycanech jsem tedy denně, tož pak můžem zajít i tady i v plzni, že jo...
  • 0

#31 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 16 březen 2008 - 21:00:43

PRAHA

Tak Pražáci, co s tím uděláme? Přeci nechceme fotografovat do šuplíku a když už jsme "ve velkém" městě tak bychom toho měli využít. Čekání až tu někdo uveřejní zázračnou vývojku, zajímavý postup zvětšování, zda daný objektiv má více čárek v rozlišení než ten, který používám nebo film XY je nejlepší nás nespasí. Chce to fotografovat a zase jen fotografovat a tohle je myslím dobrá příležitost jak něco zajímavého vytvořit.


mohu skromně poprosit, jestli byste mě taky nevzali... "mezi sebe"?
rád bych alespoň chodil na srazy....
bohužel jsem teď ve finanční tísni, takže pozitivy tvořit opravdu nemohu. ale pokud by se společně na něčem pracovalo, minimálně ty negativy udělat ještě můžu.
  • 0

#32 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 17 březen 2008 - 11:13:30

PLZEŇ

tož kucí plzeňký... co dnes foto_oběd :lol:

musíme s tim hejbout
  • 0

#33 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 17 březen 2008 - 11:28:27

koukam, jestli jsem se neprepocital, ze plzenaci jsme tu 4, i kdyz ze me bude za chvili dojizdejici z rokycan ...

Tak co s tim provedeme? Vymyslime nejakou spolecnou foto/temno aktivitu ? :lol:


Jsem pro kazdou špatnost.
:D Bysme mohli udelat fotopivo, kdy?
  • 0

#34 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 17 březen 2008 - 11:29:33

PLZEŇ

tož kucí plzeňký... co dnes foto_oběd :lol:

musíme s tim hejbout


Mno, foto-obed asi ne, tak nějak to mám na oběd daleko, ale co vecere?
  • 0

#35 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 17 březen 2008 - 11:29:54

koukam, jestli jsem se neprepocital, ze plzenaci jsme tu 4, i kdyz ze me bude za chvili dojizdejici z rokycan ...

Tak co s tim provedeme? Vymyslime nejakou spolecnou foto/temno aktivitu ? :lol:


Jsem pro kazdou špatnost.
:D Bysme mohli udelat fotopivo, kdy?


ted, jsem na borech! :D
  • 0

#36 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 17 březen 2008 - 11:36:22

koukam, jestli jsem se neprepocital, ze plzenaci jsme tu 4, i kdyz ze me bude za chvili dojizdejici z rokycan ...

Tak co s tim provedeme? Vymyslime nejakou spolecnou foto/temno aktivitu ? :lol:


Jsem pro kazdou špatnost.
:D Bysme mohli udelat fotopivo, kdy?


aha, škoda. no, já jedu odpoledne do komory už. neva, něco někdy vymyslíme!
  • 0

#37 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 17 březen 2008 - 11:43:29

PLZEŇ

nu nic, musim razit. ale příští tejdem bych měl mít i večíry volnější - tak to dohodnem!

sakra, tady zapleveluju forum. jestli muže admin moje dva (i více) předešlých návrhů smazat, bylo by prima.

zatim čus
  • 0

#38 Thomas

Thomas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 79 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 březen 2008 - 21:00:32

PRAHA

Tak Pražáci, co s tím uděláme? Přeci nechceme fotografovat do šuplíku a když už jsme "ve velkém" městě tak bychom toho měli využít. Čekání až tu někdo uveřejní zázračnou vývojku, zajímavý postup zvětšování, zda daný objektiv má více čárek v rozlišení než ten, který používám nebo film XY je nejlepší nás nespasí. Chce to fotografovat a zase jen fotografovat a tohle je myslím dobrá příležitost jak něco zajímavého vytvořit.

Jsem pro, navrhuji jedno před sezení .... u kafe :) na kterém by se doladili témata atd. Místo je asi dané a vyhovující.
  • 0

#39 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 17 březen 2008 - 21:53:29

Praha

Zatím bych témata nechal na každém z nás, ani nemusí být přímo pražská. Začátkem května bychom se dohodli na srazu a každý by přinesl do Lazarské cca od 3 do 5 fotografií na jedno téma a časem bychom doladili tu Prahu. Na srazu bychom se trochu více seznámili, podívali se co kdo a jak fotí...atd. Každý do té doby může přemýšlet co by rád z Prahy nafotografoval.

Souhlas?
  • 0

#40 Thomas

Thomas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 79 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 březen 2008 - 23:23:25

Jsem pro každou špatnost.. jen bych navrhoval pro začátečníky jako jsem JA poněkud častější frekvenci sezení . Člověk může dělat nějakou blbou chybu a dva měsice ..to už je matroše v per...i :)
  • 0

#41 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 19 březen 2008 - 11:56:49

Thomas:

Vše se dá pak doladit, jen jsem chtěl nechat čas na focení pro ty, kteří žádný seriál do cca 5 fotek zatím nemají. Aby i oni mohli něco přinést. Později u fotografování společné kolekce častější setkávání bude určitě lepší - jak pro nás tak pro výsledné fotografie.
  • 0

#42 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 19 březen 2008 - 12:56:52

njogi:
nějaký plánovaný čas příštího setkání temnokomorníků v Praze.... ještě naplánovaný není, že?
  • 0

#43 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 19 březen 2008 - 19:07:08

PRAHA

Lukas 87:

Zatím pevné datum není, počítal jsem s tím, že se začátkem května sejdeme, předložíme své práce a domluvíme se dál.
  • 0

#44 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 19 březen 2008 - 21:08:15

dodržím formalitu tedy....

PRÁGL

nojgi:
jo, tak květen, to je daleko ještě.... musím přinést něco uceleného, nebo bude stačit, když dotáhnu notes se skenama (všeho možného) a taknějak si popovídám s ostatníma a trochu na srazu zapřemýšlím, do čeho bych se měl/mohl pustit? já totiž momentálně nepracuju na něčem, co by se zrovna Prahy konkrétně týkalo, i když něco málo v hlavě mám.... tak jestli by nevadilo, že bych nepřispěl, ale jenom si šel popovídat .... ?
  • 0

#45 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 20 březen 2008 - 08:34:14

PLZEŇ

tak chlapi, teď trochu pospáváme, přemejšlíme, fotíme... reportážíme o úpadku tradic na vsi, ale příští tejden něco dáme, ne? nějaká ta středa třeba? jinak třeba sobota na koncertě v HoB? zavelte někdo :oops:
  • 0

#46 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 březen 2008 - 10:12:32

PLZEŇ
já momentálně nedisponuju moc velkým přebytkem volnýho času, páč máme doma rok mladýho budoucího velkoformátníka, takže se nějak domluvte a buď se přidám nebo ne;
takhle nějak to vypadá se mnou...
  • 0

#47 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 20 březen 2008 - 21:06:43

dodržím formalitu tedy....

PRÁGL

nojgi:
jo, tak květen, to je daleko ještě.... musím přinést něco uceleného, nebo bude stačit, když dotáhnu notes se skenama (všeho možného) a taknějak si popovídám s ostatníma a trochu na srazu zapřemýšlím, do čeho bych se měl/mohl pustit? já totiž momentálně nepracuju na něčem, co by se zrovna Prahy konkrétně týkalo, i když něco málo v hlavě mám.... tak jestli by nevadilo, že bych nepřispěl, ale jenom si šel popovídat .... ?


Jak jsem již dříve psal, celek zatím jakýkoliv od 3-5 fotografií, když celek nepřineseš tak se také nic neděje, nikdo ti hlavu neutrhne. Jen mě děsíš tím notebookem se skeny. Netuším jak by jsme si tam notebook mezi sebou posílali a prohlíželi fotografie :) Zatím je stále čas něco nafotografovat, probrat archivy, nezvětšovat...atd

Začátkem května se těším neviděnou v Lazarské, pokud se chcete dohodnout na konkrétní datum již dnes vůbec se nebráním.
  • 0

#48 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 22 březen 2008 - 12:55:40

PLZEŇ

tak komorníci plzeňský, promyslete ten příští tejde a zda by to nějak nešlo. a pěkný velikonoce
  • 0

#49 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 22 březen 2008 - 23:01:32

dodržím formalitu tedy....

PRÁGL

nojgi:
jo, tak květen, to je daleko ještě.... musím přinést něco uceleného, nebo bude stačit, když dotáhnu notes se skenama (všeho možného) a taknějak si popovídám s ostatníma a trochu na srazu zapřemýšlím, do čeho bych se měl/mohl pustit? já totiž momentálně nepracuju na něčem, co by se zrovna Prahy konkrétně týkalo, i když něco málo v hlavě mám.... tak jestli by nevadilo, že bych nepřispěl, ale jenom si šel popovídat .... ?


Chlapi nechcu pořád répet, ale co vy ty melete za zmjaty s noutbúkama, no tož to ně s teho omejú. To včilkaj tady neco na temnej vyplodit, tož to už chce odvahu nebo slaboduchost. Každývá přeca ví, že sa na pořádnů fotku podíveš leda na barytu tak 30x40, ostatní je spěšej filatelija. O noutbúku sa řadši nebavím.... tož v Praglu znám nejaké ty temnokomorníky, ale noutbúk eště nikdy nepřinesli......
Včilkaj ste mne dostali do stavu kdy plaču a zárověň su nasratý.....

Týmto sa omlúvám předem Noigimu, že sa tu do teho zasejc seru, ale už sem nemohl jináč.... omlúvám sa všeckým dotčeným....
  • 0

#50 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 22 březen 2008 - 23:17:05

dodržím formalitu tedy....

PRÁGL

nojgi:
jo, tak květen, to je daleko ještě.... musím přinést něco uceleného, nebo bude stačit, když dotáhnu notes se skenama (všeho možného) a taknějak si popovídám s ostatníma a trochu na srazu zapřemýšlím, do čeho bych se měl/mohl pustit? já totiž momentálně nepracuju na něčem, co by se zrovna Prahy konkrétně týkalo, i když něco málo v hlavě mám.... tak jestli by nevadilo, že bych nepřispěl, ale jenom si šel popovídat .... ?


Chlapi nechcu pořád répet, ale co vy ty melete za zmjaty s noutbúkama, no tož to ně s teho omejú. To včilkaj tady neco na temnej vyplodit, tož to už chce odvahu nebo slaboduchost. Každývá přeca ví, že sa na pořádnů fotku podíveš leda na barytu tak 30x40, ostatní je spěšej filatelija. O noutbúku sa řadši nebavím.... tož v Praglu znám nejaké ty temnokomorníky, ale noutbúk eště nikdy nepřinesli......
Včilkaj ste mne dostali do stavu kdy plaču a zárověň su nasratý.....

Týmto sa omlúvám předem Noigimu, že sa tu do teho zasejc seru, ale už sem nemohl jináč.... omlúvám sa všeckým dotčeným....


To tě docela chápu Krakene s tím plačem s nasráním, akorát mě to spíš pobaví, než nasere :lol:
Jenom s těma rozměrama, 30x40, to už je neprakticky velký, a když se to někam pověsí, tak je to kolikrát zas malý. To spíš nějaký 24x30 nebo 18x24, pokud to mám někde vozit. A nebo pak něco opravdu velkýho... Ale to se mě to kecá, když větší, jak 30x40 jsem ještě nedělal :-)

Jinak teda, Lukáši, co se mě týče, klidně dojdi, rád tě uvidím, i fotky, ale fakt si je radši dones na papíře. I labové RCčko ze skenu se dá považovat za papír, sice těžké provizorium, ale furt lepší jak noťas :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních