Přejít na obsah


Fotka

hledam precizniho komornika!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 imposs

imposs

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 83 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 1

Publikováno 2 květen 2008 - 15:42:10

ahoj komornici, nasel by se mezi vami nekdo, kdo by mi za peniz prilezitostne vyvolal BW filmy, udelal kontakty a z vybraneho zvetseniny? nekdo precizni, trpelivy, s vlastni komorou a vybavenim a hlavne s bohatou praxi? na komoru mi nezbyva cas, a ten co mam, tak venuju radsi foceni...idealne nekdo z prahy (nejlip 7 :wink:))).mam rad osobni pristup, proto nechci chodit nekam do laboratore. fotim na Kodak TRIX, kinofilm, snazim se o dokument, cca. 10-20 filmu mesicne (jak kdy).chemii bych po konzultaci nakoupil (D76 pro negativni proces).kdyz uz fotim,chci mit zpracovani co nejlepsi a nejak se mi to diky casu (a lemplovitosti) nedari .penize nehrajou roli,za super praci rad zaplatim. preferuju dlouhodobou-kamaradskou spolupraci. pripradne dam na doporuceni vas ostatnich komorniku, ostatne muzeme vytvorit databazi kvalitnich fotolaborantu k "zapujceni" :wink: dik, mejte se a urcite se ozvete: petr@mr-ogi.com [/b]
  • 0

#2 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 květen 2008 - 00:28:19

Pan Karel Koucký, atelier Fotorenesance, Holečkova 68, Praha 6 - Smíchov, GSM: 606 962 765, karel.koucky@volny.cz.Je to šikula, žádný nováček, poměrně levný, můžeš si u toho být - myslím, že je to to co hledáš. Zkus to zajdi za ním a uvidíš sám. Pak se poděl o dojmy, myslím si, že tato služba chybí.....
  • 0

#3 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 5 květen 2008 - 11:22:40

Pan Karel Koucký, atelier Fotorenesance, Holečkova 68, Praha 6 - Smíchov, GSM: 606 962 765, karel.koucky@volny.cz.Je to šikula, žádný nováček, poměrně levný, můžeš si u toho být - myslím, že je to to co hledáš. Zkus to zajdi za ním a uvidíš sám. Pak se poděl o dojmy, myslím si, že tato služba chybí.....


Malinko bych opravil jmeno
Karel Koutsky
http://www.volny.cz/...ky/kontakt.html
karel.koutsky@volny.cz

U Karla jsem se vyučil a dodnes ho občasně využívám, přestože většinu si dělám sám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních