Přejít na obsah

Fotka

Odkazy na videa a zvukové nahrávky, rozhovory...

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
563 odpovědí na toto téma

#551 jirin_ol

jirin_ol

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 829 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 876

Publikováno 8 srpen 2018 - 07:14:11

Hrome, ja to zase prosvihnul (Vivian Maier). A Koudelku dnes v UMPRUMu taky nedam :sad:

Dnes ani nemusíš.   Stačí  zítra.

• 0

#552 jirin_ol

jirin_ol

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 829 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 8 srpen 2018 - 07:15:49

.

vidime se tam

se těším jak malej Jarda :-)

• 0

#553 salo

salo

Dost toho nakecá

• Předplatitel
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 93

Publikováno 8 srpen 2018 - 07:25:27

Hrome, ja to zase prosvihnul (Vivian Maier). A Koudelku dnes v UMPRUMu taky nedam :sad:

Dnes ani nemusíš.   Stačí  zítra.
Jo ták, to se dá uvážit! :-)
  • 0

#554 beluna

beluna

Nováček

• Předplatitel
  • 57 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 9

Publikováno 8 srpen 2018 - 07:38:55

Dokument o Vivian Maier je na uloz.to. Stačí zadat její jméno do vyhledávače.

• 1

#555 salo

salo

Dost toho nakecá

• Předplatitel
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo

Publikováno 9 srpen 2018 - 08:12:42

Super, díky. Včera jsem to viděl a můžu říct, že se ten dokument opravdu povedl. A pořád žasnu nad genialitou snímků Maierové.

• 0

#556 salo

salo

Dost toho nakecá

• Předplatitel
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo

Publikováno 9 srpen 2018 - 08:19:38

Taky tam jedu, snad se tam všichni vejdem :)

Jdu taky, jedinečná příležitost.

A  v podvečer 9.8.2018 v hlavní budově Uměleckoprůmyslového muzea,   ulice 17. listopadu 2, 110 00 Praha 1:
Zveme vás na přivítání knihy Koudelka: Návraty, které se uskuteční 9. 8. od 18 hodin v hlavní budově muzea. Přítomen bude Josef Koudelka osobně, autoři textů v knize, grafik Aleš Najbrt, zástupci muzea i nakladatelství Kant. Knihu si můžete na místě koupit za muzejní cenu a nechat podepsat. A nezapomeňte, výstava je přístupná až do 23. září, denně kromě pondělí od 10 do 18 hodin, v úterý do 20 hodin.

Já se na tu událost osobně opravdu nedostanu, ač mě to nesmírně mrzí :-( Proto zde uvádím prosbu, která se vám snad nebude zdát příliš nemístná: našel by se zde dobrodinec - návštěvník dnešní události v UMPRUM, který by mohl pro mě zakoupit a nechat signovat Koudelkovu knihu? Nejlépe někdo, kdo pojede koncem srpna na sraz do Žirovnice, kde bych si tu knihu převzal (+ samozřejmě zaplatil - to můžu i předem na účet, i když vlastně neznáme onu "muzejní" cenu, za kterou to tam budou prodávat), ale možno předat i jinak a jinde. Pokud by se někdo takový ochotný našel, prosím o SZ. Předem děkuji.

• 0

#557 salo

salo

Dost toho nakecá

• Předplatitel
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo

Publikováno 9 srpen 2018 - 16:44:33

Dobrodinec se našel, děkuji!

Ještě jeden blog na dané téma: http://blog.aktualne...hp?itemid=32187

• 1

#558 OndrasLB

OndrasLB

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 268 příspěvků(y)
  • LocationLiberec, Mladá Boleslav
Reputace: 49

Publikováno 9 srpen 2018 - 21:53:46

Teď jsem se vrátil... skoro jsme se nevešli, propotil jsem triko a košili, ale stálo to za to! Fajn, že máš, salo, knihu taky, já si to tu přečetl až teď, tak ještěže to někdo pro tebe zmákl. ;)

PS: Kdo to tam fotil tím dálkoměrem a zrcadlovkou s "chocholem"? Pravda, byla fakt pěkná.. :)

Taky tam jedu, snad se tam všichni vejdem :)

Jdu taky, jedinečná příležitost.

A  v podvečer 9.8.2018 v hlavní budově Uměleckoprůmyslového muzea,   ulice 17. listopadu 2, 110 00 Praha 1:
Zveme vás na přivítání knihy Koudelka: Návraty, které se uskuteční 9. 8. od 18 hodin v hlavní budově muzea. Přítomen bude Josef Koudelka osobně, autoři textů v knize, grafik Aleš Najbrt, zástupci muzea i nakladatelství Kant. Knihu si můžete na místě koupit za muzejní cenu a nechat podepsat. A nezapomeňte, výstava je přístupná až do 23. září, denně kromě pondělí od 10 do 18 hodin, v úterý do 20 hodin.

Já se na tu událost osobně opravdu nedostanu, ač mě to nesmírně mrzí :sad: Proto zde uvádím prosbu, která se vám snad nebude zdát příliš nemístná: našel by se zde dobrodinec - návštěvník dnešní události v UMPRUM, který by mohl pro mě zakoupit a nechat signovat Koudelkovu knihu? Nejlépe někdo, kdo pojede koncem srpna na sraz do Žirovnice, kde bych si tu knihu převzal (+ samozřejmě zaplatil - to můžu i předem na účet, i když vlastně neznáme onu "muzejní" cenu, za kterou to tam budou prodávat), ale možno předat i jinak a jinde. Pokud by se někdo takový ochotný našel, prosím o SZ. Předem děkuji.

• 0

#559 jirin_ol

jirin_ol

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 829 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 10 srpen 2018 - 08:14:01

dobrodinec  to  těžce popletl.... inu,   stařecká  demence  přichází  plíživě a bez  varování :-(

• 0

#560 ploci

ploci

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 855 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 132

Publikováno 11 srpen 2018 - 18:08:00

Jako věčně mladý duchem se nemůžeš stát dementním.
  • 0

#561 salo

salo

Dost toho nakecá

• Předplatitel
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo

Publikováno 11 srpen 2018 - 22:19:07

Jiri, neni treba si tady sypat popel na hlavu, vzdyt uz jsne to spolu probrali. Jeste jednou diky.
  • 0

#562 salo

salo

Dost toho nakecá

• Předplatitel
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo

Publikováno 12 srpen 2018 - 22:19:00

https://magazin.aktu...f40cc47ab5f122/
Nevedel jsem, ze Holomicek tak radikalne otocil k digitalu. Az me z toho clanku mrazi - tuny snimku valejicich se na DVD, ktere stejne za par let nepujde precist - a hlavne kdo se tim pak bude chtit probirat?
  • 0

#563 OndrasLB

OndrasLB

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 268 příspěvků(y)
  • LocationLiberec, Mladá Boleslav
Reputace: 49

Publikováno 13 srpen 2018 - 08:26:36

Moje řeč..

https://magazin.aktu...f40cc47ab5f122/
Nevedel jsem, ze Holomicek tak radikalne otocil k digitalu. Az me z toho clanku mrazi - tuny snimku valejicich se na DVD, ktere stejne za par let nepujde precist - a hlavne kdo se tim pak bude chtit probirat?

• 0

#564 JirkaM

JirkaM

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 162 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 035

Publikováno 13 srpen 2018 - 11:58:48

Pro fotokulometčíky je digitální chrlič k nezaplacení....

Pobavilo mne, že má závislost na focení, ale nemá čas si prohlížet a třídit to, co vyplodil...

Žádám Ministerstvo průmyslu, kultury i zdravotnictví, aby zajistily na digitální optosnímače a zápisníky všeho druhu varovný nápis:

"POZOR, focení tímto přístrojem může způsobit závislost a tvůrčí impotenci"

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních