Přejít na obsah


Fotka

temnokomornická internetová (zahraniční) fóra


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 30 červenec 2008 - 07:38:09

ahoj, tak mě napadlo, jestli taky působíte na jiných zahraničních fórech, např. photo.net nebo APUG

Co se mě týče, tak zrovna pár dní prolézám APUG, ale mám pocit, že to naše fórum je lepší, že jdeme více do hloubky a odbornosti.

Jak jste na tom vy?
  • 0

#2 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 30 červenec 2008 - 09:11:09

No ja obcas kouknu na APUG.
Ale tak nejak me to odrazuje svoji "masovosti", coz s sebou nese i jiz tebou zminou nevyhodu.
  • 0

#3 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 30 červenec 2008 - 10:45:17

naše TK je taková.... rodinná, nevázaná, neupjatá, příjemné... prostě fajn.. ostatní zahraniční fora jsou jakési komerční a neosobní
  • 0

#4 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 30 červenec 2008 - 13:36:36

ja lezu na rangefinderforum.com - digitalnisti se tam sice vyskytuji - nastesti jen ale se dvema fotakama Leicou M8 a Epsonem, takze aspon nepropukaji diskuse, ktery fotak je lepsi...
  • 0

#5 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 30 červenec 2008 - 14:22:44

apug. občas se tam něco najde, beru to jako digitaltruth s poznámkama a komentářem. je pravda, že vzhledem k velikosti to nemá takový familierní ráz jako tady a vyskytuje se tam určité procento technokraticky myslících fotografů, ale na druhou stranu je fajn, že tam neexistuje noc-vždycky je z nějaké části světa někdo online a dá radu téměř okamžitě po odeslání příspěvku:)
  • 0

#6 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 30 červenec 2008 - 14:58:14

jeste to tak, to bych to foceni uz asi fakt musel zabalit
  • 0

#7 Ondrej1

Ondrej1

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 315 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 1 srpen 2008 - 13:23:54

Na photo.net jsem nebyl ani nepamatuji, na APUG.org občas mrknu. Nesouhlasím s tím, že nejde do hloubky, u příspěvků od Photo Enginner a jiných s celoživotní zkušeností si musím brát papír a tužku a kreslit, abych to pochopil. Proti TK má APUG dvě výhody, jednu asi trvalou, jednu doufejme dočasnou

1. Chodí tám přímo lidi od výrobců (Simon Galley aj.), čili člověk má zprávy z první. To tady asi ani v budoucnosti nehrozí.

2. APUG je starší, čili má větší archiv. Když jsem dal vyhledat Perceptol na APUG a tady, tak se ty výsledky lišily řádově. Tohle ale časem doženeme :lol:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních