Přejít na obsah


Fotka

Tricko TK II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
297 odpovědí na toto téma

Anketa: Chcete tricko TK, nebo ne??? (93 uživatel(ů) vložilo hlas)

Chcete tricko TK, nebo ne???

  1. Ano, urcite (1 hlasy [100.00%])

    Procento hlasů: 100.00%

  2. Asi ne (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  3. Urcite ne (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  4. Mozna jo, mozna ne (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#101 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 17 srpen 2008 - 15:33:30

jendo, ta poslední skica se mi líbí moc, jenom trošku zesíllit tahy, aby to bylo na triku dobře vidět a bude to úplně super!
  • 0

#102 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 17 srpen 2008 - 15:40:41

tá skica je síce dobrá...to ano.. ale ako kinofilmistovi sa mi predsa len pozdava ta kazetka s filmom..
  • 0

#103 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 17 srpen 2008 - 15:43:00

tá skica je síce dobrá...to ano.. ale ako kinofilmistovi sa mi predsa len pozdava ta kazetka s filmom..


Jednoduchá pomoc. S tričkem si koupíš i novej foťák a je to... :wink:
  • 0

#104 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 17 srpen 2008 - 16:50:10

no a brání nám něco udělat dva motivy? resp. ti, co to budou v PC upravovat, jsou k tomu ochotni?

Protože jinak se asi moc neshodnem :wink: , a to by bylo škoda
Na kino jsem nikdy nefotila, takže filmová kazetka je mi naprosto cizí...jinému třeba zase obrázek nevyhovuje vůbec a bohatě by mu stačil nápis "www.temnakomora.cz" :lol: ten by na tričku každopádně chybět neměl, třeba na rukávku
  • 0

#105 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 17 srpen 2008 - 19:17:37

trošku som surfoval po nete..natrafil som na túto stránku..takže zvažujem že si vyrobím vlastné tričko.. čo ale neznamená, že ak by bolo nejaké spoločné, tak by som ho nechcel..určite by som mal rád aj také..kľudne s VF témetikou,ale chcem mať aj "kino" tričko..nápis "www.temnakomora.cz" by bol samozrejmosťou na oboch, predpokladám. Otázka je, ako by to bolo s dopravením trička z ČR na SR..
  • 0

#106 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 17 srpen 2008 - 19:26:09

No, kinofilmová kazeta taky není špatná, to ne, ale VF kamera by mohla být symbolem klasické fotografie, takovou obludu nebude nikdo spojovat s tikitálem :wink: . Samozřejmě nikomu nic nenutím, je to pouze návrh.

Vložený obrázek Vložený obrázek

PS: chtělo by to slabším fixem, našel jsem ale jenom tohle kopyto :? Mám jich už asi dvacet, všechny stejné a každý jiný - veselé, smutné, melancholické, i odvážnější varianty (abstraktnější - postava je zjednodušená, sestává pouze z jedné čáry - jeptiška :lol: :lol: ) či se dvěma postvama nebo deštníkem (to už je ale přeplácaný). Osobně se mi zatím nejvíc líbí první verze (vlevo). Pod tím by mohl být nápis www.temnakomora.cz do oblouku jako úsměv, jsem jednoznačně pro pozitivní nekonfliktní řešení (a třeba na rukávu/rameni tu kinofilmovou kazetu). Na záda bych nedával nic nebo namalovanej batoh :lol: :lol:
  • 0

#107 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 17 srpen 2008 - 19:45:20

Otázka je, ako by to bolo s dopravením trička z ČR na SR..

Ti ho přivezu, teda pokud se tady domluvěj co na něm bude...
  • 0

#108 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 17 srpen 2008 - 19:46:35

ty ruční malůvky se mi líbí, jaká to nakonec bude je jedno jendo :D
  • 0

#109 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 17 srpen 2008 - 20:08:59

Otázka je, ako by to bolo s dopravením trička z ČR na SR..

Ti ho přivezu, teda pokud se tady domluvěj co na něm bude...


no to by bolo super.. šak nejak by som sa potom zas pri pivku revanšoval.. :D
  • 0

#110 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 17 srpen 2008 - 20:14:08

Tak mi to nedalo a sesmolil jsem takovou piktogramovou verzi, aby bylo víc návrhů:!:


mohol by som poprosiť o verziu s väčším rozlíšením? sa mi to celkom zapáčilo, tak by som si to chcel dať tričko kým bude nejaké oficiálne tričko TK.. Dobrých tričiek nikdy nie je dosť :D
  • 0

#111 zbynimir

zbynimir

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 100 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 srpen 2008 - 21:35:59

Tak mi to nedalo a sesmolil jsem takovou piktogramovou verzi, aby bylo víc návrhů:!:


mohol by som poprosiť o verziu s väčším rozlíšením? sa mi to celkom zapáčilo, tak by som si to chcel dať tričko kým bude nejaké oficiálne tričko TK.. Dobrých tričiek nikdy nie je dosť :D


Není problém, jenom jsem nikdy nic na tričko netisknul, tak si nejsem jist, jaký přibližně rozlišení by to asi tak mělo být, tak třeba hoď hrubý pixelový nástin a já ti to pošlu na mail;-)
  • 0

#112 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 17 srpen 2008 - 21:41:40

Nic proti, ale byl bych spíš pro ruční kresby než pro počítačovou grafiku. Přeci-jenom když to má být triko klasické sekce... :D A špulka filmu se dá určo hezky namalovat, možná něcoprubnu, ale ne dneska.

Zkusil jsem to vytisknout na A4, nevypadá zle, jenomže linka je silná 5mm, což mi přijde moc. Na originálu je 2mm, Buďto slabší fix nebo zkusit namalovat rovnou na plný formát.
  • 0

#113 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 17 srpen 2008 - 21:53:09

jooo...ručná kresba neni vôbec blbosť.. Ak sa nájde niekto, kto to vie namalovať..lebo ja nespravím rovnú čiaru ani s pravítkom :D

zbynimir: dlhšia strana cca 2000 px. Ak by si to mohol poslať na mail bolo by to fajn.. :!:
  • 0

#114 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 18 srpen 2008 - 07:45:32

jooo...ručná kresba neni vôbec blbosť.. Ak sa nájde niekto, kto to vie namalovať..lebo ja nespravím rovnú čiaru ani s pravítkom :D


Rovný čáry jsou pro amatéry, namalovat pěknou křivku, to je kumšt :cry: :lol: Původní návrh byl realistický, konkrétní, přesný, s dodrženým poměrem velikostí a detaily; odfláknutá verze, která zachovává jenom nejdůležitější linie je z dálky dobře čitelná. V jednoduchosti je krása. :!:
  • 0

#115 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 18 srpen 2008 - 08:04:52

a což heslo: Fotím na Argentum
  • 0

#116 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 18 srpen 2008 - 10:37:23

Po nějaké době putování jsem se opět vrátil a jedny z mých prvních kroků mířili sem na TK:-) Zaujalo mě tohle téma, bo by bylo dobré se v tom světě nějak poznávat i bez foťáků. Tak mi to nedalo a sesmolil jsem takovou piktogramovou verzi, aby bylo víc návrhů:!:

Vložený obrázek


Super! :D
  • 0

#117 Jimmi

Jimmi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 18 srpen 2008 - 17:09:07

Líbí se mi obrázek, co namaloval DuroT. To je takové graficky čisté a mírně tajemné.... jako fotokomora!

Jinak k té angličtině: Kdysi jsem si na nějaké akci v téměř naprosté tmě (pro digitálisty) fotil cosi flexaretou. Jeden přítomný angličan (velmi uznalý člověk s tradičním náhledem na svět) poznamenal: "Hmm.... very serious camera!"
  • 0

#118 RHfest

RHfest

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 208 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 18 srpen 2008 - 17:34:07

Taky jsem se zámýšlel nad tričkem a zjišťoval techologie tisku.
Ty klasické optisky na trička je na houby strašně nízká trvanlivost

Existuje lepší technologie kdy se ingoust přímo tiskne do tkaniny vypadáto daleko lépe jsou použitelné i odstíny a je tam delší životnost (dá se to normálně prát),ale má to jeden problém tiskne se jen na bílé triko !!!

proto jsem i pro bílou variantu.

moje představa by byla na záda jen nápis temnákomora.cz a malým písmem od zhora dolu samé přísloví z naší tématikou různými fonty a velikostí a náklonem.

na levou stranu hrudi malý zvětšovák ze záhlaví stránky.
  • 0

#119 Magnolar

Magnolar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 137 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 19 srpen 2008 - 06:35:22

Líbí se mi Jendův návrh s pánem v klobouku a VF. Víc ten nahoře. A tloušťka čar v tomto případě vůbec není, podle mého názoru, na škodu. Spíš naopak.
A kdyby bylo triko s motivem M23, tak to bych také měl zájem..
  • 0

#120 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 19 srpen 2008 - 06:52:10

Líbí se mi Jendův návrh s pánem v klobouku a VF. Víc ten nahoře. A tloušťka čar v tomto případě vůbec není, podle mého názoru, na škodu. Spíš naopak.
A kdyby bylo triko s motivem M23, tak to bych také měl zájem..


to jsem rád, že jsi se také ozval na M23 :wink:

jinak ty jendovo návrhy jsou přesně to, co se mi líbí.

ale ani ten kináč neni zlej, ačkoliv je poját zcela jinak. nu, vzniká nám tu celá kolekce, co, celá značka! TK
  • 0

#121 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 19 srpen 2008 - 06:53:31

sůl nad zlato...

zrno nad šum...

stříbro nad křemík.
  • 0

#122 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 19 srpen 2008 - 07:50:51

vážení a co tento obrázek :wink: Vložený obrázek
  • 0

#123 Nikec

Nikec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 26 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 19 srpen 2008 - 07:59:01

Po nějaké době putování jsem se opět vrátil a jedny z mých prvních kroků mířili sem na TK:-) Zaujalo mě tohle téma, bo by bylo dobré se v tom světě nějak poznávat i bez foťáků. Tak mi to nedalo a sesmolil jsem takovou piktogramovou verzi, aby bylo víc návrhů:wink:

Vložený obrázek


  • 0

#124 Nikec

Nikec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 26 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 19 srpen 2008 - 07:59:31

Po nějaké době putování jsem se opět vrátil a jedny z mých prvních kroků mířili sem na TK:-) Zaujalo mě tohle téma, bo by bylo dobré se v tom světě nějak poznávat i bez foťáků. Tak mi to nedalo a sesmolil jsem takovou piktogramovou verzi, aby bylo víc návrhů:wink:

Vložený obrázek



Skvělé, pokud by to bylo jen na rukávu, nebo nějak menší na hrudi, hned bych ho bral.
  • 0

#125 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 19 srpen 2008 - 08:17:16

já si myslím, že ty motivy jsou přiliš vyhraněné. Nechci nosit tričko, které bude všem okolo (digitalistům) působit arogantně a pohrdavě.

Osobně bych si představoval černobíle tričko (třeba různě batikované s pěkným abstraktním motivem) s jednoduchým nápisem typu "black and white only" nebo podobně.
Nápis "temnakomora" nebo nějaké obrázky bych úplně vypustil.
  • 0

#126 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 19 srpen 2008 - 08:26:07

tak tak, je to velmi moderní a pěkné. jen i ty čítky a háčky by mohly být perforované :wink: taková trička by mohla být v mnoha a mnoha barevných provedeních.

jinak ale ještě jednou chválím a doufám, že nezůstane nevyužit jendův návrh
  • 0

#127 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 19 srpen 2008 - 08:29:16

hm, hm, vidím, že se začíná projevovat názorová diverzita nejen co do obsahu, ale i co do umístění motivu, nápisu :?:
...myslím, že kdyby někdo nechal natisknout trička s nápisem www.temnakomora.cz, aniž by se předem dotázal, tak po nich rádi sáhnem a nebudem vofrňovat :wink:
  • 0

#128 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 19 srpen 2008 - 08:41:13

hm, hm, vidím, že se začíná projevovat názorová diverzita nejen co do obsahu, ale i co do umístění motivu, nápisu :?:
...myslím, že kdyby někdo nechal natisknout trička s nápisem www.temnakomora.cz, aniž by se předem dotázal, tak po nich rádi sáhnem a nebudem vofrňovat :wink:


JJ presne tak 8-)

ja bych preferoval jenduv navrh dozadu a vepredu jen www.temnakomora.cz pripadne cele logo
  • 0

#129 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 19 srpen 2008 - 09:28:47

edita to vystihla přesně - dalo se to čekat
mohu li, jsem pro větší karikaturu s tím měchovým přístrojem (i když takové nepoužívám) a menší nápisy, logo apod., viditelné až při bližším pohledu
a pak pro samolepky!
když to budete zadávat, většinou ty firmy nabízejí komplexní služby
v nočních hodinách, předstíraje procházku městem, olepil bych toto nápisy o temné komoře
neptej se, co může temná udělat pro tebe, ptej se, co můžeš udělat ty sám pro ni :wink:
  • 0

#130 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 19 srpen 2008 - 09:31:23

mně by se líbílo něco v tomto stylu:

Vložený obrázek


Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

#131 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 19 srpen 2008 - 09:37:16

to první je taky dobrý...
  • 0

#132 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 19 srpen 2008 - 10:22:57

pekné návrhy sa tu objavujú, mne sa tiež páčia.
aby som trochu obhájil svoj (zväčšovák ako na logu TK + "zvětšuji" + www TK), tak sa mi to zdá zatiaľ najuniverzálnejšie. nie každý fotí VF, nie každý má kino, a farba sa tiež na filmoch nájde. naproti tomu zvětšujú asi všetci (s výnimkou VF kontaktov a premietania DIA), čo myslíte?
a aj by držalo kontinuitu s fórom, obsahovalo základné farby - biela (svetlo), čierna (tma), červená (lucerničky:-)
až sa vyhrabem z 10h pracovného času, snáď sa mi podarí ho ešte trochu upraviť a ešte nastreliť aj verziu s presskou.

majte sa,

Ď.
  • 0

#133 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 19 srpen 2008 - 10:47:02

je to fakt - začíná se ti příliš hranit - mělo by to být univerzální pro všechny temnkomorníky..
  • -1

#134 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 19 srpen 2008 - 11:10:29

Mě by se líbilo jenom logo webu, třeba velký vzadu a malý vepředu, nebo jen velký v předu. Každej fotíme s jiným aparátem a to co nás spojuje je právě ta temná komora. Myslím, že to hovoří za vše.
  • 0

#135 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 19 srpen 2008 - 11:10:45

Tady je první skica, nakonec tedy hlava s naznačeným trupem + překryv s foťákem:

Vložený obrázek


Pěkné.....
  • 0

#136 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 19 srpen 2008 - 11:18:19

já nevim tak jde prostě o nějaký motiv - já nemusim mít na svym triku svůj aparát, či svůj formát. sám teď VFko nemám, ale chlapík s takovým přístrojem a tak pěkně vyvedený se mi líbí.

líbí se mi i jiný motivy a jsem pro to BW v rámečku, i ten kináč je zajímavej.

naše M23 klika se klíďo může domluvit na svym triku :wink:
  • 0

#137 Vrabec

Vrabec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 288 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 19 srpen 2008 - 11:38:30

Anglictinu teda fakt ne ... zadne forever ani only.
Sem cech, tak to tam snad budu mit cesky ne ?

Co ta TLR, uplne zavrzeno ?? :wink: Ja bych rad TLR, protoze primarne pouzivam kinofilmovou spulku, ale myslim, ze TLR je neco, co si muze dovolit kazdy temnokomornik ... i kdyby to mel byt ljubitel za kilo.


Ted me jeste napada k te 09tce ... "Rodinal i piju" nebo "Myju se v Rodinalu" :?:
  • 0

#138 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 19 srpen 2008 - 11:49:25

Stejne se nedohodnete :) Navruji variantu - kazdy at si navrhne to co chce, napatla si tricko emulzi, vysviti, vyvola a na srazu s tim zamachruje :)
  • 0

#139 RHfest

RHfest

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 208 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 19 srpen 2008 - 12:21:32

Stejne se nedohodnete :wink: .....


Já třeba nemám ani VF ani Kino ani TLR a ani rodinal.

Já navrhuji vytvořit společný mustr (pro bílé i černé triko) ať máme stejný font velikost atd... a každý ať si tam doplní co je libo.Tím budou zachovány společné rysy našeho klanu a zároveň pestrost ať nevypadáme všichni stejně , protože analogová fotografie taky není nikdy dvakrát stejná.

Já jsem čech a přesto bych byl i pro anglickou verzi a to proč ?.

A) Protože nesedím jenom doma a je třeba šířít správnou víru i za hranice .
8-) Boužel je takový trend. A myslím že je třeba ukázat že nejsme zahnívající uskupení přežívající analogistů ,ale že jsme moderní a deme jen tou správnější cestou :?:
  • 0

#140 RHfest

RHfest

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 208 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 19 srpen 2008 - 12:40:31

A stejně se mi líbí nejvíce od "abs" http://download.thom...enlargement.jpg :wink: :?:
  • 0

#141 Jimmi

Jimmi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 srpen 2008 - 12:57:22

Nerad dávám obrázky do citací, ale tohle je zatím nejlepší a hlavně nejuniverzálnější:

Vložený obrázek

K ostatním návrhům stručně:
- pán s VF se mi také líbí, ale na triko bych ho asi nechtěl
- na kinofilm fotím jen barevně na dovolené a nechávám si to vyvolávat a oskenovat v minilabu
:wink:
  • 0

#142 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 srpen 2008 - 13:14:57

Ja osobne hlasujem za návrh, ktorý urobil duroT. To, že tu bude viacero smerov je jasné a myslím, že prospešné. Môžem prispieť svojov troškou k téme a spýtať sa svojho dodávateľa na možnosti tlače a ceny týchto tričiek ak budem záujem. Do ČR sa to dá rozposlať tiež, nemám tak ďaleko na hranice, aby sa pár balíkov nedalo poslať napr. zo Starého Hrozenkova. Treba si však uvedomyť, že cenu nerobí len potisk, ale cena samotných tričiek. Je rozdiel či sa to vytlačí na obyčajné bavlnené tričko alebo na tričko za niekoľko stoviek. Treba sa i nad týmto zamyslieť
  • 0

#143 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 19 srpen 2008 - 13:16:16

Stejne se nedohodnete :wink: Navruji variantu - kazdy at si navrhne to co chce, napatla si tricko emulzi, vysviti, vyvola a na srazu s tim zamachruje :?:


to mě taky napadlo, rozhodně by to bylo nejstylovější. Kromě toho, co kus, to by byl originál. To je přeci to, co nás v analogu taky spojuje, že 8-)

Ale nemám přestavu s výdrží takové "fotky" Má s tím někdo konkrétní zkušenost?
  • 0

#144 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 srpen 2008 - 13:18:13

DuroT. Ak mi pošleš na e-mail tvoj návrh, tak môžem zajtra skúsiť vytypovať tie možnosti.
  • 0

#145 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 19 srpen 2008 - 13:21:49

botas: no mozem sa pokusit ti to vecer poslat, mam ale teraz celkom dost malo casu. co presne by si chcel? (pdf, jpeg) je to este len pracovne, urcite by som to trochu dotiahol a vylepsil. ked tak mi sem nejako napis mail...

d.
  • 0

#146 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 srpen 2008 - 13:29:38

duroT : Lepšie by to bolo v jpeg dá sa s tým lepšie pracovať. Nemusíš náhliť, na nejakej hodine / dni / nezáleží. Mne sa ten návrh páči a rád zistím čo ako ďalej.
  • 0

#147 zahradnik

zahradnik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 19 srpen 2008 - 13:32:20

Bezkonkurenčně nejvíce mi konvenuje Jendův návrh, ale i ta kinofilmová kazetka není vůbec špatná. Ale je tu tolik názorů, že jsem opravdu zvědav, dojde-li ke shodě. Zatracená demokracie... Kdyby bylo natištěné triko s jedním motivem, berem bez keců asi všichni.....
  • 0

#148 adam

adam

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 136 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 17

Publikováno 19 srpen 2008 - 15:26:27

Teda líbí se mi myšlenka úplně čistého trika z drobným nápisem i představa si triko dotvořit sám. Takže ten drobný nápis + rukodělná práce každého uživatele s barvami na textil. :wink:
  • 0

#149 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 19 srpen 2008 - 15:49:50

jsem pro Jenduv VF navrh (stejne s nejakou sklopkou nakonec skoncim...)...a pro tu pressku co prekresluje Duro....
  • 0

#150 Vrabec

Vrabec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 288 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 19 srpen 2008 - 16:02:27

Jsem pro navrh stejna sablona - obrazek dle libosti ... ja bych bral TLR bud kreslenou od ruky nebo klidne i graficky udelanou + napis Fotim na stribro
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních