Přejít na obsah


Fotka

Zavěšení pasparty


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Ondrej1

Ondrej1

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 315 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 18 listopad 2008 - 19:48:09

Viděl jsem to u někoho na Šumavě, tak jsem si to zkusil taky. Fotku jsem jenom vlepil do pasparty, žádný podkladový kartón/kapa, žádný rám, prostě dočasná prezentace. Moc se mi to zalíbilo, je tady jenom jeden problém, jak to pověsit na zeď, představoval bych si nějaké nalepovací očko zezadu na paspartu, ví někdo o něčem?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 18 listopad 2008 - 20:45:30

Viděl jsem to u někoho na Šumavě, tak jsem si to zkusil taky. Fotku jsem jenom vlepil do pasparty, žádný podkladový kartón/kapa, žádný rám, prostě dočasná prezentace. Moc se mi to zalíbilo, je tady jenom jeden problém, jak to pověsit na zeď, představoval bych si nějaké nalepovací očko zezadu na paspartu, ví někdo o něčem?


Resim to samolepicim suchacem :roll:
  • 0

#3 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 18 listopad 2008 - 22:08:16

a nepadá ti to? To cos měl ze strany na skříni onehdá, to se kolem muselo po špičkách :roll:
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 19 listopad 2008 - 00:10:01

a nepadá ti to? To cos měl ze strany na skříni onehdá, to se kolem muselo po špičkách :lol:


To nebyl suchac to byl jen samolepici rozek na fotky :roll: u mati je ten suchac a driz to paradne.
  • 0

#5 Lama

Lama

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 listopad 2008 - 08:44:11

Podla vsetkeho budem mat svoju prvu vystavu a tak budem musiet vymysliet ramovanie prichytenie fotiek atd. Tak ma zaujima ten somolepiaci suchac. Suchac je suchy zips?
  • 0

#6 Ondrej1

Ondrej1

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 315 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 9 prosinec 2008 - 18:52:07

Dlužím tady výsledek.
Stručně: Náš nejskvělejší admine díky

Podrobněji: Samolepící sucháč (pro Lamu, jde skutečně o samolepící suchý zip, zde na kotárech k dostání za cca 45 korun za metr) mi zbyl z úpravy treksportu, tak jsem to hned vyzkoušel. Doma jsem měl trochu strach, jak to bude držet na klasické zdi, ale zatím to vypadá dobře. V práci to mám na sádrokartónu, tam se trochu bojím, jak to jednou půjde dolů, ale to teď neřeším. Ostatně obrázek vydá za mnoho slov
Vložený obrázek
P.S. tímto děkuji všem zúčastněným, že mě okolnosti donutily uklidit si na stole.
  • 0

#7 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 10 prosinec 2008 - 01:10:42

POVĚSIT..................jedině za koule....... :evil: :evil: :evil: :evil: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
  • 0

#8 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 10 prosinec 2008 - 09:50:10

počkej, až se ti ty pasparty zaprášej a ty z nich budeš chtít utřít prach....
  • 0

#9 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 10 prosinec 2008 - 10:04:44

až se zapráší, tak se ofouknou a je to! Odreji - je to pěkné!
  • 0

#10 prema

prema

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 558 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 10 prosinec 2008 - 16:36:49

Vypadá to moc fajn,to jo,ale tu poznámku Lukáše 87 bych vůbec nepodceňoval.Mám fotografie pověšené v paspartách za sklem ve standartním bytě,žádný neobvykle zvýšený bordel ve vzduchu,a měním je v průměru tak co 2 měsíce.Občas sklo jen tak lehce přetáhnu nasucho,nicméně po těch dvou měsících je na skle sice ne příliš,ale přeci taková nějaká mikrovrstvička,viditelná z úhlu,kterou,když chci odstranit,tak to pouhým ofouknutím rozhodně nejde.Neumím si představit,že bych to musel odstraňovat přímo z fotky.Ani tu a tam případnou mouchu bych nepodceňoval.Bez skla bych to riskl tak na opravdu krátkodobou prezentaci .
  • 0

#11 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 10 prosinec 2008 - 17:17:23

je fakt, že mouchy jsou mrchy.. kde na co kálej - Císař pán by o tom mohl vyprávět.. :D
  • 0

#12 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 11 prosinec 2008 - 02:16:12

vono s tim prachem... já si první fotky taky chtěl nechat jenom vrazit pod paspartu a zezadu namíčknout na nějaký prkno, než mě pani v paspartářství přemluvila, že to neni dobrý, že i ten cliprám s paspartou je lepší řešení, než jenom pasparta.... a pak mi to řekli v dalších 5 rámařstvích (i tam, kde cliprámy neprodávaj), tak.... mnojo. že prej se to nedá setřít, že se ten prach do toho kašírovanýho kartonu zvrchu při pokusu o otření zatře a je to v háji prej.
  • 0

#13 Ondrej1

Ondrej1

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 315 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 27 prosinec 2008 - 09:18:44

Dlužím souhrnnou odpověď, před Vánocemi nějak nebyl čas.

ad sklo To používám doma běžně, ale pak bohužel úplně zanikne ušlechtilý povrch barytu (a tohle je neleštěná lesklá Agfa MCC :) ), tak jsem to chtěl zkusit bez skla. Je to v práci, čili žádné vaření, žádné kouření, jenom ten prach, a ten se ofoukne (nebo taky ne, to se uvidí). Každopádně to tam nechám nějakou dobu a budu referovat.
  • 0

#14 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 29 prosinec 2008 - 10:21:26

Dlužím souhrnnou odpověď, před Vánocemi nějak nebyl čas.

ad sklo To používám doma běžně, ale pak bohužel úplně zanikne ušlechtilý povrch barytu (a tohle je neleštěná lesklá Agfa MCC :lol: ), tak jsem to chtěl zkusit bez skla. Je to v práci, čili žádné vaření, žádné kouření, jenom ten prach, a ten se ofoukne (nebo taky ne, to se uvidí). Každopádně to tam nechám nějakou dobu a budu referovat.


myslím, že problém s prachem se trochu nafukuje. Mám na zdi fotky (bez skla, jen v paspartě) už pár let a ani je nijak neutírám, přesto zaprášený nejsou. A to se mi v pokoji prach usazuje celkem dost.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních