Přejít na obsah


Fotka

Medium format folding camera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
113 odpovědí na toto téma

#51 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 listopad 2008 - 20:06:25

šlo mi čistě o to, smět po "desátý" dělat někde bezpečně a regulérně srandu z toho, co části lidí tady přijde alespoň občas jako velmi vtipný, části je to putna a někdo by se přitom moh cejtit vohroženej... což jednoznačně nemůže bejt záměrem. na druhou stranu tam, kde se sranda a třeba i ostřejší vytrácí, dochází obvykle ke smutnejm koncům...


ja bych delal castejsi srazy :) tam se da delat sranda i hodne velka a nikdo se kupodivu nenasira :)
  • 0

#52 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 20 listopad 2008 - 22:06:44

makina je moc draha :lol:((

no já vzhledem k tomu, že máš toho contaxe jsem myslel, že prachy jsou to poslední co se řeší :roll:
A pak ta plaubelí exotika, téměř nesehnatelnost, to by toho contaxíka vhodně doplňovalo
  • 0

#53 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 20 listopad 2008 - 22:11:41

šlo mi čistě o to, smět po "desátý" dělat někde bezpečně a regulérně srandu z toho, co části lidí tady přijde alespoň občas jako velmi vtipný, části je to putna a někdo by se přitom moh cejtit vohroženej... což jednoznačně nemůže bejt záměrem. na druhou stranu tam, kde se sranda a třeba i ostřejší vytrácí, dochází obvykle ke smutnejm koncům...


ja bych delal castejsi srazy :roll: tam se da delat sranda i hodne velka a nikdo se kupodivu nenasira :lol:


..a vo tom to přesně je! Problém těchto internetovejch hádek je v tom, že se lidi neznaj, nevědí co je za typ osobnosti jejich partner v diskusi, neznaj jeho styl humoru a uvažování a často se pak svépomocí úplně zbytečně vytočej a následně plácnou i co by normálně neřekli. Navíc co je psáno to je dáno. Jedna věc je někomu něco říct u piva, druhá napsat černý na bílým něco někomu, koho jsem v životě neviděl. Pročež vyhradit pro takový ty potenciálně výbušný témata extra prostor, kde by bylo jasně zadefinovaný, že se to nemá brát až tak úplně vážně mi připadá jako dobrej nápad. Bylo by zase jako dost škoda autocenzurovat takovou tu orthodoxní analogistickou ligu, jež je namnoze zdrojem velice vtipných poznámek, jenom proto, aby se někdo nenas*** žejo :D
  • 0

#54 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 20 listopad 2008 - 22:40:02

makina je moc draha :(((

no já vzhledem k tomu, že máš toho contaxe jsem myslel, že prachy jsou to poslední co se řeší :)
A pak ta plaubelí exotika, téměř nesehnatelnost, to by toho contaxíka vhodně doplňovalo


Pravda je taková, že jsem vlastně holá prdel :) Contax není až tak drahej, to až ty další skla k tomu, ale ani to není až tak příšerný, jak si většina lidí myslí... To spíš já k vám ostatním vzhlížím, jak jste ve vatě, když vidím ty společný objednávky materiálů :)))))
  • 0

#55 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 20 listopad 2008 - 23:08:33

Ha, objevil jsem tě:roll:
To si Pavle zase u dalšího společnýho focení vyslechneš, to si piš:lol:

Furt jsem ti říkal, že Contax nemá duš, a ty ne...
BTW Na to, že do práce jezdíš autem snad tu sklopku nepotřebuješ, nebo jo? :D
  • 0

#56 mvrba

mvrba

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 142 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 13

Publikováno 20 listopad 2008 - 23:09:18

Mamiya Six neznám, ale Agfa Isolette III je výborná. Jen mi na ní vadí, že nemá spřažený dálkoměr s ostřením - někdy je otrava ostřit a potom na objektivu nastavovat hodnoty.
Nejraději používám Ikontu 532/16 - má také mnohem lepší hledáček (jasný a ostrý).
  • 0

#57 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 20 listopad 2008 - 23:12:51

mimochodem, sklopku 6*4,5 jsem hledal taky. Chtěl jsem něco na IR fotky, ta stará optika by byla super. Ale nakonec jsem koupil druhý tělo P67 :lol: jsem holt konzervativec :roll:
  • 0

#58 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 21 listopad 2008 - 01:10:58

makina je moc draha :)((

no já vzhledem k tomu, že máš toho contaxe jsem myslel, že prachy jsou to poslední co se řeší :lol:
A pak ta plaubelí exotika, téměř nesehnatelnost, to by toho contaxíka vhodně doplňovalo


Pravda je taková, že jsem vlastně holá prdel :D Contax není až tak drahej, to až ty další skla k tomu, ale ani to není až tak příšerný, jak si většina lidí myslí... To spíš já k vám ostatním vzhlížím, jak jste ve vatě, když vidím ty společný objednávky materiálů :)))))


no, přál bych ti vidět můj účet po dnešním placení nájmu, zůstatku na kreditce a nějaké te drobnosti na ebayi... :roll:
  • 0

#59 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 21 listopad 2008 - 09:15:42

šlo mi čistě o to, smět po "desátý" dělat někde bezpečně a regulérně srandu z toho, co části lidí tady přijde alespoň občas jako velmi vtipný, části je to putna a někdo by se přitom moh cejtit vohroženej... což jednoznačně nemůže bejt záměrem. na druhou stranu tam, kde se sranda a třeba i ostřejší vytrácí, dochází obvykle ke smutnejm koncům...


ja bych delal castejsi srazy :lol: tam se da delat sranda i hodne velka a nikdo se kupodivu nenasira :D


naprostej souhlas (s jedinou výjimkou teda :roll: ) a proto hned po předvánočnim setkání v praze bude to zimní v krkonoších, což bych navrhoval uskutečnit jako oficiální sraz tk a zároveň první zimní - ať se předvedem, jak kdo zvládáme sníh na pozitivu i negativu.... :)
  • 0

#60 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 21 listopad 2008 - 09:28:17

Ha, objevil jsem tě:)
To si Pavle zase u dalšího společnýho focení vyslechneš, to si piš:)

Furt jsem ti říkal, že Contax nemá duš, a ty ne...
BTW Na to, že do práce jezdíš autem snad tu sklopku nepotřebuješ, nebo jo? :)


no tak jestli pavle jezdíš do práce autem, jakože věřim, že jezdíš, tak má jirif naprostou pravdu a sklopka je ve tvym případě jenom dalšim projevem neukočírovanýho konzumu maskovanýho ušlechtilejma úmyslama :lol: :D

s tou kontaxí duší... já ti nevim. dodneska to nemam dořešený. nemá i má. ale asi takovou hodně jinou, možná složitou a vobtížně objevitelnou. jistý je, že tenhle "problém" s nim má hodně lidí. třeba se zakladatel firmy při zrodu zaprodal nejvyššímu temnýmu :roll: a dany to nebyl :D a tohle sou výsledky - krásný stroje s ukradenou duší....
  • 0

#61 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 21 listopad 2008 - 09:48:56

Autem jezdím a nejezdím. Mám to sic jen tři kilometry, takže pěšky je to pohoda, ale zase mým obrovským nešvarem je raní vstávání - když tedy vezmu auto a ženu, žena vezme bič a já jsem v práci včas :) Nicméně snažím se ty nohy používat co nejčastěji už jen kvůli sedavému zaměstnaní a raketově klesající kondici.
  • 0

#62 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 21 listopad 2008 - 16:07:15

Autem jezdím a nejezdím. Mám to sic jen tři kilometry, takže pěšky je to pohoda, ale zase mým obrovským nešvarem je raní vstávání - když tedy vezmu auto a ženu, žena vezme bič a já jsem v práci včas :D Nicméně snažím se ty nohy používat co nejčastěji už jen kvůli sedavému zaměstnaní a raketově klesající kondici.


Necháme se Danym zase někdy v Jizerkách provést kosodřevinou a kondice je zpět :wink: :) :D
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 listopad 2008 - 18:33:50

Autem jezdím a nejezdím. Mám to sic jen tři kilometry, takže pěšky je to pohoda, ale zase mým obrovským nešvarem je raní vstávání - když tedy vezmu auto a ženu, žena vezme bič a já jsem v práci včas :( Nicméně snažím se ty nohy používat co nejčastěji už jen kvůli sedavému zaměstnaní a raketově klesající kondici.


Necháme se Danym zase někdy v Jizerkách provést kosodřevinou a kondice je zpět :wink: :) :D


Ty se evidentne nudis :D
  • 0

#64 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 21 listopad 2008 - 23:55:00

Autem jezdím a nejezdím. Mám to sic jen tři kilometry, takže pěšky je to pohoda, ale zase mým obrovským nešvarem je raní vstávání - když tedy vezmu auto a ženu, žena vezme bič a já jsem v práci včas :) Nicméně snažím se ty nohy používat co nejčastěji už jen kvůli sedavému zaměstnaní a raketově klesající kondici.


Necháme se Danym zase někdy v Jizerkách provést kosodřevinou a kondice je zpět :lol: :D :D


Ty se evidentne nudis ;)


jo, byl dneska v Liberci, mimo kopntrolu šéfstva :wink:
  • 0

#65 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 22 listopad 2008 - 03:31:18

Pavlíku, ogaro poslúchaj, nedej na ty našeptávače, i když majú trochu pravdu. Mysím si, že tvůj Contax je krásný strojek, je tak nadherně univerzální, že nevím, z mého pohleda, proč bys ho netahal aj po ulici když šmatleš do šichty. Dyť on zasejc tak veliký není. Co bys víc chtěl. Perfektní skléčka, pěkňučká matnica, rozumný formát na všecko, spolehlivá mašinka, nádherný stav, je to mazel jak sviňa, nasekáš na film 16 poléček, dyť to je krásná krabička!!! Pavlíku, neměň a neřeš. Než s ním vyjdeš, pohlaď ho, kókni na matnicu, svičně si zaostři a a co vidiš? Krásu kolemvá seba přes nádherný aparát....jdi a fotografuj ...

Dobrú noc všeckým ogarom a cérkám ve fotografii.
  • 0

#66 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 22 listopad 2008 - 11:29:55

máš pravdu, Krakene. Ale vždyť Pavla znáš a taky víš, že my do něj jen tak rýpem:) Anketa o novém stroji nějak utichla, tak aspoň tady:))
  • 0

#67 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 22 listopad 2008 - 20:16:47

Ja se Contaxe rozhodně zbavit nehodlám :) To ani náhodou :) A Krakene díky, máš samozřejmě pravdu. (Nicméně, ty si taky rád pohraješ s Moskvou, není liž pravda .)))

Jinak chlapci, zle je. Byl jsem dnes u Kubikuly na návštěvě. A odjel s velikou brašnou......
  • 0

#68 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 22 listopad 2008 - 20:30:00

chlapi..hlavne tí, čo furt zhánate nové..ďalšie strojčeky.. to aj s nimi stíhate fotiť???? Lebo ja mám plne bojaschopné vlastne len 2 foťáky, ale aj tak používam len jeden..druhý má viac menej permanentnú pauzu..
  • 0

#69 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 23 listopad 2008 - 15:47:02

Jinak chlapci, zle je. Byl jsem dnes u Kubikuly na návštěvě. A odjel s velikou brašnou......


ajajaj... hrozim se nejhoršího - tohle nemohlo dobře dopadnou :D já tu návštěvu odkládam co to de, už pomalu rok :wink: :lol:
  • 0

#70 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 23 listopad 2008 - 15:58:37

Jinak chlapci, zle je. Byl jsem dnes u Kubikuly na návštěvě. A odjel s velikou brašnou......


ajajaj... hrozim se nejhoršího - tohle nemohlo dobře dopadnou :D já tu návštěvu odkládam co to de, už pomalu rok :wink: :lol:


Horseman... ?
  • 0

#71 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 23 listopad 2008 - 21:01:34

Njn. Ale naštěstí zatím jen na zkoušku .)
(nicméně velmi vážně míněnou zkoušku)
  • 0

#72 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 23 listopad 2008 - 21:12:30

Nebo spise takhle - zda se ze je vymalovano .) Bohuzel jsem se jeste nedostal do terenu. Nemuzu se dockat. Zena mi prave sije jeptisku, ja pripravuju batoh, snad se zitra urvu alespon na chvilku po praci... (Asi pujdu vyfotit radnici, delal jsem tam vzdy prvni fotku s novym aparatem, je to takova ma tradice. Tahle bude prvni, co se nebude kacet .)
  • 0

#73 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 23 listopad 2008 - 22:03:59

Mně také lákal...
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 23 listopad 2008 - 22:22:11

Mně také lákal...

Kubikula nebo Horseman? :lol:

Jinak koho by nelákal, Horseman, že. :D
  • 0

#75 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 23 listopad 2008 - 22:23:26

Mně také lákal...

Kubikula nebo Horseman? :lol:

Jinak koho by nelákal, Horseman, že. :lol:


odpověď je jasná, ne :D
  • 0

#76 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 listopad 2008 - 23:17:00

Pavle, a to budeš používat jako 6*6 sklopku? :D :lol: :lol:
  • 0

#77 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 24 listopad 2008 - 09:24:27

bejt pohan, tak začnu vykřikovat takový ty "zbožný" průpovídky a to v rychlym sledu... :D :D :lol: :D

navrhnu danymu místo těch titulů podle počtu příspěvků stanovit označení statutu podle počtu kamer se zvláštní kategorií pro pavla - věčnej hledač, poutník, případně v nejdrsnější verzi - kamerkař (vod čeho to je vodvozený si každej doplní sám, žejo :lol: )

my dva s žoržim budem extra kategorie, páč ty krámy průběžně neprodáváme (nikdo je nechce) a časem to bude voficiální muzeum tk :)

jinak to pavle hluboce chápu - to byl přesně ten důvod, proč sem měl z návštěvy u kubikuly strach....

p.s. nemam ti schovat tu tvoji maminu, že bys ses k ní jako zase časem vobloukem vrátil? - to by byl levnější způsob hospodaření s technikou při zachování pestrosti výběru... takáto rotácia aparátov, ni? :D

p.s.2 ty stejně časem přijdeš na to, že kinofilm je vlastně nejlepší - nejuniverzálnější... :lol:
  • 0

#78 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 listopad 2008 - 09:43:56

No, ja si myslim, ze to my hledani gralu neni az tak chaoticky, jak by to mohlo vypadat. Kdyz si to vezmes - prvni byl kinofilm - logicke. Pak jsem potkal Danyho a velikeho Oldu Frydlantskeho, kteri mi oznamili, ze kinofilm je pro decka. Zatlacil jsem tedy slzu Mamiyi RZ67. V lese se mi s ni vedlo dobre, ale v atelieru spatne, na foceni z ruky se vsemi proprietami to moc nebylo. Pak slo kolem OMko, ale to byla jen takova nahoda, nezarazoval bych ho do hlavni vlny. Nasledovala uz jen Bronica, ktera mi dala poznat, ze 645 je do atelieru pro praci z ruky vyborna vec. Vymeneni za Contax nepovazuji za zasadni, bylo to jen v ramci kategorie, model za model :) No a myslenka na VF je ve me uz zatracene dlouho, neni to jen myslenka, ja proste vedel, ze to budu potrebovat uz od dob RZ67. Co take jineho na krajinu, ze? Proc fotit krajinu s RZ67, ktera je v batohu stejne tezka, ale dovoli mi desetinu toho co VF? Cele to bylo promyslene - 645 do rucky, VF ke stativu i ty formaty se shoduji... A ze obcas zatouzim po hracce typu SF sklopka? Tak kdo by nezatouzil, kdyz je to tak krasne. Nikdy to ale nemely byt pristroje na vazne foceni, spis opravdu jen na to hrani... Myslim, ze vetsina z vas zazila s fototechnikou daleko delsi cestu, to jen kolem me se z toho dela humbuk a legrace :)
  • 0

#79 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 listopad 2008 - 09:49:19

Jo a co se tematu klubu tyce, u Pazdery jsem si v tu sobotu osahal Agfu Isolette I nebo II, nejsem si jisty. Mel jsem z ni VELMI dobry pocit. Bohuzel tyhle verze nemaji dalkomer, to az verze III. Ale okoochmaticky pocit mi otacel palec jednoznacne nahoru....
  • 0

#80 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 24 listopad 2008 - 09:51:57

Ale okoochmaticky pocit mi otacel palec jednoznacne nahoru....


a to je důležitý :wink: fakt - to znamená, že vám to spolu pujde, ne?
  • 0

#81 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 24 listopad 2008 - 09:59:05

A to ještě je otázka, jestli sis z toho kubikulího doupěti nepřinesl infekci jmenem kodak panoram. zatím jsi v rámci inkubační doby, takže to ještě nepropuklo, ale už se na to pomalu připravuj :wink:
  • 0

#82 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 listopad 2008 - 10:08:17

Tu asi nikdy nechytnu. Ke stesti me v tomto oboru staci videt Kubikolovy fotografie. Sam je delat nemusim, stejne by me to ani tak dobre neslo :) Zrovna u tohodle jsem si vcelku velmi jisty :)
  • 0

#83 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 listopad 2008 - 10:30:43

Ted jsem na youtube videl jak krasne snadna je atelierova prace s pristrojem Razle 900. To je panecku krasna vec! (4x5 sklopny dalkomer)
  • 0

#84 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 24 listopad 2008 - 11:04:32

Pánové, pánové, když čtu, jak řešíte tu techniku...
Já tu cestu mám docela jasnou a přímou.
Digitál jsem opustil rychle, pak kino nějakej čas, dvoučka jen chvilku, 9x12 mě zabrzdilo na dlouho, Panoram mě okouzlil a teď mě lákají ty větší VF.
Pravda, potíž je, že všeho mám tak trochu více. Dvě Globicy, tři Magnitary, reprodukční 50x60 a kardany a sklopné VF.
Dá se říct že jdu v čase zpět a tak se zbavuju té rafinované dokonalé techniky a pořizuju tu starší primitivní.
  • 0

#85 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 24 listopad 2008 - 11:27:23

Dá se říct že jdu v čase zpět a tak se zbavuju té rafinované dokonalé techniky a pořizuju tu starší primitivní.


tomu hluboce rozumim. zatim postupně eliminuju veškerou elektroniku ve svý výbavě... stejně jako to takovej digitálistickej předvobraz :wink: a navíc vždycky selže v nejmíň vhodnou chvíli :-P
  • 0

#86 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:36:37

Pavle, důležitý je si tu cestu náležitě okecat a zdůvodnit:) Kdybys u toho neměl aspoň vždycky takový řeči typu "tohle je ta nejbáječnější kamera, tu mám už navždy", tak by se ten rozruch kolem tebe netvořil. Minimálně ne v takovýmhle rozsahu.

Napadlo mě, že stejným tempem střídají aparáty jen digitálisti, ale prej jsou na digitální narážky tady někteří jedinci alergičtí:wink:
  • 0

#87 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:37:53

pfrrrrr
Já jsem prostě jen sdílnej a člověk, se kterým umí emoce pěkně zamávat. To vy angličani nepochopíte :)
  • 0

#88 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 24 listopad 2008 - 16:10:12

Napadlo mě, že stejným tempem střídají aparáty jen digitálisti, ale prej jsou na digitální narážky tady někteří jedinci alergičtí;)


já myslim, že už nejsou, páč tu nejsou... :)
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 24 listopad 2008 - 16:59:25


Napadlo mě, že stejným tempem střídají aparáty jen digitálisti, ale prej jsou na digitální narážky tady někteří jedinci alergičtí:D


já myslim, že už nejsou, páč tu nejsou... :)


Jen doplním Temnýho bratra, že ne nadarmo se tato stránka zove temnakomora.cz. Takže... ;)
  • 0

#90 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 24 listopad 2008 - 17:26:20

Jen doplním Temnýho bratra, že ne nadarmo se tato stránka zove temnakomora.cz. Takže... :)
pěkné místo na světě, skoro jako moje komora skutečná
  • 0

#91 erbis

erbis

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 25 listopad 2008 - 07:18:30

Pavle na paladixu je nějaká superikonta, ale to už sis asi všiml.
  • 0

#92 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 25 listopad 2008 - 10:36:45


Napadlo mě, že stejným tempem střídají aparáty jen digitálisti, ale prej jsou na digitální narážky tady někteří jedinci alergičtí:)


já myslim, že už nejsou, páč tu nejsou... :wink:



Měl jsem na mylsi jedno vlákno založené minulý týden na počest předsedy. To, které bylo následně zase smazáno:)
  • 0

#93 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 25 listopad 2008 - 10:38:08

vobávam se, že ta čest byla větší než schopnost ji unýst :wink:
  • 0

#94 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 25 listopad 2008 - 22:19:44

Tak bohuzel se proste ven za svetla neutrhnu a neutrhnu. Dnes jsem prisel z prace v sedm, uz jsem to nevydrzel a vytvoril svuj uplne prvni planfilm :) Je to blbost, popadl jsem prvni veci co lezely na lince :) Takze voila. O nicem, ja vim :) Ale ten negativ me dostal :) To je tak krasny svet ten velky format :) Nemuzu od soboty vubec pracovat, furt na to musim myslet. Ve ctvrtek jdu zkusit portret a pak uz snad dokazu zmacknout i neco vazneji mysleneho...
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 25 listopad 2008 - 22:51:03

Pavel_p:

Stejnej pocit mám taky od prvního planu, cca 14 dní. :)
Vložený obrázek

Taky jsem pohledal první věci, co mi přišly pod ruku. :)
Sken je mizernej, vyvoláno nedobře, ale i tak.. :wink:
  • 0

#96 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 25 listopad 2008 - 23:07:13

šmarjá, Notorie, tys rozflákal temnohrnek???
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 25 listopad 2008 - 23:08:00

šmarjá, Notorie, tys rozflákal temnohrnek???


oops. :wink:
  • 0

#98 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 26 listopad 2008 - 08:10:23

Ale ten negativ me dostal :) To je tak krasny svet ten velky format :) Nemuzu od soboty vubec pracovat, furt na to musim myslet.

jojo, garantuju ti, ze to u listku 9x12/4x5" neskonci! :wink:

PS:shanim kamerku 11x14"
  • 0

#99 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 26 listopad 2008 - 12:24:25

Tak bohuzel se proste ven za svetla neutrhnu a neutrhnu. Dnes jsem prisel z prace v sedm, uz jsem to nevydrzel a vytvoril svuj uplne prvni planfilm :wink: Je to blbost, popadl jsem prvni veci co lezely na lince :) Takze voila. O nicem, ja vim :) Ale ten negativ me dostal :) To je tak krasny svet ten velky format :) Nemuzu od soboty vubec pracovat, furt na to musim myslet. Ve ctvrtek jdu zkusit portret a pak uz snad dokazu zmacknout i neco vazneji mysleneho...


Gratuluju! Dělals to tím Tessarem?
  • 0

#100 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 26 listopad 2008 - 13:19:27

Ne, je to Angulonem co mam pujceny od Danyho. Ale je to taky 250tka jen se zaverkou. Ja se klobouckovani do zacatku bal. Kor kdyz jsem krytku od tesaru nechal u tebe na stolku :) Ted uz bych se ale nebal! :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních