Přejít na obsah


Fotka

Také máte rádi, když z vás dělají blbce??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
227 odpovědí na toto téma

#101 tomashr

tomashr

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 547 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 22

Publikováno 10 prosinec 2010 - 22:44:29

Právě to "Y"

Aha, tak pak plně chápu :wink: Mimochodem ale na tohle jsou lepší ruské přístroje s názvy v azbuce, znáš třeba foťák F3D?
  • 0

#102 Jizera-CZ

Jizera-CZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 10 srpen 2011 - 18:35:01

Kdo si chce doma či jinde změřit svůj depozitář, má neopakovatelnou šanci... 8-) Klikni...
  • 0

#103 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 11 srpen 2011 - 06:09:17

Kdo si chce doma či jinde změřit svůj depozitář, má neopakovatelnou šanci... :) Klikni...




:D :oops: :) :D :lol:
  • 0

#104 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 13 srpen 2011 - 13:23:11

Vážený kolego, uvedený přístroj je vhodný pro manželky, trpící ztrátou
vlastní orientace v lesním terénu při sběru hub. Citlivý přístroj spolehlivě
detekuje blížící se večer a umožňuje díky vysoké citlivosti fotočlánku též
poměrně přesnou orientaci v terénu za podmínek intenzivního měsíčního svitu. Přístroj směrovaný k měsíci svojí případnou výchylkou indikuje ve
většině případů bloudících manželek jakékoli změny optimální trasy domů.
Při porovnání s přístrojem GPS lze stanovit patřičnou odchylku komerčních neprofesionálních zařízení. S pozdravem "Starý Jezevec" Erik
  • 0

#105 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 17 leden 2012 - 19:18:24

Je tu další možnost koupit foťák do oblasti se zvýšenou radioaktivitou :) :

Aukro
  • 0

#106 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 17 leden 2012 - 19:43:16

a co teprve toto :lol:

a to mám pocit, že jsem to tam viděl v nabídce nějakýho starožitnictví, tak se zdá, že to ten nešťastník koupil a zjistil, že to je pomalovanej zorki :-)
  • 0

#107 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 17 leden 2012 - 20:13:16

jakub.jira: fakt žejo !!! komentáře uživatele od prodávajících a je to tam:

http://aukro.cz/leic...2033891818.html

:-) :lol: :lol:
  • 0

#108 Mišiší

Mišiší

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 58 příspěvků(y)
  • LocationKrkonoše
Reputace: 5

Publikováno 18 leden 2012 - 16:38:34

Hi hi, myslím, že vigo67 si rve vlasy. Koupil (dle mě vééélmi neuváženě) za 6100,-- a už to tam střelil zpět za 6500,--. Sleduji tu akci a jsem opravdu zvědav, jak se budou předhánět "sběratelé" teď :-).
  • 0

#109 seydou

seydou

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 74 příspěvků(y)
Reputace: 26

Publikováno 19 leden 2012 - 10:30:44

... Sleduji tu akci a jsem opravdu zvědav, jak se budou předhánět "sběratelé" teď :-).


Mohli bychom uzavírat sázky, he he. Můj soukromej tip je, že vigovi černej petříček zůstane :wink:
  • 0

#110 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 19 leden 2012 - 10:55:46

Já se v Leikách a v jejích klonech nevyznám, prosím stručně o co jde? Je to kopie Leiky? Ale to gravírování vypadá docela autenticky.
  • 0

#111 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 19 leden 2012 - 11:12:45

Já se v Leikách a v jejích klonech nevyznám, prosím stručně o co jde? Je to kopie Leiky? Ale to gravírování vypadá docela autenticky.


je to Zorki, jen je "pozlacenej" a gravírovanej jako leica. jinak ty tvary jsou úplně jiný...
  • 0

#112 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 19 leden 2012 - 11:32:33

Já se v Leikách a v jejích klonech nevyznám, prosím stručně o co jde? Je to kopie Leiky? Ale to gravírování vypadá docela autenticky.


je to Zorki, jen je "pozlacenej" a gravírovanej jako leica. jinak ty tvary jsou úplně jiný...

Díky.
  • 0

#113 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 19 leden 2012 - 12:43:12

jak známo, největší veselí působí cizí neštěstí. proto doporučuji podat na onoho nešťastného hlupce ještě trestní oznámení ohledně pokusu o podvod, v případě prodeje pak podvod samotný :wink:
  • 0

#114 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 19 leden 2012 - 13:33:26

Beránku, něco jako "pokus o podvod" není. Buď to podvod je, nebo není. Problémy v prokazování podvody jsou docela velké, zákonodárce vyžaduje úmysl jednání taktéž, páč neco takového jako podvod z nedbalosti neexistuje.
Nicméně zatopit by se mu trošku dalo, i kdyby to skončilo jako přestupek, či bylo odloženo. :lol:
  • 0

#115 brkoslav01

brkoslav01

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 175 příspěvků(y)
  • LocationŠumava
Reputace: 88

Publikováno 19 leden 2012 - 16:53:31

ta zlatá leica mě zaujala, říkám si proč by němci dělali zlatou leicu, že by to dávali místo vyznamenání :lol: no kouknul sem na net a pro mě překvapivě sem těch zlatejch podvodů našel dost
tomu prodejci sem psal jestli zná původ toho foťáku že se možná jedná o plagiát ale samozřejmě bez odpovědi
  • 0

#116 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 19 leden 2012 - 18:25:26

púokud vím, tak se objevovaly Leicy pro německou armádu, ale rozhodně nebyly zlacený, většinou mají vyrytý nápisy na zadní straně, snad jedna verze měla orlici nahoře.
už když jsem viděl aukci toho starožitnctví, tak jsem jim psal, že to není leica, nic se nezměnilo.
ale pobavil mě komentář, že to je černej petr :lol:
  • 0

#117 Vobluda

Vobluda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 40 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 19 leden 2012 - 19:36:52

Moc pěknej Zorki.
Inzeruje to i na paladixu, mohl by to zkusit ještě inzerovat i tady :lol:
  • 0

#118 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 19 leden 2012 - 19:47:54

a všichni si budeme hrát na zájemce, budem si to nechávat posílat na dobírku ale nebudeme to vyzvedávat :lol:
a třeba mu to česká pošta poničí a peníze dostane zpátky...
  • 0

#119 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 19 leden 2012 - 20:07:53

no, protože jsem se potřeboval odreagovat od učení, tak jsem mu napsal mail.
odepsal, že v tom vyfotil jeden film a nebylo to ono, takže to prodává dál.
a prodávající (to starožitnictví, co v aukci tvrdilo, že tomu nerozumí) mu prý tvrdil, že to je originál dovezený z rakouska:-D

tohle vlákno začíná bejt jak telenovela :lol:
  • 0

#120 cupr

cupr

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 27 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 leden 2012 - 20:24:37

Beránku, něco jako "pokus o podvod" není. Buď to podvod je, nebo není. Problémy v prokazování podvody jsou docela velké, zákonodárce vyžaduje úmysl jednání taktéž, páč neco takového jako podvod z nedbalosti neexistuje.
Nicméně zatopit by se mu trošku dalo, i kdyby to skončilo jako přestupek, či bylo odloženo. :-o


Jak je vidět tak to dřív koupil jako Leicu a zase to prodává jako Leicu kde je podvod? Podvod by to byl kdyby to koupil jako Zorki a pak to prodával jako Leicu. A když koupil fake Zorki tak tomu asi moc nerozumí. :lol:
  • 0

#121 brkoslav01

brkoslav01

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 175 příspěvků(y)
  • LocationŠumava
Reputace: 88

Publikováno 19 leden 2012 - 20:29:57

Beránku, něco jako "pokus o podvod" není. Buď to podvod je, nebo není. Problémy v prokazování podvody jsou docela velké, zákonodárce vyžaduje úmysl jednání taktéž, páč neco takového jako podvod z nedbalosti neexistuje.
Nicméně zatopit by se mu trošku dalo, i kdyby to skončilo jako přestupek, či bylo odloženo. :-o


Jak je vidět tak to dřív koupil jako Leicu a zase to prodává jako Leicu kde je podvod? Podvod by to byl kdyby to koupil jako Zorki a pak to prodával jako Leicu. A když koupil fake Zorki tak tomu asi moc nerozumí. :lol:


no já myslim že to prodává protože zjistil že to je Zorki ale prodává to jako Leicu, v tom bych viděl podvod
  • 0

#122 cupr

cupr

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 27 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 leden 2012 - 20:45:32

Beránku, něco jako "pokus o podvod" není. Buď to podvod je, nebo není. Problémy v prokazování podvody jsou docela velké, zákonodárce vyžaduje úmysl jednání taktéž, páč neco takového jako podvod z nedbalosti neexistuje.
Nicméně zatopit by se mu trošku dalo, i kdyby to skončilo jako přestupek, či bylo odloženo. :-o


Jak je vidět tak to dřív koupil jako Leicu a zase to prodává jako Leicu kde je podvod? Podvod by to byl kdyby to koupil jako Zorki a pak to prodával jako Leicu. A když koupil fake Zorki tak tomu asi moc nerozumí. :lol:


no já myslim že to prodává protože zjistil že to je Zorki ale prodává to jako Leicu, v tom bych viděl podvod


ok a jak mu dokážeš, že to prodává proto, že už to zjistil??? je to ptákovina... ta "Leica" na Aukru už byla před 14 dny s cenou kolem 8 tisíc a pak to Aukro smazalo. Můžeš to brát jako Zorki raritu.
  • 0

#123 brkoslav01

brkoslav01

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 175 příspěvků(y)
  • LocationŠumava
Reputace: 88

Publikováno 19 leden 2012 - 20:49:23

to je jenom moje domenka, ja nikomu nic dokazovat nechci, jen mi přijde blbost něco kupovat jako sběratelskej předmě a po chvíli zase prodávat, podle toho co sem si na netu přečetl to zas taková rarita nebude
  • 0

#124 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 19 leden 2012 - 22:02:12

no, protože jsem se potřeboval odreagovat od učení, tak jsem mu napsal mail.
odepsal, že v tom vyfotil jeden film a nebylo to ono, takže to prodává dál.
a prodávající (to starožitnictví, co v aukci tvrdilo, že tomu nerozumí) mu prý tvrdil, že to je originál dovezený z rakouska:-D

tohle vlákno začíná bejt jak telenovela :lol:


Třebas o tom nova natočí nějaký nový díly Expozitůry. Nejmíň tři.
  • 0

#125 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 20 leden 2012 - 00:46:24

krakenku ogaro, máš pravdu, onen právnický terminus technikus jsem zkomolil. chtěl jsem odkázat na §21 trestního zákoníku, především by ale prokazování úmyslu bylo prakticky nemožné. u onoho starožitnictví by již však určitá šance na úspěch i byla. samozřejmě tu máme rychlost našich soudů a další blablabla... faktory, které jsou na dlouhou nekonečnou diskuzi. to rači možeme fotit, pálit či čučet na roby:)
  • 0

#126 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 20 leden 2012 - 10:20:00

:-D :) :D
  • 0

#127 Adamz

Adamz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 173 příspěvků(y)
  • LocationUherské Hradiště
Reputace: 55

Publikováno 20 leden 2012 - 13:10:52

je libo ruský fotoaparát? :D

http://foto.bazos.cz...-fotoaparat.php
  • 0

#128 HCST

HCST

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 095 příspěvků(y)
  • LocationUherské Hradiště
Reputace: 555

Publikováno 20 leden 2012 - 13:19:47

je libo ruský fotoaparát? :D

http://foto.bazos.cz...-fotoaparat.php



:D :lol:
  • 0

#129 Knedlik

Knedlik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 12 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 20 leden 2012 - 14:08:25

Už jsem kontaktoval prodejce, ale zajímalo by mě, kudy se do toho cpe film :D
  • 0

#130 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 20 leden 2012 - 14:32:26

Kluci, já se vůbec nedivím. Nedávno jsem potřebovala dofotit zkušební film ve Flexaretu, tak jsem poprosila jednu dívčinu, jestli bych jí mohla vyfotit. Souhlasila. Nejdřív jsem si na ní namířila expozimetr sverdlovsk (přes který jsem koukala tím kukátkem). A ona a ostatní kolem ní, co tomuto snažení byli náhodně přítomní, se mne ptali, co je to za foťák. :D A jak to fotí? :D Takže mne vůbec nepřekvapuje, že člověk, co se v tom nepohybuje, to nezná a nazve to špatně.
  • 0

#131 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 leden 2012 - 14:41:02

Kluci, já se vůbec nedivím. Nedávno jsem potřebovala dofotit zkušební film ve Flexaretu, tak jsem poprosila jednu dívčinu, jestli bych jí mohla vyfotit. Souhlasila. Nejdřív jsem si na ní namířila expozimetr sverdlovsk (přes který jsem koukala tím kukátkem). A ona a ostatní kolem ní, co tomuto snažení byli náhodně přítomní, se mne ptali, co je to za foťák. :-) A jak to fotí? :-P Takže mne vůbec nepřekvapuje, že člověk, co se v tom nepohybuje, to nezná a nazve to špatně.


Tess, máš vidět, když se náhodou octnu někde, kde se prodávají počítače, mobilní telefony nebo tak, jak se tahle vyfiknutá mládež za pultem tváří, když se zeptám: "k čemu to je, tady ten oný bazmek?"

p.s. člověk, který se v tom nepohybuje, ale umí se bleskurychle pohybovat ve virtuálním prostoru, má možnost zdarma, bleskurychle, jakékoli informace o takových čudlících získat, stačí opsat typové označení na štítku většinou vzadu, do vyhledavače, kliknout a pak jen číst...
asi tak. Ale to by ubylo srandy při listování v inzerátech, žejo :)
  • 0

#132 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 20 leden 2012 - 17:37:19

Jirinolku, tahle dívcina na internetu pracovat neumí. A kdyby jsi jí něco povídal o digitálech, a tomhle a tamtom z počítačové sféry, tak by na tebe valila oči a netušila, co jí říkáš. :)

Ale jinak máš pravdu, když mají přístup na net, mohli by trochu zapátrat, co to je a nebo se zeptat starších. :-) Myslím si, že kdyby tam opsal, co je na tom expozimetru napsané, tak by mu to určitě vyhodilo dost odpovědí.

I když, dostalo se mi do rukou cosi, s krabičkou od meopty, a co jsem za boha nenašla k čemu to je. Má to na krabičce označení jen nějakým číslem. :-P
  • 0

#133 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 23 leden 2012 - 21:06:49

Jirinolku, tahle dívcina na internetu pracovat neumí. A kdyby jsi jí něco povídal o digitálech, a tomhle a tamtom z počítačové sféry, tak by na tebe valila oči a netušila, co jí říkáš. :)

Ale jinak máš pravdu, když mají přístup na net, mohli by trochu zapátrat, co to je a nebo se zeptat starších. :D Myslím si, že kdyby tam opsal, co je na tom expozimetru napsané, tak by mu to určitě vyhodilo dost odpovědí.

I když, dostalo se mi do rukou cosi, s krabičkou od meopty, a co jsem za boha nenašla k čemu to je. Má to na krabičce označení jen nějakým číslem. :D


Ahoj Tess, co to je, to mě zajímá, máš to číslo, nebo fotku ?
  • 0

#134 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 23 leden 2012 - 22:18:59

Nakonec jsem to zjistila, co to je. Ale pomohla tomu až náhoda, kdy se mi dostal do rukou zvětšovák Opemus Standard a tam jsem to objevila. Je to destička do kterého se zašroubuje zvětšovací objektiv , a byli tam různé druhy těchto destiček. Takže se mi to nakonec hodí, ale pár měsíců mi to trvalo. :D
  • 0

#135 Mišiší

Mišiší

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 58 příspěvků(y)
  • LocationKrkonoše
Reputace: 5

Publikováno 24 leden 2012 - 11:33:26

Hi hi, myslím, že vigo67 si rve vlasy. Koupil (dle mě vééélmi neuváženě) za 6100,-- a už to tam střelil zpět za 6500,--. Sleduji tu akci a jsem opravdu zvědav, jak se budou předhánět "sběratelé" teď :mrgreen:.


Mno, takže aukce je skončena - 1 přihazující za 6500,--. Černý petr má nového majitele :D. Buď měl vigo67 kliku, nebo se s někým domluvil, aby bylo vidět, že je o to zájem a j...1 (kupující), to tam za čas vystaví znovu. Anebo je tu druhá varianta: není to Zorkij, ale opravdu Leica ...
  • 0

#136 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 24 leden 2012 - 11:40:29


Hi hi, myslím, že vigo67 si rve vlasy. Koupil (dle mě vééélmi neuváženě) za 6100,-- a už to tam střelil zpět za 6500,--. Sleduji tu akci a jsem opravdu zvědav, jak se budou předhánět "sběratelé" teď :mrgreen:.


Mno, takže aukce je skončena - 1 přihazující za 6500,--. Černý petr má nového majitele :D. Buď měl vigo67 kliku, nebo se s někým domluvil, aby bylo vidět, že je o to zájem a j...1 (kupující), to tam za čas vystaví znovu. Anebo je tu druhá varianta: není to Zorkij, ale opravdu Leica ...


nene, je to zorki, www.leitzmuseum.org/CameraMakes/Zorki/Zorki-2C-1-1.html
  • 0

#137 Adamz

Adamz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 173 příspěvků(y)
  • LocationUherské Hradiště
Reputace: 55

Publikováno 6 únor 2012 - 20:20:33

tohle me prostě dostalo, zvlášt ten popis přístroje http://foto.bazos.cz...-fotoaparat.php ;)
  • 0

#138 luke__666

luke__666

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • Locationtwitter.com/luke__666
Reputace: 20

Publikováno 6 únor 2012 - 20:42:49

tohle me prostě dostalo, zvlášt ten popis přístroje http://foto.bazos.cz...-fotoaparat.php ;)


focus free - jako ze je jedno, kam zaostris a optical lens - aby clovek vedel, kudy do toho koukat...
  • 0

#139 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 6 únor 2012 - 20:55:12


tohle me prostě dostalo, zvlášt ten popis přístroje http://foto.bazos.cz...-fotoaparat.php ;)


focus free - jako ze je jedno, kam zaostris a optical lens - aby clovek vedel, kudy do toho koukat...

no focus free je opravdu nepotřebnost ostření protože je to předostřeno na fixfocus
optical lens je jenom kvůli důvěryhodnosti :smile:
  • 0

#140 thelomographer

thelomographer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 247 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 7 únor 2012 - 19:23:25

Inzerát je vymazán.. to byl Canomatic nebo Nippon? ;-) :mrgreen:

PS: Canomatic mám ( dostal jsem ho a nejcennější na celé té brašně s foťákem byl 4 roky prošlej AgfaColor :-P ) a jediný na co se dá použít je natáčení grotesek ( jak fotograf padá do bazénu apod.. ) - a neméně zajímavé jsou kusy olova v gripu a fotáku aby to budilo prémiový dojem.. :-D
  • 0

#141 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 7 únor 2012 - 20:28:56

Inzerát je vymazán.. to byl Canomatic nebo Nippon? :mrgreen: :-P

PS: Canomatic mám ( dostal jsem ho a nejcennější na celé té brašně s foťákem byl 4 roky prošlej AgfaColor :-D ) a jediný na co se dá použít je natáčení grotesek ( jak fotograf padá do bazénu apod.. ) - a neméně zajímavé jsou kusy olova v gripu a fotáku aby to budilo prémiový dojem.. :grin:


Právě to olůvko je důležitým nositelem hodnoty. Dá se použít třeba pro zatížení modelů lokomotiv ;-)
  • 0

#142 Adamz

Adamz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 173 příspěvků(y)
  • LocationUherské Hradiště
Reputace: 55

Publikováno 8 únor 2012 - 15:38:57

už je na bazošovi ten inzerát zase, jen tentokrát už je nefunkční a docela ten popis napsal i jako člověk :sad:
  • 0

#143 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 8 únor 2012 - 15:43:31

Ta taška by se mohla občas i hodit. :sad:
  • 1

#144 thelomographer

thelomographer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 247 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 9 únor 2012 - 18:40:28

Ta taška by se mohla občas i hodit. :smile:


No taška je tak neskutečně nekvalitní a ošklivá, že bych se styděl ji nosit a ani bych ji nenosil! Ten obří nápis AUTOMATIC CAMERA taky neni zrovna moc to co by jste chtěli na fotobrašně. Já zůstávám věrný mé vlastnoručně na míru šité vložce co baťohu FjallRaven Kanken...
  • 1

#145 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 9 únor 2012 - 21:29:09


Ta taška by se mohla občas i hodit. :smile:


No taška je tak neskutečně nekvalitní a ošklivá, že bych se styděl ji nosit a ani bych ji nenosil! Ten obří nápis AUTOMATIC CAMERA taky neni zrovna moc to co by jste chtěli na fotobrašně. Já zůstávám věrný mé vlastnoručně na míru šité vložce co baťohu FjallRaven Kanken...


Zas bys tam měl foťák v bezpečí, v tomhle by snad nikdo nic cenného nehledal. :-P
  • 1

#146 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 9 únor 2012 - 22:29:24

Zas bys tam měl foťák v bezpečí, v tomhle by snad nikdo nic cenného nehledal. :smile:

Na to bych nespoléhal. Zloději, kteří v terénu nejčastěji ohrožují naši techniku, se rekrutují z nižších vrstev společnosti a pochybuji, že mají hluboký přehled o fotoaparátech. Berou hlavně co se blýská a má velké lákavé nápisy a když se naskytne příležitost, tak všechno.
  • 0

#147 Janko

Janko

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 303 příspěvků(y)
  • LocationChlumek, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou
Reputace: 21

Publikováno 12 březen 2012 - 15:23:58

http://aukro.cz/pent...2180942715.html
:???:
  • 0

#148 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 12 březen 2012 - 15:55:26

http://aukro.cz/pent...2180942715.html
;)

Tak se spletl. Vem si, že tohle vidí někdo prvně v životě. :???:
  • 0

#149 Janko

Janko

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 303 příspěvků(y)
  • LocationChlumek, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou
Reputace: 21

Publikováno 12 březen 2012 - 16:21:42

Je mi to jasné, dokonce jsem v první chvíli s tím člověkem i soucítil, ale měl aspoň napsat, že tomu nerozumí, nebo užít strejdu googla...
Každopádně úsměvné to je :???:
  • 0

#150 seydou

seydou

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 74 příspěvků(y)
Reputace: 26

Publikováno 29 srpen 2012 - 09:58:24

Další zásek :-P Hergot, že bych svýho Zorkiho taky takhle pěkně přemaloval ...

http://aukro.cz/leic....html?source=oo
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních