Přejít na obsah


Fotka

Sousedovic mašinka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 115 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 1 květen 2009 - 20:03:51

Každej má rád svoji mašinku. Jsou i tací mezi námi, komu se líbí i sousedovic. Na rozdíl od něžného pohlaví, je někdy soused ochoten zapůjčit vám mašinku, ale nějak přirozeně se o ní obává. Co kdyby.....
No a nyní lze využít drobnosti v pojištění domácnosti, kdy popřípadné náklady za opravu vzniklých neduhů na zapůjčené mašince vzniklých v době zápujčky hradí pojišťovna.
Nevěříte? Věřte.
Je třeby jen před zapůjčením sepsat protokol o zápůjčce. Samozřejmě je třeba si přečíst, zda-li pojišťovna, kterou máme podporuje toto pojištění. Domnívám se, že to dělá Česká. Jiný neznám. Pokud bude zájem, tak zjistím.
  • 0

#2 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 1 květen 2009 - 20:12:53

Každej má rád svoji mašinku. Jsou i tací mezi námi, komu se líbí i sousedovic. Na rozdíl od něžného pohlaví, je někdy soused ochoten zapůjčit vám mašinku, ale nějak přirozeně se o ní obává. Co kdyby.....
No a nyní lze využít drobnosti v pojištění domácnosti, kdy popřípadné náklady za opravu vzniklých neduhů na zapůjčené mašince vzniklých v době zápujčky hradí pojišťovna.
Nevěříte? Věřte.
Je třeby jen před zapůjčením sepsat protokol o zápůjčce. Samozřejmě je třeba si přečíst, zda-li pojišťovna, kterou máme podporuje toto pojištění. Domnívám se, že to dělá Česká. Jiný neznám. Pokud bude zájem, tak zjistím.

Otče, že ty si chceš zapůjčit nějakou sousedovic mašinku? ;) :roll: :!: :lol:
  • 0

#3 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 115 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 1 květen 2009 - 21:23:40

Nikoli. Jen jsem chtěl přispět malou nformací. Mě by stačilo, kdyby mi již dorazila ta vydražená mamča, aby jsem si ji mohl vzít na sraz do Ádru. ---- NEPUJČIM ----no za paklík dobrýho tabáku a po sepsání zápůjčky by jsem mohl.
  • 0

#4 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 115 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 1 květen 2009 - 21:24:57

Jo a ta zápujčka platí tuším u všeho, mimo motorových vozidel a živých zvířad.
  • 0

#5 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 2 květen 2009 - 08:11:32

otče... mohu, já neznalec věcí býti toliko zvědaf a optat se, jaká že to mamča?
  • 0

#6 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 115 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 2 květen 2009 - 09:39:59

C 220.
Trochu jsem udiven, že ochrana miláčků Vás nezajímá. Ono to může znít jako blbost, ale když jedete na delší dovolenou a máte půjčený objektiv, tak není od věci napsat několik řádků. Nejde jen o objektiv, či foťák, ale klidně i o sekačku na trávu, mot. pilu atd. - To Vám pojiš. neřekne. Stejně jako. že když máte auto starší 23 let, tak můžete platit pojistné jen jednu 12tinu celkové ceny. FAKT. Pokud se vám zdá tato infor. mimo foto, tak se omlouvám, ale šířiti dobré informace je v morálním etickém kodexu každého černokomorníka.
  • 0

#7 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 2 květen 2009 - 10:05:18

Romane, to víš... že zajímá :?:
Už včera jsem tvůj tip četl na netu v mobilu, ale špatně se mi přispívá.
Říkal jsem si, že mé podezření, jak jsem tě poznával....se mění v jistotu....jsi geniální koumák :?: :)

Chtěl bych ti poděkovat i za ostatní, kterým to teprve dojde časem, co jsi chtěl říci a jaký dáreček jsi nám ve formě rady dal.

DÍKY
:)
  • 0

#8 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 2 květen 2009 - 10:54:45

Pojistku na blbost pro normální život už nějakou dobu mám. Při mé smůle na půjčené věci je to důležitá věc. Jen nevím, co toto téma dělá v negativním procesu :(
  • 0

#9 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 květen 2009 - 06:35:10

správná připomínka pane, ani sem si nevšim, přesunuto....
  • 0

#10 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 3 květen 2009 - 09:18:47

no když se s technikou stane něco negativního, tak to pojištovna pozitivně poléčí
  • 0

#11 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 115 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 3 květen 2009 - 09:58:28

Pojistku na blbost pro normální život už nějakou dobu mám. Při mé smůle na půjčené věci je to důležitá věc. Jen nevím, co toto téma dělá v negativním procesu :roll:


Já jsem se na zařazení nezamejšlel. Prostě foťák je "výceúčelová krabička na schování negativu", tak jsem to napsal do negat. procesu. Pokud to někomu vadí, tak nechť se téma přesune jinam, popřípadě zruší.
Krom pojistky na blbost je dle mě možnost žádat plnění poj. plnění i na domácnost, pokud je sepsaný onen elaborát o zapůjčení mašinky a máte pojištění domácnosti. Jelikož se ale občas pojiš. mění poj. podmínky tak si nemohu bejt jistej, zda ta Vaše je ta vhodná. ....Kdo by to četl...Několik listů ničeho, nesrozumitelného textu.......Lepší je poslat dotazový mejl na pojišťovnu. ---POZOR: nebavte se s pojišťovákem po telefónu. Ten toho nakecá a naslibuje....Vždy písemně. I když oni to neradi píšou.
  • 0

#12 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 květen 2009 - 10:35:55

Mě tyto věci skutečně hodně zajímají, kór když si pučuju docela často, že Jiří :roll:
  • 0

#13 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 3 květen 2009 - 20:46:34

hmmm. zajímavé...opravdu zajímavé...temná právní poradna :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních