Přejít na obsah


Fotka

Nějaký 70mm film - hlášení výskytu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 28 květen 2009 - 03:03:29

Dneska jsem viděl v Praze, v bazaru v Nekázance, potkal hrst (cca 20) plechových kazet (průměr kazety cca 45mm), ze kterých čouhal pravděpodobně 70mm oboustranně perforovaný film.

Neptal jsem se po stavu ani po tom, co je to za filmy (silně pochybuju, že by obsluha znala odpověď), za kus chtěli 50Kč - tak kdyby se to někomu k něčemu hodilo, stavte se tam.

Tady se občas řešej exotický záležitosti, tak jsem si tak říkal, že by to někoho mohlo zajímat.

P.S.: A současně jsem si tam odtud odnesl jednu Flexu VI, heč! I když teda bohužel až po zaplacení :roll:
  • 0

#2 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 28 květen 2009 - 08:45:58

Jo jo, měly by to být kazety pro Hasselblad. Tuhle jsem je tam taky viděl, pak je na čas někam schovali a teď jsou zase vystavený. Trochu problém bude do toho sehnat film...
  • 0

#3 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 28 květen 2009 - 11:40:40

Nevím, na plechových kazetách (světle šedých) nebylo žádné označení, ale ze všech koukal konec filmu, tak bych asi předpokládál, že uvnitř snad nějakej bude. Ale fakt jsem to nezkoumal nijak hlouběji.
  • 0

#4 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 28 květen 2009 - 12:41:09

..uvnitř snad nějakej bude.


No i kdyby ho tam bylo víc, tak je tu trochu problém zjistit, co to je vůbec za film, už jen možnost čb/barva a neg./dia dává dost prostoru pro zkoumání a mršení... I když to asi bude barva a negativ. Hasselbladí by měly být určitě, na jedné nebo dvou byla i přelepka a byl k tomu i nějakej letáček.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních