Přejít na obsah


Fotka

Zvětšovák TEUFEL 138


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Vladivostok

Vladivostok

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 291 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 21 červen 2009 - 09:02:24

Zdravím a pozdravuji. Chci se zeptat, má někdo zkušenosti s tímto přístrojem? Láká mě ke koupi to, že je k uchycení na zeď, i když bych si k němu asi stejně urobil stojan. V komůrce mám totiž výšku stropu takovou, že mám trochu ohnutou hlavu při poloze stojmo, takže Magnitarus a podobné luxusní aparáty jdou mimo mě.
Vložený obrázek[/img]
  • 0

#2 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 21 červen 2009 - 10:11:46

Nechci tě nějak strašit ale i výška tohohle bude tak kolem jednoho metru, bráno od objektivu ke té kouli na tyčce.
  • 0

#3 Vladivostok

Vladivostok

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 291 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 21 červen 2009 - 11:29:32

To jo, ale říkal jsem si, ža bych udělal držák tak, aby byl zvětšovák horizontálně, k tomu bych si udělal stojan s rámečkem nastojato a zvětšoval bych tak fištrónsky, protože prostě nastojato nemám šanci. On bohužel není zvětšovák na velký formát, který by byl jak opemus :-) To prostě nejde.
  • 0

#4 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 21 červen 2009 - 12:45:47

To jo, ale říkal jsem si, ža bych udělal držák tak, aby byl zvětšovák horizontálně, k tomu bych si udělal stojan s rámečkem nastojato a zvětšoval bych tak fištrónsky, protože prostě nastojato nemám šanci. On bohužel není zvětšovák na velký formát, který by byl jak opemus :wink: To prostě nejde.

Tak to zas jo... :wink:
  • 0

#5 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 21 červen 2009 - 18:17:08

zeptej se Ivana Maleho (ivan_maly), na temne ho sveho casu nabizel, bude to monstrum, ale urcite mensi nez magnitaurus :wink:
  • 0

#6 Vladivostok

Vladivostok

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 291 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 22 červen 2009 - 07:11:27

Už mi napsal,
právě od něj jej kupuji, tedy pokud to vyjde, je ještě jeden zájemce. Chtěl jsem jen znát zkušenosti s ním, ale asi jej zde nikdojiný nevlastní. Asi to nebude moc rozšířený typ.
Neexistuje pro 9×12 něco menšího? Ještě mám čas se s koupí rozhodnout. Jako asi velká většina, nemám ani já v temničce dostatek místa.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních