Přejít na obsah


Fotka

odznáček tk


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
245 odpovědí na toto téma

Anketa: chcete temnej odznak? (71 uživatel(ů) vložilo hlas)

chcete temnej odznak?

  1. ano (2 hlasy [100.00%])

    Procento hlasů: 100.00%

  2. ne (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#101 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 29 červenec 2009 - 19:56:40

Čekal jsem se kdo se na "G" ozve, mi sa to líbí, je to prostě kreslené rukú nééé???
  • 0

#102 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 29 červenec 2009 - 20:10:55

Čekal jsem se kdo se na "G" ozve, mi sa to líbí, je to prostě kreslené rukú nééé???


Jojo, šak mě to taky do oka nebuchlo, až když se na to má polovička zeptala ... :wink:
  • 0

#103 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 29 červenec 2009 - 20:15:31

Vážený kolego, návrh odeslaný od "tomas.kontakt" je velmi dokonalý. Bez
klobouku nemůže žádný slušný fotograf opustit byt, natož se pohybovat v
prostorech, v nichž se vyskytuje virus "Homo Digitalis". Klobouk je Vaším
prostředníkem k soustředění nad Vašimi vlastními myšlenkami! Důvodem
pro jeho sejmutí s hlavy je pouze nalezení Vaší životní komposice, kterou
je třeba pro lidstvo navždy uchovat! V tomto případě je nutno další postup
realizovat v temnotách "jeptuchy". Jsem celou duší pro klobouk! Erik


Musím upřesnit - klobouk je tam fajnovej, může být i větší :wink: , jen ten výraz ...
Však jsem napsal ...příjemnější výraz pod kloboukem ... Necháme na hlavě.
:(
  • 0

#104 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 29 červenec 2009 - 20:17:59

to "G" je objektiv, mělo to být původně kolečko, ale když už to maluješ asitak po dvacátý osmý, tak ruka ujede :lol:.

PS: je to Grandagon :( :) :lol: :lol:

Kraken to zatím napsal za mě... než se vyžvejknu :wink:
  • 0

#105 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 29 červenec 2009 - 20:24:05

tak, tak kolego, pravdu díš - tam to všechno začalo - muži bez pokrývky hlavy na veřejnosti, ženy v kalhotách a s cigárem v ústech... a kde to skončilo? fotoaparát bez filmu! sodoma komora
  • 0

#106 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 29 červenec 2009 - 20:27:23

to "G" je objektiv, mělo to být původně kolečko, ale když už to maluješ asitak po dvacátý osmý, tak ruka ujede :D.

PS: je to Grandagon :( :lol: :lol: :lol:

Kraken to zatím napsal za mě... než se vyžvejknu :wink:



Tak Grandagon. Aha. Tím se vysvětluje, proč to žena hned nepoznala. Ostatně ani já si nebyl jistý, nejdřív jsem myslel, že to je Sinaron ... :)
  • 0

#107 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 29 červenec 2009 - 20:54:15

chlapíí, ěště se chci optat - ten odznáček má být:

odznak jako měla třeba svýho času flexaretka, a nebo placka, jakou nosí punkoslavové v odboji vůči establšměntu? návrh z trička je fantastickej - jen se ptám, jestli je realizovatelnej jakožto odznak. páč pak bych měl velký zájem.

a ještě drobnost - a zas to komplikuju... má ten odznak být jakýmsi vontským špendlíkem, podle něhož se jen zasvěcení poznají, nebo má zaujmout náhodne "kolemjdoucí" a vzbudit v nich například zvědavost, jež je základem pro budoucí temnokomornickou evangelizaci?

osobně se mi líbí zatím každý místní nápad, ale jak jsme již probrali . obsah a forma musí být v jednotě. taková pěkná dvouočka kdekoho rozpomene - to máme doma, po dědovi. s tím se dá ještě fotografovat? a hle, už tahám z kapsy letáčky :wink: a je zaháčkován. nebo uvidím kloboučníka s měcháčem na klopě a spiklenecky zamrkám... jestli mi rozumíte.

nu, ale již chci objednávat!
  • 0

#108 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 29 červenec 2009 - 21:11:19

znak z trička
ZACHOVAT
ani čárku bych neměnil, všimli jste si jak je kompozičně vyvážený?
je to jako kokakola, tam taky zavlníš vlnku jinak a je to celý rozbitý na kusy
leda z toho udělat čtverec
udělat maličkej na klopu - pozná jen zasvěcenec
větší na tašku - viditelnej na pět metrů
barevně jako na triku bílé linky na černém podkladu
  • 0

#109 indan

indan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 34 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 29 červenec 2009 - 21:20:32

ten "Číňan" byl můj jasný favorit už na tričko. Jen u odznáčku si nejsem moc jistý jak ho provést aby to nebyla nesrozumitelná placka? Možná v tomhle případě opravdu radši tu smyčku filmu-perfektní a srozumitelná zkratka. A ještě dotaz.Osud triček mi nějak unikl. Dají se někde objednat???
  • 0

#110 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 29 červenec 2009 - 21:25:06

Já bych byl také pro ten návrh od tomase.kontakt,tedy ten tričkový. Chci se ještě zeptat-v diskusi jsem postřehl,že už jsou k dispozici trička temné komory,tak by mě zajímalo,jestli bych si mohl nějaký ten kus zakoupit - teda pokud na něj mám nárok.
  • 0

#111 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 29 červenec 2009 - 21:30:20

no, a je to!

a je to někdo schopen vyroben dejme tomu i nějakym bižuternim způsobem? jako něco opravdu elegantního?

nějak už si bez toho odznáčku připadám nedostatečný :wink:

ještě jsem pozapomněl poděkovat radimovi za ten úžasnej nápad!
  • 0

#112 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 30 červenec 2009 - 06:23:52

Mně se líbí ta smyčka a už jsem si to objednal. Ve velikosti odznaku je to ideální, i z dálky rozpoznatelné. Kreslený motiv s fotografem je dobrý tam, kde může být dost veliký - na tričku, na plakátu. Jako odznak bude titěrný a nečitelný.
  • 0

#113 Vendaka

Vendaka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2009 - 06:58:50

Na tričku je to krásný návrh,ale hodilo by se to spíš někam na sraz , na festival.Určitě to nebudu nosit deně a kdyz jednou zapomenu tak mě mine kolega ,který si to taky nevzal na sebe a nepoznáme se.To samé platí i o odnacích , nášivkách a podobně.To budeme chodit po světě a jak někoho uvidíme s fotákem budem si ho prohlížet jestli nepatří mezi nás?A co když najdem znak DIGI ( budem se prát ? :wink: ).Myslim že je důlěžitější se dívat kolem sebe přes hledáček ,než filrovat lidi.Zrovna včera jsem na ulici narazil na člověka který o focení nemá vůbec zájem a přesto jsme si krásně popovídaly.A ty co se chtěj seznámit si cestu k sobě najdou i jinak než přes poznávací znamení.Já mam osobní zkušenost jakmile vytáhnu výbavu a začnu fotit tak se kolem mě vždycky někdo najde a dáme se do řeči.

Je to můj osobní názor.
  • 0

#114 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 30 červenec 2009 - 09:06:41

Na tričku je to krásný návrh,ale hodilo by se to spíš někam na sraz , na festival.Určitě to nebudu nosit deně a kdyz jednou zapomenu tak mě mine kolega ,který si to taky nevzal na sebe a nepoznáme se.To samé platí i o odnacích , nášivkách a podobně.To budeme chodit po světě a jak někoho uvidíme s fotákem budem si ho prohlížet jestli nepatří mezi nás?A co když najdem znak DIGI ( budem se prát ? :) ).Myslim že je důlěžitější se dívat kolem sebe přes hledáček ,než filrovat lidi.Zrovna včera jsem na ulici narazil na člověka který o focení nemá vůbec zájem a přesto jsme si krásně popovídaly.A ty co se chtěj seznámit si cestu k sobě najdou i jinak než přes poznávací znamení.Já mam osobní zkušenost jakmile vytáhnu výbavu a začnu fotit tak se kolem mě vždycky někdo najde a dáme se do řeči.

Je to můj osobní názor.

dobře dobře, ale odznak je odznak
dokázal by jsi toho muže s harmonikou vyrobit? myslím stříbro, barva a na tom lak, nebo podle možností dílenských jinak
možná by na klopě mohla být ta stříbrná kravata a pro tašku muž s harmonikovým foťákem, jak říká můj čtyřletý následník

zároveň bych ty znaky doplnil někde do záhlaví webu, nepatrných rozměrů, ale aby tam byly
  • 0

#115 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 30 červenec 2009 - 09:19:31

jistě! odznak přeci nebude nikoho odpuzovat. a sociální soudržnost je důležitá a přínosná.
  • 0

#116 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 30 červenec 2009 - 09:23:49

mám možnost nechat udělat strojově vyšívané nášivky...
  • 0

#117 Vendaka

Vendaka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2009 - 09:31:54

Na tričku je to krásný návrh,ale hodilo by se to spíš někam na sraz , na festival.Určitě to nebudu nosit deně a kdyz jednou zapomenu tak mě mine kolega ,který si to taky nevzal na sebe a nepoznáme se.To samé platí i o odnacích , nášivkách a podobně.To budeme chodit po světě a jak někoho uvidíme s fotákem budem si ho prohlížet jestli nepatří mezi nás?A co když najdem znak DIGI ( budem se prát ? :) ).Myslim že je důlěžitější se dívat kolem sebe přes hledáček ,než filrovat lidi.Zrovna včera jsem na ulici narazil na člověka který o focení nemá vůbec zájem a přesto jsme si krásně popovídaly.A ty co se chtěj seznámit si cestu k sobě najdou i jinak než přes poznávací znamení.Já mam osobní zkušenost jakmile vytáhnu výbavu a začnu fotit tak se kolem mě vždycky někdo najde a dáme se do řeči.

Je to můj osobní názor.

dobře dobře, ale odznak je odznak
dokázal by jsi toho muže s harmonikou vyrobit? myslím stříbro, barva a na tom lak, nebo podle možností dílenských jinak
možná by na klopě mohla být ta stříbrná kravata a pro tašku muž s harmonikovým foťákem, jak říká můj čtyřletý následník

zároveň bych ty znaky doplnil někde do záhlaví webu, nepatrných rozměrů, ale aby tam byly

Taky neni problém.Jsem limitován jen představivostí.
  • 0

#118 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 30 červenec 2009 - 09:57:14

Taky neni problém.Jsem limitován jen představivostí.


nejlepší by bylo někde vyfotografovat odznaky-vzorky s jiným motivem, ale konstrukčně stejné - pak by se dala vybrat finální podoba muže v klobouku
  • 0

#119 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 30 červenec 2009 - 11:47:03

Vážený kolego, návrh odeslaný od "tomas.kontakt" je velmi dokonalý. Bez
klobouku nemůže žádný slušný fotograf opustit byt, natož se pohybovat v
prostorech, v nichž se vyskytuje virus "Homo Digitalis". Klobouk je Vaším
prostředníkem k soustředění nad Vašimi vlastními myšlenkami! Důvodem
pro jeho sejmutí s hlavy je pouze nalezení Vaší životní komposice, kterou
je třeba pro lidstvo navždy uchovat! V tomto případě je nutno další postup
realizovat v temnotách "jeptuchy". Jsem celou duší pro klobouk! Erik


To je krásně napsané!
  • 0

#120 Koca

Koca

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 172 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 21

Publikováno 2 srpen 2009 - 21:06:15

tak jak? :evil: Udela se nejaka anketa o navrhy?
  • 0

#121 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 2 srpen 2009 - 21:44:29

mám možnost nechat udělat strojově vyšívané nášivky...

Nášivka na brašnu,to by byla věc :-) Třeba ve formátu 24*36 mm nápis stříbrnou nití AgX A poznalibysme se podle Svatého iontu :evil:
  • 0

#122 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 3 srpen 2009 - 08:00:48

Záměny na již publikovaném logu přinesou další komplikace protože "číňana" už jsem nechal překreslit do vektorové podoby a používá se i na cedule pro výstavy TK.
  • 0

#123 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 3 srpen 2009 - 08:09:02

Záměny na již publikovaném logu přinesou další komplikace protože "číňana" už jsem nechal překreslit do vektorové podoby a používá se i na cedule pro výstavy TK.


však mě se do toho ani moc nechce :evil:
  • 0

#124 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 212

Publikováno 3 srpen 2009 - 08:12:50

:evil: Tak prima.

A navíc v duchu doby vůbec nevadí že týpek je číňan, ještě by měl být islamista. Jen tak má zajištěnou klidnou budoucnost :-)
  • 0

#125 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2009 - 08:35:11

mě se třeba docela líbí ta filmová stužka, jenom bych chtěl upozornit, že to NENÍ PRODUKT TEMNAKOMORA.CZ - viz

http://www.monopix.co.uk/ribbon.shtml


Neboj psal jsem mu pred tim nez jsem to vystavil a byl potesen :evil:
  • 0

#126 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 3 srpen 2009 - 08:56:22

nu když to vezmu kolem a kolem - ten obrázek z trička je už i na oficiálních výstavách TK - tak proč to měnit?? Nechejme stejný tvar i na odznáčky. Vždyť je to něco jako naše "vlajka"
Ať to má prostě stejný motiv na všem a všude...
Podklad může mít různé tvary, ale obrázek bych rozhodně nechal...
  • 0

#127 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 095 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 079

Publikováno 3 srpen 2009 - 09:14:40

Chca se mi Vám pomoci, ale nechca se mi práskat. Informovat ale musím, že máme mezi sebou člověka nejpovolanějšího a to učitele ze šperkárny.

I zkušený zlatník při výrobě více odznáčku kus po kuse musí nutně zkončit u Chocholouška. Také trpělivost čekatelů na vysněný ozdobný kousek stříbra není nekonečná. Pokud zlatník udělá cca 3 kousky za tejden, tak poslední členové budou uspokojeni cca v roce 2012 :evil: Proto by jsem raději řešil odznáčky metodou raznice.

Rodinalalejkum
Otec
  • 0

#128 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 3 srpen 2009 - 09:25:43

:evil: Tak prima.

A navíc v duchu doby vůbec nevadí že týpek je číňan, ještě by měl být islamista. Jen tak má zajištěnou klidnou budoucnost :-)

Důvody, proč to neměnit, jsou zdá se zcela převažující a pochopitelné.
Ten můj výkřik do tmy byl téměř ojedinělý a předem se v té tmě utlumil..., ostatně, ani do toho nemám moc co mluvit.

Prostě to byl jen takový pocit, že za tou "harmonikovou kamerou" bych si představoval vlídnějšího taťku, kterému se pod jepťuchu nebudou bát nakouknout noví mladí adepti temnokomornictví ...
Ale bude lepší, když takovými taťky budeme my sami :-), bez ohledu na to co nám visí na klopě.
  • 0

#129 Vendaka

Vendaka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2009 - 16:02:55

Chca se mi Vám pomoci, ale nechca se mi práskat. Informovat ale musím, že máme mezi sebou člověka nejpovolanějšího a to učitele ze šperkárny.

I zkušený zlatník při výrobě více odznáčku kus po kuse musí nutně zkončit u Chocholouška. Také trpělivost čekatelů na vysněný ozdobný kousek stříbra není nekonečná. Pokud zlatník udělá cca 3 kousky za tejden, tak poslední členové budou uspokojeni cca v roce 2012 :) Proto by jsem raději řešil odznáčky metodou raznice.

Rodinalalejkum
Otec


Jsem zlatník a myslim že bez problému jsem schopen udělat i 20ks deně.
  • 0

#130 houmr

houmr

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 3 srpen 2009 - 17:50:09

je to sice trošku mimo téma odznáčku,páč ten bych sám asi moc neužil a na kolemjdoucích přehlédl - ale kolikrát mě napadlo,když sleduju samolepky na zadních kapotách a kufrech aut,kde je vidět,že jsme vlastně národem golfistů a potápěčů...:)
...mít tam třeba nalepenou dvojočku ....by mohlo být taky fajn;)
  • 0

#131 Oscar76

Oscar76

    Nováček

  • Předplatitel
  • 80 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 3 srpen 2009 - 18:20:11

Vendakův odzáček je úžasnej, vkusná decentní práce, jak má bejt...
  • 0

#132 phanny

phanny

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 srpen 2009 - 18:39:52

Jsem zlatník a myslim že bez problému jsem schopen udělat i 20ks deně.


Posílal jsem Ti minulý týden objedávku mailem, dorazila?
  • 0

#133 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 3 srpen 2009 - 18:56:58

mám teda dál řešit i tu low-endovou verzi černobílého emailu na bronzu se šroubkem v řádu desetikorun?

rovnou říkám že nic z cenných kovů nechci
  • 0

#134 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 095 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 079

Publikováno 3 srpen 2009 - 19:35:56

TO VENDAKA: jestli je tohle ukázka tvojí práce, tak smekám a chci 3D smyčku filmu i kdyby sme se měli domluvit sólo :)

Většina je,hlavně ty s většíma kamenama.Neni to tak těžké udělat.Průměrně šikovný člověk udělá jednoduchý prsten tak za 3-4 hodinky.Tyto jsou tak promě s technologickýma přestávkama práce na týden.Takže za týden udělám 5-6 prstenů.Zbytek času jsou opravy šperků.
Teť přemýšlím jak udělat políčka filmu.No zítra něco zkusim.Velikost vidim 1,2-1,5cm možná až 1,8cm.


Já jsem měl na mysli tuto informaci. Ale samozřejmě pokud si vezmeš zájem o odznáčky jako prioritní stranický temnokomorátnický úkol, tak chápu, že budou dříve. Moje dcera je taky zlatnice. Prej by rozhodně volila stříbro a cena se ji zdá velmi seriózní.
  • 0

#135 Vendaka

Vendaka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2009 - 20:30:35



Jsem zlatník a myslim že bez problému jsem schopen udělat i 20ks deně.


Posílal jsem Ti minulý týden objedávku mailem, dorazila?

Dobrý den
Ano dostal jsem objednávku a odepisoval jsem z podklady pro pladbu.
Přepošlu to ještě jednou.
Vendlberger
  • 0

#136 Vendaka

Vendaka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2009 - 20:36:02

TO VENDAKA: jestli je tohle ukázka tvojí práce, tak smekám a chci 3D smyčku filmu i kdyby sme se měli domluvit sólo 8-)

Většina je,hlavně ty s většíma kamenama.Neni to tak těžké udělat.Průměrně šikovný člověk udělá jednoduchý prsten tak za 3-4 hodinky.Tyto jsou tak promě s technologickýma přestávkama práce na týden.Takže za týden udělám 5-6 prstenů.Zbytek času jsou opravy šperků.
Teť přemýšlím jak udělat políčka filmu.No zítra něco zkusim.Velikost vidim 1,2-1,5cm možná až 1,8cm.


Já jsem měl na mysli tuto informaci. Ale samozřejmě pokud si vezmeš zájem o odznáčky jako prioritní stranický temnokomorátnický úkol, tak chápu, že budou dříve. Moje dcera je taky zlatnice. Prej by rozhodně volila stříbro a cena se ji zdá velmi seriózní.

Děkuji,cenu jsem udělal za výrobní náklady+ malý rabat pro majitele.Bez něj o tom nechtěl ani slyšet.Oficiální cena 250 kč. :)
  • 0

#137 Vendaka

Vendaka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2009 - 20:53:32

: Proto by jsem raději řešil odznáčky metodou raznice.

Rodinalalejkum
Otec[/quote]
Nevim jestli by se našlo dost zájemců aby se zaplatila raznice,když ji zadám udělat tak za ni dám tak kolem 10 000kč musel by bít postupný.Když ho budu dělat já tak za něj budu chtít tak 4000kč.Vidím to tak na na tři stupně.Je tam hodně malích dílů vedle sebe.Nejlevnější varianta by byla klasický odznak ze smaltem.Bavim se teť o pánu v klobouku . :)
  • 0

#138 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 3 srpen 2009 - 20:57:15

: Nejlevnější varianta by byla klasický odznak ze smaltem.Bavim se teť o pánu v klobouku . :)


Kolego, gde robite razničky? Mám akýsi kontakt u pana Kaňáka v Rohatcu u Hodonína, věm, že dělajú různé druhy raznic, krom tech našich výsekových polygrafických ...
  • 0

#139 stanky

stanky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2009 - 21:04:25

Ty nase byly docela pekny. Jinak v tomhle http://www.alerion.c...icske_sbory.pdf ceniku jsem nasel cenu 28 Kc za 500 ks coz by bylo myslim slusny zvlast kdyz by to bylo i do 500 ks.


přičetl sis cenu 9900 za výrobu raznice to zas tak super už není
  • 0

#140 Vendaka

Vendaka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 4 srpen 2009 - 04:45:30

přičetl sis cenu 9900 za výrobu raznice to zas tak super už není[/quote]

Samozřejmě že jsou i jiné možnosti jak udělat pána v klobouku a nemusí se dělat raznice. To jsem jen reagoval na kolegu ,který to navrhoval přes raznice. Myslim že bych se s pánem v klobouku vešel do 200 kč/ks.
  • 0

#141 phanny

phanny

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 4 srpen 2009 - 19:57:06



Jsem zlatník a myslim že bez problému jsem schopen udělat i 20ks deně.


Posílal jsem Ti minulý týden objedávku mailem, dorazila?

Dobrý den
Ano dostal jsem objednávku a odepisoval jsem z podklady pro pladbu.
Přepošlu to ještě jednou.
Vendlberger


Pořád nic, když tak SMS na 602 961 565. Díky.
  • 0

#142 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 5 srpen 2009 - 05:47:37

Cau Vendlbergere, se me nedari ti uz asi tyden poslat SZ (pro admina-tri pokusy), tak takhle do fora, predem diky... Kdyztak pis radeji na mail...
Bohousek
-------------------------------------------------------
Cau, ja bych si od tebe objednal ten privesek - pasek filmu, jaks udelal ten navrh... Pripadne pokud mas jinej napad, jak to zamotat, sem s nim...
Jenom bych ho potreboval ne jako odznak, ale jako privesek a k nemu tak 8cm retizku, asi radsi nejakej masivnejsi, bude to na brasne a tak at to neztratim...
Napis prosim cenu/cislo uctu, pripadne pokud mas jeste jinej napad na vzhled...
Umis delat platinu?

Predem diky, Bohousek
  • 0

#143 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 5 srpen 2009 - 06:59:37

mě se třeba docela líbí ta filmová stužka, jenom bych chtěl upozornit, že to NENÍ PRODUKT TEMNAKOMORA.CZ - viz

http://www.monopix.co.uk/ribbon.shtml


Neboj psal jsem mu pred tim nez jsem to vystavil a byl potesen :)

Možná by byl potěšen i tím, že se jeho návrh dočkal realizace ve hmotné a prostorové podobě vkusného, profesionálně a ručně vyrobeného odznaku. Napíšeš mu?
  • 0

#144 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 5 srpen 2009 - 07:05:00

Tak odznak od kolegy Vendlbergera už fyzicky mám. Vypadá opravdu skvěle, je to pravý ručně vyrobený šperk. Tímto veřejně a nahlas děkuji.
Viděl jsem i přívěšek - dvouočku. Krásný kousek zlatnické práce, kameny na místě objektivů, má i ostřící páčku a natahovací kliku!
  • 0

#145 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 5 srpen 2009 - 07:09:29

Cau Vendlbergere, se me nedari ti uz asi tyden poslat SZ (pro admina-tri pokusy), tak takhle do fora, predem diky... Kdyztak pis radeji na mail...
Bohousek


Mozna to budu asi tim, ze ti co nejsou predplatitele, nemaji funkcni soukrome zpravy?
  • 0

#146 Vendaka

Vendaka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 5 srpen 2009 - 07:41:48

Tak odznak od kolegy Vendlbergera už fyzicky mám. Vypadá opravdu skvěle, je to pravý ručně vyrobený šperk. Tímto veřejně a nahlas děkuji.
Viděl jsem i přívěšek - dvouočku. Krásný kousek zlatnické práce, kameny na místě objektivů, má i ostřící páčku a natahovací kliku!

Děkuji 8-)
  • 0

#147 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 5 srpen 2009 - 11:07:51

i já už mám odznáček a i já už jsem viděl dvouočku a rád se připojuji k chvále. ty fotky to nevystihují v právé kvalitě!!!
  • 0

#148 phanny

phanny

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 7 srpen 2009 - 16:56:21

Vendoka, já chci taky!
  • 0

#149 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 8 srpen 2009 - 07:08:14

Tak mne napadá, kdyby se odznaky vyrobily ze žlutého, bílého a růžového zlata, mohly by posloužit jako ceny na nějaké fotografické výstavě.
  • 0

#150 Erik

Erik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 24 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 srpen 2009 - 23:58:00

Vážení,
Posílám naprosto anonymně obrázek.

Neprosazuji to ani jako návrh na logo, na znak , na tisk na ponožky ani na něco jiného, dokonce ani jako cokoliv, ani pro to nehlasuji.
Napadlo mě to po návratu z dovolené, když jsem četl diskusi výše.

Ale cítíte to černé alchymistické esoterické tajemno v té tmě za dveřmi?
A jen my víme co tam je!

S úctou a pozdravem Erik
Vložený obrázek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních