Přejít na obsah


Fotka

Wet plate - helper tray


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 26 červenec 2009 - 21:03:37

a toto je helper tray, vyborny pomocnik pro volani, okraje jsou vysoke 4mm, plech 0,6mm se tam krasne vejde. (vnitrni rozmer je o cca 2-3mm sirsi nez plech). Mam vyzkouseno ze pro me rozmery potrebuji presne 20ml vyvojky.

Velice prijemne se s nim vyvolava + setri vyvojku.

Vložený obrázek
  • 0

#2 pj

pj

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 28 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 8 srpen 2009 - 19:24:56

zdravim, mozte mi niekto opisat sposob prace s helper trayom? neviem najst nikde na youtube nazornu ukazku.

vyhody/nevyhody?

kolodiu zdar!
  • 0

#3 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 31 srpen 2009 - 14:05:55

zdravim, mozte mi niekto opisat sposob prace s helper trayom? neviem najst nikde na youtube nazornu ukazku.

vyhody/nevyhody?

kolodiu zdar!


Helper tray - prace s nim je vyhodna predevsim u tenkych plechovych desek, ktere se ti mohou pri drzeni pouze v ruce prohnout a vyvojka tim padem po nich steka a nedrzi se.

Ja sam v soucasnosti pouzivam helper tray na 11x14cm (half plate). Vyroben je z 2mm plexy, pricemz hrany ma 4mm vysoke. uprostred je vyvrtana dirka, protoze plech se ti vlivem tekutiny pod nim prilepi a ty ho dirkou vystouchnes posleze ven. jinak okraje mam na doraz desky, mam vyzkouseno ze cca kolem 20ml vyvojky mi staci.

Postup : vlozim exponovoanou desku do treje, chytnu za kratsi hranu (mam tam udelany drzak - viz foto vyse v tematu, u vetsich rozmeru treje je lepsi mit delsi drzak na delsi strane, mas to pak lepe vyvazene), vyrovnam, a naleju vyvojku od hrany, ktera byla odtokova. Rychle rozleju po cele desce a cekam cca 15 sekund. pak vyvojku rychle vyleju, desku vystouchnu a dam do misky s ustalovacem.
Po kazde desce tray umeju, vycistim a tim je pripravena pro dalsi pouziti.

Nevyhody jsem zatim nezpozoroval.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních