Přejít na obsah


Fotka

Blábolení z opojení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
199 odpovědí na toto téma

#51 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:53:25

jojó v hradci to jede, zvlášť jak se trochu picnem, tak sme všichni fotografové, že se štrajt aj s andromeou můžou jít zahrabat 8-)


No dyť, od té doby co odešel z Andromedy Jirka a Kubikula, TAK UŽ TAM ZOSTAL ENEM ODPAD VČETNĚ MNE!!! :-P


no tak to je potom jasný, že jim šli akcije dolů. zbavit se takovejhle vopor, to je úplná klubová sebevražda. že vy ste na ně byly vošklivy, co? :-)
  • 0

#52 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:53:38

ty, krakene, to jsem ani netušil, že jirka aji kubikula vystůpili. 8-)


Já se spíš divím, že Kraken zůstal :-).
  • 0

#53 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:54:00

Tak jsem myslel, že pudu spat, další takovej den na hovno a nakonec takovejhle večírek. No vyměénil jsem aji muziku, místo faith No More mi tu teď hrá totok:

ty, krakene, to jsem ani netušil, že jirka aji kubikula vystůpili. :-)


Dobrá volba 8-)
  • 0

#54 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:54:33

Já sem abstinent už vosum let, ale před tím jsem na druhý straně. Když jsem se po dvou letech abstinence poprvé napil pita, měl jsem pocit, že ji zas mám slabou ale že tam je. Aj auto sem řídil nějak nepozorně. Ale to ustalo. Už jsem s pitem jeden velkej kamarád.
  • 0

#55 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:55:16

nevim proc ale toto ve me budi zizen
  • 0

#56 Brian

Brian

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 516 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:58:06

nevim proc ale toto ve me budi zizen


Ha!
  • 0

#57 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:59:03

Mosím ale přiznat, že mne do Hradce táhne hlavně lidskost tajemníka, protistátní kukuč mamiaka, upřímnost Radima a vlastně taková faň nálada všeckých , to uvolnění......
V Hradcu sem sa v fama cítil moc dobře, vzpomínám si na moju první návštěvu..... pěkné.... taký faň mančaft. Enem ten brian mi vrtá hlavú, chtěl bych hodně vidět ta jeho práce.... to je ček, který ve mne zvrátit zažilé postupy, o kterých sem byl přesvědčený.


my zme tu samá lidská perla, jenom některý z nás už byli aj těm sviním předhozený, tak máme holt takovej trochu narušenej profil, no ale jináč.. přesně jak píšeš - fajn parta
briana si hejčkáme, brian to je naše budoucnost a vo tu my nechcem přijít, tu my si pěstujem... ale vo yprese máme teďkonc trochu starost, toho by se měl někdo ujmout. je furt takovej nezakotvenej, zrovna nám utiká z fotookruhu... velkou starost vo něj máme :-)
  • 0

#58 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 122 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:59:04

k pivu jedině:

:-)
  • 0

#59 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 prosinec 2009 - 22:59:18

Já nikdy nebyl hodný, to o mne ogaři věděli, ono Jiří je křehký karakter a já na něho kolikrát ti tak bafnul, že z toho radšivá odešel pryč, že od blba na sebe nenechá štěkat. Měl recht.

Tu je masochistický odkaz na prezentaci: Na tym jútubovi, je toho víc, bylo to prezentace na 30 minut.....


  • 0

#60 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:03:17

k pivu jedině:

:-)


sice ne k pivu ale hned se me v pameti vyrojilo
  • 0

#61 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:05:19

mně se ti to krakene ňák seká, esli to neni nějaká digitální sabotáž? aby mně třeba do toho počítacího stroje nenalezli nějaký ty koňové :-)
  • 0

#62 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 122 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:11:09

mě taky, nedostal jsem se ani přes první minutu :-)
  • 0

#63 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:12:22

Je to semleté tú moderní technologijú, tož nevím. Ono jstejně ste o nic nepřišli :-)
  • 0

#64 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:14:44

moderni technologia je super pokud nechcou predelat tradicni dvoustupnovou palenicu s medenejma kotlama na dreva na nejakej bazmek z nerezu co ma topeni na plyn
  • 0

#65 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:17:15

Hele mamiaku, když tady teda blábolíme o čem chceme, měl jsem dojem, že jsem uhod tu mašinku, a že jsi i odpověděl, ale už to zmizelo... Divný ne?
  • 0

#66 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:17:32

pájo, pájo slyšíš nás? co voda, nechladne ti?
  • 0

#67 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:20:34

ha, tady to zije :-) i jdu si teda pro kalisek - slivovicu uz nemam, dosla, ale mam tady lahvinku borovicky, kterou jsem dostal od kubikuly v BS 8-)

porad jsem si ji setril na vhodnou prilezitost ... :-P
  • 0

#68 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:21:46

To jo doufám, že se neutopil, bylo ho ogary škoda, případalo mi, že se začal pěkně fotografickys rozvíjat, narozdíl ode mne kerý chřadne.....:-)
  • 0

#69 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:22:31

To jo doufám, že se neutopil, bylo ho ogary škoda, případalo mi, že se začal pěkně fotografickys rozvíjat, narozdíl ode mne kerý chřadne.....:-)

Ty ale krakene...
  • 0

#70 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:23:08

Šneku ogaro vitaj!!!!!

Víš co ogaro, jak přijedeš k nám na sraz, máš u mne tu našu, po tej sa ti zatmí před očima!!!!
  • 0

#71 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:25:00

Hele mamiaku, když tady teda blábolíme o čem chceme, měl jsem dojem, že jsem uhod tu mašinku, a že jsi i odpověděl, ale už to zmizelo... Divný ne?


ee :-P ne divný, já smazal :-) zalepilo mi, aby nám ji někdo eště nevyfouk. ještě neni doma a lidi sou různý, už se nám to stalo. tak já s dovolenim máznu i ten tvuj správnej tip. vodměnu máš jistou 8-)
  • 0

#72 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:28:10

Tejto příležitosti si zpomínám, když se ptal taty (študovaného chemika), jak vlastně nebezpečný ten metylakohóóóól.
No a on mi na to řekl: "Jak bych ti to ty trúbo vysvětlíl....... No tož, jak je nebezpěčný...... to máš asik tak...... když si dáš malú štamprlu, tož nevidíš!!! " No a já mu řekl: "Tato a co když si dám velikú????" A tata: " No když si dáš velikú, tož nevíš, že nevidíš".

Od tej doby si pamatuju jeho poučku. Enem sem si nezapamatoval su s tým hydroxidem a proto mám na haksnách jizvy :-)
  • 0

#73 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:29:14

Hele mamiaku, když tady teda blábolíme o čem chceme, měl jsem dojem, že jsem uhod tu mašinku, a že jsi i odpověděl, ale už to zmizelo... Divný ne?


ee :lol: ne divný, já smazal :) zalepilo mi, aby nám ji někdo eště nevyfouk. ještě neni doma a lidi sou různý, už se nám to stalo. tak já s dovolenim máznu i ten tvuj správnej tip. vodměnu máš jistou :lol:

Máš pravdu, lidi jsou různý. Dělěj jak rozumíš.
  • 0

#74 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:30:33

Jdu cvičit na ukulele.
  • 0

#75 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:33:06

du spát, dobrej den to nakonec byl...
  • 0

#76 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:39:22

Šneku ogaro vitaj!!!!!

Víš co ogaro, jak přijedeš k nám na sraz, máš u mne tu našu, po tej sa ti zatmí před očima!!!!


:) :lol: :lol: dekuju a moc se tesim
  • 0

#77 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:39:28

Dobrú noc ogaři, dávám si velikú na vaše, ale aji moje zdraví. Zítra vstávám do šichty a tak bych nechtěl byt ošterný.

Opatrujte sa!!!!!

PS: Pavlík tu néni páš jeho paní asik přišla z večúrku.
  • 0

#78 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:40:24

Šneku ogaro vitaj!!!!!

Víš co ogaro, jak přijedeš k nám na sraz, máš u mne tu našu, po tej sa ti zatmí před očima!!!!


:lol: :lol: :wink: dekuju a moc se tesim


Však já také ogaro!!!!! :) Bude zasejc jednúc čurina.
  • 0

#79 zruda

zruda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:40:44

Ty krakene u nás na broumovsku by ses vyzil. Rozladajících se sudetáckech statku je tu hafo.

Lahvace mi došli a to mě pekne sejří.


Dnes jseme měle s kamarádem debatu jak je ten svet zkaženej,výrobky nekvalitní, apostupy nesmyslný.

Jedine dobře že přijel na ukrajině a v garáži má dva spartaky.
Také odmíta diodové svetílko na chobu,které tam chce jeho otec.
  • 0

#80 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 3 prosinec 2009 - 23:46:59

Čoveče, ogaro to ti závidím, ty zříceniny, kolem mne už všecky došly a tak asik bude včilkaj fotit autopotréty...:)
  • 0

#81 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 4 prosinec 2009 - 00:02:36

z povidek Simka a Grossmana:
"dedecku, vylez z vany. Nachladnes se a umres. Dedecek z vany nevylezl, nachladl se a umrel."

Pavle? vylez uz z te vany... :)
  • 0

#82 Fabius

Fabius

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 472 příspěvků(y)
Reputace: 306

Publikováno 4 prosinec 2009 - 01:04:42

Nemáte co dělat, holoto líná?!

... hybaj makat. Já bych vám ukázal - na šachtu s nima!

:D :) :) :D :lol: :) :D :lol: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :)
:wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D
:) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink:
:D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :)
:wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D
:) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink:
:D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :)
:wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D
:) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink:
:D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :)
:wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D
:) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink:
:D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :)
:wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D
:) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink: :) :D :wink:
  • 0

#83 Fabius

Fabius

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 472 příspěvků(y)
Reputace: 306

Publikováno 4 prosinec 2009 - 01:06:04

Eine kleine Nachttapezierung.
  • 0

#84 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 4 prosinec 2009 - 08:50:14

Eeeeeeeeeeee ta voda je nějaká studenááááááááá brrrr, co se tu dělo? Jaktože je tu tolik příspěvků a hned ten první je můj? Pfrrrr to mi bude muset někdo vysvětlit!
  • 0

#85 Fabius

Fabius

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 472 příspěvků(y)
Reputace: 306

Publikováno 4 prosinec 2009 - 10:36:25

Pavel_P: já bych po tom snad raději ani nepátral :)
  • 0

#86 adam

adam

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 136 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 17

Publikováno 4 prosinec 2009 - 11:55:38

Todlento plkání se tak dobře čte :)
  • 0

#87 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 4 prosinec 2009 - 13:02:54

O P O J E N Í - B L Á B O L E N Í
Když vidím ty přírůstky komentářů v tomto čerstvému vláknu, jsem rád, že skutečný důvod pro vznik těchhle stránek byl odhalen až nyní. Páč alespoň se sem mohlo dostat tolik informací z Vašich vedlejších činností, například i něco o fotokomorničení. :) :)

Avšak pozor !!!
Když už se to takhle profláklo, zkusím ještě na poslední chvíli pro Ty z Vás s pevnější vůlí (a kteří tedy ještě mají naději) naznačit, že :
příznaky OPOJENÍ, případně i blábolení nemusí mít nutně základ v požití čehosi tekutého, přijímaného klasickými metodami (pitím chlastáním nasáváním degustováním .....) či méně hodnotně (např. vpichováním, vdechováním...)

Opojeni můžeme být z čehokoliv, co nám přináší příjemné pocity uspokojení (láska, sport, koně, karty, peníze, oheň - každý dosadí dle svého gusta)

Je zde tak trochu výhoda, že v takovém případě se nemusime dočkat vedlejších účinků jako u konzumace výše uvedeného, které se projevují bolestí hlavy, pocitem žízně, citlivostí na světlo i hluk, nevolnostmi, třesem a celkovým oslabením. Je ale možné, že u někoho se pocit opojení, případně blábolení (především před druhou polovičkou) dostaví právě až s příchodem kocoviny....

Co jsem to ale vlastně chtěl říct, když už tak blábolím - občas ve snech prožívám opojení z vlastní fotografické tvorby. Když se probudím, zbyde z toho jen takové blábolení a když se dostanu do komory, nezbyde mi z toho nějak už skoro vůbec nic. Ale jen skoro - něco tam vždycky alespoň pro to nadšení zbyde a to mi stačí.
Abych to nadšení neztratil, tak teda jo - dám taky kalíšek z minulého týdne páleného.
Mohl bych sice být na tohle vovoce nazloben, neboť při jeho sklizni jsem k úrazu a následně i berličkám přišel, ale už p o m a l u začínám střídat berle se stativem a řekl bych že alespoň ten ranní kalíšek je nejméně stejně účninný jako ty pilulky co do mě cpou.
A tak přeju hodně příležitostí k opojení a tady hodně pěkných blábolů, za ty moje se ale omlouvám. :)
  • 0

#88 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 4 prosinec 2009 - 13:17:51

Tý jo Luboši, Ty jsi se tu rozjel - ALE když jsme u toho blábolení z moku trnkového, tak kápni tu Božskou - jen se přiznej!! :)
Jen na sebe práskni, že jsi kvůlivá hltu slivovice málem přišel o holý život!!! :)
(apropo jsem fakt rád, že jsi živej a...... skoro zdravej :) )
  • 0

#89 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 4 prosinec 2009 - 13:22:22

No vidíte. Tak to má vypadat. Ukázkový příspěvek. Ne ty vaše jůtůby. To se hned pozná člověk s duší!
  • 0

#90 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 4 prosinec 2009 - 13:36:42

Vážení kolegové, pročítajíc společné nadšené reakce, navrhuji založení
odborné sekce v rámci TK.CZ pod názvem "Tekutý stativ", jejíž činnost
vyvrcholí společnou fotografickou výstavou s poetickým názvem : "Pod vlivem". Erik
  • 0

#91 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 4 prosinec 2009 - 13:40:56

Pod vlivem většinou nefotím, ale snažím se alkohol zapojit alespoň do fáze zvětšovací...


(se sklenkou metaxy v ruce, tedy sluncem v duši vám přeji příjemný přesun z fabrik do místních náleven, či dobře zásobených komor)
  • 0

#92 zruda

zruda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 4 prosinec 2009 - 19:50:52

pavle já to mám naopak. expomuji film pod vlivem a zpracovávám ztřízliv-jedno dvě pivka nepočítám.
  • 0

#93 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 prosinec 2009 - 21:06:53

Dneska to na chlastačku moc nevypadá, takže asi pudu spát.
Když se pije ve dvou, už jde o společenskou událost a nemůže být člověk nařčen z alkoholismusu :?.
  • 0

#94 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 prosinec 2009 - 21:08:01

pavle já to mám naopak. expomuji film pod vlivem a zpracovávám ztřízliv-jedno dvě pivka nepočítám.


už jsem někde slyšel - dneska řídím, tak si dám jenom desítku :?.
  • 0

#95 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 5 prosinec 2009 - 00:04:51

Kdyz jsme uz u toho zpracovani.....sak preci kdy vznikaji nejzajimavejsi vysledky (-:
  • 0

#96 zdenab2

zdenab2

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 617 příspěvků(y)
  • LocationKopanice
Reputace: 2

Publikováno 7 prosinec 2009 - 19:11:03

Negativní proces s čistou hlavou-tam se pít nesmí.A v pozitivním naopak.Tam se pít musí.tzn.být pozitivní.
Pro vyznavače rumu(barva připomíná jetou GD-L),kde nehrozí záměna s ustalovačem při červeném světle je dokonce skladba.
  • 0

#97 zruda

zruda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 prosinec 2009 - 21:05:08

proč už tu GDlku dávno nemám když má barvu jako rum....
Ale vážne jak ji získáváte vy? tu GDLku
  • 0

#98 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 7 prosinec 2009 - 21:07:13

proč už tu GDlku dávno nemám když má barvu jako rum....
Ale vážne jak ji získáváte vy? tu GDLku


kupujeme ji :lol:

například přes p. Šilara v Předměřicích, nebo přes eshop fomy - připíšeš do poznámky nebo mejlem. Je v litrovkách a pětilitrovkách (a asi i v něčem větším).
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 7 prosinec 2009 - 21:08:57

proč už tu GDlku dávno nemám když má barvu jako rum....
Ale vážne jak ji získáváte vy? tu GDLku

čoveče, zrůdo, to už tady je několikrát meldovaný. Ale tak ještě jednou:
není v e-shopu fomaobchod.cz, ale dá se přidat buď do poznámky nebo objednat mailem(tak jsem to dělal já). Nebo objednat u p. Šilara, ten sežene snad úplně všechno. :lol:
  • 0

#100 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 7 prosinec 2009 - 21:30:59

já sem po tomdle víkendu na gédéelku tak trochu zanevřel. resp. sem rezignoval na to, že by mohla bejt mojí univerzální poz. vodou nůmero adín. nemohla - má jednu nepříjemnou vlastnost - aspoň u toho vostřejšího ředění a při relativní čerstvosti má nemilou tendenci "dojíždět" při delším luhování papíry furt dál, furt pryč. je to až neuvěřitelný. zdánlivě snadná odpomoc je hlídat vyvolávací čas, ale to mně celkem vadí. sem zvyklej správně exponovanej papír nechávat dojet ve vývojce nějakou tu minůtočku navíc a tohle udělá z jakýhokoliv papíru po pěti minutách černý lakýrky... :lol: no nic divnýho, halt je to ta grafika, ale přes zázračný výsledky i na fomáckejch papírech se zasejc asi vrátim k renomovanejm značkám západní provenience a zase tu naši českou výrobu nepodpořim :D a já bych tak rád... 8-O
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních