Přejít na obsah


Fotka

Dotazy a připomínky na MODERÁTORY


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
76 odpovědí na toto téma

Anketa: Pracují moderátoři podle vašich představ a pro dobro webu? (60 uživatel(ů) vložilo hlas)

Pracují moderátoři podle vašich představ a pro dobro webu?

  1. Ano (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  2. Ne (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  3. Nevím (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#51 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 29 březen 2010 - 13:49:02

Soudruzi moderátoři, nemůžu najít vlákno o hromadném nákupu filmů z východu. Zmizelo, nebo neumím hledat? Dnes dopoledne jsem napsal dotaz do staršího vlákna o tomtéž filmu (http://www.temnakomo...viewtopic&t=860) a už tam není. Prosím o vysvětlení. Předem díky.


Asi chápu, proč tato témata záhadně mizejí. Ypress to určitě vysvětlí. IMHO to souvisí s dovozem.

úplně bude stačit když do konce týdne budem zadávat co nejmíň informací relevantních pro gúgl. informace a podrobnosti přes sz/mail
  • 0

#52 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 29 březen 2010 - 13:50:47

a sakra, tenkej led
  • 0

#53 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 6 duben 2010 - 13:39:08

Přátelé, měl bych návrh na nové vlákno. Chybí mi tu (po velice pozitivní zkušenosti s podobně zaměřeným fórem jako je toto v UK, a není to APUG) vlákno pro představení se pro nově příchozí.

Jako v osobním životě - nově příchozí ve vlákně pozdraví, stručně se představí, a dle vlastního soudu o sobě něco málo napíše - na co se ve fotografii zaměřuje blablabla, co fotografuje atd. Ostatní ho dle nálady, zájmu a konstelace hvězd na obloze slušně přivítají.
  • 0

#54 Jimmi

Jimmi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 10 duben 2010 - 09:08:35

Funguje to na smazání dočasných souborů internetu, cookies na to nemají vliv. Nefungují obvyklé finty s parametry za lomítkem za názvem adresy. Jak se toho zbavit, netušíte někdo......?

Zkus jiný prohlížeč, teď používáš jaký?

Mám samozřejmě nějaký zastaralý explorer, ale od té doby, co jsem se zeptal, to mělo už jenom jeden krátký výpadek a od té doby se sem dostanu pokaždé. Čím to mohlo být......?
  • 0

#55 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 13 duben 2010 - 11:05:10

přátelé, nechci to psát do příslušného vlákna. ale myslím, že by bylo fér vědět, jaká je moderátorská koncepce na TK.

vloží-li někdo dotaz - a tím tedy založí vlákno děje se:

a) tazatel má právo na unikátní a konkrétní odpověď - pak by možná měl mít možnost vlákno moderovat sám, případně nechat po uspokojení svých otázek vlákno zamknout.

:-D tazatel zakládá vlákno, které je tímto veřejným prostorem i pro věci, které souvisí jen nepřímo, mohou však pomoci i jiným, než tazateli (který je s tímto předem smířen)

ani jednu z těchto "cest" nepovažuji za lepší / horší. jen by možná bylo užitečné tomu vtisknout nějakou formální podobu.
  • 0

#56 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 13 duben 2010 - 11:16:01

ahoj, díky za dotaz, zkusim jen za sebe...

jednotná koncepce není, tu temný vtiskává aktuálná garnitura moderátorů a případně i admina, pokud je moderátorsky aktivní. všichni tyhle lidi to dělaj jak a kdy můžou a když už třeba nemůžou, tak se hledá náhrada.

k věci - jak sis asi všimnul, naprostá jednota nemusí být za každou cenu, ani mezi moderátory a v zásadě to není nutný. poslední trend je nechávat hodně věcí na přirozeně demokratickym vývoji a sebereflexi a řešit jenom největší excesy. zdá se mi, že se to osvědčuje více než autoritativní zásahy na základě nějaký přísně střežený koncepce. poslední sraz pro mě byl v tomhle ohledu jakýmsi potvrzením těhlech úvah - pohoda byla naprostá a při tom nikdo nemusel téměř říkat co ano a co ne

tak tolik za mě, možná to kluci uviděj ještě jinak? p.
  • 0

#57 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 13 duben 2010 - 11:28:03

ahoj, díky za dotaz, zkusim jen za sebe...

jednotná koncepce není, tu temný vtiskává aktuálná garnitura moderátorů a případně i admina, pokud je moderátorsky aktivní. všichni tyhle lidi to dělaj jak a kdy můžou a když už třeba nemůžou, tak se hledá náhrada.

k věci - jak sis asi všimnul, naprostá jednota nemusí být za každou cenu, ani mezi moderátory a v zásadě to není nutný. poslední trend je nechávat hodně věcí na přirozeně demokratickym vývoji a sebereflexi a řešit jenom největší excesy. zdá se mi, že se to osvědčuje více než autoritativní zásahy na základě nějaký přísně střežený koncepce. poslední sraz pro mě byl v tomhle ohledu jakýmsi potvrzením těhlech úvah - pohoda byla naprostá a při tom nikdo nemusel téměř říkat co ano a co ne

tak tolik za mě, možná to kluci uviděj ještě jinak? p.


v principu zcela souhlasím. ale asi víš, o čem je řeč. Je to pak i o celym konceptu temný - bude tu sto tisíc zcela konkrétních dotazů s odpověďmi - jakási encyklopedie, nebo volnější témata, kde se holt někdy i blbě hledá. aby tu pak nedocházelo k nedorozuměním a okřikování :-D
  • 0

#58 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 13 duben 2010 - 11:30:54

za sebe můžu říct, že nejsem encyklopedista :-D

vnímam temnou přednostně jako možnost "být spolu" i za cenu hledání...
  • 0

#59 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 27 květen 2010 - 11:42:06

Prosím u článku o výstavě v Rudolfinu smažte větu v závorce nebo místo odkazu vložte fotografii z webu autora.

http://www.michalseb...ect/landscapes/ (snímek se mi nepodařilo vykrást, ale pokud půjde zobrazit zde byla by to fajn)


Děkuji, PN.

P.S. Prosím udržet alespoň trochu úroveň Temné komory a nevkládat články bez přečtení.
  • 0

#60 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 27 květen 2010 - 11:44:38

Pokud by šlo přesunout vlákno do skupiny temnakomora.cz. Nápady, rady vylepšení asi bych lépe našel místo kam vznášet dotazy a připomínky.

Ještě jednou díky, PN.
  • 0

#61 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 1 září 2010 - 15:58:58

Pokusil jsem se vložit v neděli nebo v pondělí článek - pozvánku na výstavu. A nějak se nikde neobjevila. Tak nevím,jestli jsem někde neudělal chybu.
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 1 září 2010 - 16:07:52

Pokusil jsem se vložit v neděli nebo v pondělí článek - pozvánku na výstavu. A nějak se nikde neobjevila. Tak nevím,jestli jsem někde neudělal chybu.

Bývalo to tak, že článek nejprve zkontroluje korektor a upraví případné nedostatky(odkazy, obrázky etc.) a až pak to publikuje na hlavní stránku. Takže záleží, jak moc času admin přes články zrovna má. Kdo je tím současným, to nevím...
  • 0

#63 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 29 září 2010 - 11:00:15

koukal jsem na poslední nově zaregistrované uživatele, přijde mi, že jde o jednoho a toho samého člověka - podobná kombinace písmen a číslic.
  • 0

#64 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 15 únor 2011 - 18:01:12

Jako moderátor můžu udělat jediné. Debatu promazávám. Ne kvůli obsahu, ale kvůli tomu, že to sem prostě nepatří. Notorie, moc tě prosím, pošli mi své telefoní číslo, rád bych to s tebou probral. Děkuji.
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 únor 2011 - 20:01:29

Jako moderátor můžu udělat jediné. Debatu promazávám. Ne kvůli obsahu, ale kvůli tomu, že to sem prostě nepatří. Notorie, moc tě prosím, pošli mi své telefoní číslo, rád bych to s tebou probral. Děkuji.

Pavle, máš odpověď na SZ. Číslo Ti dá taz.
Info: s tazem jsem mluvil, ujistil mě, že jsem se mýlil ohledně šmírování SZ.
Požádal jsem ho o úplné odstranění mého profilu k dnešnímu večeru(raději později, ať si Pavel stihne přečíst SZ.Dík).
To je vše, přátelé.
  • 0

#66 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 21 červenec 2011 - 12:08:52

zdravím, na facebookové stránce temnokomorníka se objevil dotaz proč nefunguje vytvoření nového účtu na temné, zkoušel jsem to a opravdu se mi po kliknutí na vytvořit profil ukáže jen prázdná stránka...
klikám na špatný odkaz?
  • 0

#67 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 červenec 2011 - 12:28:37

zdravím, na facebookové stránce temnokomorníka se objevil dotaz proč nefunguje vytvoření nového účtu na temné, zkoušel jsem to a opravdu se mi po kliknutí na vytvořit profil ukáže jen prázdná stránka...
klikám na špatný odkaz?


snad bys nechtěl multiidentitu ? ;-)
  • 0

#68 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 21 červenec 2011 - 12:32:59

zdravím, na facebookové stránce temnokomorníka se objevil dotaz proč nefunguje vytvoření nového účtu na temné, zkoušel jsem to a opravdu se mi po kliknutí na vytvořit profil ukáže jen prázdná stránka...
klikám na špatný odkaz?


snad bys nechtěl multiidentitu ? :)


no jasně že jo :)
flame sám se sebou by byl fajn ;-)
  • 0

#69 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 červenec 2011 - 12:55:59

no jasně že jo :)
flame sám se sebou by byl fajn ;-)


už se ti zdá, že je tu moc dlouho klid? a máš umělecké ambice? :) :lol:
  • 0

#70 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 22 červenec 2011 - 09:40:01


no jasně že jo :-)
flame sám se sebou by byl fajn :)


už se ti zdá, že je tu moc dlouho klid? a máš umělecké ambice? :-) :lol:


:lol: :lol: :lol:
  • 0

#71 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 22 červenec 2011 - 09:43:48

A teď vážně, je pravda, že jsem již na jiných fórech zaznamenal připomínky k tomu, že se zde nejde zaregistrovat, což možná není škoda :)

Taky jsem z mé strany zazanamenal to, že odpovědi ve forech jsem nucen odesílat neněkolikrát (nemůžu najít spojení s temnou komorou), což mi u jiných webových strfáněk nedělá problém.

Což není zcela určitě škoda :-)
Tož tak.


PS: Předchozí trapnou odpověď jsem odesílal asi načtyřikrát. Nemáte tam nastavený nejaký filtr Krakenovských trapností:-)
  • 0

#72 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 22 červenec 2011 - 11:54:52

A teď vážně, je pravda, že jsem již na jiných fórech zaznamenal připomínky k tomu, že se zde nejde zaregistrovat, což možná není škoda :)

Taky jsem z mé strany zazanamenal to, že odpovědi ve forech jsem nucen odesílat neněkolikrát (nemůžu najít spojení s temnou komorou), což mi u jiných webových strfáněk nedělá problém.

Což není zcela určitě škoda :-)
Tož tak.


PS: Předchozí trapnou odpověď jsem odesílal asi načtyřikrát. Nemáte tam nastavený nejaký filtr Krakenovských trapností:-)


Krakene zkus smazat cookies temne komory ve svem prohlizeci, budes se muset sice znovu prihlasit, ale melo by to pomoct.
  • 0

#73 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 22 červenec 2011 - 15:58:20

Dík za radu Tazi, enem nevím co sú to ty sušenky a kde je najdu!!!! Su trúba, zedník a nemožeš po mne chtět nejaký počítačové zvěrstva!!! Mysím, že ti brnknu a vyřídme to spolem tak nejak osobno. Díkes.
  • 0

#74 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 22 červenec 2011 - 16:43:44

Dík za radu Tazi, enem nevím co sú to ty sušenky a kde je najdu!!!! Su trúba, zedník a nemožeš po mne chtět nejaký počítačové zvěrstva!!! Mysím, že ti brnknu a vyřídme to spolem tak nejak osobno. Díkes.


... trúba, zedník velký inteligent, když ví, jak amerikáni říkaj sušenkám :)
  • 0

#75 tallpe

tallpe

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 409 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 8

Publikováno 22 červenec 2011 - 17:48:49

Včera jsem si procházel web odkazy, archiv článků a jiné položky z menu vpravo nahoře a co chvíli mě systém odhlásil. Nahoře byl sice můj nick vidět jako přihlášený, ale nezobrazovali se mi nové příspěvky a při přechodu z jedné položky menu do jiné mě to furt znovu a znovu žádalo o přihlášení. Proč?

Stejně tak, když někdo založí nové vlákno, tak v polovině případů se do něj nedostanu, aniž bych se přihlásil. Jak u vláken založených nováčky na TK, tak u vláken založených zdejšími mazáky. Skoro mi přijde, že nějaký generátor náhodných čísel rozhoduje, kdy se hlásit musím a kdy ne.

Americké sušenky mažu při každém vypnutí prohlížeče, takže tím to asi nebude. Dělá mi to jak na domácím PC tak v práci. Trvale přihlášený být nechci, ale když jsem to zkoušel, tak mě to stejně nepomohlo. Tož by mě zajímalo, jestli je to tím, že mám WinXP a AvantBrowser nebo su takový blb, že je chyba mezi židlí a klávesnicí.
  • 0

#76 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 22 červenec 2011 - 19:18:44

já vím co temu je... je to pokazené :)
CTRL+A ti to prozradí
  • 0

#77 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 23 červenec 2011 - 19:06:40

Digitální ksindl fašistickej. Jo jo.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních