Přejít na obsah


Fotka

Temnokomornický občasník


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
276 odpovědí na toto téma

#151 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 16 únor 2010 - 19:37:33

To jsem zvědav, komu to poštou doputuje jako první. :lol:

Ještě jsem zapomněl dodat, kdo rozdistribuje více jak 10 výtisků, má za odměnu jedno zadara :)
  • 0

#152 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 únor 2010 - 19:39:54

mam to staňo vážně zkusit v nějakejch těch trafikách, alternativních knihkupectvích apod? vo pár bych věděl, aspoň do komise, co? :)
  • 0

#153 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 16 únor 2010 - 19:47:56

mam to staňo vážně zkusit v nějakejch těch trafikách, alternativních knihkupectvích apod? vo pár bych věděl, aspoň do komise, co? :D


Máš to ale odvahu a to si občasník ještě ani neviděl :lol:
V principu mohu samozřejmě jenom souhlasit. A navíc, když to zařídíš, tak proč ne :)
  • 0

#154 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 únor 2010 - 20:02:25

mam to staňo vážně zkusit v nějakejch těch trafikách, alternativních knihkupectvích apod? vo pár bych věděl, aspoň do komise, co? :)


Máš to ale odvahu a to si občasník ještě ani neviděl :lol:
V principu mohu samozřejmě jenom souhlasit. A navíc, když to zařídíš, tak proč ne :)


vim, jaká nedostižná autorská kvalita za tim je, že ano :D
já myslim, že by nám nějaký teplý místečko na spodnim regále mezi občasníkama místních včelařů a ročenkou klubu za zákaz opírání kol v průjezdech mohli zabukovat, ne? :D

a hlavně ta slast, až to uvidim prodávat vedle nějakýho toho digifota nebo jak se to menuje a to zmatení těch, který si byli jistý tim, že s poslednim modelem už sou za vodou.... :D

i kdybych to tam měl chodit vykupovat zpátky sám :D
  • 0

#155 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 17 únor 2010 - 08:47:25

Už to je v LGP k zastižení? Abych se podíval, co že je to tam k těm mejm cancům za krásný fotky... Teda eště musím LGP vůbec najít, neboť jsem tvor nesmělej, zakřiknutej a na výstavy nechodím, abych si nekazil styl :wink:
  • 0

#156 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 17 únor 2010 - 11:20:13

je to tu!

paráda. nemám teď čas na dukladný pohled, ale prolistování jsem neodolal a jsem opravdu nadšen. formou, jistě budu i obsah.
  • 0

#157 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 17 únor 2010 - 12:51:14

úúúž je tady!
krása
  • 0

#158 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 17 únor 2010 - 14:35:09

právě jsem mluvil s p. Bomerovou, sejdeme se v LGP kolem páté, občasníky budu mít sebou. Takže ode dneška od 17 h tam budou k dostání.
  • 0

#159 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 17 únor 2010 - 14:39:29

úúúž je tady!
krása


Ha! Se stavím ju? :wink:
  • 0

#160 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 17 únor 2010 - 19:18:53

právě jsem mluvil s p. Bomerovou, sejdeme se v LGP kolem páté, občasníky budu mít sebou. Takže ode dneška od 17 h tam budou k dostání.

Tak u mě něco nezachodilo :wink: dnes krátce po páté jsem dorazil do LGP (Školská ul.) a ptal se na občasník takové pohledné slečny za barem. Nejdřív koukala odkud jsem přiletěl a pak začala v duchu odhadovat, jestli jsem okolí neškodný tichý blázen, nebo ne. Raději sem šel. A tak se ptám: Poplet sem LGP, nebo datum, nebo co co co, soudruzi ? :)
  • 0

#161 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 17 únor 2010 - 20:05:49

právě jsem mluvil s p. Bomerovou, sejdeme se v LGP kolem páté, občasníky budu mít sebou. Takže ode dneška od 17 h tam budou k dostání.

Tak u mě něco nezachodilo :) dnes krátce po páté jsem dorazil do LGP (Školská ul.) a ptal se na občasník takové pohledné slečny za barem. Nejdřív koukala odkud jsem přiletěl a pak začala v duchu odhadovat, jestli jsem okolí neškodný tichý blázen, nebo ne. Raději sem šel. A tak se ptám: Poplet sem LGP, nebo datum, nebo co co co, soudruzi ? :)


Tak to je zvláštní souhra neštastných okolností, protože přesně od 17.00 jsem s p. Bomerovou seděl u stolu v LGP, takže si nás určitě musel i vidět. Časopisy jsme měli na stole.
Je pravda, že na pult k obsluhujícím slečnám jsme ho umístili později, takže když ses krátce po páté ptal, tak o něm asi ještě neměly páru. Nicméně, když jsem odcházel, tak byl časopis na pultu u kasy tak, že by ho nepřehlídl ani slepec.
Zkus to ještě jednou :wink:

A když už budete v LGP, tak si dejte aspoň kafe. Dělají výborné kapučíno, přitom si můžete zdarma prohlížet knihy, které jinde ani neuvidíte, nebo se podívat na výstavu. P. Bomerová za distribuci nic nechce, tak ji alespoň tímto podpořme...
  • 0

#162 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 17 únor 2010 - 22:58:23

Tyjo, to je sranda, fakt sem minul o pár minut :roll: Tramvaj mi jela 17:26, a docela dlouho sem čekal :) Aspoň mám další příhodu s malou pravděpodobností :D Stavím se zítra,nebo v pátek, snad nebudu poposlední, kdyžuž sem byl předprvní :-)
  • 0

#163 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 17 únor 2010 - 23:02:05

Jo a kafe piju bez mlíka, bez cukru, bez lžičky a bez podšálku. Těším se na espresso.
  • 0

#164 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 18 únor 2010 - 00:23:16

Tak za sekci Plzen hlasim prijem. Casopis dorazil, dojem udelal. Super cteni, fotky inspirativni. Jeden zalozen, jeden dude distribuovan na Ustav Umeni a designu. V ramci propagace TK. Jen tak dale.......
  • 0

#165 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 18 únor 2010 - 09:49:24

Ostrava hlásí příjem. Je to krásný....
Nevím jak to dneska zvládnu k panu Vavříkovi. Takže až to u něj bude, tak to tady zdělím...
  • 0

#166 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 18 únor 2010 - 10:45:17

všimli jste si, že těm vf snímkům na obálce tisk neublížil?
je TO tam
  • 0

#167 matas

matas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 153 příspěvků(y)
  • LocationÚjezd nad Lesy
Reputace: 19

Publikováno 18 únor 2010 - 10:57:15

Je pravda, že na pult k obsluhujícím slečnám jsme ho umístili později, takže když ses krátce po páté ptal, tak o něm asi ještě neměly páru. Nicméně, když jsem odcházel, tak byl časopis na pultu u kasy tak, že by ho nepřehlídl ani slepec.

Potvrzuji, že prodej funguje. Včera po 21.00 hodině jsem první číslo občasníku v LGP zakoupil. Gratuluji k podařenému vydání a doufám, že nebude poslední.
  • 0

#168 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 18 únor 2010 - 12:00:50

všimli jste si, že těm vf snímkům na obálce tisk neublížil?
je TO tam

jo všímli... je to hodně patrné když se dojde na poslední dvoj stranu... ona ta obálka má takový teplejší tón... a když sem ty dvě fotky viděl.. tak sem udělal jen Aáááách...
  • 0

#169 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 18 únor 2010 - 18:42:03

Balík do Brna odeslán :wink:, což také znamená překročení hranice prodaných prvních 100 ks :?:
  • 0

#170 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 18 únor 2010 - 21:48:15

Sbriza: Chvilu tu človek není a aké zmeny. Ja by som teda na Slovensko zobral 5 ks. Chcem sa spýtať je lepšie poslať kámoša po ne do LGP alebo sa dá ich vyzdvihnúť niekde inde ?
  • 0

#171 ondrax

ondrax

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 52 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 18 únor 2010 - 22:31:26

Stando hlasim,ze sem splnil ,zakoupil dva kusy,dal si kapucino a vystavu sem videl....moc zajimava...diky,diky krasny poctenicko ses borec jen tak dal :(..tesim se na pondeli ..zdar
  • 0

#172 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 19 únor 2010 - 11:07:45

Vážení kamarádi,

když jsem seděl s p. Bömerovou v LGP, tak si přisedla i p. Staub - kurátorka Nostress gallery a nabídla mi uspořádání křtu. No uznejte, že taková nabídka se neodmítá :) , takže jsem souhlasil a dohodli jsme se na 19 h ve středu 24.2. v její galerii. Nebude to žádné hogofogo, jenom pár slov, přípitek a k němu něco jednohubek. Všichni jsou zváni!
Ve skrytu duše doufám, že dorazí alespoň pražští temnokomorníci :)

Připravím ještě pozvánku, kterou vložím jako článek.


PS:botas - pošli kamaráda do LGP.
  • 0

#173 civito

civito

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
  • LocationHlohovec, Slovensko
Reputace: 0

Publikováno 19 únor 2010 - 11:22:51

Botas: Zdravim ak by sa dalo poprosim na Slovensko +1ks pre mna, som z HC takze by som si pre cislo prisiel po dohode osobne do Trencina
/sorry ze az takto na poslednu chvilu, ale nejako som toto vlakno prehliadol/
dakujem
  • 0

#174 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 únor 2010 - 11:25:28

sbriza: Už som ho poslal. Dúfam, že tam budú. :)

civito: Ok, dám kúpiť aj tebo 1 ks. Hlohovec nie je problém aj osobne, často jazdím do Nitry.
  • 0

#175 civito

civito

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
  • LocationHlohovec, Slovensko
Reputace: 0

Publikováno 19 únor 2010 - 11:31:28

botas:
diky moc, ak jazdis casto do Nitry sa mozme stretnut v ramci mojho pracovneho casu aj priamo v Nitre, pracujem tu u p. Sonyho :)
  • 0

#176 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 19 únor 2010 - 12:23:52

Vážení kamarádi,

když jsem seděl s p. Bömerovou v LGP, tak si přisedla i p. Staub - kurátorka Nostress gallery a nabídla mi uspořádání křtu. No uznejte, že taková nabídka se neodmítá :lol: , takže jsem souhlasil a dohodli jsme se na 19 h ve středu 24.2. v její galerii. Nebude to žádné hogofogo, jenom pár slov, přípitek a k němu něco jednohubek. Všichni jsou zváni!
Ve skrytu duše doufám, že dorazí alespoň pražští temnokomorníci :)

Připravím ještě pozvánku, kterou vložím jako článek.


PS:botas - pošli kamaráda do LGP.


Toto sú právě chvíle kdy lituju, že nésu z Praglu :)
  • 0

#177 panoram

panoram

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 24 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 únor 2010 - 12:32:52

Na krest casopisu prijdu.
Panoram - Tomas V.
  • 0

#178 RasCZ

RasCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 156 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 19 únor 2010 - 13:01:22

Jakožto nováčik na Temnakomora.cz a ještě větší nováčik v Praze. Se určitě stavím! Ať vidím jak to tu děláte ne :)
  • 0

#179 mip

mip

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 19 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 19 únor 2010 - 18:39:11

Tak jsem byl LGP na kafi, občasník zakoupil a v klidu tam částečně
přečetl a musím říc DOBRÝ!!!!
  • 0

#180 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 19 únor 2010 - 21:15:35

Všem Ostravákům...
Temnokomornický občasník je k dostání u pana Vavříka v Kamrlíku fotografie. Má tam momentálně 13 kousků. Pan Vavřík se na mně nevěřícně díval, se slovy "tedy já nečekal, že to bude tak brzo..." přebíral balíček a hned přítomným návštěvníkům dva čísla prodal. Kupující časopis chválili a těšili se domů, že si konečně něco pěkného přečtou...
  • 0

#181 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 únor 2010 - 21:59:09

chlapi kurňa nechte už toho :-( já chci taky už číst to něco jinýho než rytíře, upíry a krtka
  • 0

#182 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 20 únor 2010 - 11:38:50

Tak na druhý pokus se mi nákup podařil :cry: Všimliste si, jak je příjemné číst časopis a nemuset přeskakovat reklamy? Paráda, jen tak dál.
  • 0

#183 nlc

nlc

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 728 příspěvků(y)
Reputace: 38

Publikováno 20 únor 2010 - 17:19:16

Dnes jsem strávil velmi příjemné odpoledne v LGP. Listování občasníkem, popíjení velmi dobré kávy a nakonec výborná výstava Kamila Vojnara, to vše v doprovodu milé osoby ..... balzám pro duši.
Velké díky všem, kdo se na občasníku podíleli a ten největší Standovi. Skvělá práce chlapci.
Myslím, že tento počin by mohl spostu lidí tady na Temné i mimo ni pěkně nakopnout ... v tom nejlepším slova smyslu.
  • 0

#184 aesculap

aesculap

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 21 únor 2010 - 11:13:30

Chalpci a chlapi, naprosto dokonalý počin. Občasník je pro mou rozervanou duši reklamoidními imbecilními magazíny jako hojivý balzám a vzal jsem si jej na chaloupku, kde nemáme elektřinu, praskalo dřevo v kamnech a krbu a při svíčkách jsem si užíval každého slova. Obrázky jsem doprohlédl skrze jednoduché sklo prastarého okna při denním světle. A poslal vzpomínku Pavlovi_P a dalším, kteří by také potřebovali vypadnout z dosahu civilizace.
Sokolíkovi vzkazuji, že pojedu vlakem do Sokolova co nevidět, tak se musíme domluvit na předání.
Hezký den a dobré světlo všem!!!
  • 0

#185 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 21 únor 2010 - 13:03:59

Bylo by možno získat jedno číslo?
  • 0

#186 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 21 únor 2010 - 13:27:28

když jsem dával výzvu do vlákna pro koho mám dát připoslat výtisk do hk, tak se ozval jeden muž :)
petr jede na křest, tak bych další kusy nechal přivézt jemu
  • 0

#187 krilo

krilo

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 536 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 21 únor 2010 - 14:16:38

A ja som si len teraz precital toto vlakno.
Nasiel by sa este jeden vytlacok?
  • 0

#188 Jozue

Jozue

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 134 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 21 únor 2010 - 19:34:46

Tak se taky kochám po sobotním výletě do Leica Gallery... podle všeho tam mají občasníku dostatečnou zásobu. Znáte někdo americký občasník Shots? Jde o něco podobného, vychází čtyřikrát ročně a bez reklam... na zadaná témata vyzíví fotografy k dodávání fotek. Více informací na www.shotsmag.com.
  • 0

#189 Jozue

Jozue

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 134 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 21 únor 2010 - 19:35:53

errata... vyzíví = vyzývá... zřejmě toho už mám po nedělním odpoledni dost
  • 0

#190 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 22 únor 2010 - 10:39:40

Hlásím že zaplaceno a právě jsem dostal zprávu, že balíček dorazil do Brna. Takže nedočkavcům můžu předat zítra večer nebo ve středu dopoledne, jinak očekávám, že příští týden bychom snad už mohli mít nějaké fotky z prahy na prohlížení, takže tam zbytek.
  • 0

#191 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 22 únor 2010 - 15:16:42

Tak, žiaľ musím konštatovať, že môj kámoš do LGP nedorazil a žiadne kusy mi na Slovensko nedošli. :cry: Týmto sa všetkým ospravedlňujem a skúsim inú cestu.
Vlcaku tvoja cesta do Trenčína začiatkom března je aktuálna ? Vedel by si zobrať zo sebou 6 ks ?
  • 0

#192 krilo

krilo

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 536 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 22 únor 2010 - 16:09:59

Tak, žiaľ musím konštatovať, že môj kámoš do LGP nedorazil a žiadne kusy mi na Slovensko nedošli. :cry: Týmto sa všetkým ospravedlňujem a skúsim inú cestu.
Vlcaku tvoja cesta do Trenčína začiatkom března je aktuálna ? Vedel by si zobrať zo sebou 6 ks ?


7? :-)
  • 0

#193 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 22 únor 2010 - 18:49:38

Tak, žiaľ musím konštatovať, že môj kámoš do LGP nedorazil a žiadne kusy mi na Slovensko nedošli. :cry: Týmto sa všetkým ospravedlňujem a skúsim inú cestu.
Vlcaku tvoja cesta do Trenčína začiatkom března je aktuálna ? Vedel by si zobrať zo sebou 6 ks ?


Kdyby se mi ty kusy dostaly do Liberce, můžu vám je poslat po kolegovi do Bratislavy. Tuto cestu už máme s Durem nacvičenou...
  • 0

#194 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 22 únor 2010 - 18:56:03

Tak, žiaľ musím konštatovať, že môj kámoš do LGP nedorazil a žiadne kusy mi na Slovensko nedošli. :lol: Týmto sa všetkým ospravedlňujem a skúsim inú cestu.
Vlcaku tvoja cesta do Trenčína začiatkom března je aktuálna ? Vedel by si zobrať zo sebou 6 ks ?


Ahoj, stale mam v planu jet pristi vikend do Trencina, cili to vzit mohu.
  • 0

#195 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 22 únor 2010 - 20:31:12

Vlcak: Ak by si bol ochotný vziať teraz už 7 ks :lol: budem veľmi rád. Tento víkend som s deťmi na lyžiach, ale ten ďalší som voľný a rád Ťa uvidím.
  • 0

#196 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 22 únor 2010 - 20:57:57

Vlcak: Ak by si bol ochotný vziať teraz už 7 ks :lol: budem veľmi rád. Tento víkend som s deťmi na lyžiach, ale ten ďalší som voľný a rád Ťa uvidím.


jiste, neni problem :-), uzij si lyzovacku
  • 0

#197 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 22 únor 2010 - 20:58:53

Vlcaku vopred ďakujem.
  • 0

#198 tallpe

tallpe

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 409 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 8

Publikováno 22 únor 2010 - 22:40:11

Hlásím že zaplaceno a právě jsem dostal zprávu, že balíček dorazil do Brna. Takže nedočkavcům můžu předat zítra večer nebo ve středu dopoledne, jinak očekávám, že příští týden bychom snad už mohli mít nějaké fotky z prahy na prohlížení, takže tam zbytek.


Poslušně hlásím, že mi to asi nevyjde ani tento ani příští týden :) Jaké jsou další možnosti :oops: Nedočkavý jsem, ale dorazit na pevně dané místo v pevně daný čas není momentálně v mých silách.
  • 0

#199 krilo

krilo

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 536 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 únor 2010 - 14:55:02

ako je to s platenim? treba niekam poslat bubaciky?
  • 0

#200 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 23 únor 2010 - 19:14:16

BRNO

Takže, mám to tu, očekávám, že příští úterý (nebo za 14 dní) uděláme srázek, takže kdo se staví, tak bych upřednostnil předání tam, kdo nedorazí, tak individuálně (email, SZ), v úterý nebo středu každý týden odedneška. Platba hotově - zkuste si nachystat drobný, všem na litra nevrátím...

PS: vypadá to hezky, obzvlášť obálka je mňamózní :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních