Přejít na obsah


Fotka

Zdroj kovových krytek na zadní členy objektivů?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 11 únor 2010 - 09:33:35

Na jednom půjčeném teleartonu mám skvělou převlečnou zadní krytku z kovu. Sedí úplně perfektně, neničí se používáním, prostě bych ji chtěl na všechna skla. Ty plastový úplně nenávidím. Dá se to někde sehnat?
  • 0

#2 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 11 únor 2010 - 10:57:21

Na jednom půjčeném teleartonu mám skvělou převlečnou zadní krytku z kovu. Sedí úplně perfektně, neničí se používáním, prostě bych ji chtěl na všechna skla. Ty plastový úplně nenávidím. Dá se to někde sehnat?


vysoustruzit z duralu, mame takovou mysleenku s JKCZ. vysoustruzit a vylepit velurovou tapetou.
  • 0

#3 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 11 únor 2010 - 11:20:02

Na jednom půjčeném teleartonu mám skvělou převlečnou zadní krytku z kovu. Sedí úplně perfektně, neničí se používáním, prostě bych ji chtěl na všechna skla. Ty plastový úplně nenávidím. Dá se to někde sehnat?


vysoustruzit z duralu, mame takovou mysleenku s JKCZ. vysoustruzit a vylepit velurovou tapetou.

možná, že výlisek (resp. tažení) z čistého hliníku by byl cenově výhodnější než obrábění z kostky duralu. Pokud by se udělalo kopyto a sehnal lis, nechalo by se do dělat i "samodomo"
  • 0

#4 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 11 únor 2010 - 11:21:51

Na jednom půjčeném teleartonu mám skvělou převlečnou zadní krytku z kovu. Sedí úplně perfektně, neničí se používáním, prostě bych ji chtěl na všechna skla. Ty plastový úplně nenávidím. Dá se to někde sehnat?


vysoustruzit z duralu, mame takovou mysleenku s JKCZ. vysoustruzit a vylepit velurovou tapetou.

možná, že výlisek (resp. tažení) z čistého hliníku by byl cenově výhodnější než obrábění z kostky duralu. Pokud by se udělalo kopyto a sehnal lis, nechalo by se do dělat i "samodomo"


to ano, ale bohuzel co krytka to original - v nasem pripade se jedna o stara mosazna skla - a ani jedno nemame stejne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních