Přejít na obsah


Fotka

Volání filmu v labu - Plzeň a České Budějovice


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 PavelS

PavelS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 39 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 16 květen 2010 - 01:44:07

Nevíte někdo prosím, kde si nechat vyvolat barevný svitek v lokalitě Plzeň a České Budějovice?

Stejně tak mě zajímá, kde nechávat volat barevný kinofilm, a kde dia-kinofilm (popř. dia-svitek)? Za rozumnou cenu.

Preferuji Photomate v ČB (http://www.fotomate.cz/) kde volají kino za 49,-, dia kino za 75,-, ale teď naposledy mě upozornili, že příště už mi to udělají pouze s rámečky a to prý vyjde minimálně na tři stovky a to se mi tedy dávat nechce. A svitek tam nevolají vůbec. :-/[/b]
  • 0

#2 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 17 květen 2010 - 07:28:28

nazdar kolego jihočechu - v ČB je to totální bída - nejdostupnější je Venca Mládek v Táboře... volá všechno (akorát ten diák nevím..)
  • 0

#3 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 17 květen 2010 - 10:08:32

No v Plzni jedině v Fotografia U Zvonu, umí svitek i kino, jednotná cena 59Kč. Svitek akorát neumí scanovat. Většinou do druhého dne, ale pokud to dostanou ráno, je možné se domluvit ten samý den. Kino scanují za 39Kč včetně CD.
  • 0

#4 PetrH

PetrH

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 68 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 17 květen 2010 - 10:38:13

Po zkušenostech s profesionálními laby jsem se dopracoval k volání E6 doma. Na svitek nemám buben, ale aktuálně ho zvažuji koupit. Pokud by zájem trval i do budoucna, mohli bychom se domluvit.
Petr
  • 0

#5 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 17 květen 2010 - 11:05:03

No také jako Jihočech a zároveň Táborák jen dodávám, že Venca Mládek z Fotofastu je velice ochotný a se snaží inverze posílat tam, kde to ještě jede. Ale poslední dobou jde spíše o Thalii Picta, kamž jsem se i já odhodlal po velkém hledání slušného labu kde je záruka kvality.
Takže hoši - Praha, Thalia Picta, na nové adrese u nákupního centra Chodov.
Dá se tam bez problémů parkovat, sjezd z dálnice D1.
Ceny vyšší - asi 110,- Kč za film, ale záruka. Vzhledem k ceně se rád připojím jako potencionální zákazník k někomu, kdo má buben a jede E6 doma (a rozmí tomu- což musí být jen někdo z naší rodiny temnokomornické).

Zdařec Luigi :oops:
  • 0

#6 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 květen 2010 - 12:04:50

v Plzni mi barevnej svitek vyvolali v labu v hypermarketu na Borských polích - je to tam někde u těch krámů, co mi splývají do jednoho, datart, asko, sportisimo, či co...
bylo to hotové druhý den, protože to někam vezli
  • 0

#7 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 17 květen 2010 - 13:34:29

Jo Fuji na Borských polí. Někam to posílaj. Stejně to umí i Chomát na Americký, vpodstatě každej. Svitek jsem jim ještě nesvěřil.
  • 0

#8 PavelS

PavelS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 39 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 květen 2010 - 17:27:28

nazdar kolego jihočechu - v ČB je to totální bída - nejdostupnější je Venca Mládek v Táboře... volá všechno (akorát ten diák nevím..)


No nazdar. :oops: Nejdostupnější je až Venca v Táboře? No tak to je snad ještě horší než totální bída. Až do Tábora kvuli tomu fakt jezdit nechci. Ale díky za snahu.

No v Plzni jedině v Fotografia U Zvonu, umí svitek i kino, jednotná cena 59Kč. Svitek akorát neumí scanovat. Většinou do druhého dne, ale pokud to dostanou ráno, je možné se domluvit ten samý den. Kino scanují za 39Kč včetně CD.


Tak tohle zní dost pozitivně. O tej provozovně vim, ale nikdy jsem tam nebyl. A cena je velice přijatelná. O skenování nejde, to dělam doma.

Po zkušenostech s profesionálními laby jsem se dopracoval k volání E6 doma. Na svitek nemám buben, ale aktuálně ho zvažuji koupit. Pokud by zájem trval i do budoucna, mohli bychom se domluvit.
Petr


Díky za nabídku, ale na volání těch mojich dírkovek a jiných pofiderních věcí (na to je škoda ruční práce doma) mi snad zatim stačí laby, dokud volání filmů úplně nezruší... Případně časem bych se ozval, až se naučim fotit. ;-)

Takže hoši - Praha, Thalia Picta, na nové adrese u nákupního centra Chodov.


Daleko...

v Plzni mi barevnej svitek vyvolali v labu v hypermarketu na Borských polích - je to tam někde u těch krámů, co mi splývají do jednoho, datart, asko, sportisimo, či co... bylo to hotové druhý den, protože to někam vezli


Jo, myslíš bejvalej kerfůr. Tak tam by mě to ani nenapadlo. Jaká byla cena už nevíš?

Jo Fuji na Borských polí. Někam to posílaj. Stejně to umí i Chomát na Americký, vpodstatě každej. Svitek jsem jim ještě nesvěřil.


Hele s tim Chomátem jsi si jistej? Já jen, že je to provozovna která se řadí pod Fotostar a po zkušenostech z Budějc, kde to žádná z provozoven Fotolabu ani Fotostaru nebere, tomu moc nevěřim.

Dík pánové.
  • 0

#9 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 18 květen 2010 - 13:27:19

Chomát to posílal do Fotostaru a tam už svitky nedělají...
ten Fujlab v carfouru to vozí do svý druhý provozovny (tuším, že v Nýřanech), dělají to sami - pán od pultu mi vysvětloval, že šéf taky fotí na svitky, tak proto to umí :-)
  • 0

#10 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 18 květen 2010 - 14:45:28

Jo kolega má pravdu. Dnes jsem se ptal u Chomáta, už to neuměj. No Foto U Zvonu používám často, když jsem línej to volat doma. Majitelku, tedy hlavně jejího syna znám poměrně dobře, takže se dá domluvit skoro na všem. Dokonce kvůli mě držej na pultu svitky (zatím jenom 160C, on málokdo ví, že je maj, tak je kupuju asi jenom já.....).
  • 0

#11 PetrH

PetrH

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 68 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 18 květen 2010 - 15:15:33

Až budu mít svitkový buben, tak dám vědět a pokud bude zájem domluvíme se. 4x5 volám stále, pokud by někdo chtěl vyvolat plachtičky, je možno.
  • 0

#12 PavelS

PavelS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 39 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 květen 2010 - 22:31:26

Jo kolega má pravdu. Dnes jsem se ptal u Chomáta, už to neuměj. No Foto U Zvonu používám často, když jsem línej to volat doma. Majitelku, tedy hlavně jejího syna znám poměrně dobře, takže se dá domluvit skoro na všem. Dokonce kvůli mě držej na pultu svitky (zatím jenom 160C, on málokdo ví, že je maj, tak je kupuju asi jenom já.....).


No "neuměj", spíš nechtěl umět. :-/

A s těma svitka je třeba se chlubit všude kam přijdeš, aby se jim zvednul kšeft a nenapadlo je z pultu stáhnout. :roll:
  • 0

#13 Bob van Sikorski

Bob van Sikorski

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationPoděbrady
Reputace: 116

Publikováno 21 květen 2010 - 17:41:39

v plzni barvu volám v tom labu co je u KB/spořky na karlovraský, aktuálně si žádají 59kč a je to do druhého dne. dělal jsem u nich i jednu papírovou zvětšeninu cca 30x20cm (~2mpix sken z kinofilmu ručně poupravgenej v gimpu a donesenej na flashce) - sice byla docela drahá (mám pocit, že o 70% dražší než cewe), ale vylezlo to velmi dobře. jeslti dělají dia nebo sf, nevím.
  • 0

#14 PavelS

PavelS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 39 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 26 květen 2010 - 23:13:00

No Foto U Zvonu používám často, když jsem línej to volat doma. Majitelku, tedy hlavně jejího syna znám poměrně dobře, takže se dá domluvit skoro na všem. Dokonce kvůli mě držej na pultu svitky (zatím jenom 160C, on málokdo ví, že je maj, tak je kupuju asi jenom já.....).


Dneska sem si vocaď přines dva kinofilmy, kousek za 59,—, rozstřihané a strčené do folie, to střihání a fólii nedávaj prej standartně, ale neúčtovali si za to nic. Ale abych řekl pravdu, už jsem viděl čistější negativy volaný v labu. Pani asi jak to stříhaj, tak si neberou rukavice... :-/

Jinak jsem se ptal taky na ten svitek a prej vpoho, za stejnou cenu, ale bez záruky, že prej ten stroj na ně neni zvyklej – je najetej na kinofilmy.

A teď mě napadlo, že na dia jsem se zeptat zapomněl... :-(
  • 0

#15 PavelS

PavelS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 39 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 26 květen 2010 - 23:15:46

v plzni barvu volám v tom labu co je u KB/spořky na karlovraský, aktuálně si žádají 59kč a je to do druhého dne.


Mohl bys trochu přiblížit v kterym labu, kde ho najdu? Třeba u který zastávky to je, karlovarskou trasu moc neznam... Díky.
  • 0

#16 Bob van Sikorski

Bob van Sikorski

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 574 příspěvků(y)
  • LocationPoděbrady
Reputace: 116

Publikováno 26 květen 2010 - 23:58:09

2 zastávky před konečnou (ta ulice se tam jmenuje už gerská koukám): http://mapy.cz/#mm=Z...=134878752@z=16 ... přímo naproti máš barák kde je lékárna, hospoda "solidní nejistota", pak ta KB a spořka a mezi těma dvouma je ten lab.
  • 0

#17 PavelS

PavelS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 39 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 27 květen 2010 - 02:31:14

2 zastávky před konečnou (ta ulice se tam jmenuje už gerská koukám)


Jo na Košutce... Tyjo Gerská, s tim se setkávám prvně, myslel jsem, že až na konec Plzně to je Karlovarská... Díky
  • 0

#18 PavelS

PavelS

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 39 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 14 červen 2010 - 17:24:25

No v Plzni jedině v Fotografia U Zvonu, umí svitek i kino, jednotná cena 59Kč. Svitek akorát neumí scanovat. Většinou do druhého dne, ale pokud to dostanou ráno, je možné se domluvit ten samý den. Kino scanují za 39Kč včetně CD.


Tak dneska jsem si od Zvonu přinesl svitek, prstíky na filmu tentokrát nemam, páč jsem si to nenechal rozstřihat, ale jinak vědí, proč dělají svitky bez záruky. Přes celou délku filmu je v dolní polovině široký proužek od stroje... Takže mohu doporučit tento lab jen na pokusy.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních