Přejít na obsah


Fotka

"Co mne zlobí..."


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1140 odpovědí na toto téma

Anketa: Postěžování si mi... (51 uživatel(ů) vložilo hlas)

Postěžování si mi...

  1. Nepomáhá (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  2. Pomáhá (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

Hlasovat

#1001 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 6 únor 2011 - 22:26:42

Ani si nepřejte vědět, co mně teď všechno "se..". No nic, aspoň sem to tam zamkl.
...

To je nás víc. Začínám mít pocit, že komunita kolem jakéhokoliv internetového fóra se zákonitě musí rozpadnout, jakmile dosáhne kritického počtu aktivních členů. Už jsem to viděl několikrát...
  • 0

#1002 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 7 únor 2011 - 03:40:16

Toff> nastesti nemam cas ani moznost to tu procitat, ale verim :D Hodne stesti as pevne nervy.

Z karet se nic nestratilo, mistni mam uz novou, misto ridicaku muzu pouzivat overeny preklad do anglictiny ktery jsem si nechal udelat asi pred ctvrt rokem (diky za to!!), Dneska jsem si koupil popelnici (teda auto) a vyrazim zitra cestovat. Trochu se desim severniho ostrova, kriminalita by tam mela byt vetsi nez tady. Uff.

Nevim jestli me to ma uklidnit nebo vic rozcarovat, ale tu samou noc byl vykraden i jiny backpacker a v nasem okolo pulnoci prepadena dalsi ubytovana, coz bylo ale loupezne prepadeni, vyhrozovani s nozem a je v tom pocitac, doklady a asi dalsi veci. Samozrejme ze nikoho zatim nechytili a ani si nemyslim ze chyti. A to jsem CHch povazoval za velmi bezpecne mesto, bezpecnejsi nez treba Brno (obdobna velikost). My jsme zaplatili jen za blbost (nezamknute dvere), ta okradena je na tom hur.

Asi se pro priste vyhnu vetsim mestum, nasatesti jich tu moc neni. kdo by to ale cekal v nejzabezpecenejsim bacpackeru co jsem zatim byl...
  • 0

#1003 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 9 únor 2011 - 09:23:26

Zminil jsem se sousedovi profi digitalistovi ze mam mamiyu 645 pro a on hned ze na tu se daj koupit ty senzacni digitalni zada :lol:
  • 0

#1004 kid

kid

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 334 příspěvků(y)
Reputace: 40

Publikováno 9 únor 2011 - 12:41:49

Ani si nepřejte vědět, co mně teď všechno "se..". No nic, aspoň sem to tam zamkl.
...

To je nás víc. Začínám mít pocit, že komunita kolem jakéhokoliv internetového fóra se zákonitě musí rozpadnout, jakmile dosáhne kritického počtu aktivních členů. Už jsem to viděl několikrát...


Přátelé, čím více se v hovně šťourá, tím více smrdí.

Čím déle tu budeme brečet, jak nás nasírá momentální situace na temné, tím více se nasírají i tací splachovači jako jsem já :lol:

Co takhle ukájet své masochistické choutky někde jinde? :lol:
  • 0

#1005 yashica

yashica

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 124 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 9 únor 2011 - 12:56:29

Ani si nepřejte vědět, co mně teď všechno "se..". No nic, aspoň sem to tam zamkl.
...

To je nás víc. Začínám mít pocit, že komunita kolem jakéhokoliv internetového fóra se zákonitě musí rozpadnout, jakmile dosáhne kritického počtu aktivních členů. Už jsem to viděl několikrát...


Přátelé, čím více se v hovně šťourá, tím více smrdí.

Čím déle tu budeme brečet, jak nás nasírá momentální situace na temné, tím více se nasírají i tací splachovači jako jsem já :lol:

Co takhle ukájet své masochistické choutky někde jinde? :lol:

Nejlépe zrušit negativní vlákno co mne zlobí a nechat jen co mě těší. Neb pozitivních slov není nikdy dost......Když se bavím s někým, kdo si stále stěžuje a brečí, tak se příště kontaktu s ním vyhýbám, protože nepotřebiji být nasraný na celý svět jako on. A Že jich je víc než dost........Jak se říká- smích léčí :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

#1006 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 9 únor 2011 - 14:22:47

Ono někdy se na temné velmi rychle změnil humor s hořkostí v ústech. Nekteří by o tom mohli povídat, že?
  • 0

#1007 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 9 únor 2011 - 15:57:28

.......ale nyní krásně svítí sluníčko, tak je tak nějak krásně i uvnitř :(
  • 0

#1008 pan kumrd

pan kumrd

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 16 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 únor 2011 - 20:35:04

Zlobí mě Aukro. Vydražil jsem Pentacon Auto 135mm f/2.8. Po týdnu mi přišel od prodejce mejl, že mu dítě vytopilo byt a objektiv vzal za své. Tak mi vrátil peníze a já vydražil další. Ten přišel, byl čistý a funkční (!), ale prodejce se trochu upsal - nejednalo se Pentacon Auto s M42 závitem ale Prakticar s bajonetem. Tak jsem ho poslal dál do světa a vydražil další, podle prodejce v "pěkném čistém stavu". No ... je vevnitř plesnivý a zatuhlý jak sviňa. Tak mi vrátil peníze. Nevím, jestli to mám zkoušet dál, už mě to trochu přestává bavit. :)

Taky mi pořád nepřišla Plastimatka, takže si můžu vyvolávat tak akorát duchy.
  • 0

#1009 spooky

spooky

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 074 příspěvků(y)
  • LocationTrenčín, Slovakia
Reputace: 18

Publikováno 9 únor 2011 - 21:53:02

Zlobí mě Aukro. Vydražil jsem Pentacon Auto 135mm f/2.8. Po týdnu mi přišel od prodejce mejl, že mu dítě vytopilo byt a objektiv vzal za své. Tak mi vrátil peníze a já vydražil další. Ten přišel, byl čistý a funkční (!), ale prodejce se trochu upsal - nejednalo se Pentacon Auto s M42 závitem ale Prakticar s bajonetem. Tak jsem ho poslal dál do světa a vydražil další, podle prodejce v "pěkném čistém stavu". No ... je vevnitř plesnivý a zatuhlý jak sviňa. Tak mi vrátil peníze. Nevím, jestli to mám zkoušet dál, už mě to trochu přestává bavit. :)

Taky mi pořád nepřišla Plastimatka, takže si můžu vyvolávat tak akorát duchy.


To si napísal zle, teba nehnevá aukro ale tupci, čo tam dražia veci. :(
  • 0

#1010 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 9 únor 2011 - 22:11:18

že jsem šel k pazderovi prodat a on mi řekl nechutně nízkou částku, tak jsem odešel
tak jsem šel ke škodovi prodat - odešel jsem s neprodaným a ještě o měsíční rozpočet lehčí, ale já jsem to tam nemohl nechat
  • 0

#1011 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 10 únor 2011 - 00:36:37

ypresu kterou krásku sis odnesl? neříkaj, že to zujko 55/1.2 :)
  • 0

#1012 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 10 únor 2011 - 10:02:22

ypresu kterou krásku sis odnesl? neříkaj, že to zujko 55/1.2 :-)

a na co bych si ho asi nasadil?
  • 0

#1013 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 10 únor 2011 - 11:28:22

čudlík jak čudlík nee? .)
  • 0

#1014 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 10 únor 2011 - 11:32:38

čudlík jak čudlík nee? .)

já jsem bajonety nevymyslel... :-)
  • 0

#1015 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 10 únor 2011 - 11:42:38

lidi, já tomu nerozumím.

mám tu v našem panelovém bytě velmi nadstandardní podmínky. vlastní stálou komůrku. ale... kazí se mi v ní chemie či co. prostě úplně jiný svět. třeba se mi zdrcne ustalovač. jinde se mi to níkdy nestalo. nebo vývojka, vyčerpáva se strašně rychle. dřív jsem jen dolíval do lahve co při zvětšování ubylo, teď to nestačí. vývojka už zkrátka netáhne. je to veliký rozdí, o víkendu jsem dělal ve své venkovské komoře a tam zas vše při starém. 12 30x40 barytů v průběhu cca 8mi hodin a pohoda. tady, 3 baryty 18x24 a už jsem musel s časem o minutu nahoru, a to jsem tam dával čestvou v poměru 1:1 (o tom si na vsi ta přes rok stará vomáčka může nechat jen zdát). a to během cca 4-5ti hodin. vážně mi to hlava nebere... nevíte, čím by to? :-)
  • 0

#1016 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 10 únor 2011 - 11:50:44

lidi, já tomu nerozumím.

mám tu v našem panelovém bytě velmi nadstandardní podmínky. vlastní stálou komůrku. ale... kazí se mi v ní chemie či co. prostě úplně jiný svět. třeba se mi zdrcne ustalovač. jinde se mi to níkdy nestalo. nebo vývojka, vyčerpáva se strašně rychle. dřív jsem jen dolíval do lahve co při zvětšování ubylo, teď to nestačí. vývojka už zkrátka netáhne. je to veliký rozdí, o víkendu jsem dělal ve své venkovské komoře a tam zas vše při starém. 12 30x40 barytů v průběhu cca 8mi hodin a pohoda. tady, 3 baryty 18x24 a už jsem musel s časem o minutu nahoru, a to jsem tam dával čestvou v poměru 1:1 (o tom si na vsi ta přes rok stará vomáčka může nechat jen zdát). a to během cca 4-5ti hodin. vážně mi to hlava nebere... nevíte, čím by to? :-)



Jakou používáš vodu? Destilku nebo kohoutek?
  • 0

#1017 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 784 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 10 únor 2011 - 11:51:45

To bude radón :-)
(ale nie, samého by ma to zaujímalo)
  • 0

#1018 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 10 únor 2011 - 11:54:41

Jakou používáš vodu? Destilku nebo kohoutek?


a hele, že by? kohoutek, ja su přírodní lepml. a v chalupě máme vodu ze studny... mysliš, že by to mohlo být ono? kamarád z nedaleka ten problém nemá, ale... nezní to vůbec nepravděpodobně.
  • 0

#1019 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 10 únor 2011 - 12:26:12



Jakou používáš vodu? Destilku nebo kohoutek?


a hele, že by? kohoutek, ja su přírodní lepml. a v chalupě máme vodu ze studny... mysliš, že by to mohlo být ono? kamarád z nedaleka ten problém nemá, ale... nezní to vůbec nepravděpodobně.


Nic jinýho mně nenapadá. Pak je tu ještě možnost nějakých fotošotků a nebo vliv nadmořské výšky ... čím vyšší patro atd. :-)

Pro začátek zkus destilku, jedině vylučovací metodu se na to dá přijít.
  • 0

#1020 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 10 únor 2011 - 12:27:30



Jakou používáš vodu? Destilku nebo kohoutek?


a hele, že by? kohoutek, ja su přírodní lepml. a v chalupě máme vodu ze studny... mysliš, že by to mohlo být ono? kamarád z nedaleka ten problém nemá, ale... nezní to vůbec nepravděpodobně.


Nic jinýho mně nenapadá. Pak je tu ještě možnost nějakých fotošotků a nebo vliv nadmořské výšky ... čím vyšší patro atd. :D

Pro začátek zkus destilku, jedině vylučovací metodu se na to dá přijít.

Nebo si vem tu vodu ze studny s sebou domů.
  • 0

#1021 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 10 únor 2011 - 12:37:12

nebude to chlórem?
  • 0

#1022 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 10 únor 2011 - 12:39:06

ono to tak bývá, člověk koumá nad všim možnym a to nejzákladnější ho nenapadne. bral jsem vždy vodu z kohoutku, vždy to bylo OK (ze studny i z vodovodu v jiném městě), tak mi to proste neseplo. určitě to otestuju, destilku tu mím. díky moc!
  • 0

#1023 Leo

Leo

    Nováček

  • Předplatitel
  • 85 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 15

Publikováno 10 únor 2011 - 13:37:00

Zlobí mě grafika na mém PC, už nemůžu skoro nic přečíst - samý barevný čárečky. Takže budu muset vynechat čumění na internetu. Že by mi začalo to tvůrčí období?
  • 0

#1024 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 11 únor 2011 - 17:31:32

Zlobí mne, že lidé zblbnutí automatama a digitálama s jejich všemožnýma režimana nemají ponětí o souvislostech mezi clonou, časem a citlivostí filmu, neznají z literatury a internetu základní, ty nejzákladnější principy fotografie, ale přijdou na temnou, kde založí vlákno, ve kterým se jim složitě vše vysvětluje. Lidé jsou již dnes natolik zdechlí, že jim vědění nestojí ani za tu chvíli času, za kousek četby v Kulhánkovi.
O to víc je udivující, když ve vlákně Dobrý den jmenuji se ....napíší o tom, že fotografovali dva roky digitální zrcadlovkou XY.
Po dvou měsích začně takový tazatel, který má již vyvolaný svůj první film a udělanou svou první fotografii na ercéčku, sveřepě učit jiné... plodící na webový prostor stejné blafy, obalené vznostnými a ušlechtilými pózami, jako ve chvíli, kdy zde přišel.
Navíc se najdou i takoví (vesměs ti co jsou noví a neví co je zo za jelimana), kteří mu to žerou a tyto názory podporují.

Tímto ovšem mnohokrát děkuju lidem, kteří mají co říct a ve své dobrotě a snaze, těmto vyhoví, děkuji moderátorům (dnes již vlastně jen jednomu moderátorovi zato, že to snaží nejak šéfovat a za jeho pevné nervy.
Toffe máš u mne pleskačku, ne za ty lidi, ale za moje minulé, ale zejména budoucí příspěvky, které mám na srdci.
  • 0

#1025 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 11 únor 2011 - 17:40:22

Zlobí mne, že lidé zblbnutí automatama a digitálama s jejich všemožnýma režimana nemají ponětí o souvislostech mezi clonou, časem a citlivostí filmu, neznají z literatury a internetu základní, ty nejzákladnější principy fotografie, ale přijdou na temnou, kde založí vlákno, ve kterým se jim složitě vše vysvětluje.


naprostej souhlas, poslední dobou se to tu zanáší hrozným balastem.. :)
  • 0

#1026 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 11 únor 2011 - 19:24:04

Tož nechtěl sem reagovat, ale Krakene DYYYYK... :)

Z vlákna Pomoc s výberom fotáku+problém s BCA

Řekněme, že to platí tam, kde je to na úrodné půdě. Tedy klidně všeobecně. Já si nemyslím, že by se měl někdo hned urážet ale také si nemyslím, že by se mělo všechno jen mazat a být diskuze ve stylu pionýru, nebo timurovců.
Strohé věty, otázky a odpovědi ano-ne-nevím.
Myslím, že vše je o toleranci a dialogu. Ne o monologu. A občas to tak vypadá. Zkrátka někdy přijmout i názor někoho jiného. Protože každý názor je subjektivní a fakta jsou fakta.Není všechno černobílé. To je vše, co k tomu ještě říkám a dál se tím nebudu pitvat...........


OT (nechť je případně přesunuto do příslušného vlákna): Osobně pokládám tento styl moderace a snahu mít všechno řádně zaškatulkováno a co nikam nepasuje mazat za škodlivý. Zcela to brání rozvinutí zajímavé debaty a dělá to z fora suché nezáživné místo, které nikoho nebaví. Temná by se měla inspirovat APUGem a jinými dobře fungujícími fory, povolit otěže a nechat lidi ať se baví dokud to opravdu nezačne být v rozporu se smysluplnými pravidly.

Například otázka vhodnosti toho či jiného ohniska je, myslím, natolik spjatá s výběrem foťáku, že nevidím absolutně žádný důvod s tím hýbat. Že se diskuze pustila tímto směrem vedlo k velmi podnětnéhmu připomenutí systému Konica. Když se debata uměle rozseká, nastane IMHO víc škody než užitku.


Pravidla jsou daná.
Otěže jsou povolené velmi, smazal jsem příspěvky, které šly mimo a týkaly se moderování, což jak jistě uznáte s tématem vlákna moc nesouviselo. Ostatní jsem ponechal.
Důvod k rozseknutí jsem viděl v okamžiku, kdy byla položena filozofická otázka, která směřovala diskuzu jinam. Odpovědnost je na mně. Howgh.
Znovu si dovolím připomenout, přečtěte si posobě váš příspěvek ještě před odesláním a zvažte jeho informační či zábavný přínos.
  • 0

#1027 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 11 únor 2011 - 19:36:33

Krakene, jsi admin, tak konej. :) Stěžování si nech na uživatelích :) Chce to asi víc moderátorů. Toff na to nemůže stačit...
  • 0

#1028 kid

kid

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 334 příspěvků(y)
Reputace: 40

Publikováno 11 únor 2011 - 19:49:57

Po dvou měsích začně takový tazatel, který má již vyvolaný svůj první film a udělanou svou první fotografii na ercéčku, sveřepě učit jiné... plodící na webový prostor stejné blafy, obalené vznostnými a ušlechtilými pózami, jako ve chvíli, kdy zde přišel.
Navíc se najdou i takoví (vesměs ti co jsou noví a neví co je zo za jelimana), kteří mu to žerou a tyto názory podporují.


:) :D To je dnes kolorit všech snad všech odborných fór, asi nemoc doby.
  • 0

#1029 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 11 únor 2011 - 20:05:19

Krakene, je to mnohem horší. Tohle je jen malý a bezvýznamný obraz světa tam někde venku. Lidé nejenže se nechtějí učit, ale oni normálně kašlou na historii a nechtějí ji znát. Dokonce takové korporace jako třeba Fuji nebo Panasonic nejsou schopny ani poslat své vývojáře do muzea, aby se podívali jak vypadal stereofoťák už před 150 lety. Ti diletanti pak na trh uvádí naprosté prasárny, přitom je technolgicky nic nesvazuje udělat to správně. V době kdy je předstírání výsledku ceněno víc než výsledek sám, není ani důvod dělat něco správně.
Narážím na to čím dál častěji. A za sebe jsem se rozhodl proti tomu bojovat prezentací historie. Snad zvládnu dobýt aspoň nějakou místní metu.
Až mě přestane bavit bojovat s větrnými mlýny, tak se nastěhuju na Valašsko. Tam je taková pohoda. Budu pěstovat švestky (valašská oliva :)), chovat ovce a hrát na fujaru. Když o tom přemýšlím, měl bych to udělat hned...
  • 0

#1030 Borek

Borek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 únor 2011 - 22:24:44

Ahoj "temnokomornici"nechci psat co me stve,ale mrzi..mrzi mne ,ze se tady dohadujete o blbostech,Kraken to napsal velice dobre.Je to o tom,ze davame vinu,za svoji blbost-viz okradli nas,protoze jsme nezamkli dvere,atd.nechci ,ani nemoho posuzovat situace,ale jsme lini se ucit a poucit se z neuspechu,chceme po druhych at poradi a pouci nas ale co pro to jsme schopni udelat sami?Koupit si knihu o foceni,nejit do hospody ci jednou nejit na rande a doma se ucit,zkouset udalat dobrou fotku a zapsat si casy a filtry,naucit se sami dobre zachazet s fotakem, a zkouset fotit i se starym krapem,vzdyt dela dobry fotky!Ja si myslim ,ze o tom to vsechno je.Jen nebyt liny.Krakene ,nejsem na hochy ale jsem na chytry lidi a je mi jedno jestli je to zamecnik(ja) a nebo zednik, mam Te rad pro tvoje nazory,nemam rad idioty co jsi hrajou na chytraky,bez kterych se svet neobejde!
Tot vse ,to Vam pise Starej VUL z Canady
  • 0

#1031 Borek

Borek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 únor 2011 - 22:48:18

Jo a jeste neco,misto dohadovani ,by jsme se meli snazit zachranit a dal propagovat FOTOGRAFII, at cernobilou a nebo barevnou.Fotografie je jen jedna viz definice fotografie.Protoze ty krabicky na digitalni obrazky nedelaji fotografii jako takovou,ale delaji jenom digitalni OBRAZKY,kdezto my se snazime delat FOTOGRAFII.To mejme na pameti,je to trnita cesta ,ale krasna.
Kuci ,budme na sebe hodni a snazme se .Prosim.
starej VUL z Canady
  • 0

#1032 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 únor 2011 - 22:56:29

Borku, fajn slova, tohle tu mezi lidmi bočas chybí. Díky za ně, vážím si jich, i když Kraken nejsem. Posílám pozdrav k Velkým jezerům. Jiří
  • 0

#1033 Borek

Borek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 únor 2011 - 23:07:20

Borku, fajn slova, tohle tu mezi lidmi bočas chybí. Díky za ně, vážím si jich, i když Kraken nejsem. Posílám pozdrav k Velkým jezerům. Jiří


Diky Borek
  • 0

#1034 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 únor 2011 - 23:19:15

Ahoj Borku, diky za tva slova, jsem za ne rad ... vzpominam si na tebe z anglickeho FADU :)
  • 0

#1035 Borek

Borek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 únor 2011 - 23:42:36

Ahoj Borku, diky za tva slova, jsem za ne rad ... vzpominam si na tebe z anglickeho FADU :roll:

Ahoj,ja vim,mam tu knizku pro osmickare-Jiri Ded..Nez stisknete spoust"
pro me je na nic,kdyby nekdo potreboval ale je to o uceni :lol:
  • 0

#1036 MarV

MarV

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 343 příspěvků(y)
  • LocationMater urbium
Reputace: 38

Publikováno 12 únor 2011 - 01:32:23

Taky mi pořád nepřišla Plastimatka, takže si můžu vyvolávat tak akorát duchy.


Esli budeš mít v nejbližší době cestu přes Prahu (v kontaktu čtu Teplice/Brno), tak bych ti moh snad něco zapůjčit. Teda esli chápu správně výraz Plastimatku. U nás doma se [tomu] vždycky řikalo "tank", eventuálně "vývojnice"... Mam tu něco po dědovi a v nejbližší době určitě bez využití... Kdyžtak užij mail nebo ajsíkjů...
  • 0

#1037 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 12 únor 2011 - 10:04:00

Krakene, jsi admin, tak konej. :roll: Stěžování si nech na uživatelích :lol: Chce to asi víc moderátorů. Toff na to nemůže stačit...


Pavlíku, ogaro, admin sem enem na tym monitorovi, nemám další či iná mazací práva, neb sem požádal Taza, aby mi je odejmul, páč sem se bál moderátořit.

A jsem rád že nejsem, páč kdybych byl, tak bych asik tak zasahoval, že bych už býval byl moderátorem nebyl, páč by mne Taz radšejc na žádost ukřivděných odříznul.
Navíc když sem byl moderátorem či mocným adminem či co chcete, tak mi tam chybělo tlačítko BAN nebo neco takého, páč když sa tak na to kúkám, tak bych ho používal nejčastějc a nemuselo být enem o porušení liberálních pravidel, ale aji o šíření smaradu kolemvá sebe. Ešče, že už nemoderuju.

Tak proto Pavlíku už enem kecám v tymto fórovi a dívám sa nevěřícně kolkolem.
  • 0

#1038 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 12 únor 2011 - 10:11:18

Bořku, zdar jak sviňa na temnej, ty starý VOLE z Canady!!!

Su rád, že je tu jeden nováček, kerývá už asik zná jaků má dát clonu, když hébne časem.
  • 0

#1039 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 12 únor 2011 - 10:34:24

Aha!

Jinak co mě štve je to, že se stále jen fňuká, lituje, řve, hroutí, odchází, bojuje. Už se na to prosím vyserte. Problémy pro problémy. Už jen to fňukání samotné vytváří tu zasranou atmosféru. Tak se sem nalogovalo nějaký jelito co prudí. Má se poslat do prdele. Místo toho tu pak každý druhý hořekuje, že taková temná nebývala atp. Čemu se tím prospěje? Komu se zde nelíbí, ať jde pryč, komu se zde líbí ať nedělá bordel a kdo má k čemukoliv výhrady nechť se obrátí na taze, toffa či kýho vedoucího čerta. Čím víc se člověk s hovnem maže, tím víc smrdí. Už buďme proboha normální. Jo a je to myšleno na všechny, samozřejmě, ne adresně. Znovu opakuji, už buďme proboha normální a ne jak baby s premenstruačním syndromem kterých se dotkne kdejaká pičovina. Ješitnost, sobeckost, krátkozrakost, malost. To jsou ty hlavní problémy. Ale jsou to taky normální lidský vlastnosti a vždycky tu budou přítomný... Jestli si ale znovu přečtu, že někdo odchází z temné jen proto, že mu ten druhý rozkopl bábovičku, tak se asi na místě poseru, fakt že jo.... Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod. Ahoj a sorry za ty vulgarity, já to jinak neumím... Tak už mě moc neserte, jo? Dík, i tak vás mám všechny moc rád.
  • 0

#1040 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 12 únor 2011 - 11:04:20

Tak se sem nalogovalo nějaký jelito co prudí. Má se poslat do prdele.

Kvůli pravidlům, se to nemůže napřímo
nepřímo to pár lidí udělalo a se špatnou se potázalo...
  • 0

#1041 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 12 únor 2011 - 11:05:07

popravdě řečeno, tlačítlo BAN mi tu občas taky chybí
  • 0

#1042 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 12 únor 2011 - 11:21:50

Tak se sem nalogovalo nějaký jelito co prudí. Má se poslat do prdele.

Kvůli pravidlům, se to nemůže napřímo
nepřímo to pár lidí udělalo a se špatnou se potázalo...


Jak říká Ýpres, toto se musí třeba uvědomit.

Jinak Pavlíku, děkuju náčelníku, že ses mne zastal... :lol: Jo a ještě jedna otázka, ty tu změnu necítíš? :roll:
  • 0

#1043 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 12 únor 2011 - 12:10:38

Tak se sem nalogovalo nějaký jelito co prudí. Má se poslat do prdele.

Kvůli pravidlům, se to nemůže napřímo
nepřímo to pár lidí udělalo a se špatnou se potázalo...


Jak říká Ýpres, toto se musí třeba uvědomit.

Jinak Pavlíku, děkuju náčelníku, že ses mne zastal... :-) Jo a ještě jedna otázka, ty tu změnu necítíš? :?:


Tak to jelito ignorujte, on jednou odejde, když nebude nikdo reagovat. :lol: Třeba to jelito těší, jak se to tady řeší. :lol: :roll:
  • 0

#1044 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 12 únor 2011 - 12:14:27

popravdě řečeno, tlačítlo BAN mi tu občas taky chybí


Ypresu, Ty ani nevíš kolika lidem tady tlačítko BAN chybí :roll:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • 0

#1045 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 12 únor 2011 - 12:19:40

Tak jasně že se to tu mění. A to je dobře, znamená to, že temná neumírá. Mám radost z nových příchozích i když to můžou být jelita. Já byl ultrajelito a teď tu rozumuju. (v mnoha ohledech určitě stále jsem, však bych se kolikrát nejraději celej vymazal, dělám jen ostudu :) Ypres je jelito furt a dělá tu moderátora :) Jsem prostě rád, že se k válu dostávají i jiní lidé, ač to prostě občas musí skřípnout. Jen bych chtěl, aby se to všechno vyvíjelo přirozeně, pomocí cukru a biče od moderátorů. Ne, že stále někdo s nostalgií vzpomíná na starý časy a stále srovnává. To není cesta nikam. Krakene, lidé jako ty, kteří můžou být nováčkům vzorem by prostě dle mého neměli plakat, neměli by se vztekat nad marností doby. Věř, že když ty začneš hořekovat, jak je na tom temná špatně, začne si to myslet kupa lidí, které by to nikdy nenapadlo. Přímo tě prosím, aby jsi to nedělal. Na straně druhé bych byl velmi rád, kdybys každého co se neumí chovat chytil obrazně za límec a jednu mu plesknul. Udržme si úzké zaměření webu, udržme si mravnost, lidskost. Ale prosím vše s přihlédnutím k lidské rozmanitosti, pestrosti a hlavně svobody. (k svobodě patří i těm co se nám nelíbí dát jednu do zubů)
  • 0

#1046 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 12 únor 2011 - 12:28:33

Nené Pavlíku, já nehořekuju, mě to jen sere....... mé osobě tady to jako změna k dobrému nepřipadá, nevím tedy jak ostatním....

Necháme to ale asi na sraz, budou tam snad všichni ze kterými bych si chtěl promluvit.
  • 0

#1047 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 12 únor 2011 - 12:38:36

A co se ti tedy všechno nelíbí? Jak bys to chtěl změnit?
Jen to dořešme, toto je taky takový nešvar, že se většina debat utne a pak to zůstává měsíce ve vzduchu...
  • 0

#1048 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 12 únor 2011 - 13:01:34

Ještě bych uvedl takovou zkratku toho, co jsem tu vlastně chtěl říct.
Jsem vcelku přesvědčen, že kdybychom stále neřešili to, jaká temná je, byla a bude, bylo by na ní zase dobře :)
  • 0

#1049 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 12 únor 2011 - 13:33:14

Ypres je jelito furt a dělá tu moderátora :roll:

no dovol...
ano jelito jsem, ale řeším to...

Ke krakenovi:
Na straně druhé bych byl velmi rád, kdybys každého co se neumí chovat chytil obrazně za límec a jednu mu plesknul. Udržme si úzké zaměření webu, udržme si mravnost, lidskost. Ale prosím vše s přihlédnutím k lidské rozmanitosti, pestrosti a hlavně svobody. (k svobodě patří i těm co se nám nelíbí dát jednu do zubů)

připomínáš mi kolegy Moora (link), Campanellu (link) a Marxe (ten snad link nepotřebuje)
  • 0

#1050 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 12 únor 2011 - 13:43:38

Tak jsem se pro jistotu rovnou urazil, páč nevím jak jsi to myslel :)


Jo a ještě dodatek. Největší peklo by mohlo nastat (nastává) když budou mít lidi při psaní příspěvků pocit, že jim někdo čučí na ruce, zda nepíšou něco závadného.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních