Přejít na obsah


Fotka

Co mne těší...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6607 odpovědí na toto téma

#4851 lukee

lukee

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 265 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 8 březen 2018 - 11:00:31

Sdílel jsem už i tady (http://www.temnakomo...-brne/?p=523862), ale hodím to i sem. Na Heurece jsem našel obchod, který prodává podle všeho filmy za nejlepší ceny v Česku. Obchod má sice početně dost negativních recenzí, takže moji objednávku jsem bral spíše jako zkoušku, ale filmy přišly OK. K tomu navíc dávají poštovné + balné (PPL) jen za 59 Kč. Namátkou co jsem objednal: Delta 3200 svitek 148Kč, TMax kino 152Kč, Tri-X kino 163Kč, Delta 100 kino 149Kč, FP4+ svitek 112Kč, vše vč. DPH. Objednal jsem v Po, dneska dorazilo (platba jim došla asi v Ut). Takže tak.


  • 0

#4852 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 8 březen 2018 - 11:33:08

:cool: 

je ještě jedna cesta, normálně se přestěhuješ do hradce a dáš zaměstnat v továrně

no a pak jde ledaco zařídit i uříznout!

 


  • 0

#4853 lukee

lukee

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 265 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 8 březen 2018 - 11:46:55

S Fomou končím (s filmama, chemie je OK)... Úkol zněl sehnat zahraniční prověřenou klasiku :cool:


  • 0

#4854 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 8 březen 2018 - 11:56:47

V BéFotu kinofilm TriX 165,- oproti 163,-, svitek 5balení 775,- vs 964,-

Fuji Acros podobně

 

Zajímavé, že ještě nabízí Fuji Velvia50 - sice draze, ale kdybych fotil barevně krajinu, neváhám a syslím

 

Ilford má TimKutil levnější, Kodak a Fuji nikoliv. Takže zůstanu u podpory svého oblíbeného obchodníka.


  • 0

#4855 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 640 příspěvků(y)
Reputace: 30

Publikováno 9 březen 2018 - 00:29:58

Na vlakových nádražích jsou k mání vyřazený knížky z knihoven zdarma.Byla tam jedna od Jána Šmoka to potěší. :)


  • 0

#4856 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 11 březen 2018 - 21:10:08

Starožitná promítačka Liesegang Avanti s formátem až 13x13 cm.

 

Sice chybí podávací rámeček, ale za 10.55 EUR + poštovné to potěší. Ještě uvidíme, jak to bude vypadat v reálu... :-D


  • 0

#4857 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 12 březen 2018 - 15:17:20

bez shiftu vykresli cele policko

.


  • 0

#4858 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 380 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 125

Publikováno 12 březen 2018 - 15:52:38

bez shiftu vykresli cele policko

.

attachicon.gifleica_m_180312_150801.jpg

Věřím, že to potěší, ale se šiftem by potěšilo asi ještě více, že?


  • 0

#4859 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 12 březen 2018 - 16:21:01

shift +- 0.5cm je jakz takz
.
oprava / na prilozene matnici to vypadalo ze je to tam / blbec / na filmu chybi cca pul centimetru z kazde strany / uz nebudu verit prilozenemu matnemu sacku :D
  • 0

#4860 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 380 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 125

Publikováno 14 březen 2018 - 07:47:07

Tak by snad pomohl Mamiya 645 Shift 50/4.

Já vím: jiná redukce, jiné ohnisko, ale pokrýt políčko by asi uměl, ne?


  • 0

#4861 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 14 březen 2018 - 09:21:28

To tam ale může rovnou zůstat originální objektiv 45 či 30, že.

Možná by to uměly vykreslit Canoní shifty 17 a 24 - ty bez problému pokryjí digistěnu 40x56mm i s malým šiftem.


  • 0

#4862 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 14 březen 2018 - 11:39:56

original 30 je moc fajn, urcite si ho necham

.

canon ma kratsi registr tak by to mohlo kousek pomoct s 17mm

 

.

zavolam ondkovi :)


  • 0

#4863 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 380 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 125

Publikováno 14 březen 2018 - 11:54:12

A originální objektivy šiftují?

Pro panoroma nenakloníš....


  • 0

#4864 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 14 březen 2018 - 12:09:29

samozrejme ze ne

.

redukce na canon na ceste, ondkova 17ka zamluvena k zapujceni

 

A originální objektivy šiftují?

Pro panoroma nenakloníš....


  • 0

#4865 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 16 březen 2018 - 14:40:10

Kamera Bauer S 409 XL zvuková Super8 a kinofilmový rangefinger Yashica. Kamera vyzerá ako keby včera  vyšla zo závodu, tá Yasihica vyzerá horšie, ale je funkčná, len potrebuje prečistiť a premazať, a nemá žiadnu baterku! čo je myslím si veľká výhoda, síce potrebuje externý expozimeter. Spolu 20 ojro, no nekúp to!


  • 0

#4866 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 113 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 087

Publikováno 20 březen 2018 - 23:06:50

Jsem rád, že konečně dorazilo jaro. Poudaj to astronomové. Tak jej jdu vyhlížet. Proto se omlouvám, že nebudu na příjmu. U nás na zápraží není signál.


  • 0

#4867 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 21 březen 2018 - 08:05:15

Vážený Otče, pravdu díš.. Jaro je tady, paní Jezevcová mi vynadala již před 17:15 SEČ dokonce několikrát za sebou. Začíná být nebezpečně fotogenická a tak mi nezbývá, než připravit malířské náčiní pro kompletní výměnu dekorací naší sdilené jeskyně. "Kdy si konečně někam odneseš všechny ty svý přiblblý fotoaparáty a ten neskutečnej binec?". "Jiná ženská by se od tebe okamžitě odstěhovala!". "Mám se tady pořád jenom vyhýbat těm přiblblejm lahvičkám s těma tvejma posranejma vývojkama? "Žádná jiná ženská by ti to netrpěla! Každej dneska fotí na digiťák a má z toho fotky, ale Pán se zabývá hovadinami, nakupuje filmy, serepaťičky a je to všechno úplně na hovno!" .......p.s. "Svatá to žena, pravil pan Prošek a zahnal psy, aby nedošli traumatickému šoku...."


  • 3

#4868 Doktor

Doktor

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 179 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 21 březen 2018 - 09:01:45

Vážený Otče, pravdu díš.. Jaro je tady, paní Jezevcová mi vynadala již před 17:15 SEČ dokonce několikrát za sebou. Začíná být nebezpečně fotogenická a tak mi nezbývá, než připravit malířské náčiní pro kompletní výměnu dekorací naší sdilené jeskyně. "Kdy si konečně někam odneseš všechny ty svý přiblblý fotoaparáty a ten neskutečnej binec?". "Jiná ženská by se od tebe okamžitě odstěhovala!". "Mám se tady pořád jenom vyhýbat těm přiblblejm lahvičkám s těma tvejma posranejma vývojkama? "Žádná jiná ženská by ti to netrpěla! Každej dneska fotí na digiťák a má z toho fotky, ale Pán se zabývá hovadinami, nakupuje filmy, serepaťičky a je to všechno úplně na hovno!" .......p.s. "Svatá to žena, pravil pan Prošek a zahnal psy, aby nedošli traumatickému šoku...."

 

Vážený kolego, Eriku, moje lepší polovička má sice pochopení pro moje temnokomornické záliby, s přibývajícím množstvím aparátu na poličkách a lahví chemie v krabicích se ovšem zvyšuje četnost otázek, jestli to opravdu všechno potřebuji, takže doufám, že tolerance z její strany vydrží i po mnohá nadcházející léta. Každopádně přeji hodně trpělivosti s paní Jezevcovou a mnoho inspirací s přicházejícím jarem.


  • 1

#4869 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 21 březen 2018 - 13:56:44

mam si nechat pouze jeden fotak, film a vyvojku?

.

a pak uz jen dodat ze muz je schopen byt "monogamni" jakz takz v jedne discipline


  • 2

#4870 duuri

duuri

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 818 příspěvků(y)
  • LocationBratislava, SK
Reputace: 269

Publikováno 21 březen 2018 - 16:06:21

to je ako pit jeden druh piva...to ma netesi


  • 0

#4871 Motorbiker

Motorbiker

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)
  • LocationNa kopci u Jantarové stezky, v zatáčce po cestě do Vídně
Reputace: 221

Publikováno 21 březen 2018 - 22:35:47

Jo, to to je holt zivot. Zrovna jsem zavrsil tritydenni akci se stehovanim nabytku (stary plny molu a nefunkcni pryc, novy koupit, dovezt, vytahat nahoru a smontovat) a krom skromne knihovnicky (400x255 cm, zbytek knih je zatim ve sklepe) mame v pokoji jen dve satni skrine a jedina jina skrin je moje... ehm... No, vykladni skrin s fotaky. Musel jsem to tam hodne natesnat, beztak se to tam vsechno neveslo, musel jsem si na to dokonce udelat tabulku v excelu, abych v tom mel poradek. Temna komora je pak na chodbicce v nejvetsi skrini v celem byte, vejdou se tam dva zvetsovaky, vnitrni system supliku a zbytek kramu...

 

Chytre jsem vyuzil novomanzelskych ruzovych bryli a do karet mi hrala i skutecnost, ze objektivy podrazily, takze to muzu prohlasovat za investici. Nasledne jsem zacal zenu ucit fotit. Ale i tak, nektere drobne naznaky jejiho nedostatecneho nadseni se sem tam objevuji. Napriklad kdyz v loznici cistim isopropanolem, nebo etherem optiku, malokdy to ponecha bez poznamky o smradu. Dokonce ani moje zabaveni jeji satny za ucelem uskladneni dalsiho vybaveni jsem musel diplomaticky obhajit s tim, ze tato okupace je jen docasna. Ona nastesti nevi, ze se jedna nikoli o docasnost beznou, ale normalizacni, jejiz jednotkou je jeden furt.

 

A do toho me vy desite temi naznaky, ze by snad mohlo byt i hur...


  • 0

#4872 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 22 březen 2018 - 12:46:34

Jak vidím, je to všude stejné :-D


  • 0

#4873 Evla

Evla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 958 příspěvků(y)
  • LocationVajnory
Reputace: 979

Publikováno 22 březen 2018 - 19:12:21

Jak vidím, je to všude stejné :-D

Ee
Dostala som od manzela atelier, pivnicu na tmavu komoru, vacsinu fitografickych a zvacsovacich pristrojov, dobre rady, vela casu a slobodu venovat sa svojim zalubam.
A to sa nerozvadzame, naopak, stale mi he skvelym partakom.
  • 0

#4874 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 22 březen 2018 - 19:54:44

Potřebuje Tě zabavit. Nudící se ženská, to je velmi nebezpečná záležitost. Holt, moudrý muž :-D


  • 0

#4875 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 361

Publikováno 22 březen 2018 - 20:53:36

Vážený Otče, pravdu díš.. Jaro je tady, paní Jezevcová mi vynadala již před 17:15 SEČ dokonce několikrát za sebou. Začíná být nebezpečně fotogenická a tak mi nezbývá, než připravit malířské náčiní pro kompletní výměnu dekorací naší sdilené jeskyně. "Kdy si konečně někam odneseš všechny ty svý přiblblý fotoaparáty a ten neskutečnej binec?". "Jiná ženská by se od tebe okamžitě odstěhovala!". "Mám se tady pořád jenom vyhýbat těm přiblblejm lahvičkám s těma tvejma posranejma vývojkama? "Žádná jiná ženská by ti to netrpěla! Každej dneska fotí na digiťák a má z toho fotky, ale Pán se zabývá hovadinami, nakupuje filmy, serepaťičky a je to všechno úplně na hovno!" .......p.s. "Svatá to žena, pravil pan Prošek a zahnal psy, aby nedošli traumatickému šoku...."

 

Já,  jakožto skutečným jménem Prošek, bych pravil: jdu hledat jinou ženskou, abych zjistil, zda nekecáš. No a za pár dnů poté, budu též harašit malířským a natěračským nářadím :-) V původní domácnosti.


  • 0

#4876 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 22 březen 2018 - 23:25:40

Jak vidím, je to všude stejné :-D

Ee
Dostala som od manzela atelier, pivnicu na tmavu komoru, vacsinu fitografickych a zvacsovacich pristrojov, dobre rady, vela casu a slobodu venovat sa svojim zalubam.
A to sa nerozvadzame, naopak, stale mi he skvelym partakom.
Ale jo, vsak ja uz jsem se za ty roky, co pouzivam filmovy material taky dopracoval k tomu, ze jsem v teto cinnosti podporovan, ba i nejaky ten novy cudlik ma draha zena obcas sama najde s tim, ze by bylo fajn rozsirit sbirku :-) Jenomze se mi porad nejak nedostava koukatelnych vystupu a to pak vede k dotazum, kdy ze uz konecne ozdobime zdi nasi spolecne jeskyne nejakym mym dilem... tak se obavam, aby mi to brzy neprestala tolerovat :-D
  • 0

#4877 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 22 březen 2018 - 23:41:23

hlavně fotografovat! tvořit hodnoty - negativy, neustávat

je zajímavé, že některé moje záběry, kterým jsem nepřikládal velký význam s léty nabývají na kráse a to nejen s ohledem na číslicový balast co nás obklopuje čím dál víc

za pár let hrábneš do archívu a jeskyni ozdobíš a úspěch sklidíš doda tečně


  • 1

#4878 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 23 březen 2018 - 23:04:05

kapro atelier

.

coskoro oficialny web a ideme na ostro :)

 

 


  • 9

#4879 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 284

Publikováno 24 březen 2018 - 09:55:55

to je maso!   gratuluji  všem,  co se na tom  podílejí. 


  • 0

#4880 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 24 březen 2018 - 11:26:28

jo milos a spol je jediný opravdovy fotograficko cudlikarsky ohnisko
co znam
  • 0

#4881 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 24 březen 2018 - 13:53:33

jsme tady vyborna parta blaznu

.

drzim jim palec aby to vydrzelo


  • 1

#4882 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 25 březen 2018 - 10:16:20

Asi se na starý kolena přestěhuju do Blavy a budu vám vymejvat kádinky, držet čudlíky a tak. Fakt moc gratuluju, Luigi :shock:


  • 1

#4883 calon

calon

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 569 příspěvků(y)
Reputace: 275

Publikováno 25 březen 2018 - 17:21:51

Dneska jsem konečně zprovoznil (opakovaně) myčku papírů Tu starou jsem musel předělat. Nefungovalo to moc dobře. Přeci jen meju fotky studenou vodou a navíc jsem tam před tím dostal tak 6 až 7 papírů. Teď tam budu moct nandat 13 až 15 papírů. A proud se uvnitř otáčí tam a zpátky. Prostě to vypadá luxusně. Jestli to bude fungovat musím ale ještě ověřit. Před tím jsem hodně spoléhal na trysku okopčenou z Jobo kaskády. Ale dělá to kravál a nefungovalo to dobře. Připojil jsem i jednu fotku jak to vypadalo předtím. Pro lepší představu.

Přiložený soubor (y)


  • 1

#4884 aquark

aquark

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 14 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 1

Publikováno 29 březen 2018 - 21:57:28

Tak jsem dneska vyklidil půlku komory v bytě a mám poprvé svou stálou fotokomoru, těším se zítra, až v ní udělám první fotku  ;-) fotokomora.JPG?dl=0


  • 1

#4885 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 29 březen 2018 - 22:07:17

ty petky (stitky uz vubec) ne

.

nahoda je blbec

 

Tak jsem dneska vyklidil půlku komory v bytě a mám poprvé svou stálou fotokomoru, těším se zítra, až v ní udělám první fotku  ;-) fotokomora.JPG?dl=0


  • 0

#4886 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 29 březen 2018 - 22:17:38

To je taková domácí Darwinova cena.
  • 0

#4887 aquark

aquark

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 14 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 1

Publikováno 29 březen 2018 - 22:58:21

 

ty petky (stitky uz vubec) ne

.

nahoda je blbec

 

Tak jsem dneska vyklidil půlku komory v bytě a mám poprvé svou stálou fotokomoru, těším se zítra, až v ní udělám první fotku  ;-) fotokomora.JPG?dl=0

 

 

Vím že ty lahve jsou blbě...je to provizorium. Díval jsem se, že pořídím něco takového: http://www.obalcentr...ira-bez-uzaveru nebo http://www.obalcentr...averu?ItemIdx=9. Uzávěr se k tomu dá koupit i s pojistkou. Nebo máš nějaký jiný tip?


  • 0

#4888 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 30 březen 2018 - 00:08:27

cokoliv co si neznaly clovek nesplete s "18ti letou whisky" ;)

.


  • 0

#4889 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 640 příspěvků(y)
Reputace: 30

Publikováno 30 březen 2018 - 07:06:29

Zatím vystačily by i lahve od vína,rozhodně lepší než petky.

 

 

ty petky (stitky uz vubec) ne

.

nahoda je blbec

 

Tak jsem dneska vyklidil půlku komory v bytě a mám poprvé svou stálou fotokomoru, těším se zítra, až v ní udělám první fotku  ;-) fotokomora.JPG?dl=0

 

 

Vím že ty lahve jsou blbě...je to provizorium. Díval jsem se, že pořídím něco takového: http://www.obalcentr...ira-bez-uzaveru nebo http://www.obalcentr...averu?ItemIdx=9. Uzávěr se k tomu dá koupit i s pojistkou. Nebo máš nějaký jiný tip?

 

 


  • 0

#4890 dodoxbb

dodoxbb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 409 příspěvků(y)
  • LocationBanská Bystrica
Reputace: 215

Publikováno 30 březen 2018 - 08:06:06

Ja používam na chémiu 1, 2 a 5 litrové obaly z destilovanej vody - sú dosť odolné, nezameniteľné a hlavne sú zdarma k destilovanej vode, ktorú aj tak kupujem. U nás existujú na Slovnafte také bonusové karty na zbieranie bodov za tankovanie pohonných hmôt, za tie body si potom kupujem na čerpadle destilovanú vodu. Pri bežnom počte kilometrov nestačím tie body na vodu ani minúť :-) :-)

 

 

 

 

 

ty petky (stitky uz vubec) ne

.

nahoda je blbec

 

Tak jsem dneska vyklidil půlku komory v bytě a mám poprvé svou stálou fotokomoru, těším se zítra, až v ní udělám první fotku  ;-) fotokomora.JPG?dl=0

 

 

Vím že ty lahve jsou blbě...je to provizorium. Díval jsem se, že pořídím něco takového: http://www.obalcentr...ira-bez-uzaveru nebo http://www.obalcentr...averu?ItemIdx=9. Uzávěr se k tomu dá koupit i s pojistkou. Nebo máš nějaký jiný tip?

 


  • 0

#4891 joey

joey

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 53 příspěvků(y)
  • LocationSK-ZH
Reputace: 13

Publikováno 30 březen 2018 - 10:52:47

Čo je na PET flašiach zlé? Ja predsa viem, čo v nich mám. Ak zabudem, tak je na nich hrubou čiernou fixkou napísané A49 alebo D72. To sú značky, ktoré nepijem ani v čase núdze. A nikto iný mi do komory nechodí. Ak by chodil, tak tam dopíšem NEPIŤ.

Oceňujem, že sa dajú deformovať za účelom vypudenia vzduchu.


  • 0

#4892 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 30 březen 2018 - 10:56:57

.

uzkoprse a prehnane pravidla su tu od toho aby sa rozumne porusovali


  • 0

#4893 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 31 březen 2018 - 00:21:59

prvy negativ 50x60

.

 


  • 5

#4894 Tomlib

Tomlib

    Nováček

  • Předplatitel
  • 98 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 45

Publikováno 31 březen 2018 - 09:51:43

Tedy - já sám bych takového mastodonta neuživil ani nevyužil, ale nemohu se ubránit vzrušivému mravenčení v zádech. Je to jen posedlost technikou, nicméně jednou bych byl rád u toho. Od zakládání toho monstra do kazety, přes expozici a vyvolání až po kontakt. Ni nic, mrknu na youtube, jestli tam něco takového někdo neprezentuje - možná Cameraporn.

 Musí to být skvělá zábava. Upřímně závidím.


  • 0

#4895 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 31 březen 2018 - 10:12:06

je to alpha 0.1, zlepene na stole pro test expozice

.

kopirovaci sklo 900/9 a vytah mechu 1.9metru

 

.

blesky o cca 8.400ws jsou malo, chce to aspon dvakrat tolik


  • 0

#4896 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 31 březen 2018 - 10:38:14

Jaký máš jistič? :D
  • 0

#4897 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 31 březen 2018 - 10:55:23

takovy bily nejaky ;)

 

Jaký máš jistič? :D


  • 0

#4898 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 380 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 125

Publikováno 31 březen 2018 - 11:52:51

prvy negativ 50x60

.

 

attachicon.gifleica_m_180330_230232.jpg

Proč jsi jí ořezal ruce?


  • 0

#4899 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 31 březen 2018 - 12:27:34

.
a proc ne?
  • 0

#4900 Halka

Halka

    Nováček

  • Předplatitel
  • 213 příspěvků(y)
  • LocationDevínska Nová Ves
Reputace: 57

Publikováno 1 duben 2018 - 14:35:31

je to alpha 0.1, zlepene na stole pro test expozice

.

kopirovaci sklo 900/9 a vytah mechu 1.9metru

 

.

blesky o cca 8.400ws jsou malo, chce to aspon dvakrat tolik

 

Rozumiem asi tak polovici :D Chapem to spravne, ze ten negativ je zlepeny z viac kusov 8x10? Alebo si si nieco nechal vyrobit na zakazku?


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních