Přejít na obsah


Fotka

Trvanlivost ID11 1+1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 jh

jh

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 97 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 14 červen 2010 - 07:20:34

Zdravím. Vím, že to tu někde bylo, ale nemůžu to najít. Můžete mi, prosím, sdělit vaše zkušenosti s trvanlivostí 1+1 roztoku ID 11? Jasně, má se to po použití vylejt, vím, léta jsem to tak dělal. Pak jsem objevil, že se v tom dají vyvolat 2 filmy za sebou a od té doby v jednom roztoku s úspěchem volám 2 svitky (HP5) - hned po sobě. Jenže teď jsem musel vyvolat jen jeden a ten půlitr roztoku mám už tejden ve flaštičce - můžu to použít? Díky.
  • 0

#2 manutara

manutara

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 145 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 14 červen 2010 - 07:51:10

zdravim,

mno tak to ti asi nikto neporadi, riedena id11 by sa mala vyliat. to je odporucanie po ktorom dostanes vzdy normalne kryty negativ. takze vyliat a namiesat novu. v tvojom pripade ti poradim len to, ze to skus a uvidis. ja neviem, osobne by som v tom mozno filmik vyvolal len v pripade, ze to je posledna vyvojka v dome.

pokial bola uskladnena v tme, relativnom chlade a tak tak smelo do toho a potom sa pochval ako to dopadlo. pridaj casu pri vyvolavani. len tak strelim, +50% preto lebo tam uz nieco vyvolane bolo a este by som nejake dve tri minutky pridal :D lebo nefiem :D hihihi

smelo, takto sa rodia nove poznatky ;)

zatim...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních