Přejít na obsah


Fotka

100+1 využití pixliček od filmu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 16 červen 2010 - 10:32:45

Od tý doby co zkoušim fotit jsem zjistil jak široký využití tyhle krabičky maj. Už jsem roztřídil šroubky, křebíčky a nejtky, během práce na prezentačním modelu mojí klauzurní práce jsem s sebou do školní dílny tahal každý den několik krabiček abych měl v čem rozmíchávat barvy, lukopren, epoxid a polyuretan. Nehledě na to, že se v to ideálně skladují semínka tabáku, je to ideální na předávání vzorků tabáku (člověk tim tu dýmku tak akorát naplní)...

objevil někdo ještě nějaký další fenomenální využití krabiček do filmu?
  • 0

#2 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 122 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 16 červen 2010 - 10:43:27

v 90.letech asi nejklasičtější objemová jednotka právě pro předávání vzorků "tabáku" :lol:
  • 0

#3 Sokolík.

Sokolík.

    Nováček

  • Banned
  • Pip
  • 299 příspěvků(y)
Reputace: -4

Publikováno 16 červen 2010 - 11:15:31

Tak mě tak napadá,že by se dobře hodily k chytání much co lezou po monitoru :lol: .!
  • 0

#4 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 16 červen 2010 - 11:20:14

objevil někdo ještě nějaký další fenomenální využití krabiček do filmu?

v mládí se do nich dobře dávaly použitý prezervativy, aby se neválely jen tak v koši a rodiče neviděli, akorát bylo blbý, když se pak ty krabičky pomíchaly :lol:)
  • 0

#5 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 červen 2010 - 11:33:08

Tak mě tak napadá,že by se dobře hodily k chytání much co lezou po monitoru :lol: .!


TAK! :lol: :)
  • 0

#6 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 16 červen 2010 - 11:37:49

Zkuste část monitoru přelepit papírovou páskou nebo samolepícíma štítkama. Nějaká pani to prej takhel vyřešila, když se jí na ploše objevila druhá ikonka Wordu, tak aby si je nepletla.
  • 0

#7 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 16 červen 2010 - 11:59:35

Vážení kolegové, uzavírejme do nich společně ukončenou kapitolu života
našich vlastních zubů! Zní to trochu morbidně, někdo z nás má ještě ty
mléčné z dětství. Až s podnájemníkem Herr Alzheimerem napočítáte 32,
je nejvyšší čas na založení nové kazety do Vašeho diktafonu... :lol: Erik
  • 0

#8 *Ivan*

*Ivan*

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 388 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 16 červen 2010 - 13:02:23

Krom odpadaku na prezervativ, coz je zajimave vyuziti, se daji dobre pouzit na skladovani hacku na ryby. Myslel jsem ze jsem je uz davno propil, ale syn je nasel. Trochu u toho teda rval. Pak i zena.
  • 0

#9 papo

papo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 332 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 16 červen 2010 - 13:30:51

Hodí se i jako odměrka (tedy ty průsvitné) na chemii, u které na přesnosti až tak nezáleží. Já to používám na kyselinu citronovou pro přerušovací roztok. Asi v půlce mám čárku a po ni je to 20g, tj. množství na litr.
  • 0

#10 wolker

wolker

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 16 červen 2010 - 14:25:12

jo, jo "tabák" z nich pak moc nesmrdí

dále jsem krom hřebíčků a napínáčků využíval jako lékovky :lol:
  • 0

#11 Jimmi

Jimmi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 16 červen 2010 - 15:47:36

Tu mouchu bych tam taky zavřel. Kromě toho už je to děsně "fousatá" moucha :)

Jinak odjakživa jsem v tom tahal drobné. Nejvíce užitku to přinášelo na různých zahraničních služebních cestách, kde by se to jinak už docela pletlo.
  • 0

#12 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 16 červen 2010 - 16:11:56

Když jsme byli se školou na vejletě (biologickym :)), tak jsem do toho chytal všechny možný broučky :) nahoře malinký dírky, aby se broučáci neudusily a takhle jsem je nosil v báglu do chaty, kde jsme zkoumali, co je kterej zač :D
  • 0

#13 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 16 červen 2010 - 16:13:41

Kondomy jsou zatim asi opravdu nejvypečenější využití.
  • 0

#14 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 16 červen 2010 - 16:41:33

já jsem tím vykrajoval sýrové kolečka
vážil tabák na soutěž
dávám do toho kešky
průhlednou mám ocejchovanou na rodinal
mám v tom nasypané chemikálie
jednu pixličku mám plnou trsátek síly 1,14mm
v jedné mám schované SDkarty kdyby mi fakt někdy ruplo
ale hlavně znova filmy - bo metráž
  • 0

#15 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 16 červen 2010 - 17:07:51

Ja, ogaři aj děvuchy, u mňa je totok využité na pití trnkovice v temnici, aj pro návštěvu, poňáč gdyž už sme jednúc v tej komoře, tož aj pití mosí být stylové ... ajdyž to necinká, gdyž sa s tym o sebe štrngne.
Ale gdo by štrngal po dvacátém kalíšku, nemam pravdu pane Kraken?
  • 0

#16 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 16 červen 2010 - 17:12:05

Ale bacha, aby jsi v tom neměl rodinal jako ypress :):D, to by bylo už asi po štrgání :)
  • 0

#17 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 16 červen 2010 - 17:22:48

Girmy, ogaro, já su puntičkář, já mám na rodinál vyrezervovanú extra stříkačku, takže gořalu si s vývojkú nespletu.
A aj gdybych splétl, tož sa hovno stane, Mickael je korunním svědkem, že jsem si 1 ml rodinálu na důkaz své víry (pod odborným lékařským dohledem) pichl pod kužu a nic, enem mňa pálelo celé tělo a motal sa celý svět a všecko kolem padalo, enem já jsem stál pevně na nohách a divil sa, proč sú všeci tak ožralí, že sú vidět dvakrát a sú flekatí.
  • 0

#18 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 16 červen 2010 - 17:26:54

Ale bacha, aby jsi v tom neměl rodinal jako ypress :):D, to by bylo už asi po štrgání :D


Rodinal ředěný 1:20 v destilátu, klopit každou minutu. To nemůže nikomu uškodit :)
  • 0

#19 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 16 červen 2010 - 17:30:30

tak to je teda moc :):D. To snad radši ani zkoušet nebudu :), já se tim maximálně tak budu potírat, abych měl zvláčněnou kůži na obličejíčku :D:D:D
  • 0

#20 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 16 červen 2010 - 18:02:33

No využití jako přenosné zásobárny soli, Naga Bih Jolokia (se kterou se dá sníst skoro každý jídlo, krom nudlí z mákem), tak 2ks bez víček pojmou SF film (stačí přelepit). Pak různé zábavné forky, jako "Šumákový granát" atp. Pak naplněny jednou korunou, jako upozornění kolegy, že sním chci mluvit, stačí hodit, neb v oůpnofisu má každý sluchátka.....

Jediné bohulibé využití, odevzdávám je v Plzeňské ZOO, používají je na odchov pavouků. Odeberou libovolné množství.
  • 0

#21 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 16 červen 2010 - 18:21:08

No využití jako přenosné zásobárny soli, Naga Bih Jolokia (se kterou se dá sníst skoro každý jídlo, krom nudlí z mákem), tak 2ks bez víček pojmou SF film (stačí přelepit). Pak různé zábavné forky, jako "Šumákový granát" atp. Pak naplněny jednou korunou, jako upozornění kolegy, že sním chci mluvit, stačí hodit, neb v oůpnofisu má každý sluchátka.....

Jediné bohulibé využití, odevzdávám je v Plzeňské ZOO, používají je na odchov pavouků. Odeberou libovolné množství.


Nj vlastně, když jsem si koupil sklípkana v terárku u synagogy, tak mi ho taky dali v krabičce od filmu.

Jo a tu SF pixlu jsem si taky udelal, ale zavírací, uřízl jsem dno jedné (asi starej tri-x) a napůl vsunul do nějaké další, do které to pasovalo, takže se dá zavírat normálně víčkem.
  • 0

#22 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 16 červen 2010 - 18:24:23

Vidíš, tak ta dost možná byla odemne.....
  • 0

#23 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 16 červen 2010 - 18:30:52

My to používáme na vzorky - moči pro obvodní lékařku, jídla a pití pro alergologii.
  • 0

#24 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 16 červen 2010 - 18:31:58

Girmy, ogaro, já su puntičkář, já mám na rodinál vyrezervovanú extra stříkačku, takže gořalu si s vývojkú nespletu.
A aj gdybych splétl, tož sa hovno stane, Mickael je korunním svědkem, že jsem si 1 ml rodinálu na důkaz své víry (pod odborným lékařským dohledem) pichl pod kužu a nic, enem mňa pálelo celé tělo a motal sa celý svět a všecko kolem padalo, enem já jsem stál pevně na nohách a divil sa, proč sú všeci tak ožralí, že sú vidět dvakrát a sú flekatí.

Ano a pan Vanourek je po naockovani rodinalem naprosto imunni digitalismu!
  • 0

#25 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 122 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 16 červen 2010 - 19:08:58

jo taky si vzpomínám na akce, kde si s tím kolegové "vysávali oční bulvy". filmovka se zmáčka, přiložila k oku, pustila a podtlak nasál bulvu. dotyčný u toho vždycky patřičně řval. just jackass.

bylo i video, ale bylo točeno digitálně a vzalo za své se smrtí HDD :)
  • 0

#26 aesculap

aesculap

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 16 červen 2010 - 20:08:06

Tak tedy, co mne se týče, choval jsem vždy v pixličkách mláďata sklípkanů.
Akorát mne štvali Lasiodory, mrchy rychlý... Tu a tam to byl lov po koberci... :)
  • 0

#27 phanny

phanny

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 16 červen 2010 - 20:36:34

Terč pro střílení vzduchovkou.
  • 0

#28 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 16 červen 2010 - 20:40:05

Krabičky od filmů dávám do mateřské školky. Paní učitelka má vždy velkou radost a nepohrdne ani zbytky paspartovacích kartonů. Děti z toho pak dělají různé věci.
  • 0

#29 BiCZ

BiCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 104 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 17 červen 2010 - 01:01:27

Ja vedel, ze se najde vyuziti pro moji stale rostouci hromadu pixlicek. Takovych inspiraci tady. Jen se teda priznam, ze jsem se nestacil divit po prichodu z hospody, kde se na temne vzaly pixely.
  • 0

#30 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 červen 2010 - 06:09:47

Ja, ogaři aj děvuchy, u mňa je totok využité na pití trnkovice v temnici, aj pro návštěvu, poňáč gdyž už sme jednúc v tej komoře, tož aj pití mosí být stylové ... ajdyž to necinká, gdyž sa s tym o sebe štrngne.
Ale gdo by štrngal po dvacátém kalíšku, nemam pravdu pane Kraken?


No dyť pane Vaňúrek, ale já je používám enem na cesty. V komoře mám rád ve skle, tedy chemických kádinkách.

Na cesty to fototašky mám nejradči takové ty středoformátové od Adoxa. Je to skorem veliká štamprla.

Tož tak.
  • 0

#31 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 17 červen 2010 - 06:12:06

Jinak já je ešče používám na cesty (krom zniňovaného) aji na kafe a cukr, kde si to pěkně nadávkuju. Stačí si pak enem vzít spirálku, hrneček a hliníkovů lžičku a ráno mám krásnějším.... :-)
  • 0

#32 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 17 červen 2010 - 10:12:03

Čištění drobných součástek.
Nasypu součástky, naleju trochu Chronoru (na součástky z hodinek) nebo technického benzinu (na ostatní), zavřít, nemíchat, protřepat. Pak vyleju obsah do sítka, překlopím na savý apír a nechám oschnout.
Varianta pro časovací mechanismy závěrek a samospouští - do technického benzinu přidat kapku hodinářského oleje č. 3.
Varianta pro šperky - Chronor jako na součástky z hodinek.
Varianta pro silně znečištěné předměty - krabičku s obsahem do ultrazvukové čističky naplněné teplou vodou.
  • 0

#33 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 17 červen 2010 - 16:57:01

Toz tak na ruzne veci (.

Hlavne je davam kamaradovi co pestuje pavouky ...
  • 0

#34 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 18 červen 2010 - 19:06:14

na vejlety kolmo hrozinky, hroznový cukr, sajrajt nápoj v prášku... stačilo jen někde cestou doplnit flašky vodou a nasypat to tam... vyučila mě k tomu jednou průtrž mračen, ve které jsem neměl kde se schovat, a pak jak vysvitlo slunko, připadal jsem si, že mám v katích tureckej med, no děs....
  • 0

#35 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 19 červen 2010 - 10:19:02

No když už Ypress napsal ty kešky, tak nesmím zapomenout na to, že jako obal na různý nápovědy atd. jsem pixličky od filmu zažil na táborech jako malej i jako vedoucí. (Na větší kusy se pak používaly pixly od šumivch tablet)
No a když mi bylo asi tak 10, strašně mě štvala velikost "povinné" KPZky,kterou jsme museli v oddíle nosit i na každou schůzku. Navíc jsem chtěl něco aspoň vlhkotěsnýho. Tak jsem zkusil všechny věci umenšit na nejmenší použitelné minimum a narval to do krabičky od filmu. (Pozn.:Několikátou generaci této KPZky používám dodnes, jen obsah už neodpovídá původním požadavkům. Třeba 10 Kčs na drobné výdaje a telefon nahradilo 90Kč v mincích 8-O, známku jsem přestal vyměňovat po třetí změně tarifů a nakonec jsem ji zrušil atd. Enthropy a KGB tuhle KPZ viděli na TE 2010).
No a jinak je používám na kde co, spousta toho už tu byla zmíněna, tak to nebudu opakovat. Prostě univerzální obal na cokoli co se vejde a odměrka/nádobka na cokoli.
Jo a ještě jsem si vzpoměl na využití, který tuším nikdo nezmínil - pinholka.
  • 0

#36 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 19 červen 2010 - 12:59:08

Když koupím kyselý ustalovač (5 l balení), tak si menší pytlík (pyrosiřičitan) okometricky rozsypu do 5 filmovek a pak už se ty litrové dávky dělají mnohem líp.

A taky je to super na žárovky a pojistky do Jawy 8-O Stačí trocha vaty a jsou v bezpečí (až na tu hlavní do předního světla).
  • 0

#37 kakunka

kakunka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 12 červenec 2010 - 11:50:20

Prosím Vás, pokud by někdo chtěl darovat krabičky od filmů, budu ráda. Klidně je i koupím. I větší množství.
Díky
  • 0

#38 RasCZ

RasCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 156 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 12 červenec 2010 - 11:58:06

Prosím Vás, pokud by někdo chtěl darovat krabičky od filmů, budu ráda. Klidně je i koupím. I větší množství.
Díky


Mám cca 3/4 jedné igelitky, černé i s víčky. Nový Jičín a okolí.
  • 0

#39 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 12 červenec 2010 - 12:07:50

Prosím Vás, pokud by někdo chtěl darovat krabičky od filmů, budu ráda. Klidně je i koupím. I větší množství.
Díky

V Praze pro ne chodim na Andela do Kodaku co je hned na rohu Stefanikova - Lidicka, maji 'produkci' cca 100ks/tyden...

Bohousek
  • 0

#40 kakunka

kakunka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 12 červenec 2010 - 16:18:36

Moc děkuju, ale buhužel to mám z Prahy trochu z ruky.. Jedině, kdyby to šlo nějak poštou? Vše samozřejmě zaplatím.

Prosím Vás, pokud by někdo chtěl darovat krabičky od filmů, budu ráda. Klidně je i koupím. I větší množství.
Díky


Mám cca 3/4 jedné igelitky, černé i s víčky. Nový Jičín a okolí.


  • 0

#41 kakunka

kakunka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 12 červenec 2010 - 16:19:55

Paráda, díky za tip!

Prosím Vás, pokud by někdo chtěl darovat krabičky od filmů, budu ráda. Klidně je i koupím. I větší množství.
Díky

V Praze pro ne chodim na Andela do Kodaku co je hned na rohu Stefanikova - Lidicka, maji 'produkci' cca 100ks/tyden...

Bohousek


  • 0

#42 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 149 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 12 červenec 2010 - 17:07:12

Když koupím kyselý ustalovač (5 l balení), tak si menší pytlík (pyrosiřičitan) okometricky rozsypu do 5 filmovek a pak už se ty litrové dávky dělají mnohem líp.

A taky je to super na žárovky a pojistky do Jawy :lol: Stačí trocha vaty a jsou v bezpečí (až na tu hlavní do předního světla).


Holt to bude chtit pikslicku od nejakeho poradnejsiho filmu - treba 70mm :)
  • 0

#43 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 12 červenec 2010 - 17:20:02

Moc děkuju, ale buhužel to mám z Prahy trochu z ruky.. Jedině, kdyby to šlo nějak poštou? Vše samozřejmě zaplatím.


Kakunko, pokud jsi v Praze, žádný problém oběhnout fotolaby a hezky se usmívat na majitele či obsluhu a domluvit si, ať ti je schovávají, já s tímhle mám problém, u mně, starého plesnivého psa, už tohle nefunguje...
  • 0

#44 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 12 červenec 2010 - 17:47:19

Moc děkuju, ale buhužel to mám z Prahy trochu z ruky.. Jedině, kdyby to šlo nějak poštou? Vše samozřejmě zaplatím.

Prosím Vás, pokud by někdo chtěl darovat krabičky od filmů, budu ráda. Klidně je i koupím. I větší množství.
Díky


Mám cca 3/4 jedné igelitky, černé i s víčky. Nový Jičín a okolí.


Jo proč né, poslu Ti je..... Řekni kam
  • 0

#45 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 12 červenec 2010 - 20:27:06

Prosím Vás, pokud by někdo chtěl darovat krabičky od filmů, budu ráda. Klidně je i koupím. I větší množství.
Díky

Daruju asi 40ks. Stačí si je vyzvednout přes den na Letné nebo večer podle možností leckde jinde.
  • 0

#46 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 14 červenec 2010 - 14:34:19

Díky všem! Obešla jsem v Praze pár fotoshopů a mám 300 filmovek. To mi, myslím, prozatím stačí.


z duplicitniho tematu...
  • 0

#47 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 14 červenec 2010 - 14:50:32

Díky všem! Obešla jsem v Praze pár fotoshopů a mám 300 filmovek. To mi, myslím, prozatím stačí.


to bude hezká dovolená :-) ale nezapomeň, že v některých zemích se všichni broučci sbírat nesmí :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních