Přejít na obsah


Fotka

Topca 320 BC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Slavomir

Slavomir

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 150 příspěvků(y)
  • LocationHandlová
Reputace: 3

Publikováno 31 leden 2011 - 21:06:30

Zdravím. Pracuje prosím Vás tento blesk v pohode na Yashice D ? teda synchrokontakt a kablik do foťaku? Dakujem, môžem ho kupiť za 10€ tak nad ním rozmýšlam :-)
  • 0

#2 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 31 leden 2011 - 21:47:26

Já myslím, že by neměl být problém, pokud má káblík na konci klasický "PC-sync" X - konektor. Stejný blesk jsem k Yashice-D měl, akorát byl označkovaný logem Fomei, pro jistotu jsem kontakt na spodu blesku zalepil izolační páskou, aby nebyl ve zkratu, poněvadž Yashica má sáňky pro blesk kovové.
  • 0

#3 Slavomir

Slavomir

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 150 příspěvků(y)
  • LocationHandlová
Reputace: 3

Publikováno 31 leden 2011 - 21:54:43

výborne. Inak proti tomu skratu mám taku podložku čo sa dáva do tej kolajničky, z tej podložky vedia aj synchro kabel :-) Čo sa týka výkonu ej ten blesk postačujuci nie? Mám doam eln flashcubes a tie minať nechce a blesk na 220V mám ale zastrčku na ulici nenajdeš :)
  • 0

#4 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 31 leden 2011 - 22:04:18

Ta "podložka" bude stačit. Případně k tomu blesku bývá káblík - na jedné straně je tuším 2,5 mm mono jack, na druhé straně právě ten PC-sync konektor.
Zda bude stačit výkon nevím - záleží na citlivosti materiálu a také na tom, jak to "automatika" blesku (ne)změří :-)
  • 0

#5 Slavomir

Slavomir

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 150 příspěvků(y)
  • LocationHandlová
Reputace: 3

Publikováno 31 leden 2011 - 22:42:07

Však uvidím, zajtra to začne ku mne cestovať, za 10€ ma to nebude tak mrzeť ak to nebude ono tak to proste predám :) Ďakujem za pomoc :-)
  • 0

#6 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 1 únor 2011 - 00:07:48

Ta "podložka" bude stačit. Případně k tomu blesku bývá káblík - na jedné straně je tuším 2,5 mm mono jack, na druhé straně právě ten PC-sync konektor.
Zda bude stačit výkon nevím - záleží na citlivosti materiálu a také na tom, jak to "automatika" blesku (ne)změří :cry:


Takovej káblik se mi někde válí, kdyby Ti chyběl, ozvi se.
  • 0

#7 Slavomir

Slavomir

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 150 příspěvků(y)
  • LocationHandlová
Reputace: 3

Publikováno 1 únor 2011 - 20:29:54

Ďakujem všetkým B) no dúfam ten káblik postačí čo je doma. keby niaky problem mám napíšem sem, zatial čakám na poštu :-)
  • 0

#8 Slavomir

Slavomir

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 150 příspěvků(y)
  • LocationHandlová
Reputace: 3

Publikováno 2 únor 2011 - 21:28:53

No tak blesk došiel, tá "podložka" s tým pracuje v pohode som rád :) za tie prachy slušná vec :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních