Přejít na obsah


Fotka

Magnifax 3a


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 georgepavlik

georgepavlik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 44 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 18 květen 2011 - 20:51:05

Zdar, zase budu mít jeden možná přihlouplý dotaz. Koupil jsem Magnifax 3a, ale má jednu (nevím, zda to považovat za závadu) chybu. Když rozeberu kondenzor, který se skládá ze dvou částí, tak v místě dotyku "čoček" kondenzoru je sklo trošku vyštíplé. Rád bych se zeptal, zda toto nějak ovlivňuje promítaný obraz - zkrátka, zda se promítne poškození i na fotografii?
A když už jsme u toho magnifaxu, nemáte někdo přebytečný rámeček na kinofilm bez skla do tohoto zvětšováku? Díky moc a přeji všem dobré světlo.
  • 0

#2 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 085 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 18 květen 2011 - 22:08:36

Podle zařazení tohohle vlákna si nejsem jistý, zda nejde jen tak o nějakou vopici ... při troše hledání bys našel několik vláken s tématem Magnifax 3, kam není problém dotaz připojit.
Tak to jen tak mimo.

K té čočce neumím zodpovědět, myslím, že ať tak či tak, stejně dojede k tomu, že to budeš muset vyzkoušet. Může to hodit někam nějaké zrcátko, tedy zintenzivnit někam více světla. Bez vyzkoušení bych čočky nezatracoval i kdybych dostal hlášku, že to bude špatné.

Rámeček na kino mohu poskytnout, napiš mi.
  • 0

#3 georgepavlik

georgepavlik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 44 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 19 květen 2011 - 07:45:34

Vím, že můžu hledat, ale abych se přiznal, v poslední době se mi při hledání objeví x odkazů a na to nemám morál ani čas, abych tohle prolejzal... Jinak díky za nabídku. Pošlu SZ.
  • 0

#4 georgepavlik

georgepavlik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 44 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 květen 2011 - 13:53:58

Nejde mi poslat SZ, ani se mi neobjevuje Váš mail - je možné mě kontaktovat na můj mail?
  • 0

#5 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 085 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 20 květen 2011 - 14:05:43

Nejde mi poslat SZ, ani se mi neobjevuje Váš mail - je možné mě kontaktovat na můj mail?

Žádný e-mail v Tvém profilu ale nevidím. Ozvi se na lstiburek_volny.cz
  • 0

#6 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 20 květen 2011 - 16:34:20

Vím, že můžu hledat, ale abych se přiznal, v poslední době se mi při hledání objeví x odkazů a na to nemám morál ani čas, abych tohle prolejzal...

nikdo Ti nebrání naprogramovat fórum tak, aby hledalo lépe a Tys nemusel ztrácet čas hledáním příspěvků a rad, jejichž psaním jiní lidé čas ztráceli :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních