Přejít na obsah


Fotka

Bitka, Warfare, flame apod.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 3 srpen 2011 - 12:16:15

Extrémně mne mrzí jakým způsobem se seriozně započaté diskuze mění ve válku dvou lidí s opačným názorem, která z poměrně solidního čtení udělá balast s prominutím k posr....
Navrhuji ,aby pokud někdo zjistí, že nedokáže překousnout nějakou větu nebo skrytou , či domělou narážku v některém vlákně, tuto ocitoval s dovětkem "pojď na bitku" a dále ve svých výlevech a stupidních urážkách pokračoval zde. Vlákno se občas promaže a pokud to někoho nezúčastněného baví, může si to tady hezky pročítat a udělat si zajímavý dojem o lidech a jejich vyjadřovacích schopnostech. :)
  • 0

#2 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 3 srpen 2011 - 12:32:31

:) :lol: :lol:

uff, díky. toto jsem potřeboval jako sůl. hned je mi líp
  • 0

#3 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 3 srpen 2011 - 12:34:35

To není špatná myšlenka, jen by se se mnou musel hádat někdo, kdo umí číst. A nebo si před svými výlevy polít přirození vlahou vodou :)
  • 0

#4 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 3 srpen 2011 - 12:43:37

Tohle tak smrdí bulvárizací a veřejným pokleskem, že asi budu raději dělat, že tenhle klub neexistuje. A jestli pro to potřebujete obecenstvo, dobře vám tak. Ještě, že jsem tenhlecten civilista....
  • 0

#5 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 3 srpen 2011 - 12:50:22

Jsem pro. A prosím moderátory o promazání (případně o přesunutí "inkriminovaných" příspěvků) vlákna: Kinofilm jako formát... A také o to, aby si to kluci vyříkali jinde. Je to pro mne pěkné téma, ale toto mi tam opravdu vadí. :)
  • 0

#6 ryunin

ryunin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 696 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 srpen 2011 - 12:53:16

Před pár dny jsem četl Příběh jednoho Němce, autorem je Sebastian Haffner, je to povídání o Německu před a po nástupu Hitlera k moci. Autor byl citlivý, inteligentní Němec, který se s hrůzou díval, jak se nacisti v Německu dostávají k moci a dlouho to nemohl pochopit. Měl okruh kamarádů, s kterejma se pravidelně vídali. V rámci toho okruhu se ze dvou kámošů začali klubat přívrženci nacismu. Při posledním setkání těchto kamarádů (další setkání už pak nemělo smysl), se autor pustil do diskuze ohledně správnosti antisemitismu. Je neuvěřitelný, jak obě strany- nacisti i on - se na téma bavili naprosto slušně, nepadla jediná osobní jízlivá poznámka. Přesto to byla vzrušená debata, který vyvrcholila tím, že jeden nácek řekl autorovi vcelku klidným hlasem: "Víte, pane kolego, už dlouhou dobu uvažuju o tom, že vás udám gestapu."

A co je další šok, on ho nakonec neudal. A to už byli u moci nacisti.

Jestli si ten autor nevymýšlí a opravdu se na tak ohnivý téma bavili tak slušně, tak nevím, jak to dokázali, a proč jsme dnes skoro všichni tak agresivní a vztahovační. No ale pořád je lepší být vztrahovačný a vzteklý liberál než elegantní, slušně vystupující nacista. Takže pojďme si dát do držky s lidskou tváří.
  • 0

#7 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 3 srpen 2011 - 12:53:20

OK, bude se tam mazat. nehodlám s nikym probírat co a proč smažu či tam nechám. takže pokud někdo považuje cokoliv za velmi hodnotného, udělejte si prosím kopii. mazání začne cca ve 14:00
  • 0

#8 Jozue

Jozue

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 134 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 3 srpen 2011 - 13:23:36

Extrémně mne mrzí jakým způsobem se seriozně započaté diskuze mění ve válku dvou lidí s opačným názorem, která z poměrně solidního čtení udělá balast s prominutím k posr....
Navrhuji ,aby pokud někdo zjistí, že nedokáže překousnout nějakou větu nebo skrytou , či domělou narážku v některém vlákně, tuto ocitoval s dovětkem "pojď na bitku" a dále ve svých výlevech a stupidních urážkách pokračoval zde. Vlákno se občas promaže a pokud to někoho nezúčastněného baví, může si to tady hezky pročítat a udělat si zajímavý dojem o lidech a jejich vyjadřovacích schopnostech. :)



Ono by nebylo toho bitevního pole zapotřebí kdyby všichni diskutující dodržovali pravidlo jisté lidské slušnosti a nedělali z oponentů blbce. Máte pravdu, osobní spory jsou k ničemu, já jsem pro zachování solidního čtení. Omlouvám se, že jsem vás tím zatěžoval.
  • 0

#9 zdenab2

zdenab2

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 617 příspěvků(y)
  • LocationKopanice
Reputace: 2

Publikováno 3 srpen 2011 - 16:54:26

Takové témata nejsů zapotřebí.Já slovama nevládnu,tak mě snáď všeci ogařiska budů rozumět.
Když sa bude víc dělat a méň kecat,tak takové vlákna vznikat nebudů.
Já sice nejsu žádný přínos pro temnů,ale zajímajů mě zkušonosti různých kolegů,co sa temnokomornických procesů týče a né jak si tu nekdo dohaduje a anonymě nadává jeden druhému.
Pošlete sa dpr+ele přes sůkromé zprávy a je.
Tož to enom tak můj názor.Včíl mě možete smazat.
  • 0

#10 spooky

spooky

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 074 příspěvků(y)
  • LocationTrenčín, Slovakia
Reputace: 18

Publikováno 3 srpen 2011 - 17:58:23

Môj názor na takéto vlákno je negatívny. Nie je tej agresie aj tak už dosť, ešte jej vyhradzovať samostatný priestor.
Som ale za prísne mazanie príspevkov, ktoré z témou nemajú nič spoločné. Stáva sa mi dosť často, že si prečítam zaujímavé vlákno na nejakú tému a zrazu sa to celá diskusia zvrhne úplne niekde do prdele a boriť sa potom takýmito príspevkami ma skutočne nebaví.
  • 0

#11 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 3 srpen 2011 - 19:21:51

Naprosto souhlasím s tvým příspěvkem. Prostě mně přepadl smutek ze zabíjení solidních témat, tak jsem to musel ventilovat. Není k tomu co dodat a tak nic nedodávám.
  • 0

#12 hajkys

hajkys

    Nováček

  • Předplatitel
  • 404 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 106

Publikováno 3 srpen 2011 - 22:17:31

ale zajímavý je, že srazy jsou vždycky fpohodě :-) a to se tam určitě potkávaj lidi opačných názorů.

Moje vysvětlení je, že na srazech se chlastá a každej je fpohodě, ne jako když je zavřenej doma, frustrovanej za kompem ;)

takže si vožerte tlamy, než dete vést slovní války na TK :-)
  • 0

#13 manutara

manutara

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 145 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 4 srpen 2011 - 04:31:19

ja su za :D :D :D lebo po dlhej dobe vidim opat ryuninove skvosty :D :D :D
  • 0

#14 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 4 srpen 2011 - 07:19:41

Já jsem s výsledkem i při tom mazání spokojen - můj oponent prohrál :-)
  • 0

#15 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 4 srpen 2011 - 07:36:14

Vložený obrázek
  • 0

#16 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 4 srpen 2011 - 07:45:52

Pavel_P: :-)
  • 0

#17 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 4 srpen 2011 - 07:45:56

Já jsem s výsledkem i při tom mazání spokojen - můj oponent prohrál :-)


všichni jsme s tebou prohráli
  • 0

#18 spooky

spooky

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 074 příspěvků(y)
  • LocationTrenčín, Slovakia
Reputace: 18

Publikováno 4 srpen 2011 - 07:50:37

Já jsem s výsledkem i při tom mazání spokojen - můj oponent prohrál :-)


Tak ti teda tlieskam a z celého srdca ti gratulujem k tomuto životnému úspechu.
Prepáč, a prosím admina o zmazanie tohto príspevku ale nemôžem si to odpustiť a musím to napísať: Už dlhú dobu mám z teba dojem, že si strašný debil. Prepáč, musel som. :-)
  • 0

#19 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 4 srpen 2011 - 07:57:29

Nu prosím. Celiá ta diskuse do níž jsem byl vtlačen byla nechutná, ovšem když jsem v právu, neustupuji. Děkuji proto komučemu za vyřešení tohoto problému :-)
  • 0

#20 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 4 srpen 2011 - 08:02:37

a prosím admina o zmazanie tohto príspevku ale...

Mne se nechce, zase by vyhrál...
  • 0

#21 spooky

spooky

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 074 příspěvků(y)
  • LocationTrenčín, Slovakia
Reputace: 18

Publikováno 4 srpen 2011 - 08:10:02

Nu prosím. Celiá ta diskuse do níž jsem byl vtlačen byla nechutná, ovšem když jsem v právu, neustupuji. Děkuji proto komučemu za vyřešení tohoto problému :-)


Môj pocit, o ktorom som písal v predchádzajúcom príspevku vychádza práve z toho, že ja mám práve dojem, že si to práve ty, kto väčšinou svojimi príspevkami nasmeruje celkom zaujímavú diskusiu do smeru Absurdistán.
  • 0

#22 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 4 srpen 2011 - 08:19:55

Celiá ta diskuse do níž jsem byl vtlačen byla nechutná, ovšem když jsem v právu, neustupuji.

(c)ploci
Tyto slova bych tesal do kamene - ne jako návod, ale výstrahu, jak se na temné nechovat.
  • 0

#23 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 4 srpen 2011 - 08:37:01

Nu prosím. Celiá ta diskuse do níž jsem byl vtlačen byla nechutná, ovšem když jsem v právu, neustupuji. Děkuji proto komučemu za vyřešení tohoto problému :-)


Môj pocit, o ktorom som písal v predchádzajúcom príspevku vychádza práve z toho, že ja mám práve dojem, že si to práve ty, kto väčšinou svojimi príspevkami nasmeruje celkom zaujímavú diskusiu do smeru Absurdistán.


Ten pocit chápu, ale myslím, že jsi trošku nespravedlivý. Mohu zcela upřímně říci, že jsem nikdy nic nepsal s úmyslem vyvolat flame, či jak se tomu nadává. Jenže jak jsem zmínil - když už někdo začne, já ho ignorovat nedovedu. Kdyby tak moderátoři místo vkládání obrázků slaboduchých dětí proti podobným elementům rychle zasáhli, byl by klid. A nebo kdyby si oni jedinci, které pro klid zde nebudu dále zmiňovat, uvědomili, že mě v žádném případě nedovedou urazit, jen mě svými pokusy pobaví a vyprovokují další reakci.
  • 0

#24 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 4 srpen 2011 - 08:39:53

Ale ještě takové drobnost pro klid tvé duše. Slibuji, že už nebudu psát nic vtipného, jen suchá, strohá fakta. Jestli ovšem i potom občas následkem toho nastane nějaká ta absurdistánština, nebude mne z toho moci nikdo vinit. OK?
  • 0

#25 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 4 srpen 2011 - 10:12:04

JÁ JÁ JÁ... :evil:
  • 0

#26 georgepavlik

georgepavlik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 44 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 4 srpen 2011 - 10:28:29

Milý Ploci,
původně jsem myslel, že už se Tvými výplody zabývat nebudu, ale mám pocit při čtení Tvých příspěvků, že jsem očitým svědkem konfrontace nadpozemské, neřku-li božské inteligence s prostým lidem, takže jsem z toho tak uchvácen, že už můžu napsat jen následující:

SENTENTIAE DIVINAE PLOCIMUM MAGNUM LAUDAMUS ET CELEBRAMUS!!!
  • 0

#27 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 4 srpen 2011 - 11:09:25


  • 0

#28 Lavicka

Lavicka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 143 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 5 srpen 2011 - 10:13:05

Bylo by dobré udělat nějakou možnost k dodatečnému vymazání některých příspěvků, třeba tak, že by byla nějaká informace pro admina, a ten by to smazal. Diskuze by se zkrátily a byly by přehlednější. Taky by tím odpadl případný blábol, třeba já když si zpětně přečtu své vlastní komentáře, tak by si smazání zasloužila naprostá většina z nich. PL
  • 0

#29 Fomaman

Fomaman

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 12 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 5 srpen 2011 - 10:58:36


Ja som sa tak smial :-) :-) :D
  • 0

#30 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 5 srpen 2011 - 11:27:40

Lavicka - drtivá většina uživatelů temné komory jsou dospělí lidé. Většina z nich je i starších, než samotní adminové, moderátoři. Bylo by proto nasnadě, aby se sami uživatelé zamysleli, předtím, než něco napíšou. Dělat ostatním drába a být potom za pitomce už tu nikoho nebaví... Osazenstvo zdejšího serveru je víceméně stálé, většinou se i známe osobně. Mít i po těch letech stále stejné problémy je sice normální, ale i tak trochu ubohé. Přesně víte, že když osoba A něco napíše, objeví se osoba B a něco k tomu dodá. A naopak. Co s tím dělat na veřejném serveru? Vyprdnout se na ně, protože i smazání příspěvků může pro někoho být vítězstvím... Pokud však máte pocit, že by se mělo někde něco řešit z pozice "lidí s právy" stačí jim poslat zprávu nebo email. Nějak se to pořeší. Ale rozvíjet dál nějaké restrikce, hlášení atp. to už nikdo nebude chtít. Možná až ve chvíli, kdy se temná přehoupne technologicky na vyšší úroveň...
  • 0

#31 Leo

Leo

    Nováček

  • Předplatitel
  • 85 příspěvků(y)
  • LocationOlomouc
Reputace: 15

Publikováno 5 srpen 2011 - 16:59:17

Neni co dodat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních