Přejít na obsah


Fotka

Diskriminácia


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 maxsk

maxsk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 13 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 srpen 2011 - 07:30:56

Nechápem ako si to môžete dovoliť niekoho urážať pre jeho národnosť.Ako to môže "admin" strpieť a dovoliť pár blbcom,uverejňovať takéto príspevky?Chodím po zahraničných prevažne ang.hovoriacich fotofórach a nikdy sa mi nestalo,že by niekoho napádali pre jeho národnosť,či je z Indie,Číny alebo Ameriky ako tu !
Prečo potom prijímate členov medzi seba,ak je zjavné,že sú Slováci?
Tu máte dôkaz : http://www.temnakomo...iewtopic&t=5942


Vrcholne ma to urazilo a pochopiteľne tu nebudem chodiť a vyzývam všetkých na zamyslenie sa,či vás zbližuje len český jazyk ?!
  • 0

#2 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 784 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 9 srpen 2011 - 07:40:14

Max,
no neviem neviem, ak ťa oslovenie "kluci slovenští" uráža, tak mňa nie :)
Asi máme posunuté vnímanie.
  • 0

#3 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 9 srpen 2011 - 07:41:59

Hele neštvi mě! Jaká diskriminace? Kurnik zeptej se ostatních kluků ze slovenska, zda někdy byť jen trochu ucítili, že by byli diskriminováni! Vždyť i sraz u vás byl...

Přečti si bzencákův příspěvek ještě jednou. Má tam snad něco proti slovákům?! Jen mu vadí nějaký řeči okolo skenerů. Kdybych tam psal něco podobnýho já s tazem, tak napíše hele Liberečáci. Jo, taky jsem si myslel, že je jeho příspěvek unáhlený, nespravedlivý. Možná mylně jsem usoudil že si to kluci sami srovnaj, nechal jsem to na nich. Ale fakt bych nečekal, že někdo může napsat něco tak hloupého, jako "diskriminace". Žádná tady není a jestli ještě někdy někdo něco takovýho zkusí, tak poletí tak rychle, že se až bude divit. Tahat sem nějaký takovýhle povykování?! Ani náhodou!

Téma zamykám a posléze smažu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních