Přejít na obsah


Fotka

...jen tak...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6399 odpovědí na toto téma

#1 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 26 prosinec 2007 - 23:20:16

což takhle založit fórum, kde bude moci kdokoli přispět čímkoli, z nichž pro někoho to nebude znamenat nic a pro jiného mnoho?
jinými slovy si zde budou moci temnokomorníci vylévat své starosti i radosti, aniž by mohli čekat radu nebo pomoc
tohle by bylo fórum pro lidi votrávený věčnejma dohadama na téma hon-čoi smgf 1245xy versus bombastik 4567dg nový generace (rozumněj je lepší tenhle digitál nebo tamten) a chtěji se místo toho rochňat v detajlech typu majkrofen 1:0 nebo 1:3 /promiň mamiaku/ který mají taky třeba rodinu a snažejí se s tím popasovat svůj koníček, nebo privát při škole a snažejí se s tím popasovat svůj koníček, nebo nedostatek místa u rodičů pro komoru a snažejí se s tím popasovat svůj koníček, nebo cokoli jiného...

prostě jde mi o to, že když nepřispěju zrovna do fóra týkajícího se určitého tématu, neznamená to že nemám čím přispět.

musí to mít asi určitý pravidla, jako třeba - nebudu toho zneužívat v neprospěch jiných temnokomorníků, nebo,- můj příspěvek se týká, byť jen okrajově focení a tak...

pokud jste mě dobře pochopili, jde tady spíš o nastavení duše fotografa, než o jeho nastavení mf, sf, nebo vf aparátu.

chtěli by jste?

-já ano

:lol:
  • 0

#2 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 26 prosinec 2007 - 23:26:06

dneska jsem nechal svého následníka - a to je důležitý - /na jeho přání a je mu 2 a půl/ mrknout do 18mm objektivu.
řekl totéž jako mayovi vinnetouové a old shaterhandi - uff, uff
co si víc přát, že?...
  • 0

#3 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 26 prosinec 2007 - 23:32:24

Jo, kecárna je dobrý nápad, jsem určitě pro. Snad to nebude nejvyššímu vadit .)
  • 0

#4 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 26 prosinec 2007 - 23:54:00

na jednom nejmenovanem serveru se nachazi nejsirsi vlakno, zde snad bude nejtemnejsi vlakno...take se budou rozdelovat funkce? (abych neprisel pozde...ze)

jen bychom Pavle meli ujasnit ty tituly - mame uz nejsirsiho, ted navrhujes zavest nejvyssiho...a to by se mohlo tlouct s povinnou uctou vuci Predsedovi...co treba Danymu rikat nejoblibenejsi nebo nejosvicenjsi?

jinak jsem temne a siroce nasran. jeden teletar mel nastaveno ze nemuzu prihodit na jeho aukci kdyz neposila do CR...i kdyz jsem se s nim domluvil ze neni problem... :( Rodagon WA 60 by se byval hodil... dnesek fakt moc nevysel...
  • 0

#5 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 27 prosinec 2007 - 00:10:23

Po mě zas jeden Belgičan mermomocí chce 60€ poštovný za kilovou věc, poslal jsem mu výslednou kalkulaci z pošty kde bydlí, tak snad sklapne. (All inclusive poštovný je kolem dvacky - expres, pojištění a trasování)
  • 0

#6 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 27 prosinec 2007 - 00:29:51

take fajn... moje kazeta na M645 (a ted Componon 100/5,6) si daly okruzni cestu Nemecko - Praha - Nemecko - Praha. Nejvice mne nasralo ze postovne bylo v obou pripadech cca 17Eur. Paeckchen za 7Eur dojde bez problemu...a tohle DPD cas od casu neumi najit barak kde v Praglu bydlim...maji zatim skore uspesnosti 60%...hnupove. :(
  • 0

#7 ochu

ochu

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 243 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 27 prosinec 2007 - 00:41:14

Tož ogaři já zas čekám na zásilku ze států. Tak nejak naivně sem si myslel, že na vánoce by to mohlo byt doma, ale byl sem vyveden z omylu (neměl sem s dražením zkušesnosti, tož to chvílu trvalo než sem neco konečně vyhrál já)
  • 0

#8 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 27 prosinec 2007 - 09:25:24

Já Zajdovi úplně rozumím. Taky se mi chce někam napsat, že mi děti s manželkou ukrutně lezou na nervy a vzpomínám na klidné doby, kdy jsem se mohl bez potíží zavřít do komory a celou noc dělat fotky. Tedy né, že by mi v tom manželka přímo slovně bránila, ale prostě domovní ruch mě zbavuje jakékoliv přebytečné energie a nálady, abych mohl něco takového uskutečnit.
  • 0

#9 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 27 prosinec 2007 - 09:40:18

dneska jsem nechal svého následníka - a to je důležitý - /na jeho přání a je mu 2 a půl/ mrknout do 18mm objektivu.
řekl totéž jako mayovi vinnetouové a old shaterhandi - uff, uff
co si víc přát, že?...


:) :( tak teď si mě fakt dostal!
  • 0

#10 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 27 prosinec 2007 - 10:14:24

Můj následník, (jsou mu 2 roky a 2 měsíce) už trvá natom koukat do hledáčku asi 1/2 roku. A líbí se mu to. Akurát se takto blbě fotí... :(
  • 0

#11 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 27 prosinec 2007 - 15:19:11

tak jak?
co ježíšek nadělil?
- mě udělal radost lahvičkou rodinalu, heč. jinak klasicky samý měkoni.
tímto taky reaguju na předsedu, je to přesně tak.
tak teď ještě co na to náš nejoblíbenější admin.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 27 prosinec 2007 - 17:31:47

Tož ogaři já zas čekám na zásilku ze států. Tak nejak naivně sem si myslel, že na vánoce by to mohlo byt doma, ale byl sem vyveden z omylu (neměl sem s dražením zkušesnosti, tož to chvílu trvalo než sem neco konečně vyhrál já)


Já čekám na svou milovanou FM2 a nic! To sem mezi tím dostal jiné zboží. Mrchy jedny!!! Nemůžu se dočkat!!!
  • 0

#13 papo

papo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 332 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 27 prosinec 2007 - 18:46:19

Četl jsem teď na APUGu krásnou hlášku. Upozorňuji ale, že nejsem žádný militantní odpůrce digitálu, ani nechci, aby tento citát takové reakce vyvolal. Prostě pokud máte rádi slovní hříčky, pokochejte se:

I'd LOVE to shoot digital, but I don't have a firearms license!
  • 0

#14 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 27 prosinec 2007 - 19:56:06

Právě jsem se vrátil od Radima a shlédnutí jeho překrásné nově vybudované fotokomory jsem úplně jak v jiném světě. Tak překrásnou fotokomoru jsem ještě nikdá neviděl. Všechno promyšlené do posledního detailu, odsávání výparů, osvětlení bezpečným i denním světlem, poličky, ohřívání fotomisek, praní fotek, ozvučení rádiem, pohodlné křeslo, kafe, pivo. Prostě temnokomornický ráj. Snad jen spoře oděné svůdné děvy parfémované jemnou vůní Rodinalu chyběly.
  • 0

#15 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 27 prosinec 2007 - 22:04:34

Snad jen spoře oděné svůdné děvy parfémované jemnou vůní Rodinalu chyběly.


Jestli takový holky najdeš, dej mi vědět, jednu takovou si vezmu do koupelny a budu ji zlejvat ID-11 :D :) :)
  • 0

#16 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 27 prosinec 2007 - 23:30:12

no fuj, rodinal a id-11,-to je jako hodinky a holinky...
  • 0

#17 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 27 prosinec 2007 - 23:41:31

Já když se naparfémuju rodinalem, tak pak musím do sprchy...
  • 0

#18 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 27 prosinec 2007 - 23:43:13

jsem pěkně zeširoka nasrán, neb vánoční dárek v v podobě fota 30x40 na 4x dělaný, zapaspartovaný, bublinkami a tvrdým kartonem ošetřený babičce do rožnova přišel poznamenán na obálce botou č 43 poznamenán a tím pádem totálně destruován.
bylo to poslané 10. prosince - přišlo po vánocích a v tragický kondici jako nejeden dar či zakázka o vánočním čase.
to vše vypovídá o lůzrech který dělají na poště a v jejich třídírnách. na druhou stranu,- za ty prachy, čemu se divit,že?
  • 0

#19 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 27 prosinec 2007 - 23:48:26

I'd LOVE to shoot digital, but I don't have a firearms license!


:), má oblíbená (a na apugu těžce profláklá) je:

"I love the smell of the fixer in the morning, it smells like... creativity"

Docela mi trvalo, než jsem si uvědomil, že je to parafráze Copolovy Apokalypsy...
  • 0

#20 termitxx

termitxx

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 163 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 28 prosinec 2007 - 18:31:24

Teda bando, vy ste mě ale zatopili s tím vláknem SF...darebáci!Já kvůli vám anispat nebudu :-P
Mňa u kina drží enom nedostatek chechtáků a zenitar :lol: Ale až budu veliký,tak si kúpím 645 a arsata a basta! :) Mosel sem to ze sebe dostat! :lol:
  • 0

#21 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 28 prosinec 2007 - 18:38:55

Teda bando, vy ste mě ale zatopili s tím vláknem SF...darebáci!Já kvůli vám anispat nebudu :)
Mňa u kina drží enom nedostatek chechtáků a zenitar :? Ale až budu veliký,tak si kúpím 645 a arsata a basta! :lol: Mosel sem to ze sebe dostat! :lol:


Nic si z toho nedělej, to samý prožívám s VF akorát bez toho Zenitara :-P. Doufám, že jsem udělal dobře se spořením na Vánoce, snad se na eBay usměje štěstí. (po svátkách jsou všichni švorc :) )
  • 0

#22 termitxx

termitxx

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 163 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 28 prosinec 2007 - 19:00:26

Až mě odejde můj laciný plasťáček (eos 3000N) toš do toho praštím-moc mu nechybí.Asi oželím nové pneu na motorku... :)
  • 0

#23 Honza

Honza

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 274 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 30 prosinec 2007 - 19:45:04

Dnes jsem se byl podívat na výstavu fotografií Eduarda Ingriše v Domě pánů z Kunštátu v Brně. Výstava obsahuje přes 200 černobílých fotografií a trvá do 6.1.2008. Kdo ji neviděl a měl by čas, doporučuji navštívit. Určitě nebude zklamán.
  • 0

#24 ochu

ochu

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 243 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 30 prosinec 2007 - 20:09:39

Lidičky to si musim postěžovat - objednával sem z USA a pořád balíček nedochází - tož sa mrknu na UPS tracker a píše to tam, že byl problém s vlakem a pak, že zásilka je víceméně zničená.... Tak teď nevim, co s tim mám dělat. Eště že to byl jenom filtr za dvacku, ale nebyl pro mňa bohužel.
  • 0

#25 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 30 prosinec 2007 - 20:28:17

naděje umírá poslední, třeba tahle zásilka bude nakonec doručena!
vzpomínám na poslední zfilmování robinsona a s tím tomem hanksem
  • 0

#26 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 31 prosinec 2007 - 14:14:26

asi se vámi podělím o nové zjištění, a to že brát s 18ti mm objektiv na hokejový zápas kámošů před večerní pařbou a být přímo na ledě mezi nimi je přinejmenším o hubu :D
  • 0

#27 ochu

ochu

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 243 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 31 prosinec 2007 - 16:23:51

RHx: popravdě sem ten film nikdy celý neviděl, ale tak snad jo. Psal sem tomu prodejci, tak uvidim co mi odpoví.

zajda: he he s osumnáctků to musí byt fakt zážitek, pořád pobíhat po ledě, abys byla metr od hráčů. To já přemýšlám, jestli si mám vzít dneska na "párty" foťák. Měl bych ho nechat doma, páč tim už všecky otravuju, ale zas budem oslavovat ve stolářské dílně, tož rozum mě velí vzít za každů cenu sebů. Prostředí slibuje zajmavé foto - zvlášť až budů všeci připití
  • 0

#28 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 1 leden 2008 - 00:07:40

Pravděpodobně jsem se právě prozvětšoval do nového roku, alespoň podle toho, co se děje venku :idea: .
Vztupme do dalších třistašedesátipěti dní tou správnou nohou, pro někoho levá, pro jiné pravá - kdo je jak levej neni v tuhle chvíli důležitý - a hlavně příjemné chvíle strávené s našimi milášky a hlavně nerozlitou vývojku v TEMNÉ KOMOŘE přejme si sami sobě, porotože nikdo jiný to za nás neudělá :lol:
  • 0

#29 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 455 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 251

Publikováno 1 leden 2008 - 00:40:12

jenda 1250: Třistašedesátišesti. Letos máme jeden den pro zvětšování k dobru. Takže 29.únor všichni temnokomorníci povinně prozvětšují a tento den se může stát dnem českých a slovenských temnokomorníků. :idea: :lol:
  • 0

#30 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 1 leden 2008 - 01:05:38

No to jsem tomu dal! Okradl bych nás o jeden celý den! Musíte si mě hlídat :lol: A je to pátek, takže si večer můžeme užít dosytosti...

PS: venku munice už (skoro) došla, blíží se čas jít spát... Zejtra bude krásný den, všude klídek, bez lidí... krásný to na focení čas, když jsou všichni doma s vopičkou :idea:
  • 0

#31 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 1 leden 2008 - 09:59:01

Pravděpodobně jsem se právě prozvětšoval do nového roku, alespoň podle toho, co se děje venku :idea: .


Já se sice přímo neprozvětšoval, ale i tak jsem byl večer 4 hodiny zavřený v koupelně/komoře a posílal na papír své vize zakleté v negativu. Od rána si prohlížím své schnoucí výplody a jsem spokojen :lol: Tak by měl vypadat každý den! :D
  • 0

#32 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 1 leden 2008 - 10:37:18

Zejtra bude krásný den, všude klídek, bez lidí... krásný to na focení čas, když jsou všichni doma s vopičkou :idea:


To je dobrý nápad. Jenom vymyslet co a kde fotit.
  • 0

#33 Pentaxista

Pentaxista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 310 příspěvků(y)
Reputace: 311

Publikováno 1 leden 2008 - 11:16:19

MVano: to je jedno, hlavně aby z té fotky bylo možné poznat, že je to z 1. ledna...!
  • 0

#34 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 1 leden 2008 - 11:19:27

MVano: to je jedno, hlavně aby z té fotky bylo možné poznat, že je to z 1. ledna...!


Tak to se mám zase co učit...
  • 0

#35 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 1 leden 2008 - 17:08:09

To já přemýšlám, jestli si mám vzít dneska na "párty" foťák. Měl bych ho nechat doma, páč tim už všecky otravuju, ale zas budem oslavovat ve stolářské dílně, tož rozum mě velí vzít za každů cenu sebů. Prostředí slibuje zajmavé foto - zvlášť až budů všeci připití


Já s tím taky kámoše více méně otravoval a když jsem jim pak dal baryty 20x30cm, tak řekli že to jsou nejlepší foto, co jim kdo kdy dal a už se focení nebránili, spíš naopak.

No, ale asi to bude dost individuální, protože na jiné kámoše tohle nijak extra nezabírá... (je to dost specifická skupinka - technici, kteří neřeší případnej dojem z fotky, ale je to pro ně zajímavé jen do té doby, dokud se bavíme o tom, čím to bylo focené a tak)
  • 0

#36 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 1 leden 2008 - 18:52:39

Koukám, že už se většina oslavujících probrala z opice... :!:
Je tady zase rušno.
  • 0

#37 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 1 leden 2008 - 21:43:35

moje původní idea byla vyfotit dnes jeden film, tento vyvolat a ještě dnes udělat z něho zvětšeninu - tak docela to nevyšlo, ale nadcházející fotorok bude asi dobrý
z čeho tak soudím?
během jednoho záběru, kdy jsem zase nevnímal okolí a soustředil se na to krásné zábradlí kolem labe jsem šláápl do něčeho takového, co jsem z boty sundával drahnou dobu a moc se to nedařilo
jen si to představte, stativ s foťákem a nešťastník, co okolo něj tančí na sněhu a zejména pravou nohou posouvá se po sněhu hned vlevo, hned vpravo, tam a zase zpátky
taky jsem bábě, co tam provozuje veřejné wc, vyhrabal z výklenku její koště a tímto si pomáhal
jestli se někdo díval, jistě to byl komický pohled
tak z toho usuzuju, že budu mít letos vesměs kliku
:!:
  • 0

#38 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 1 leden 2008 - 22:19:11

RHx:
Sice z dnešního filmu zvětšovat asi ještě nebudu, ale povedlo se mi vyvolat OBĚ půlky filmu velmi dobře; simultáně jsem ve dvou tancích v různých vývojkách a různou dobu volal jednu Fomu 400 a to v ID-11 1:1 17:30 min (push asi +1 - foceno uvnitř) a druhá půlka dneska venku, stoeckler dev..

Pokud někdo tvrdí, že foma je k ničemu, asi ještě nevyzkoušel dvoulázňovou vývojku, vypadá to velmi, velmi dobře (Foma 400, Oly 35RC ISO 50 = korekce 1ev na nepřesné měření + 2ev korekce sněhu, stejné údaje dával i ex. expozimetr na dopadajícím).
Když jsem se procházel po vedlejší osadě, napadlo mě vzít to zpátky kolem rybníka. Právě dovyhrnovali sníh (asi 5cm) a hrál se hokej, okolo se potulovala rodinka taky na bruslích. Pár zajímavých snímků se mi asi povedlo udělat, uvidíme pod zvětšovákem.
Část v ID-11 je překvapivě taky docela použitelná, jen jsem zvědavý na ostrost (f/2,8 a 1/15). Kontrast je trochu větší, ale nic strašnýho.

Pokud by se mělo celej rok dařit tak, jako dneska, nestěžoval bych si (až na bolavej palec a celkovou svalovou ochablost :!: ).
  • 0

#39 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 1 leden 2008 - 22:41:01

To Lukas_87 z vedlejšího vlákna "pf 2008":

Chudák kočka, ta má ránu. Vypadá jako negativ (nebo pozitiv?) od toho našeho :? A je to hezky zaostřený.

PS: nechci zbytečně plnit obrázkové vlákno mým bezduchým textem 8-O

:!: :-P

naše inverzní kotě
  • 0

#40 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 1 leden 2008 - 23:03:21

To Lukas_87 z vedlejšího vlákna "pf 2008":

Chudák kočka, ta má ránu. Vypadá jako negativ (nebo pozitiv?) od toho našeho :? A je to hezky zaostřený.

PS: nechci zbytečně plnit obrázkové vlákno mým bezduchým textem 8-O

:!: :-P

naše inverzní kotě


mno, je to přefocenej negativ.... digitálem :/
jinak nikon f90x, af 35/2
kodak tmx3200 @ 1600 v d-76 (tuším 1+1)
vraženo mezi skla a přefoceno pomocí nikonu d100 a af 105/2.8 micro

Vložený obrázek

zkoušel jsem prostě novej film :D a děkuji .) vaše micka vypadá moc fajně .)

přeji fajn světlo do zbytku roku .)
  • 0

#41 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 2 leden 2008 - 12:04:46

inverzní kotě je fakt prima, už jsem ho tady někde viděl. to druhý vypadá jak po tahu, to znám :!:
  • 0

#42 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 2 leden 2008 - 12:35:50

Rodagon WA 60 by se byval hodil... dnesek fakt moc nevysel...


vidiš a mně zase přišel a ani sem ho neplatil :!: - když sem doma začal rozebírat durstíka, co sem si ho dovez z rajchu, koukám, že v tom kino nástavci je eště zaražený nějaký další zapomenutý sklo, co nebylo v popisu a vona to byla tadle šedesátka - příjemný překvapení.
... byl to rozprodej pozůstalosti po známym fotografovi - půlku věcí vodváželi rovnou do muzea a todle tam byl takovej bonus extra pro mně na památku po kolegovi... :-P
  • 1

#43 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 leden 2008 - 13:17:21

sakryš tos měl naftu, řidiče a jeden nocleh v hotelu zadarmo!
gratuluju k nálezu
já jsem taky našel nějakou meopta 105 v magnifaxu, která tam bejt neměla, je to jenom stovka, ale dobrá stovka
  • 0

#44 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 2 leden 2008 - 15:16:05

belárek nebo anaret?
  • 1

#45 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 2 leden 2008 - 16:36:47

Pouštěl jsem si teď DVD s filmem "Pane vy jste vdova" a nejednou si všimnu pána v pozadí s Flexou. Hrozně mě to pobavilo, připomělo mi to dnešní mameluky s výklopnými displeji jak fotí nad hlavami. Tak jen tak, že už dřív se to umělo i bez displeje :) http://www.gorila.sk...g/610/33610.jpg
  • 0

#46 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 2 leden 2008 - 16:39:33

jj je to tak! na tyto akční scény jsou dvouočka nezastupitelný :wink:
  • 0

#47 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 2 leden 2008 - 16:58:53

belárek nebo anaret?
anaret a zvětšuje normálně, optika nepoškozena a to neměl ani krytku
  • 0

#48 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 2 leden 2008 - 21:42:56

Pouštěl jsem si teď DVD s filmem "Pane vy jste vdova" a nejednou si všimnu pána v pozadí s Flexou. Hrozně mě to pobavilo, připomělo mi to dnešní mameluky s výklopnými displeji jak fotí nad hlavami. Tak jen tak, že už dřív se to umělo i bez displeje :wink: http://www.gorila.sk...g/610/33610.jpg


Já jsem zase koukal asi před měsícem na Návštěvníky. Zaujala mě scéna, kde redaktor z místního plátku jede udělat reportáž a při tom fotí akční snímky P-sixem :D
  • 0

#49 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 2 leden 2008 - 21:49:09

Pouštěl jsem si teď DVD s filmem "Pane vy jste vdova" a nejednou si všimnu pána v pozadí s Flexou. Hrozně mě to pobavilo, připomělo mi to dnešní mameluky s výklopnými displeji jak fotí nad hlavami. Tak jen tak, že už dřív se to umělo i bez displeje :wink: http://www.gorila.sk...g/610/33610.jpg


Já jsem zase koukal asi před měsícem na Návštěvníky. Zaujala mě scéna, kde redaktor z místního plátku jede udělat reportáž a při tom fotí akční snímky P-sixem :D


Jenom mám takovej pocit, že potom v komoře prohlíží prázdnej kinofilm, jistej si tím ale nejsem.
  • 0

#50 erbis

erbis

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 leden 2008 - 21:59:22

Pouštěl jsem si teď DVD s filmem "Pane vy jste vdova" a nejednou si všimnu pána v pozadí s Flexou. Hrozně mě to pobavilo, připomělo mi to dnešní mameluky s výklopnými displeji jak fotí nad hlavami. Tak jen tak, že už dřív se to umělo i bez displeje :D http://www.gorila.sk...g/610/33610.jpg


Já jsem zase koukal asi před měsícem na Návštěvníky. Zaujala mě scéna, kde redaktor z místního plátku jede udělat reportáž a při tom fotí akční snímky P-sixem :)


Jenom mám takovej pocit, že potom v komoře prohlíží prázdnej kinofilm, jistej si tím ale nejsem.

Když jsme u těch filmů...tak já jsem si naslintal do klína, když dávali film Zvětšenina, ta komora, ještě teďka se mi o ní zdá :wink:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních